Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) jagertibi válasza V B A (#2596) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Én nagyon erős vagyok... :D majd csak nagy duzzogva valahogy cipelem magammal. :K

(#2602) todai


todai
újonc

Telefont szeretnék venni és arra lennék kíváncsi, hogy a Lg Nexus 5 vagy pedig a Blackberry Q10 a jobb , éri meg jobban az árát? Meg, hogy Q10-nél a 720x720-as kijelző nem zavaró(,hogy "kocka").

(#2603) lezerpiramis válasza todai (#2602) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ez attol fugg, hogy mire hasznalnad.

(#2604) jagertibi válasza todai (#2602) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Szerinted a Q10 topicban mit fogunk mondani? :U

(#2605) todai válasza lezerpiramis (#2603) üzenetére


todai
újonc

leginkább netezés (facebook, youtube, google keresés), tefonálás, (talán egy kevés játékra)

(#2606) todai válasza jagertibi (#2604) üzenetére


todai
újonc

q10?

(#2607) lezerpiramis válasza todai (#2605) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Videozasra, netezesre, google-fele alkalmazasok hasznalatara, jatekra - tehat tartalomfogyasztasra - jobb a Nexus 5.

A Q10 mas celcsoportnak keszult, telefonalasra (es egyeb dolgokra) ketsegtelenul jobb a Nexus 5-nel.

(#2608) jagertibi válasza todai (#2606) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Én mindenképp azt venném. Mióta kb megjelent, azóta használom de hosszú közelharc árán tudnák elvenni tőlem :K

(#2609) todai


todai
újonc

egyébként a Q10 képes kezelni az USB OTG-t?

(#2610) sasa134 válasza todai (#2609) üzenetére


sasa134
addikt

nem, arra Z30 vagy Passport kell

Avanti Roma

(#2611) jagertibi válasza todai (#2609) üzenetére


jagertibi
aktív tag

vagy LG ;]

(#2612) bwoay válasza lezerpiramis (#2607) üzenetére


bwoay
nagyúr

mindig jókat mulatok, amikor eszembe jut, hogy Chen ezt milyen frappánsan tudta megfogalmazni: a Blackberry (Passport) arra való, hogy időt nyerj vele, és nem arra, hogy elb@szd azt :)

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2613) kekkola


kekkola
senior tag

10.3 nagyon jó, kaptam egy új készüléket :)

O+8T

(#2614) eventus válasza kekkola (#2613) üzenetére


eventus
veterán

Lényegében igen :) Nekem is hibátlan szombat óta. Remélem az automata fényerő azért meg javul.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2615) eventus


eventus
veterán

Új Classic képek: [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2616) Picco válasza todai (#2605) üzenetére


Picco
addikt

ha multimediara akarod hasznalni akkor inkabb nex5 lesz a te keszuleked, nekem az van, meg vagyok vele elegedve. most fontolgatom h cserelem q10-re, tul sokat logok a telon, inkabb produktivabb szeretnek lenni tehat a nagy kijelzonek mennie kell. billentyuzet meg jo lenne.

kerdes: hasznalja itt valaki a duolingo nevu nyelv tanulasban segito appot? en most valtanek nex5-rol, igazabol csak ez tart vissza.
masik, hogy van e nativ whatsapp? ez szinten rendkivul fontos lenne nekem.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2617) kekkola válasza eventus (#2614) üzenetére


kekkola
senior tag

Passport 3,1"-en :) Itt-ott kicsit megröccen, a 10.2.2 kicsit simább volt, de hátha ez a leak-nek tudható be.

