Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Teltek a hónapok..."

Talán nem kellett volna ennyit várni. Lehet, hogy a lány várta a közeledést, aztán mivel ez nem történt meg, bezárkózott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) #20655360


#20655360
törölt tag

Néma gyereknek az anyja se érti a szavát.
Ez mondjuk engem is jellemez.

(#4) Hieronymus válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Jól mondod.

Ha a harmadik - negyedik találkozásig nem alakul ki kommunikáció, akkor a kezdeményezés elhalasztása burkolt visszautasítást jelent, a fiatal hölgy számára.
Utána már zavaró lesz a közelítés. Az a vonat már elment régen. Nem lehet rá felszállni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) Luck Dragon

Kár volt annyit várnod. Esetleg keresd meg online. Vagy egy szabadnapodon a megállóban tessék keresni ha nagyon fontos számodra. És tessék cselekedni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Vakegérke válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem erről már lekésett. Ilyen esetben nincs olyan, hogy "újra húzhat".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Luck Dragon válasza Vakegérke (#6) üzenetére

Igen ám, de a remény hal meg utoljára. De ha halassza akkor ténylegesen kevesebb lesz még ennél is az esélye.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Vakegérke válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Egy éve észre vettem egy helyes lányt a buszon. ... Május környékén furán kezdett viselkedni..."

Komolyan gondolod, hogy közel egy év, és elhalasztott lehetőségek után van még bármilyen esély?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) #20655360 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ja kb. Lehet Morcikán azóta már átmentek hatan. :DDD

(#10) Luck Dragon válasza Vakegérke (#8) üzenetére

Nem gondolom komolyan. De ha megint találkozik vele, akkor tessék megpróbálni, azzal nem veszíthet semmit, csak nyerhet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Muja vagy, erre mást nem tudok mondani.

(#12) Vakegérke válasza #20655360 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kamasz koromban "féltem" a lányoktól. A legnagyobb tisztelettel bántam velük, és bizony voltak köztük olyanok, akik nem győzték adni a jelzéseket, de én vagy nem vettem észre, vagy megijedtem a lehetőségtől. Aztán jöttek a fülesek a haveroktól, hogy ezt is megbúbolták, meg azt is megbúbolták.

Nekem legalább szerencsém volt, nem úgy, mint a cikk írójának. A sors összehozott leendő feleségemmel, akivel minden egyszerű, és egyértelmű volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Hieronymus válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"azzal nem veszíthet semmit, csak nyerhet."

Most úgy tűnik, az írás alapján, hogy nem nyerhet. Viszont veszíthet.
Benyelhet egy vesztes játszmát, ami teljesen felesleges.Nem személyiségépítő megoldás.

A következő kapcsolat kialakításkor már tudni fogja mit kell tennie. Legalább is az irányt. Ezzel nyer.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#14) #20655360 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


#20655360
törölt tag

Én is, pedig mozdulnom se kellett vna, mert mindig rám akaszkodott vmelyik. Volt amikor konkrét csaj bandák. :D
Mondjuk nálam kevés introvertáltabb ember van, így több tucat számra maradtak ki a lehetőségek. :(

(#15) sketchifun


sketchifun
senior tag

Itt az én sztorim.

Vidéki srác vagyok, falusi, mondjuk ki. Amikor még szép kis hazánk egyik meghatározó gyorséttermében dolgoztam, a Corvin plázában, minden reggel az 5.45-ös busszal indultam dolgozni. A szomszéd településen át megy a busz a vasútig, ahonnan mindig vonattal folytattam utamat. Ezen a szomszéd településen minden reggel felszállt egy lány. Nagyon csini, szemrevaló lány. Tetszett, elsőre, nálam ez azé˝ ritka. :DDD

Minden reggel fülessel a fülemben ültem, minden reggel ugyaan ott. Ő minden reggel felszállt, éas tölem kb 2-3 méterre, velem szemben ült le. Mindig lestem, már pofátlaan módon. Emiatt gyakran összeakaadt a tekintetünk. De gyáva voltam mindig. Elfordítottam a fejemet. Minden alkalommal, amikor észrevette hogy lesem, vigyorgott. Tehát minden nap. Ez ment 3 hónapig. Minden nap! :DDD

Aztán elkerültem a gyorsétteremből. Nem jártam olyan korán. De azt sem tudtam, ő hovaa megy, én szálltam le előbb. Ezek után egy hónappal felszívtam magam, hogy akkor ma szabadság, és akkor ma megmutatom mekkora kan vagyok, és odamegyek hozzá, és megszólítom. Lesz ami lesz. Szerintetek ott volt a buszon? :DDD Azóta se láttam.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#16) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Aweriot: Pont a mosolyra nem gondoltam, lehet meglátta a rossz fogai és ezért ijedt meg. :D

Vakegérke: Azóta nem láttam, szóval nem tudom mi a helyzet.

ayy_lmao: Igen igen. Ez van sajnos.

