Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) wetomi válasza Nexave (#5) üzenetére


wetomi
aktív tag

Igen, Gyula messze van. Kocsival is hosszú, vonattal, busszal is (én Békés-megye másik oldaláról származok, ugyancsak a 44-es mentén).
Pont a napokban gondolkoztam rajta, hogy ugyan nincsen benne semmi szint, de a Körös töltés egészen rendben van Szarvas és Békésszentandrás környékén, talán azon túl is mindkét irányba, mert az árvíz-védelem miatt járhatónak kell lennie a tetejének. Ha valamikor hazakeveredek pár napra jó időben, talán megyek rajta egy karikát gyalog vagy bringával.

(#6) stfreddy: Minden szépsége ellenére pont a főváros közelsége miatt nagyon forgalmas a Pilis. Engem is egyre jobban kezd visszataszítani ez a része. De ha szerencsés az ember és hétköznap tud nekiindulni, akkor még nyugalmas.
Régi kedvencem a Bükk, de oda régen jutottam el. A Börzsöny viszont elég jól körbevonatozható és a Mátra is egyszerűen elérhető Bp-ről (nem szeretem ezt a vízfejet, de ha már itt vagyok, kénytelen vagyok az előnyeit figyelembe venni.) A tavasz és a nyár után a Gerecse is megtetszett. 2018 úgy látszik, hogy a távolabbi célpontokról és a nyugiról kell majd szóljon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.