Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) nexplo


nexplo
őstag

Végre verseny. Én mint (csalódott) inteles remélem elkapják az intel micsodáját hogy igenis fejlesszen normálisan. Bár most magam ellen de szurkolok az AMD-nek emiatt. Legyen versenyhelyzet mert az elvileg nekünk jó felhasználóknak. Ez a langyos állóvíz az intelnél szörnyű. Sőt nem állóvíz hanem sorozatos pofonok...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#352) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Az intelnek annyi :D

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#353) awexco válasza bajnokpityu (#290) üzenetére


awexco
őstag

Kihasználja a program az összes szálat ?

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#354) Dilikutya válasza Ribi (#348) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha azt nézzük, hogy a 30-40, meg az 50-60 fps nem annyira az alig éppenhogy játszható szint, akkor de, értelmetlen. Lap, proci, RAM csere, ez azért olyan 120e kb legalább. Szerintem értelmetlen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#355) Kvg válasza turbokappa (#323) üzenetére


Kvg
senior tag

Igen szépen drága, de B450 széira is van a világon. 25k tól.

[ Szerkesztve ]

(#356) nubreed válasza BiP (#350) üzenetére


nubreed
veterán

Én sem akarok újért rohanni, eszem ágában sincs, nem azért vetettem fel a gondolatot. :)
Mondjuk új 3. gen Ryzen procit is csak akkor vennék ha a mostanit (2700x) el tudnám adni, nem tudom eladhatóak lesznek e majd a használt piacon értelmes áron, látva azt, hogy a 3. gen ennyire jól sikerült. De persze várjuk meg a végső teszteket.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#357) Ribi válasza Dilikutya (#354) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mondom FIX 60 egy gyengébb vga-val. a 30-40 pedig az a jó szaggatós.
Az értelmetlen pedig nem az árra, hanem a teljesítménybeli különbségre vonatkozott.
Nem lenne értelme, ha 20-30% lenne a különbség, de itt DUPLA fps-ről van szó. Ha ez neked értelmetlen akkor nem nálam van a probléma.
A legalább 120 meg inkább 100. De egy 4 magossal is bőven előrébb lenne az FPS számláló és akkor 100 alatt vagyunk.
Szépen ferdítesz mindent... :(

(#358) DraXoN: Ez én is tudom, de kategorikusan kijelenteni, hogy értelmetlen a váltás az durván hülyeség.
Én sem váltok, mert elvagyok vele, de sokszor érzem, hogy mennyire defektes egy konstrukció.

[ Szerkesztve ]

(#358) DraXoN válasza Ribi (#348) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

egyén és igény függő, kinek mi éri meg.

én is 2 éve terveztem, hogy lecserélem az FXem.. de .. valahogy mindig "túlél" és "nem akar elfogyni".. legalábbis azokkal amikkel játszok tudja a 60fps-t (többnyire), VGA csere lett egy tavaly ősszel mert 40kért kaptam RX470et, azon kívül nem nyúltam a konfighoz jó ideje..
mondjuk én sose voltam "nagy játékos" ... sose köt le végtelenségig egy cím se, egy-két stratégia játékot leszámítva, de azoknak meg az isten ideje se lenne elég, én is ha havi pár órát ha játszok velük...
a fogyasztása magasabb... de számolgatok és több évi villanyszámla különbség kijönne a fejlesztési költségekből akkor is ha 24h-ban terhelném a gépet... ide-ben meg évtizedes a különbség... és akkor azt se számoltam bele, hogy azért nem is megy egész nap..
ami inkább zavar, hogy nyáron (is) "fűt" ha terhelem, bár amióta az R9-280 helyett RX470van, a "fűtőteljesítmény" érzésre is jelentősen visszaesett...

még kivárok ... lehet zen2-re cserélek.. de... nem tudom még... majd meglátom.. (most az csábít, hogy igen olcsó már a DDR3 ram, kínából AMDonly kitek vannak 2x8GB ~10-12k körül, néha munkára használom, és leginkább ramból szokott kifogyni akkor a gép).

a 30-40 azért érdekes, nekem sose esik be "szaggatósan" ... illetve egyszer tette, amikor ráraktam egy nagyobb hűtőt a cpu-ra... és "betakarta" a vrm-et, így amiatt droppolt az órajel.. de oda némi légmozgást teremtve, minden helyreállt...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#359) Chaser válasza nubreed (#329) üzenetére


