Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#404) gti16v


gti16v
őstag

hell!

Na beruháztam én is egy ilyen házra....Casetec 1020-5c házam volt amivel tökéletesen elégedett voltam,csak,meguntam.....

Így ahoz házhoz hasonlítottam mindent...
-elösször is ,nekem az asztalon van,így nekem tök jó hogy a tetején vannak a kivezetések,a 1020 5-c-n is ott volt megszoktam,bár annak legalább volt takaró műanyagja....

-az asztal és a fölötte lévő polc között van 48,5 cm... az ház meg 48,2 cm....tehát igen passzentos...és sajnos így a szellőzés a felső/hátsó venti szempontjából nem az igazi....

-illusztráció: [link]

-Mivel a 1020-as nak volt ajtaja, nem zavart a cd -iró ,hogy fehér....most vehetek abból is feketét... :D

-örülök a rengeteg 12 cm es cooler helynek,vettem is 4 db revoltec-et a meglévő 3 mellé és,tudom 0-12 voltig szabályozni nagy részét igy elég halk.....az alaplap mögötti coolert elfelejtettem megvenni... :DDD (a 1020 asban csak 5 venti hely volt,és azok is csak 8-9 cm.esek)

-a 1020 5c 13,5 kg volt ez kevesebb mint 10 kg....hát látszik sajnos a különbség az oldal lemezek vékonyságán....

-szerettem a plexit oldalt a 1020-asnál,látom ehez is létezik...de valakinek sikerült már szerezni,vagy valahol kapható már itthon?? ...köszi

-azért volt legfőképp hasznos a 1020-asnál az ajtó elöl,mert a gyerek nem nyomogatta a reset és a bekapcs. gombot...nem úgy mint amikor nyitva hagytam véletlenül... :D ....
háááát....ennél nem gond hisz én is alig tudom megnyomni.....sajnos az ajtó hiánya nem takarja az előlapi vezérlő, erős kék ledeket sem......

-olvastam,hogy az asus lapokkal nem müxik a power led,de azt nem hogy miért?nem értem....nekem sem megy....valaki tudna segiteni ebben?

-szerintem elég jól szellőzik,5 db sata hdd van benne 4 db 160gb egy 400 as,egy nem éppen új 3,4 ghz cpu ami alapból 39 fokos a vinyók meg 34 és 37 fok közt....jobb a hatásfok mint a 1020-nál...

és egy két kép...de nem raktam,nagyon rendbe,hisz 5-6 hét és 45 nm -es intelre váltok,igy felesleges lett volna órákat rendezgetni a kábeleket..[link]

[link]

a vastagon szedett részekre,ha valaki tud válaszoljon,köszönöm.... :R

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.