Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lacam


lacam
aktív tag

Szomorú!

Ez a vers "csak úgy" jött, vagy jelenleg éled meg ezt a nehéz időszakot?

Hatalmas csapása ez az életnek...főleg akkor ha szoros volt a kapcsolat. (meg amúgy is természetesen...)

Kitartást és erőt kívánok annak, akit ilyen helyzetbe kényszerített a sors!

[ Szerkesztve ]

(#2) .bableWes


.bableWes
őstag

Kitartást! Elképzelni nem tudom, hogy milyen érzés egy ilyet átélni. Kitartást!

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) talmida


talmida
Közösségépítő

Fogadd őszinte részvétem! :(((

IN GOD WE TRUST!

(#4) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Részvétem!

Sic Parvis Magna

(#5) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Tetszik a vers, nagyon szép és kifejező a verselésed. Éppen ezért nagyon jól át tudtad adni a benned lévő érzéseket és kavargó gondolatokat. A vers témája nagyon szomorú, ám ez csak emel az értékén. Ezen felül fogadd őszinte részvétem.

sweetlou6.wordpress.com

(#6) ijjájom válasza talmida (#3) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszönöm szépen!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#7) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Jók a rímek, de ez kevés egy jó vershez. Már az is zavaró, hogy nincs szakaszokra bontva. A tartalma valóban szomorú, de nekem "nem jött át" Sajnálom, ha saját élményt voltál kénytelen megfogalmazni, de én úgy érzem, hogy ez csak kitalálás. Nekem könnyen elszorul a szívem, kicsordul a könnyem, egy ilyen tragédia kapcsán, de ezt nem érzem hitelesnek. Bocs, ha tévedek.

(#8) ijjájom válasza potyautas (#7) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi a kritikát, majd megfogadom a tanácsot, most bocs, hogy nincs kedvem bővebben írni, de most értem haza a temetésről.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#9) potyautas válasza ijjájom (#8) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Fogadd őszinte részvétem. Én az apám halálát néztem végig. kb egy év volt nagyon nehéz. Az idő valóban gyógyít. 4 éve hordom a nadrágszíját. Ha másról nem, erről mindig eszembe jutna, de már nem fáj.

(#10) sirzollee


sirzollee
tag

Részvétem.Én 19 évesen vesztettem el 2000-ben.Tudom mit érzel.

(#11) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Részvétem ..

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#12) barack1997 válasza ijjájom (#8) üzenetére


barack1997
senior tag

Részvétem.Ez tényleg nagyon rossz dolog,de sajnos az élet része.Ez van.Remélem ezetúl szerencsés napjaid lesznek :) Üdv Gábor

(#13) jones965


jones965
Modder

Fogadd részvétem!
Én pedig most karácsony másnapján vesztettem el Édesanyámat, aki hirtelen hagyott itt minket. Tudom, hogy ilyenkor mit érez az ember, mikor szerettétől kell végső búcsút venni.
Szép dolog volt Tőled, hogy versbe foglalva tetted ezt meg.

(#14) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Köszönöm szépen!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#15) talmida válasza jones965 (#13) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Te is fogadd őszinte részvétem! Az én anyám is pont karácsony másnapján költözött el...tíz évvel ezelőtt. :(((

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.