Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Talán nem discoba kéne elmenned, hanem normál házibuliba, vagy ilyen közösségi filmnézésekre, vízipipázni, vagy csak meginni egy sört pár haverral és ismerkedni.
Sőt tovább megyek, a munkából hazafele is lehet ismerkedni! Hidd el, a nők nagy része az már csak az alapvető szociális problémák miatt is szeretik, ha látják egy férfin, hogy kezdeményező, bátor, határozott, irányító, tehát egy megszólításban röviden is mutathatja már azt, hogy igen ez a srác akar valamit.
És a másik fontos, hogy az életkorod nem tudom, de nőkkel ismerkedj, ne kislányokkal, vagy testre 34 éves lógó nemi szervrészekkel rendelkező, de személyi ig. alapján 17-18-as csajokkal.

És mielőtt az jönne, hogy de hát a munka. Tudom miről beszélsz, én napi 10-et dolgozom és másfelet utazom! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Na, én most nem kezdek el mesélni, hogy hogy jártam egy NEM társkereső oldalon, ahol 4 lányt ismertem meg 1 hét alatt, és egy sem méltatott egy komplett, átbeszélt, jó hangulatú este után másnap válaszra. Mindezt úgy, hogy még a teljes nevem sem tudták, nemhogy képet láttak rólam...

Komolytalan mind. Forever alone. Ki tart velem?

[ Szerkesztve ]

(#3) Kassadin


Kassadin
addikt

Szerintem a netes ismerkedés még a disconál is gázosabb. Mármint, ha komolyat akarsz. Adom azt, ami mexi ír. :K

(#4) Blindmouse válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Blindmouse
senior tag

munkából hazafele: Igen, a reggeli vonaton kába vagyok, a hazafele jövőn pedig mindig ugyanazok az emberek vannak.
És megpróbálom mégegyszer elmagyarázni: Mennék én szórakozni, de nincs kivel, mert mindenkinek kurvára fontos az MSc diploma, mert csak. Mennék a balatoni borfesztiválra, hétvégi Monopoly parti, sörözés akármelyik este, WTCC teljesen mindegy mit találok ki, "nem mert ZH / diploma / leadandó / honap reggel óra" nekem meg a tököm kivan az egésszel, egyedül meg nem megyek.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#5) mexicanraven válasza Blindmouse (#4) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mi a pöcsnek barátkozol ilyen emberekkel? Sőt, ezek egyáltalán barátok? Talán ismerősök...
De lehet ez az esemény mondjuk vásárlás is. Hétvégén csak kimozdulsz fél órára a házból, nem?

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#6) Wictor válasza mexicanraven (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Na ott aztán bármit lehet, csak ismerkedni nem... És Blindmouse is ugyanezt fogja mondani. Aki ezt állítja, hogy vásárlásnál/utcán lehet: próbálta már?

[ Szerkesztve ]

(#7) Kassadin válasza Wictor (#6) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt nem értem, milyen vásárlásra gondol. Amúgy meg mindenhol(?) lehet.

(#8) Blindmouse válasza mexicanraven (#5) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Talán mert a barátok többet jelentenek, mint az hogy milyen előnyt lehet kisajtoni belőlük? :U

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) mexicanraven válasza Kassadin (#7) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mondjuk egy olyan boltban ahol ruhakat arulnak mindket nem reszere...

Blindmouse: Milyen elonyrol beszelsz? Akivel soha vagy szinte alig talalkozol, nincs szemelyes kontaktod, sehova se jartok el, vagy egymashoz se, az mikeppen lehet barat?
Maxium volt barat szerintem..

Plusz en csak alternativakat ajanlottam amiket finoman be is lehet vetni.
Ha valaki tanacsot ker, nem biztos, hogy olyat kap amilyet szeretne.
Igy most kicsit atgondolva a helyzeted azt te sem varhatod el, hogy a kanapebol ulve majd radtalal a nagy o! Es meg kell talalni itt is az arany kozeputat, lehet nezelodni/keresgelni, de eroltetni sem szabad.

Kassadin: Igen ruhaboltban!
Valaki probal egy cipot vagy akarmit es megdicsered milyen jol all neki!
Mi van ezen ekkora ujdonsag??:D
Aki ismerkedni akar es csajt talalni az legyen kreativ es magabiztos!

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#10) total90 válasza Kassadin (#3) üzenetére


total90
veterán

Mindenhol lehet találni normálisat... az előző barátnőmmel dizskóban ismerkedtem meg és 2 és fél évig voltunk együtt (távolság miatt lett vége a dolognak). A mostanit szintén diszkóba és lassan 3 éve bírja a megpróbáltatásokat velem :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) Kassadin válasza mexicanraven (#9) üzenetére


Kassadin
addikt

Öhhhh, ruhaboltban? :DDD

total90: Zsír.