Luck Dragon: Név nélkül nehéz lesz.

sketchifun: Ismerős, nem ilyesmit írtam én is? :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#17) philoxenia válasza sketchifun (#15) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gyáva népnek nincs hazája... ;]
Amúgy viszont igaz szvsz., hogy mindig a nő választ. Ha igazán bejössz Neki, megtalál ha akar, hidd el... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18) #20655360 válasza sketchifun (#15) üzenetére


#20655360
törölt tag

Nekem volt olyan, hogy mire elhatároztam magam végre, és megindultam felé, odament hozzá egy csóka és lekapta. Na ez milyen már? :D 2 nappal előtte még senkije se volt. Szerencsére akkora paraszt volt a gyerek, hogy a csajtól is megundorodtam. Ha ilyenekkel szóba áll, kell a ráknak.

philoxenia: Megtalál? Volt aki konkrétan megfogta a tökömet, pedig már nem voltunk gyerekek. Mondtam hogy feljelentem, utána már megakart verni.
Mondjuk jól esett, de pssszt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) Luck Dragon válasza Csoffadalom (#16) üzenetére

Ja hogy a nevét sem tudtad meg, így tényleg lehetetlen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Csoffadalom válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


Csoffadalom
tag

Na ugye hogy ugye? :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#21) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Tanulopenz :)

(#22) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ilyenkor mindig odakívánok az ilyen helyzetben lévő sorstársaknak egy helyi bátorító/megmondó embert aki odalöki az alanyt a kiszemelthez, hogy "gyerünk máá'' :B

Finn the human

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

omfg

"Egy nap a másodikon szállt volna fel, én udvariasan előre engedtem. Válaszul elmosolyodott. Onnantól kezdve mindig ott szállt fel."

Kb. itt kellett volna elhívni randira.

(#24) domos


domos
senior tag

Nem kell ennyire agyonelemezni a nőket és a viselkedésüket... Úgy sem érthetjük meg őket :N :DDD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#25) total90


total90
veterán

Volt már csajod?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#26) marositech válasza total90 (#25) üzenetére


marositech
senior tag

Ojojojojoj, kegyetlen egy kérdés. ;]

A nők valami hihetetlenül türelmetlenek, engem is így dobott ki egy "jányka".
Szemkontaktus megvolt -> kommunikáció megvolt -> (nem volt időm, durva meló mellett aktív sport is) közli velem, hogy van neki egy időtartama, ha záros határidőn belül nem történik semmi, 0% esély kapok.
Hidd el legyél pofátlan, beszélj hozzá, akkor legyél gentleman, amikor le akar koptatni.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#27) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ezt a mentalitást le kell vetkőzni. Én is ilyen voltam kb 20 éves koromig, aztán be kellett látnom, hogy ez így nem működik.
Lehet egyszerű csaj, bombázó, gyárigazgató, mind csak emberek, tehát ugyanúgy meg lehet szólítani őket. Nem többek vagy kevesebbek. Ennyi. :)

Innen kezdve hirtelen a nőügyek száma emelkedésnek indult, és a karrieremre is kihatott a változás, pozitív irányba.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#28) philoxenia válasza futo001 (#27) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

No igen, de ebből előbb utóbb bukás lesz... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29) futo001 válasza philoxenia (#28) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Bakker, ezért nem vették fel a telefont... :DDD

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#30) Csoffadalom válasza D1Rect (#23) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tudom, de késő bánat....

total90: 36 éves vagyok, szóval volt pár.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#31) front3r válasza Csoffadalom (#30) üzenetére


front3r
őstag

Az engedelmeddel beraknám aláírásba az idézeted! Nagyon jó!

A témához: Sajnos ismerős érzés a szitu, én is jártam már így párszor, de sajnos csak párszor az életemben. :( (32)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#32) Csoffadalom válasza front3r (#31) üzenetére


Csoffadalom
tag

Engedély megadva. Csak párszor jártál így? Örülj neki vazze, én folyton árnyékra vetődök.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#33) front3r válasza Csoffadalom (#32) üzenetére


front3r
őstag

Köszi. Sajnos mivel csak párszor adatott meg a helyzet is, nem azért mert sikerült volna. Sajnos nagyon szerencsétlen vagyok a nőknél, pedig a legfőbb vágyam lenne egy család, de hát nem jött össze.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#34) Csoffadalom válasza front3r (#33) üzenetére


Csoffadalom
tag

Dettó, én is elgondolkodtam már a család dolgon. Hát az még várat magára.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#35) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Semmi hír róla? Vagy újról? :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#36) Csoffadalom válasza futo001 (#35) üzenetére


Csoffadalom
tag

Már nem járok arra felé, máshol dolgozom. Új meg nincs.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.