Chaser
titán

ami tény, h nem kell új platform, egyes szolgáltatások csak új chipes alaplappal használhatók ki, ez eddig sem volt titok, és nyilván evidens, ha bevezetnék pl a sata4-et, olyan lapokon amiken nincs nyilván nem fog menni, attól még új genes cpu-t kezel a lap, szóval sztem ez nem önigazolás, max hülyeség:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#360) rumkola válasza BogyóBP (#352) üzenetére


rumkola
veterán

Egyértelmű sikersztori az AMD-nek a ryzen, de azt ne felejtsük el, hogy szerver piacon kimutathatatlan a részesedésük és az Intel évente fordít annyit csak marketingre, amennyi az AMD kb. éves bevétele.

(#361) wwenigma válasza rumkola (#360) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne felejtsük el hogy szervereket nem fogjak csak ugy lecserélni mert nem 2 proci van benne. Illetve ha jol emlekszem épp most épül a Frontier. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#362) awexco válasza rumkola (#360) üzenetére


awexco
őstag

Idén meglódulhat a server piac de kérdés lesz e hozzá kapacitásuk a növekvő igényekhez .
Gyanítom ,h az igényeket alulbecsülték . Lásd vga-k is hónapokig elérhetetlenek mikor piacra dobják őket .
Mert ugye nem úgy megy , h leszólnak a tsmc-nek ,h mostantól akkor 2-3-4x annyit kéne gyártani

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#363) Hopkins95 válasza Ribi (#357) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én pontosan tudom miről beszélsz. :K Volt nálam egy GTX 1050Ti kártya és beleraktam az apuék Intel i5-3300 3.0Ghz-es gépébe, mondom lássuk mit virít Battlefield 1-ben. Volt kb. 40-55 FPS-sem, de az olyan mikrolaggos volt, hogy nem volt élvezetes játszani. A VGA csak kb. 70-75 százalékig volt kihajtva Afterburner szerint, ami engem is meglepett egyébként. A proci meg mondanom sem kell max 100 százalékon ment szinte mindig. Szóval hiába volt „csak” egy 1050Ti mellé társítva, még azt is megakasztotta a 4 magos Ivy bridge procit.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#364) b.


b.
félisten

Szerintetek 6800k t megerheti lecserelni? Igazából az a gondom, hogy nem tuningolva használom(3,8Ghz)fogyasztása miatt, ha húzom akkor is 4.4 GHz kb , de itt már elszabaduknak a wattok.
Az új Ryzennek meg alaphangon annyit mennek OC nélkül plusz gondolom IPC ben is jobbak. Ebbe jön meg egy gen? Az 570 deszkaba?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#365) Ribi válasza b. (#364) üzenetére


Ribi
nagyúr

Valószínű jobb lesz, de már érdemes megvárni valós teszteket.
Kérdés, hogy kell-e x570 lap, vagy elég egy régebbi is. Amint lesznek tesztek ezek is kiderülnek.

(#366) DraXoN válasza Ribi (#365) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hacsak nem működik máshogy a XFR az x570ben, nem hiszem, hogy jelentős különbség lenne..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#367) wwenigma válasza b. (#364) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

B550 lapokra leszek kivancsi de szvsz a mostani B450 Aorus M is eleg lesz egy 3600X alá, nem fog hianyozni a 4.0 PCIe. Ha jol sejtem azt ugy is megkapom a videokartya felé minimum illetve az NVMe slot is sanszos mert a procira van kötve igy csak egy minimálisat bukok vele (a chipset felől nem fog menni)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#368) Dilikutya válasza Ribi (#357) üzenetére


Dilikutya
félisten

30-40 a jó szaggatós? Ez nettó baromság. Erre baromira nem éri meg 100-at se kiadni, a 40 akinek nem folyamatos, az vakegér. De persze mindenki úgy bassza el a pénzt, ahogy akarja, de ez így baromira nem ér 100-at. Se. Másfelől 100-ból ez kiskerben nem fog kijönni. Csak az alaplap és a RAM 60 lesz. Persze van alaplap 14 ezerért is AM4-re, de...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#369) Chaser válasza rumkola (#360) üzenetére


Chaser
titán

sztem ez változni fog, nemrég volt cikk, arról egy vagy több nagy gyártó is bejelentette az igényét az új server cpu felhozatalra, már egy ideje piacon van a zen, ez kellett hozzá, szóval hangsúly a még szón