(#12) Löncsi


Löncsi
őstag

Hát akkor hogyan?

Neked sehogyan. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#13) Blindmouse válasza mexicanraven (#9) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Hátöööö... nem kértem tanácsot?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#14) mexicanraven válasza Blindmouse (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Akkor ne irj ilyen bejegyzeseket, mert csak magad jaratod le...
Vagy netan azert irtad le, hatha valaki megsajnal vagy 1utt erez es osszejottok?:)
Mi celja lehet ennek az egesznek?

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#15) Löncsi válasza mexicanraven (#14) üzenetére


Löncsi
őstag

Mi celja lehet ennek az egesznek?

Szerintem tetszel neki és tudta, hogy ide fogsz írni...

Két szerelmes pár.. najó nem zavarom meg a romantikus társalgást. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#16) mexicanraven válasza Löncsi (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#17) Kassadin válasza Löncsi (#15) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD

(#18) Blindmouse válasza mexicanraven (#14) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ha tudnád, milyen magasról teszek arra, hogy egy arcatlan online akárki mit gondol rólam...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#19) ftc


ftc
nagyúr

Nézd a legjobb megoldás, hogy ha akar úgyis egyszer szembe jön... a lényeg legyél vidám a többi majd jön magától

(#20) mexicanraven válasza Blindmouse (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Barmikor megkereshetsz, elerheto vagyok es vallalom magam es ar arcom.
Csak nem ertem, hogy irsz egy enyhen lehangolo bejegyzest, az ember segiteni szeretne, feldobni, jo utra terelni, utana pedig, hogy te nem kertel tanacsot...
Ezert irtam amit irtam, es meg felhaborodsz...

Plusz magadra vehetted, mert nem alkottam rolad konkret velemenyt.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#21) Löncsi válasza mexicanraven (#20) üzenetére


Löncsi
őstag

Blindmouse = troll.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#22) Blindmouse válasza Löncsi (#21) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Váó, ezt a pofátlanságot. Idejössz aztán még le is trollkodsz.

mexicanraven: biztos velem van a gond, de semmi újdonságot/segítő dolgot nem mondtál.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#23) Löncsi válasza Blindmouse (#22) üzenetére


Löncsi
őstag

Idejössz aztán még le is trollkodsz.

Ne írogass értelmetlen Logout bejegyzést és nem jövök ide. Menj inkább csajozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#24) mexicanraven válasza Blindmouse (#22) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

De ha tenyleg tudsz mindent, es kalappol az egesz tema akkor mondd mar meg, hogy mi volt az iras valos inditeka?????
Mert persze irhatsz barmit, szo se rola, de szimplan erdekelne az oka, ha mar tenyleg ekkora branermaister vagy a valosagban!

when the sun shines, we'll shine together

(#25) Blindmouse válasza mexicanraven (#24) üzenetére


Blindmouse
senior tag

"Ez qurvajó lesz, várom a fejleményeket"
"No, van új fejlemény?"

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#26) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Még csak kb. egy hónapja kezdted, ugye? Akkor még kitartás!

(#27) Blindmouse válasza S-Attila (#26) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ha online gondolod akkor igen. Ha offline... nos akkor korábban, mondjuk nem túl aktívan.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#28) eziskamu


eziskamu
addikt

Debrecen környékén is ilyenek a csajok, nem bírnak válaszolni, vagy durvák. Attól dobtam el legjobban az agyam most a héten, hogy.. elmesélem:
Adott egy csaj, rásziázok, ő visszadob egy telószámot, nem szeret írsogálni, mondom, ok egy életem rácsörgök nem titkos számról, megbeszélünk egy személyes találkát nyílvános helyen 3 nappal későbbre, mert vizsgázom , addig tanulnék, vizsga napján este meg pont jó lenne, neki is. Előző nap felhívom, ok-e. Mondja persze. Na most a következő nap egy nagy rohanás, lótás futás, mert délelőt még dolgoznék. Szóval nagy nehezen eljutok Debrecenbe, írok, és gondoltam, na akkor jön majd a randi, hisz tudja a számom, meg tud csörgetni, ha gond lenne. Vizsgát megírtam, szerencsém van találok gépet, hogy eltőltsem az időt addig, pedig akkor még pont elértem volna a buszt, ha nincs más dolgom. Namost netre fel, és most érdekes módon írt. Azt hogy összejött a volt pasijával (tegnap óta?) és lefújja. Az dühített, hogy nem bírt megcsörgetni, én bezzeg hívjam őt. A másik, hogy sérelmeztem, hogy ezt nem így kellett volna, erre meg azt írja, hogy kamuzott, valójában nem is tetszettem neki. ÁÁÁÁÁÁ HP, és nem a hári péter és nem is a nyomtatómárka :)

De volt egy másik csaj aki szóba állt velem de ő is lemondta a randit, hogy most nem jó, később sikerült belőle is kihúzni, hogy másra haajt, és vagy igaz vagy nem.
Próbálnék hátsó szándék nélkül randizni hívni csajokat, de a legtöbbjük csak unatkozik, és nem is tudom mi a frászt keres fent. Van aki meg nem is tudom valami pénzes pasira hajthat, vagy ki tudja.

