Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Ragnar_ válasza bot1978 (#448) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ekkora arccal nem lehetnek kérdéseid. ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#452) Chaser válasza bot1978 (#448) üzenetére


Chaser
titán

én azért vagyok a sok hülye közt, mert elegem lett a pc-s hülyéskedésből, vettem egy konzolt, amikkel én játszom arra jó, pc-ből kicsit drágább lett volna összerakni, többet már nem szeretnék a win hülyeségeivel és driverekkel sem szenvedni, játékok is sokkal olcsóbban elérhetők boxra esetenként, pl gamepass, , szóval én örüök neki ha még erősebb cpu-gpu kerül az új genekbe:) játékra már nem fogok desktopot venni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#453) Raymond válasza bot1978 (#450) üzenetére


Raymond
félisten

A titok nyitja az hogy nem muszaj megvenni ezeket ;)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#454) schawo válasza bot1978 (#450) üzenetére


schawo
titán

Vagy az erősebb CPU-tól reméli, hogy szebb lesz az új generációs grafika vagy minek örül?

Már bocs, de egy játék optimális esetben nem csak grafikából áll. A hitvány konzol cpu-k miatt szar a sok konzolport. Most végre rendes játékokat kaphatunk. Használható AI, módosítható környezet, rendes multikezelés jöhet végre a konzolportokhoz is.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#455) BiP válasza bot1978 (#448) üzenetére


BiP
nagyúr

"No offense, de a sok hülye ennek miért örül :F"
Ööö. Tegyük túl magunkat ezen a mondaton. A lényeg az, hogy az erősebb cpu jobb játékokat eredményezhet. (értsd: ahol nem csak a grafika számít, hanem jut elég proci a megfelelő AI-hoz, rombolásmodellhez, stb.)

Vagy hogy végre kihasználható lesz az asztali gépekben szunnyadó erő, ami az esetek nagy részében csak pihen.

(#456) lenox válasza wwenigma (#412) üzenetére


lenox
veterán

Hat azert az a gond ezzel (meg a cikkben emlitett 8280-nal is), hogy ezek a 8xxx-ek 8 utas rendszerekbe valok, az arazasuk is annak megfelelo. A ket 8280 arabol kb. komplett 4 cpus 96 magos szervert lehet venni (tehat nem csak cput, hanem a teljes szervert, hazzal, tappal, 24 chatornanyi rammal stb). Szoval ertem en, hogy jol nez ki az osszehasonlitas, csak a valosagban ezek nem egymassal versenyeznek. 2x Rome and 4x 6xxx-szel fog szerintem versenyezni, ahova 8x 8280 kell oda meg egyelore nem mutatott az amd megoldast.

(#457) Dilikutya válasza BiP (#455) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hagyjuk már ezt... most is lehet rombolni, nézd csak meg pl. a Battlefield 1-et, szépen át lehet rendezni a csatateret. Nyilván lehetne jobban is, de még ennyit se tud a többi játék, viszont ez konzolra is megjelent. AI is volt már jobb, mint amik manapság vannak olykor.
Az lesz most is, ami eddig. A konzolgeneráció elején öröm, hogy van szép új hardver, aztán pár év alatt ismét visszafogja a PC-t, de legalább rombolható környezet most sem lesz. Ahogy jobb sérülésmodell sem, pedig azt már 20 éve a Quake 3 motoros Soldier of Fortune is tudta. Eddig is iszonyat sok számítási kapacitás volt, a GPU is befogható akár fizikai számításokra vagy AI-re is. Csak ugye ezekkel dolgozni kell, nem csak pofozgatni a motort 10 éven át (Call of Duty, Battlefield, Far Cry, Assassins Creed szériák), bár ugye még így is lehet néha pofás dolgokat csinálni. Évek óta csak a textúrák részletessége meg a parasztvakító, de erőforrásigényes effektek fejlődnek, itt az új csoda, a ray tracing, ahelyett, hogy rombolni lehetne rendesen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#458) awexco válasza Dilikutya (#457) üzenetére


awexco
őstag

A maga idejében a hl2 azért adta a fizikát .

