Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#358) DraXoN válasza Ribi (#348) üzenetére


DraXoN
addikt

egyén és igény függő, kinek mi éri meg.

én is 2 éve terveztem, hogy lecserélem az FXem.. de .. valahogy mindig "túlél" és "nem akar elfogyni".. legalábbis azokkal amikkel játszok tudja a 60fps-t (többnyire), VGA csere lett egy tavaly ősszel mert 40kért kaptam RX470et, azon kívül nem nyúltam a konfighoz jó ideje..
mondjuk én sose voltam "nagy játékos" ... sose köt le végtelenségig egy cím se, egy-két stratégia játékot leszámítva, de azoknak meg az isten ideje se lenne elég, én is ha havi pár órát ha játszok velük...
a fogyasztása magasabb... de számolgatok és több évi villanyszámla különbség kijönne a fejlesztési költségekből akkor is ha 24h-ban terhelném a gépet... ide-ben meg évtizedes a különbség... és akkor azt se számoltam bele, hogy azért nem is megy egész nap..
ami inkább zavar, hogy nyáron (is) "fűt" ha terhelem, bár amióta az R9-280 helyett RX470van, a "fűtőteljesítmény" érzésre is jelentősen visszaesett...

még kivárok ... lehet zen2-re cserélek.. de... nem tudom még... majd meglátom.. (most az csábít, hogy igen olcsó már a DDR3 ram, kínából AMDonly kitek vannak 2x8GB ~10-12k körül, néha munkára használom, és leginkább ramból szokott kifogyni akkor a gép).

a 30-40 azért érdekes, nekem sose esik be "szaggatósan" ... illetve egyszer tette, amikor ráraktam egy nagyobb hűtőt a cpu-ra... és "betakarta" a vrm-et, így amiatt droppolt az órajel.. de oda némi légmozgást teremtve, minden helyreállt...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.