Meg úgy egy hete volt egy csaj aki sérelmezte, hogy másoknak is írogatok, meg hogy ő csak miattam jön fel, meg és atöbbi. Mondtam, hogy akkor találkozzunk, csak netes csevegés miatt nem fogom magam senki mellett elkötelezni. De ő este nem akar sehova menni (bezzeg bulizni szeret), reggel hétkor meg még korán van (ki kell aludni a bulit gondolom, ő helybéli én meg nem, szóval én kelnék hamarabb). Mondtam hol leszek 10-kor egy bizonyos nap, nyilvános helyen, és hogy veszek neki kávét az automatából. Ezek után mondta, hogy ok, eljön, de küldjek pár képet még magamról. Küldtem. Na utána nem írt, az adott helyre nem jött el, párszor még fellépett, de semmi magyarázatot, egy k*rv@ szót nem írt.

Azt nem szeretem még, hogy mind olyan elfoglalt, mintha én nem dolgoznék/tanulnék, na jó az utóbbit nem annyira, mint kéne. De tényleg felajánlottam, hogy mondjon egy helyet, hétvégén odamegyek, vagy estefele ráérek bármelyik nap (18-20 óra között, szóval nem az éjszaka közepe) , de senkinek nem alkalmas. Vagy csak én nem kellek :(

Tegnap is elhajtott egy csaj de legalább volt humora :)
Olyasmit írt, hogy ő a maffiára utazik és TEK-es :) én meg mondtam neki, hogy ne írjon be a jelentésébe, és otthagytam :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Vladi válasza mexicanraven (#14) üzenetére


Vladi
nagyúr

"Mi celja lehet ennek az egesznek?"

Hátőőő... blog? ;)

(#27) Blindmouse:

Online egy hónap szinte semmi. Ha tanács kell, akkor legalább 3-4 kinézett lánynak írj. Pár nap alatt kiderül, hogy érdemes -e beszélni vele. Ha nem, jöhet a másik 3-4. :D

(#28) eziskamu:

szvsz telefonszám, meg konkrét személyes adat majd randi előtt közvetlenül. Ez az elvem.
Téged is megillet ennyi anonimitás, amíg legalább azt nem látod, hogy 3 értelmes mondatot hozzád tud vágni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#30) eziskamu válasza Vladi (#29) üzenetére


eziskamu
addikt

Ő adta a számát :) , szerencséje, hogy nem vagyok telefonos szatír, de most kedvem lett volna átmenni abba ;]

Anonimitás: az a baj hogy tudják páran a számom, de senkinek nem vagyok elég fontos. :( Még a pasijaik se féltékenyek rám, ha van nekik :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Vladi válasza eziskamu (#30) üzenetére


Vladi
nagyúr

Időpazarlás. Mármint a szatírkodás. Most akkor kapcsolatot keresel vagy mi? :F

Jóvan, béke. :) Amivel vigyázz: töltsd már fel a telóm, hogy tudjalak hívni. :DD

Csak óvatosan azért, meg nagy számokkal. Nálam ilyen 10 levél/1 randi volt az arány. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#32) eziskamu válasza Vladi (#31) üzenetére


eziskamu
addikt

Nálam még rosszabb az arány.
Amúgy van fent egy halom diplomás csaj, akinek fontosabb a kutyája is, mint hogy akarjon találkozni, meg el tud menni a hegyekbe meg ki tudja hova, de hogy egyel későbbi busszal menjen haza, hogy találkozzunk, az már büdös neki. Na meg megsértődik minden hülyeségen, meg ő önálló nő, nem kell neki senki, jól megvan egyedül.
Legszívesebben megírnám az ilyennek, hogy mit csináljon a kutyájával, és ne járjon társkeresőre, ha ilyen szemléletű.

Amúgy engedtem a rossz énemnek is. igaz, hogy nem lett egy futó kalandom se :), de legalább akkor nem sértődtek meg érdekes módon, amikor ezt pedzegettem. Sőt fel is hozták, hogy tulajdonképpen rossz a számítógépük, nem nézném-e meg :)

Bezzeg ha valakinek csak arról írok, hogy rossz egyedül, meg szánjon egy közös kávézásra öt percet, mindjárt fel vannak háborodva. Nem értem én ezt :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.