[ Szerkesztve ]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#459) Carlos Padre válasza bot1978 (#448) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Melyik részének? Az erősebb konzolnak és a várhatóan jobb játékoknak szerintem minden értelmes ember. Tetszettek volna anno a jövőre szavazni és nem az Intel-nvidia párost felhízlalni, akkor most talán nem kellene dupla teljesítmény 3-4x áron ahhoz, amit egy konzol simán megold. Az meg, hogy szereted játszani az "igényest" de nem bírod anyagilag kizárólag a te egyéni szoc problémád.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#460) rumkola válasza Dilikutya (#457) üzenetére


rumkola
veterán

arra tizenéve ott a physx, a havok, az apex meg az anyámkínja, mégsem használja senki
miééért?

12szálas cpu-k és félmilliós vga-k korát éljük, mégsem használják

(#461) Johnny_vT válasza Dilikutya (#457) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ne feledd, hogy a mostani konzolgeneráció egy olyan kor AMD-alapjain nyugszik, amikor annak termékei legjobb esetben is csak labdába rúgni tudtak a kékekkel szemben, most pedig pariban vagy felette állnak. Az az 1-2 év amíg a konzol visszatartja a PC fejlődését lesz majd 3-5 is :K

"már 20 éve a Quake 3 motoros Soldier of Fortune is tudta"
...aminek ez volt A Nagybetűs Fícsöre, hát persze, hogy tudta. Nyilván még egy fapados Unity is tudná, de értelme nincsen és a mai polkorrekt, szociálisan és mindenhogy érzékeny világban senki nem meri ezt megkockáztatni. (Nem is kéne talán...)

A hozzászólásoddal egyébként egyetértek, nem kötekedésből írtam a fentieket :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#462) Chaser válasza Dilikutya (#457) üzenetére


Chaser
titán

konzolra tényleg fejlesztenek, optimalizálnak, adott a cél hw amit maximálisan ki lehet használni és már tisztában vannak a korlátaival, nem véletlen tud hasonló grafikát mint akár sokkal erősebb pc
de sztem ez eddig is így volt, amit a konzol ésszel old meg, azt a pc portok erőből, azért meg lehet nézni, 4k-hoz pc-nél milyen vas kell, amit tud egy xbox x, van olyan játék aminél 30fps-sel, van olyan aminél 60fps-sel, gtx 1070 szintű vga-val, a rendszer működése is más alapjaiban, nincs külön vram, rendszer ram, egy közös van
egy xbox x normál ára 150e körül van, de esetenként olcsóbban is, én pl nemrég 125-ért vettem boltból két játékkal, azokat meg eladtam 11k-ért, no 114k-ból pc-nél mit is kaptam volna? egy db belépő 2060 rtx-et magában, sallangokra még legalább ugyanannyi rámegy, de inkább több, köszönöm, de elég volt a hülyeségből ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#463) opr válasza bot1978 (#450) üzenetére


opr
veterán

En azt nem ertem, hogy a stilusod alapjan szamomra egyertelmu, hogy ertesz mindenhez IS, illetve tisztaban vagy az univerzum titkaival, illetve faszt, nem tisztaban vagy vele, hanem egyenesen Te dontotted el, hogy melyik resze titok es melyik nem... ugyhogy akkor ezek most koltoi kerdesek tulajdonkeppen, vagy siman nem sikerult eljutni addig a megallapitasig, hogy sokan szeretnenek erdekesebb jatekokat, illetve hogy rengetegen nem jatszunk PC-n, a teljesitmeny viszont kell?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#464) Hubba12 válasza opr (#463) üzenetére


Hubba12
senior tag

Szerintem kár válaszolni neki:) Ide jön be trollkodik és utána meg röhög magának hogy sikerült felidegesíteni titeket:)

