Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Carlytoo válasza icemad (#5) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Én személy szerint szívesen látnék benne A.I. által mozgatott NPC-ket. Ott egy jó példa: Escape from Tarkov c. játékban a scavenger "kaszt". A BF5-höz hasonló harci járművek és rombolható környezet. Az időjárás, illetve különböző káros természeti hatások, amik természetesen nagyon is befolyásolják a játékosok által megválasztott taktikát. Tudom, hogy szerencsefaktor megnőne, de ilyen erővel engem az is zavarhatna, hogy ha nem találok kellő időben fegyvert, akkor végem. Sokkal átgondoltabb matchmaking. Apex-nél találkoztam olyannal, amikor belekezdtem, hogy én a kis kezdő találkozik egy 3000+ kill-es játékossal. Valószínűleg semmi esélyem nincs ellene. Sokkal tapasztaltabb. Hozzá teszem, hogy van battle royal tapasztalatom, mert a BF5 Fire Storm + PUBG azért pörög nálam is, de ezekben a címekben is találkozok néha annyira unbalanced matchmaking-el, ami számomra élvezhetetlenné teszi. Ezek a külső körülmények viszont tagadhatatlanul érdekessé és sokkal kiszámíthatatlanabbá tennék ezeket a játékokat. Természetesen tiszteletben tartom az e-sport faktort is és ezek az opciók mind-mind kiszedhetőek lennének.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.