Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) lezerpiramis válasza vicces (#2350) üzenetére


lezerpiramis
őstag

De neki a Q10 is biztos drágább lesz, mert fehéret akar majd :D

(#2352) vicces válasza lezerpiramis (#2351) üzenetére


vicces
addikt

szerencsére nem. a fekete tökéletes. de nem értem honnan jött ez a blackberry neki.
talán még mindig jobb, mint egy alsókategóriás agyonreklámozott "ez kell neked most" telefon. :C

:)

(#2353) eventus válasza vicces (#2352) üzenetére


eventus
veterán

Így van., de még egy agyon reklámozott drágábbnál is jobb és most nem a márka szeretet beszél belőlem.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2354) Crafter32 válasza vicces (#2344) üzenetére


Crafter32
őstag

Az asszonynak Q5 van és napi szinten használja levelezésre és FB-re. Semmi gyári hiba nincs, a kijelző is jobb a szemnek, a gombokon is jobb gépelni. Nah igen a Q10 nagyon szép (szerintem), de a piros Q5 egy nő kezében elég szemet vonzó lehet!

[ Szerkesztve ]

(#2355) vicces válasza Crafter32 (#2354) üzenetére


vicces
addikt

most végigolvastam mindkét cikket. lehet marad mégis a q5 :K
akksi jobb, kijelző erősebb, gépelés jobb. csak a plasztik ház ami kicsit elriaszt :K

én meg veszek magamnak majd egy classicot novemberben :Y

[ Szerkesztve ]

:)

(#2356) sasa134 válasza vicces (#2352) üzenetére


sasa134
addikt

Hogy miért akar a párod BlackBerry -t? Sztem csak simán jó az ízlése :)

Viccen kívül : sztem mind a Q5 mind a Q10 jó vétel. Más árkategoria, és ez tükrözi a tudást amit kapsz. Én Q10-et vennék.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#2357) A 2. Vesztes válasza vicces (#2350) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ez nagyon elegáns, teccik! Én az official övre csiptethetős tokot használom a q10 mellé. Remek, mert magátol kikapcsolja a képernyőt ha belerakom. Így a mutatóújjam pihenhet eleget, és az altatógomb sem kopik. Nekem amúgy pont 2 napot bírja az aksi. Én 1 óránkéntira állítottam be az adatok szinkronizálásat és nem folyamatosra. Így az nem szívja le. Mikor folyamatosan volt, max 1napig bírta.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2358) V B A válasza vicces (#2355) üzenetére


V B A
aktív tag

En q10-et vennek. Mielott megvettem a Q10-et kiprobaltam a Q5-ot is, de minosegben sztem jobb a Q10.

q10 mellett:
- sokkal jobb fenykepezo
- sokkal jobb billentyuzet
- masszivabb, szebb, minosegibb keszulek

q5 mellett
- vmivel konnyebb, de nem szamottevoen
- en az lcd kepernyot jobban szeretem mint az amoledet (eros fenyben jobban szerepel)
- lehet, hogy tovabb birja az akku, de nem cserelheto

(#2359) vicces válasza V B A (#2358) üzenetére


vicces
addikt

köszi srácok a biztatást! :R

végülis a q5 lett megrendelve. ugyanis most kicsit kell spórolnunk és feleségemnek a q5 jobban tetszik. kb 100x megkérdeztem tőle. tetszik neki a q10 is, de a q5 jobban. önszorgalomból végigolvasott minden cikket amit talált ezekről a telefonokról. az optimális választás szerinte a q5. mivel nem irodában dolgozik, hanem terepen, elég a q5 "eleganciája" is.
ma megkérdeztem, hogy honnan jött ez a blackberry mizéria és azt a választ kaptam, hogy már évek óta szeretett volna blasckberryt, de sosem volt rá pénze. úgyhogy most az első házassági évfordulónkra ez lesz az ajándéka :K
ha minden jól megy, holnap hozza a postás. remélem minden okés lesz. rendeltem valami fóliát is a kijelzőre és egy gumis bumpert is hozzá. ha látnátok a mostani telefonját - galaxy ace 1 ... ahol volt ez a króm festék a kereten, mára már mind lekopott... a hátlapot pedig a szentlélek tartja.. :P

..

a régi típusok nekem mindig is tetszettek. főleg amikor keringtek azok a pletykák, hogy nagyon biztonságos a szoftver ami fut rajtuk. mára már ez a biztonság csorbult a szememben, főleg mióta az android kompatibilitás kezd kibontakozni. viszont van egy olyan gyanúm, hogy az én karácsonyi ajándékom egy classic lesz :C

[ Szerkesztve ]

:)

(#2360) sasa134 válasza vicces (#2359) üzenetére


sasa134
addikt

grat, használja, használjátok egészséggel! ha kérdés van, csak hajrá!