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#465) opr válasza Hubba12 (#464) üzenetére


opr
veterán

Ehh, f@szom, kell egy fagyi. :DDD

Es teljesen igazad van. :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#466) Dilikutya válasza Johnny_vT (#461) üzenetére


Dilikutya
félisten

A korábbi konzolgenerációkban meg volt IBM, Intel. Az Xbox360-ban IBM volt, az első Xboxban Intel Pentium, a Playstation 3-ban IBM PowerPC alapú... azok is visszafogták a fejlődést.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#467) - = Zk = - válasza opr (#465) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt..! " ;] :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#468) Johnny_vT válasza Dilikutya (#466) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Hát nemtom, saját emlékeim szerint a PS2 és PS3 szó szerint új generációt nyitott a játékok vizuális megjelenítésében és fizikájában. Akkoriban még izzott a levegő a PC-s hardverpiacon, így az asztali gépek fejlődése is gyorsabb volt. Na meg úgy összességében minden gyorsabban fejlődött akkoriban, mégis úgy gondolom, hogy azok a gépek tovább voltak korszerűek mint a PS4...

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#469) bot1978 válasza schawo (#454) üzenetére


bot1978
senior tag

Pl. minden rombolható lesz a mapokon?
Azért kérdezem, mert ez emlékszem akkor is téma volt már, amikor bejött a 4 mag 8 szál. Nem ismerem a konzolra optimalizált programozás gyakorlati korlátait, most ezzel valami korlát megszűnik? Úgy értem eddig is lehetett volna, ha nem spórolnak a játék elkészítésének az árán, vagy csak mostantól lesz a gyakorlatban lehetőség egy csomó ficsőrre?
A „cső”játék lényege, hogy egy adott irányba terelnek. Én azt gondoltam a rombolásból azért nem lett semmi, mert túl illúzióromboló, ha teszem azt egy rombolható elemekkel tarkított mapon egy tank nem tud átmenni egy bokron :DDD Tudod, biztos megvan neked is, amikor egy sövény a map széle.

(#455) BiP

Igen-igen nekem is a rombolás ugrott be. Az király lenne, csak az elég ciki, ha egy tankban átmész két téglafalon, aztán visszapattansz egy sövényről :DDD

[ Szerkesztve ]

(#470) opr válasza - = Zk = - (#467) üzenetére


opr
veterán

Nembaj, kiegyeztem egy eper-vaniliaval. A lenyeg, hogy ne sporoljanak a pisztaciaval, ugye. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#471) syberia válasza Kvg (#410) üzenetére


syberia
veterán

:K ;] ;]

(#443) keembo: Bizony, játékélmény szempontjából nem csak a grafika számít, sőt. Az sem baj ha olyan jól van optimalizálva egy új cím, mint a HL2, A tápegység pedig talán a leggyorsabban öregedő alkatrész, főleg az olcsóbb / belépő szintű típusokra gondolok.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#472) - = Zk = - válasza opr (#470) üzenetére


- = Zk = -
félisten


:DDD :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#473) -FreaK- válasza Hubba12 (#464) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nagyon sokszor látom, hogy trollkodásnak hívják az emberek, ha valaki hülyeséget ír, pedig a legtöbb esetben nem az. Akkor lenne trollkodás ha ő tudná, hogy nem igaz amit ír, csak polgár pukkasztás céljából írja, amit. Itt viszont szerintem ő ezt simán komolyan gondolja :) ahogy a legtöbb ilyen esetben is.