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#370) b. válasza wwenigma (#367) üzenetére


b.
félisten

Ah ténylegvan B sorozat is.Nekem sajnos teljes platform csere lesz szóval akkor már mindegy, 500 ast veszek. Én nem akarok tuningolni, simán dobozbol kivéve bepattint aztán menjen. Megvarom a teszteket, főleg játékra kell, meg néha 3D studio.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#371) - = Zk = - válasza Dilikutya (#368) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a 40 akinek nem folyamatos, az vakegér

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#372) DraXoN válasza - = Zk = - (#371) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

a nagy kérdés az, hogy 40 az a 40, ha "folyamatosan" jönnek a frame-k sokan talán észre se veszik.. de ha "csoportokban" és az átlag a 40, akkor igencsak "fájni tud"... utóbbinál érezni, hogy "lagol".

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#373) Carlos Padre válasza b. (#364) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#374) - = Zk = - válasza DraXoN (#372) üzenetére


- = Zk = -
félisten

erre a válaszom a G-Sync...
mert igazad van... de a régi 60Hz monitoromon, vsync off és gyalázat a 30-40 FPS.. bekapcsolva meg pláne.,...
de egy G-sync monitorral egészen más...

a FreeSync-et nem említettem, mert nem ismerem... sose láttam "élőben"...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#375) turistakolbi válasza Dilikutya (#368) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

FPS kijelzés nélkül érzem ha 80fps-alá beesik a frame... 60hz-s monitoron. (ma már 144hz de ugyan az a jelenség)
Vakegér..?? azért ezt így ide beírni háát... kemény :)

G-sinc free sinc? szintén remek érzés a 20ms-es frame time :D
4-10 ms frame time ra mondom azt hogy rendben, van. afelett már ki ki érződik. a 20 az meg már gyilkos :D

Természetesen FPS játékokkal játszom, ahol ezek kijönnek.
De egy witcher 3 vagy valami casual singleplayer játéknál elfogadható a 60fps fixálva.

De vagy 100 éves vagy, és azért érzed a 40 fps-t folyamatosnak, vagy nagyon " kezdő " játékos lehetsz.
Ha már vakegérnek neveztél engem és még sok ezer "skilles" játékost

https://www.twitch.tv/muerte188

(#376) Whysperer válasza ati3x (#345) üzenetére


Whysperer
addikt

psszt nee káronkodj ,mert küldik a kék ladát feketére festve! nincs és kész. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#377) -Skylake- válasza Dilikutya (#368) üzenetére


-Skylake-
addikt

"a 40 akinek nem folyamatos, az vakegér. "

Hat IT temakorben azert ha jot akarsz valakinek akkor tanacsot ezek utan ne adj. Az egy dolog, hogy ez a velemenyed, attol meg tevedsz. Durvan tevedsz.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#378) keembo válasza Dilikutya (#368) üzenetére


keembo
tag

Tehát ha úgy érzékelem, hogy a 40 fps az kevesebb szemmel láthatóan a 80 fps-hez képest, akkor vakegér vagyok. Az éles látásod mellett a logikád az, ami lenyűgöz!

(#379) Prof


Prof
addikt

Kiváncsi vagyok a sok örömködő emberből ki renderel napi 24órában. Egy 4 magos 5 ghz felett hajthato olcso proci kene a tobbsegnek 200 dollarert... lehet akar 150W TDPje nem erdekes, nem noti proci.

Johetnenek inkabb infok a Google Stadia platformrol, hogy ott mit hasznalnak es mikortol jon.

[ Szerkesztve ]

(#380) eldiablo válasza Prof (#379) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

i7-7740X 1.2-1.25V-tal 5Ghz .
Az enyém épített vízzel 7/24 ment 5.4Ghz-et.