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#2361) lezerpiramis válasza vicces (#2359) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Árban jobb, illetve ugye a kijelző is szebb valamennyivel.

Mivel BB, így jó vétel :D

(#2362) Crafter32 válasza V B A (#2358) üzenetére


Crafter32
őstag

A Q5 billentyűzet szerintem jobb, csak nem oly szép, mint a Q10.

(#2363) V B A válasza Crafter32 (#2362) üzenetére


V B A
aktív tag

ízlések és pofonok :-)

régen 9000-es Boldom volt, biztos akkor szoktam rá erre a billentyűzet kiosztásra

(#2364) V B A válasza vicces (#2359) üzenetére


V B A
aktív tag

ebben a dilemmában nem lehetett rosszul dönteni

grat

(#2365) Crafter32


Crafter32
őstag

A Q5 -nek nincs dupla karakter szindrómája (úgy tudom) és szerintem könnyebb rajta gépelni (gesztus is könnyebb). Viszont annyira tetszik a Q10, hogy nem érdekel :)).

[ Szerkesztve ]

(#2366) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Sziasztok! A Q10-em a napokban "elveszítette a kapcsolatot" a gmailos címjegyzékemmel, és csak azokat a partnereket látja, akik a telefon memóriájában vannak elmentve. Az emailjaimat viszont kezeli. Van valami javaslatotok, hogy mi a problemsz, vagy a megoldás?

Előre is köszönöm!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2367) lezerpiramis válasza A 2. Vesztes (#2366) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Első körben töröld, majd add hozzá újra az érintett fiókot.

(#2368) viw


viw
aktív tag

Feltettem a 10.3.0.700 OS-t. Lesz pár jó dolog benne ha elkészül teljesen.:)

(#2369) jokerke86 válasza viw (#2368) üzenetére


jokerke86
tag

Ezt meg beta vagy crackelt?

(#2370) viw válasza jokerke86 (#2369) üzenetére


viw
aktív tag

fejlesztői verzió. végfelhasználóknak nem ajánlott, kockának viszont...:)
sok app hiányzik belőle, mondjuk egy része feltehető BB world-ből is. korábbi mentés nem jó hozzá. gyors, jók az új funkciók, és szép az új design.

(#2371) jokerke86 válasza viw (#2370) üzenetére


jokerke86
tag

Egyelőre nem terhelem az idegrendszerem vele, mert eddig mindig rosszul sült el amikor rágányoltam az oprendszert. Megvárom mire kijön rendesen, aztán remélem a legjobbakat és hogy egy fél napot nem kell elcsesszek nindennek a helyreállításán. Legtöbbször a telefonszamaim szoktak elszallni, valamiért azokat nem szokta kimenteni rendesen és nem tölti vissza emiatt.

(#2372) V B A válasza A 2. Vesztes (#2366) üzenetére


V B A
aktív tag

Velem egyszer fordult elő ilyen fél év alatt. Minden névjegy elveszett, aztán 20 perc alatt visszajött magától.

(#2373) jokerke86 válasza V B A (#2372) üzenetére


jokerke86
tag

Én nem tudok valamiért rendes backupot készíteni. Ugye a full backup a telefonszamokat is ki kellene mentse? Es nem google-s meg MS Outlookos kimentesre gondolok.

(#2374) viw válasza jokerke86 (#2373) üzenetére


viw
aktív tag

a saját névjegyeket a gmailon tárolom. a cégeset outlookon.
mentést csak a beállításokról csinálok, ill. a készüléken tárolt dokumentum és képek mappát másolom le a gépemre (dokumentuomat és a képeket oda mentem alapból). SD kártyáról nem csinálok mentést rendszerfrissítéskor, csak alkalmanként, mivel ezt nem érinti a folyamat.

visszaállításkor vissza megy a mentés és a másolt mappák. az azonosítók beírása után a teló lehúzza névjegyeket, naptár és jegyzeteket. az appokat újra kell telepíteni és beállítani.

ez a módszer talán nem túl gyors, de így még nem vesztettem adatot, ill. mindig jó is volt minden.
Crackberryn írták,h. a full mentés átvihet hibákat az új rendszerre, és ezért csak a beállítások mentését és visszatöltését javasolták. Nem tudom,h. ez valós-e vagy fenn áll még ez a hiba.

(#2371) jokerke86
visszatettem a gyári OS-t. a fentieket követve, nem volt probléma.