(#474) Hubba12 válasza -FreaK- (#473) üzenetére


Hubba12
senior tag

Bizony vannak … emberek ez tény nem is kevés. De nem mindenki az ám:) Az ilyen hülyeségekre simán nem szabad reagálni:) Vagy ha jó fej akarsz lenni egyszer le írod a helyes választ és abban hagyod:) Soha nem láttam még olyat hogy valaki hülyeségeket ír te le írod neki hogy ez az és megérti. Általában az a válasz hogy "ez hülyeség" "vak vagy" "anyád". :R

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#475) -FreaK- válasza Hubba12 (#474) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ez igaz, csak ezt nem kell automatikusan trollkodásnak hívni, mert szerintem az esetek 99.99%-ban nem az :)

(#476) Hubba12 válasza -FreaK- (#475) üzenetére


Hubba12
senior tag

Nem próbálom megfejteni mennyire, mert a végén beleörülök:/ :D

Csak az ASUS!

(#477) McSico


McSico
senior tag

Úgy néz ki hozta az elvárásaimat az új proci. Úgyhogy eljött az idő a konfig cserére. Végre van előrelépés. Nyugdíjazhatom a jó öreg i7-980X-et. :D
Azért az mekkora előrelépés volt a maga idejében.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#478) rumkola válasza McSico (#477) üzenetére


rumkola
veterán

hol láttál teszteket?

(#479) VGNGR válasza - = Zk = - (#472) üzenetére


VGNGR
senior tag

Hogy a francba raksz be gifet? Nekem azt irja, hogy max 65x65 pixelest lehet...

(#480) VirsLee válasza opr (#442) üzenetére


VirsLee
őstag

Nem interpretált akart az lenni? :)

(#481) bot1978 válasza Dilikutya (#457) üzenetére


bot1978
senior tag

+1 az lesz ami eddig, én is így érzem. Igazad lesz. Csak annyi változik, hogy megy majd a lehúzás a minimum rendszerkövetelmények emelésével.
Tulajdonképpen attól, hogy pl. az Xbox kapott egy bill+egér támogatást még nem lett gamer PC. Ha kijön egy konzol erősebb hardverrel attól még nem költenek többet játék fejlesztésre sajnos.
Hogy mi történik egy monitoron az már tulajdonképpen a múlt.
Ha egy stúdió komolyat akar villantani videojátékban, akkor a VR támogatás már megkerülhetetlen. Szóval, ha a konzol nem tudja a VR rendszerkövetelményeit, akkor csak hátráltatja a fejlődést.

Az új hardverekről meg amiket olvasni, hogy akkor most így vagy úgy verődik vissza a fény VR-ban… csupa olyan dolog ami teljesen irreleváns abból a szempontból, hogy most akkor jó e egy játék vagy nem jó, de még grafika szempontjából sem erre kéne rámenni, hanem arra, hogy szemenként minél nagyobb felbontást tudjon számolni a VR megjelenítőre a hardver. Túl alacsony felbontás mellett a fények miatt „aggódni” olyan, mint dugni menni fax nélkül.

Kezdjük az élsimítást, meg a trükkök százait vissza 25 évet, mint amikor a monitor panelen voltak túl nagyok a pixelek, de úgy, hogy közben 8k paneleket tudunk gyártani és a 4k-t már utánad dobják.

DX12 is mekkorát változtatott a játékokon, de a CFX SLI-t legalább kinyírta, illetve van mire fogni, hogy már az sincs.
Mondanák azt, hogy öreg itt van a szemcsi két 4k panellel, de ehhez be kell tenned két 1080-at SLI-be és akkor puffognék, hogy drága, de még drágán sincs jó, csak a xar lesz egyre drágább.

(#482) HookR válasza VGNGR (#479) üzenetére


HookR
addikt

"Hogy a francba raksz be gifet? Nekem azt irja, hogy max 65x65 pixelest lehet..."
...feltölteni a PH szerverére. Külső hivatkozásokra nem vonatkozik ilyen megkötés.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#483) motown5l válasza killbull (#82) üzenetére


motown5l
senior tag

Én egy 8350 est váltottam le ryzen 2600x - re. A film konvertalasnal vettem észre, hogy a magok 100..% on kiakadva dolgoznak. Míg a régebbi fx8350 proci nál ugralt a százalék. Jók ezek a Ryzenek nagyon

