Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

színvonal.... :((

(#2) kenwood3 válasza Telomanikus (#1) üzenetére


kenwood3
őstag

Rettenetesen utálom ezt az embert :W , de sztem nem vagyok ezzel 1ül ! Jó , mindenki szokott 1-2 dolgot mondani másról de azért nem 1 kamerába 1 ország előtt ! Inkább bujdosson el !

4

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) JetiRulez válasza kenwood3 (#2) üzenetére


JetiRulez
őstag

Szerencsére kimaradt jelenetek voltak, mert nem vették le a számlálót a kép aljáról.
A zsírbüfés résznél leütöttem volna. :((

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#4) kenwood3 válasza JetiRulez (#3) üzenetére


kenwood3
őstag

Ezzel tisztába vagyok , hogy nem adták le de akkor is kikerült , és mindenki látja miket művelt akkoriba ! Én annál akadtam ki mikor azt mondta a csajra , hogy dagadt geci !

Mi az az ekezet dragasag??

(#5) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

szerintem szimplán be volt tépve, és nem is kicsit.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6) nem_tom


nem_tom
őstag

Ezt láttam már. Szánalmas tahó, ütni való. Még csak nem is vicces.

(#7) máyköl


máyköl
veterán

Múltkor hallgattam a reggeli rádiót, amiben ugye ő az egyik műsorvezető. Mesélte, hogy ő sosem akart igazából tv-s arc lenni, annó elhívták egy reklám féleségnek a válogatására, ott beválogatták, és onnantól kezdve hívogatták szerepelni, így lépett be ebbe a "világba". Említette, hogy ezek a videók, amiket láthatnak az emberek a neten, akkor készültek, mikor még nem igazán tudta felfogni hol is van igazán, mi a jelentősége ennek. Majd nyilván kinőtte ezt az időt, jött a Balázs-show, hát az is egy érdekes egy műsor volt, de azt is ott hagyta.

Nem védem, ne értsétek félre, de annyit a mentségére, hogy azért ezt már ő sem csinálná meg, sokan hasonló dolgokat csináltak fiatal korukba.
Egyébként tényleg undorítóak ezek a videók, de nem ma készültek, ezt azért jegyezzük meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.