(#381) - = Zk = - válasza Prof (#379) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Kiváncsi vagyok a sok örömködő emberből ki renderel napi 24órában.
vagy ki az aki már elő is rendelte, lappal együtt esetleg...
de persze tesztek nélkül senki gondolom... de lehet van valahol egy fehér holló...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#382) opr válasza Prof (#379) üzenetére


opr
veterán

Szerintem eleg sokan. Vagy ha nem is render, akkor valami hasonlo. Tudod, ez a Prohardver, nem a gamestar...
Nalam pl menni szokott egy idoben Unreal Engine, Revit, Visual Studio, ket bongeszo sok tabbal, Plex server & transcoder, meg az apro. Jol jon az a 8 mag - 16 szal, hidd el.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#383) opr válasza - = Zk = - (#381) üzenetére


opr
veterán

Elo lehet mar rendelni egyaltalan? :Y

Amugy, jah, szerintem ertelmes ember semmit nem rendel elore, plane nem pc hardware-t meg jatekot, de lehet az en latasmodomban van a hiba.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#384) - = Zk = - válasza opr (#383) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megláttam az első (új) Grid videót, és rá pár napra elő is lehetett rendelni,. elő is rendeltem.... a CP2077 ugyan ez lesz számomra...
de tény, hardvert nem.... :N

Tudod, ez a Prohardver, nem a gamestar...
hát, ez sajnos nem jelent semmit jelen felállásban... a PH régen nagy név volt.. ma már sokan elhullottak vagy a read only módot preferálják... érthetően... de ebbe nem akarok belemenni, aki érti, érti... :R
de na... ne mvolt akkor sem tökéletes, de na.. amikor a "mikulás" banánjától rettegtek az emberek nyáron is, másabb világ volt :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#385) opr válasza - = Zk = - (#384) üzenetére


opr
veterán

Mondjuk most, hogy igy mondod, ez igaz. Higul a szakma. :DDD
De tenyleg, amikor valami 16-32 magos procinal a forum fele azon orjong, hogy a 8 eves jatekban az xy 50.000ft-os proci jobb, akkor az azert fest egy kepet a szakmai szinvonalrol.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#386) schawo válasza Dilikutya (#368) üzenetére


schawo
titán

a 40 akinek nem folyamatos, az vakegér.

Fixed for ya

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#387) DraXoN válasza - = Zk = - (#384) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

tény .. .a fórumok is sokkal "pangósabbak", trollokat találni, de velük nem lehet igazán "szakmaizni" ... más időket élünk...

schawo:
tudom már miért "lőnek le", "megyek neki a falnak", vagy másik autónak játékokban ... nekem 800fpses a szemem és azalatt minden szaggat... hát persze, hogy nem tudom kikerülni azt ami felé tartok, vagy felém tart... fránya lag ;]
60fps-el már jól elvagyok, nézegettem kiállításokon nagyobb sok-sok hertzes monitorokat, királyok.. de nekem nem ér meg annyit, ha vennék akkor már valami "nagyot", de az meg még inkább drága, ehh... inkább felújítom belőle a konyhát akkor már.. sose voltam "hardcore gamer", előbb vennék akkor konzolt, bár ott még a 60fps is "necces" sokszor...

Prof:
én megelégszem 1080p-vel, "medium körüli" grafikán...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#388) Prof válasza DraXoN (#358) üzenetére


Prof
addikt

Meg szep, hogy nem akar elfogyni jatekra VGA kell (bar tudom 300ezres geppel 720p-ben akarnak jatszani 400fpsel 60hz-es monitoron), a sok okostoni csorgatja a nyalat a CPU-kra mikor tuti nem 2080Ti SLI-je van...

(#389) Speed® válasza Geller72 (#268) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Semmi meglepő abban, hogy beharap 130at..Prime95/FMA3, ami ugyanolyan gyilkos, mint az AVX2, nem véletlenül van már rá offset az újabb rendszerekben, irreális terhelés. Normál esetben 90W körül-alatt marad, ami jelzi mekkora terhet ró rá. Persze azon lehetne lamentálni, hogy miért kommunikálnak nagy betűkkel fele ekkora értéket, de az esetek 99%ában ebből nincs gond szerencsére, a többit meg mi magunk generáljuk techgeekként ;p

Az első iteráció ~3.8Gt tud, de hamar jött a 2nd run, ami már ~4.2 körül maxolt, a mostanival pedig helyben vagyunk..4.5G körül az IPC javulással együtt már pacek.

(#390) Malák


Malák
aktív tag

Kezdem sajnálni az Intelt, mert ha meg az AMD húz el nagyon, akkor abban az irányban nincs igazi piaci verseny. De a pofont már nagyon régóta megérdemelték.