(#484) CPT.Pirk válasza motown5l (#483) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes, nekem hasonló FX alatt is kvázi 100%-on ment minden mag ilyen terhelésnél. Lehet, hogy az előző géped valamelyik egyéb komponense volt a gyenge láncszem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#485) kleinguru válasza CPT.Pirk (#484) üzenetére


kleinguru
addikt

Tipikus io wait:K

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#486) green dude


green dude
tag

Azt remélem lesz olyan nagyvonalú az AMD, hogy kijavítja azt a hülyeségét a kártyáknak miszerint dupla monitoros rendszernél maxon pörög a VRAM. Amúgy várós az az 5700, de kétlem, hogy általánosságban gyorsabb lesz mint a 2070. Árban remélem észnél lesz az AMD. Meg aztan érkezik a 2070 Ti, nem? :))

(#487) wwenigma válasza green dude (#486) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1060 topikban pont ilyen nV dolog volt hogy ott is ha két különböző kijelző eszköz van engedélyezve.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#488) SECTORnooB válasza green dude (#486) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Ne aggódj, drága lesz mint a szar, de megveszed. :DDD

(#489) schawo válasza green dude (#486) üzenetére


schawo
titán

Csak bizonyos konfigurációkban produkál ilyet. Az én V56-om például nem csinálta.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#490) eldiablo válasza green dude (#486) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

NV 980Ti-al meg elfelejtett boostolni. Szépen beragadt 800Mhz-re a videókártya.
Mindenhol előfordulnak hibák.

(#491) McSico válasza rumkola (#478) üzenetére


McSico
senior tag

Sehol, viszont láttam az előadást. Ha csak egy része bejön, már tuti vétel számomra. Nyilván majd a teszt bizonyít, de a mostani széria sem rossz, ennél már csak jobb lehet.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#492) green dude válasza SECTORnooB (#488) üzenetére


green dude
tag

A nagy fenét! :D Ár/értéket nézek a kiszemelt kategórián belül és újonnan sosem veszek hardvert. Megnézem majd, hogy mit hoznak a tesztek aztán ha összességében jobb lesz mint a 2070 akkor tudok várni mondjuk 1,5-2 hónapot amíg "beáll" az ára. Ha nem lesz jobb akkor simán jöhet a 2070 is. Ne tévesszenek meg az AMD-s cuccaim. :R

[ Szerkesztve ]

(#493) green dude válasza green dude (#492) üzenetére


green dude
tag

"újonnan sosem veszek hardvert" - mm megjelenéskor.

(#494) green dude válasza schawo (#489) üzenetére


green dude
tag

Arra estleg még emlékszel, hogy milyen típusú kábelekkel volt összekötve a Vega 56? Felbontás eltérő volt?

(#495) nexplo válasza schawo (#489) üzenetére


nexplo
őstag

Nekem a V64-em sem. Sok helyen olvasom hogy létezik ez de szerencsére még nem tapasztaltam.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#496) sb válasza b. (#339) üzenetére


sb
veterán

1. Nem személyeskedtem, nem tudom hol látsz ilyet. Nem hazugságot írtam, csúsztatást. Ennek jelentése: nem feltétlen valótlan, csak pl. féligazság, nincs minden kifejtve benne, átsiklik apró részleteken, stb...

2. Azt írtad kivette a power limitet. Majd most leírod, hogy nem kell "kivenni", mert kiveszi a deszka magától ha bármihez hozzányúlsz. Ez így szerinted normális ill. megegyezik azzal amikor valaki szándékosan kitolja a power limitet annak biztos tudatában, hogy többet fog ennia gépe és van megfelelő tápja/hűtése hozzá? Átlagpistikénél? Én ezt emeltem ki és ez az ami a te hsz-edből nem jön ki. Sőt, inkább az ellenkezője, miszerint ez így oké.