[ Szerkesztve ]

(#2375) moraraliz


moraraliz
csendes tag

A duplakattintásos betegség miatt vitte már valaki gariztatni a készüléket? Tudják javítani, vagy cserélik emiatt?

(#2376) eventus válasza moraraliz (#2375) üzenetére


eventus
veterán

Nekem volt ilyen hiba, cserélték a billentyűzet panelt (10 ezer Forint). Azonban pár hónap után megint jelentkezik ez a probléma. Legjobb, ha garanciában cserélteted, mert jobb egy új készülék, mint a panel csere. Ugyanis nehéz visszatenni jól és kicsit megváltoznak a gombok nyomáspontjai.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2377) A 2. Vesztes válasza lezerpiramis (#2367) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszönöm, nem volt rá szükség. 20 percen belül visszatalált magától az állományhoz!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2378) A 2. Vesztes válasza V B A (#2372) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Detto! Dánke!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2379) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv.

Valaki Q10 user, aki használja a gyári fülest legyen szíves válaszolni. Hangzásra milyen? Méllyel-magassal hogy bánik? Mennyire kényelmes? :R

Üdv.:M.

(#2380) eventus válasza minek?:S (#2379) üzenetére


eventus
veterán

Kényelmes, de kicsit sok a mély hang. EQ nincs benne. Bár sosem próbáltam másik fülessel, hogy most a telefon ad ki magából ilyen hangot, vagy a füles ilyen.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2381) minek?:S válasza eventus (#2380) üzenetére


minek?:S
őstag

Szerinted megér 1500ftot+postát? :))

Z10-emet kiegészítők nélkül vettem

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#2382) kárátékutyá válasza eventus (#2380) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Kényelmes az azt jelenti, nem nyomja a fület mint sok agybadugós, de szerintem meg kényelmetlen, mert az embernek (nekem) állandóan az az érzése, hogy mindjárt kiesik.

Sok és brummogós a mély, az egész hangképen csücsül.

(#2383) eventus válasza minek?:S (#2381) üzenetére


eventus
veterán

Most próbáltam egy korábbi BlackBerry fülessel. Sajnos a Q10 ad ki mélyebb hangot :( A gyári jó, amit adnak hozzá viszont. Talán a 10.3ban lesz EQ.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2384) eventus válasza kárátékutyá (#2382) üzenetére


eventus
veterán

Akkor az én fülem jó hozzá :p

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2385) minek?:S válasza eventus (#2384) üzenetére


minek?:S
őstag

igazából köszönöm a válaszokat mindenkinek. közben kiderült, hogy nem Q10-es gyári, hanem a WS-430-as lenne.

Üdv.:M.

(#2386) Akoneira


Akoneira
tag

Szerintetek megèri iphone 4sröl váltani? Az 5s ill. 6 nekem túl nagy lenne, android nem kell, windows phone felsö kategória is hatalmas és én nagyon Sokat gépelek. Nem volt még bb-m de tetszik nagyon. Mik a tapasztalatok vele? Az üzemidö milyen LTE-n?

Köszi a választ elöre is

[ Szerkesztve ]

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#2387) Akoneira


Akoneira
tag

Megláttam a classicot :Y :Y :Y :C ha belehalok is lesz egy ilyenem...csak ne rontsák megint el valahol valami hülyeséggel....végre újra híváskezelö gomb :C ....valaki meghallotta az imáimat a telefontervezö asztalon :R :DD szerintetek mennyi lesz az induló ára?

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#2388) minek?:S válasza Akoneira (#2387) üzenetére


minek?:S
őstag

Smile rengeteg :P

Szerintem sajnálatunkra, örülhetünk, ha nem 200k fölött fog kezdeni, brutál hw-nek meg kell fizetni az árát. Sajnos nem nekem való ár :( Remélem legalább a Q-kat lejjebb nyomja :D

Üdv.:M.

(#2389) Akoneira válasza minek?:S (#2388) üzenetére


Akoneira
tag

Az öröm is kb akkora....nem is érdekel hogy jó döntés e 4s-röl erre vâltani, annyira tetszik....de 200k az kicsit sok....de a türelem rózsát Terem.(plusz akkor lesz idö összespórolni a pènzt..)...q10 is viszonylag hamar lement ár szempontjábôl :C :C :DD :))

[ Szerkesztve ]

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#2390) minek?:S válasza Akoneira (#2389) üzenetére


minek?:S
őstag

Látszik :P szerintem megéri, fogtam i4S-t.. valóban fasza telefon, valóban apple, de nem elég egyedi és túl nagy árat kell fizetni .. Én a BB-vel mint rendszerrel maximálisan megvagyok elégedve:) ráadásul ez QWERTY-s.. sokkal kényelmesebb és jobb qwerty-n írni, mint kijelzőn. És imádkozzunk, hogy hamar leessen az ára, főleg te, mert rád hallgatnak is :B

Üdv.:M.