Egyébként nagyon jó procik, elgondolkodtató, hogy váltson az ember :)

(#391) hokuszpk válasza b. (#364) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

"Ebbe jön meg egy gen? Az 570 deszkaba?"

bar meg nem nyilatkoztak errol, de altalaban szokott jonni.
mondjuk en megvarnam a B550 -et, mert az 570 lapok ara eleg huzosnak tunik, es egyelore nemigazan latom, hogy a B350 lapomhoz kepest valami olyan pluszt adnanak, ami miatt almatlan ejszakaim lesznek.
** a regi lapomhoz az uj procikhoz ott virit a bios a support oldalon :
2019-05-21 - Update AMD ComboPI1.0.0.1

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#392) - = Zk = - válasza Malák (#390) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Egyébként nagyon jó procik, elgondolkodtató, hogy váltson az ember
egyetértek.. a felével... jó procik... igazad van :K
de a másik fele?! miért kéne váltanom?! vagy akárkinek, akinek mondjuk egy 9700K/9900K van a gépében?! csakhogy maradjon pár ezer a zsebében a vétel-eladás után?!...
nem kötekszem, csak érdekel... mi értelme lenne a fenti konfigomat lecserélni, azon felül, hogy egy kis összeg a szebembe maradna a használt intelem eladása után?!
egyáltalán akinek ryzen 2700X van, miért kéne cserélni?! nem értem, azért kérdezem... én egy 7700K-át váltottam a 9700K-ra... (mert beleszaladtam egy "jó" árazásba, teszem hozzá)

akik új konfigot akarnak venni, azoknak ez a legjobb megoldás... de akinek már megvan a jelenlegi konfigja, ami azért nem egy "sz@r", (előző Zen, 9th gen intel ) azok miért cseréljenek?!

ha a váltásra azt értjük, hogy új konfig, kiöregedő konfig etc akkor megértem, vegyük semmisnek a posztomat :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#393) hokuszpk válasza - = Zk = - (#371) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

mit szolnal, ha Junoszty tv -n kellene nyomnod, mint nekunk anno, mert nem volt mas ?

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#394) nullpoint válasza Malák (#390) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ettől félek én is, hogy most elhúz az Amd, aztán meg leül és eljátsza ugyanazt mint az Intel az elmúlt ~8 évben.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#395) - = Zk = - válasza hokuszpk (#393) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekünk piros volt... visszasírom azokat az időket.. :U
de ebbe ne itt menjünk bele sztem... ;)

de am nem értem a példádat, sry érte :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#396) hokuszpk válasza - = Zk = - (#395) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

"nekünk piros volt... visszasírom azokat az időket."

es meg annyira jo a szemed, hogy latod a 40 fps es a 60 kozti kulonbseger ?
irigyellek.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#397) awexco válasza b. (#370) üzenetére


awexco
őstag

Én a 8 magos illetve a 12 magosra leszek kíváncsi . Hogyan szerepelnek egymáshoz képest mert a 12 mag mellé ok , hogy dupla cache társul de több ccx is Bár ez nagyon alkalmazás függő lesz szerintem.

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#398) - = Zk = - válasza hokuszpk (#396) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, jó a szemem... (kop-kop)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#399) SECTORnooB válasza hokuszpk (#391) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Neked a kis légkavaró smafu? :DDD
Meg a hologrammos matricákkal ellátott karácsonyfaizzó erdő műanyag borítás kánaánnal megfűszerezve? :P
Én is maradok X470-en, aztán még az is megeshet,hogy bepróbálok egy 3600-at :))

[ Szerkesztve ]

(#400) Prof válasza nullpoint (#394) üzenetére


Prof
addikt

Ha egy kis pillantast vetsz a ket ceg, nagysagara/ beveteleire /profitjara akkor nem fogsz felni ;]
Szepen folytatodni fog az agyelszivas AMD-tol Intelhez.

Kisuj vegit mozditva is letudja nyomni az Intel az AMDt, ha technologiaja pillanatnyilag nem is latszik sokkal jobbnak (mivel nem csinalt semmit 10evig gyakorlatilag CPU fronton, csak a management lapatolta a sok hajonyi penzt a luxus escortok zsebebe) akkor menedzser /sales oldalrol, ahogy anno atvették a mutyis OEM szerződéseikkel az irányitást és rengeteg pénzt felhalmozva kifejlesztették a core2-eseket.

Arra jo a hype, hogy eladva az AMD reszvenyt lehet venni Intelt es a nyeresegbol kijon egy jo kis masina :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.