Erre céloztam: ez az Intel részéről egy trükk... amit te írsz az pedig az elmaszatolása. Világosan azt állítod, hogy ez így rendben van és default működési modell.
Szerintem meg nem.

3. Non k procirol én nem beszéltem,nem írtam hogy csak azt érintii. Se arról hogy gyorsabb vagy hogy nem.
Valóban nem beszéltél. Azt írtad, ez K-snál szerinted rendbenlévő, default működés. Ezért írtam ÉN oda, hogy nonK-nál is ez történik. Szerintem K-snál sem kéne így működnie automatikusan vagy indirekt módon (2. pont), de non K-nál végképp nem. Nem tudom miért nem említetted, mert szorosan ide kapcsolódik: ugyanaz történik, csak itt még problémásabb, mert nonK-nál arra sem lehet utalni, hogy egyébként tuningolható lenne, ezért releváns a direkt vagy indirekt TDP kiütés.

(#497) Prof válasza rumkola (#460) üzenetére


Prof
addikt

Ja mert szoftver fejlesztokent a geppark 0.1%-ara fejleszteni tuti profit :)) A Star Citizen fejlesztese is baromira jol megy, mig az arabol masik 100 sokkal jobb jatekot mas studiok kozben kiadtak, igaz nem techdemo grafikaval.
Szerinted hanyan LOL, Wow, DOTA, PUBGztak volna ha csucsgep kellett volna neki?
Megmondom mi eri meg, a fostalicska telefonokra par het alatt osszedobhato jatek fejlesztese.

(#498) Prof válasza bot1978 (#469) üzenetére


Prof
addikt

Probaltal mar rombolhato palyan AI botok utkereso algoritmusat, intelligenciajat fejleszteni?
Szerinted hany milliard dollarbol/hany eve/hany ceg fejleszti az autonom autok/robotok iranyitasi/eszlelesi/akadalyelkerulesi rendszeret?

Elmentek nagyon a marketing /techdemo grafika fele mert kulonosen az uj facebook/IG-n felnott fiatal generacionak minden a kulso, a valodi tartalmat fel se fogjak/nem fizetik meg. A fejlesztok latjak hogy skinek-ert milliokat lecsengetnek es tobbezer orakat jatszanak, meg szep hogy minden eroforrast a texturakba es a csilli-villi parasztvakitasba tolnak. Kulonosen, hogy manapsag mar jatek demo sincs, a trailer adja el a jatekot nem maga a jatek/tartalom.

Ennek ellenere persze en is szeretnem, ha a sok Unity, Unreal,Crytek stb grafikus jatekenginekbe egyre komolyabb AI modulokat epitenenek. Mert bizony a jatekok tobbsege ma sok tekintetben 20-30eves jatekok szinvonala alatt van. Nem konnyo az AI-t marketingel/bemutatni, mig egy csilivili kep mindenfele magyarazat nelkul eladja a cuccot ,mert pistike tatja a szajat.
Sok varos/pince/szobalako gyerek elobb lat szep videki/havas/hegyes stb tajat a jatekban/TV-ben mint a valosagban.

Amugy meg jo dolog a sok szalas magos olcso proci, egyre jobb minosegu BDrip-ek johetnek egyre gyorsabban :D

[ Szerkesztve ]

(#499) schawo válasza green dude (#494) üzenetére


schawo
titán

Mindekettő dp kábellel. Az egyik 1920x1200, másik 2560x1440. Sőt közben rajta volt HDMI-n egy 2880x1440-es VR szemüveg is. És simán ment vissza a RAM alapra. De most 1080Ti-vel sincs gondom, pedig nvidiánál is olvastam ugyanezt a hibát egyeseknél.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#500) Whysperer


Whysperer
addikt

[link] Azért lehet fikázni ,de ha ez az Úriember így látja ,de valaki máshogy akkro a az Angol nyelvet ki kell dobni ,mert mindenki máshogy fordítja,

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.