(#2391) eventus


eventus
veterán

Z10 forumban ma linkeltem kepeket a 10.3 rendszerrol, ma telepitettem. NEM NAPI hasznalatra van, ne kiserletezzetek!!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2392) eventus válasza eventus (#2391) üzenetére


eventus
veterán

Van már EQ benne. Fulessel es a hangszoroja is szebben muzsikal.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2393) A 2. Vesztes válasza Akoneira (#2389) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Hát igen, érthető a lelkesedésed. Rákerestem a mindenttudó gugliban Classic képekre, és van, ahol párban van fotózva a Q10-emmel. (Na jó, nem az enyémmel, az itt lóg az övemen.) Az biztos, hogy az új-régi gombsor tényleg beindította a nyáltermelésemet, mint egy firssen turmixolt velőscsont, de azt is észrevettem éles szemeimmel, hogy az bizony a képernyőből veszi el a helyet. Márpedig a Q10 képernyője így sem nagy. A 4S-dhez képest ez még picikébb lesz. Ha ez nem zavar, és fontosabb a qwerty, akkor tecceni fog neked. Ha már a 3,5-ös kijelzőt is kicsinek találtad, akkor a Classic (a Q10 3,1-es átmérő) még kissebbje még kissebb lesz. Én HTC ONE M7-ről váltottam, vagyis 4.7-ről 3.1-re, és bizony meresztenem kell a szemeimet néha! Nem is nagyon használom internetezésre, pedig gyors ez is.

Az biztos, hogy a BB megbízható és csinálja a dolgát, de nem olyan fikflakkos rendszer mint az IOS vagy az Android.

Jó választást! Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2394) V B A válasza A 2. Vesztes (#2393) üzenetére


V B A
aktív tag

Bocs lehet, hogy én értem félre, amit írtál de a Classic nem 3,1 hanem 3,5 inches képernyővel fog jönni.

(#2395) V B A


V B A
aktív tag

Szeretném downgradelni az OS-t a Q10-en (most 10.2.3247 van fenn), csak már nem emlékszem, hogy mi volt az előző verzió.

Van vhol egy ilyen lista az interneten? Ti emléeztek rá, hogy mi volt az előző verzió?

(Telekomos a készülék, OTA szoktam upgradelni.)

Nagyon nem vagyok megelégedve ezzel a verzióval, lassan nyílnak meg az android appok, instabil, megkergült a HUB, rövidebb ideig bírja az aksi.

(#2396) V B A válasza Akoneira (#2386) üzenetére


V B A
aktív tag

Én márciusban váltottam 4S-ről. Igazából ha főleg emailezel, naptárazol és telefonálsz, akkor nagyon jó döntés. Ha fényképezel, facebookozol, játszol, videózol, netezel, akkor nincs értelme. Ill. ha van vmi kritikus app, ami nincs meg androidon, vagy megvan csak nem fut a q10-en.

Nekem a 4S fényképminősége meg a képernyő minősége hiányzik, más nagyon nem. Nagyon nem bántam meg egyébként. Azt vettem észre, hogy sokkal több dolgot intézek el a telefonon, főleg emailt írok nagyon sokat. Iphoneon gyakorlatilag ha nem volt muszáj, akkor nem gépeltem, BB-n meg szinte várom, hogy mikor gépelhetek. :-)

(#2397) A 2. Vesztes válasza V B A (#2394) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ja télleg! Kösz. (Képet néztem róluk, ahol egymás mellé tették őket, és azon a Clasicnak kisebb volt a képernyője. De utánaolvastam és valóban 3.5-öt írnak.)

Akoneire: Válts mindenképp!! (Én is fogok!)

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2398) Akoneira válasza A 2. Vesztes (#2397) üzenetére


Akoneira
tag

Köszi a véleményeket, ami nekem nagyon Kellner az az Instagram de az meg megoldható, azon kívül nem Fog hiànyozni semmi;)

Hivatalos német bb oldal szerint novembertöl lesz elérhetö a Classic:) :) :)

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#2399) sasa134 válasza V B A (#2395) üzenetére


sasa134
addikt

10.2.1.2941 volt ez előző

Avanti Roma

(#2400) V B A válasza Akoneira (#2398) üzenetére


V B A
aktív tag

insta van, de videót nem tudsz feltölteni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.