Picco: +1 én is túl sokat lógtam rajta, most terápián vagyok :D De úgy tűnik segít, minden kommunikációs csatornát tudok használni kényelmesen (kivéve a vibert, de az már nem számít) egy nagyon penge rendszeren és nem bámulom megbabonázva a 5,2"-es kijelzőt naphosszat. egész na gép előtt ülök amúgy is, már nagyon untam hogy kényszeresen otthon is tolom, ahelyett hogy 1000 más egyebet csináljak.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#2618) Marc864 válasza Picco (#2616) üzenetére


Marc864
tag

Kipróbálom neked a duolingot Q10-en, hogy milyen. Whatsappról nem tudok.

(#2619) Marc864


Marc864
tag

Működik rendesen :)

(#2620) gabor72 válasza Picco (#2616) üzenetére


gabor72
aktív tag

Whatsapp van és hibátlan.

(#2621) kekkola válasza Picco (#2616) üzenetére


kekkola
senior tag

Van natív Whatsapp én masszívan használom, minden rendben vele.

(#2615) eventus: ez olyan Z10 jellegű, puha-gumiszerű hátlapnak tűnik. Az nekem bejön.
Ellenben a specifikációt nézve nem nagyon ájultam el. Az ár meghatározó lesz, ha nagyon sokért kezd a Q10et nem biztos hogy instant cserélni kell rá.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#2622) eventus válasza kekkola (#2621) üzenetére


eventus
veterán

Én sem látok benne már lehetőséget :( Ez a Classic egy árverés a régiek számára.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2623) Picco válasza Marc864 (#2618) üzenetére


Picco
addikt

Koszonom mindenkinek a valaszokat :R
A classic nekem nagyon bejon, veszek most egy Q10et, aztan ha bejon akkor classic vagy passport, mindketto bejon kulsore de itt uk-be baromi draga...
Nagy valtas lesz, droidon vagyok kb 2.0 ota, a nexusomat is imadom, de manapsag a telot uzenetekre hasznalom meg elbaszni az idot...
Meg valami, milyen a telo hangminosege? Eleg sok zenet hallgatok, koztuk flac-et is, jo minosegu fulhallgatoval, szoval ez meg szempont lenne.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2624) kekkola válasza eventus (#2622) üzenetére


kekkola
senior tag

CB-n olvastam egy kommentet, amivel egyetértettem: ez a classic arra jó kb. hogy a régi rendszeren (os7, os6, stb) lévő felhasználókat közelebb (át-) csábítsa az BB10hez, de egy jelenlegi BB10 tulajnak semmi extrát nem nyújt. És kb. az emberek reakciójából azt látom hogy ez így is lesz.

O+8T

(#2625) eventus válasza kekkola (#2624) üzenetére


eventus
veterán

Ez is lett volna a cél, de ez egy tepsi lett :F

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2626) Phülöp válasza Picco (#2623) üzenetére


Phülöp
addikt

A blekik hiresen jo muzsikusok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2627) Picco válasza Phülöp (#2626) üzenetére


Picco
addikt

kozben rakerestem es igen jo velemenyeket olvastam rola. egyre szimpatikusabb a dolog, bar biztos ido lesz megszokni ennyi ev droid utan...
SD karty meglete oriasi pozitivum, nameg h elvileg "csak" 32 gyakorlatilag 64gb-t is fogad, vegre nem kell visszafognom magam flac formatumokkal :)
mar csak a duolingo app mukodese a kerdes, most tanulok olaszul, tervezek atkoltozni Romaba, tehat elegge kulcsfontossagu szamomra.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2628) Marc864 válasza Picco (#2627) üzenetére


Marc864
tag

Én is sok flac-et hallgatok, csodásan szól, alap zenelejátszó elég, ami többet tud az a neutron. Én ugyan megvettem de nem kellett volna annyit nem nyújt. Egy poweramp jobb lenne. 2 év Androidrol váltottam én is :) és nem hiányzik (Tabon kiélem magam) gyorsan meg lehet szokni.

(#2629) feddel


feddel
senior tag

Kíváncsi vagyok mekkora a Q10 képernyője, meg hogy néz ki élőben, fogása stb., mondom bemegyek itt a megyeszékhelyen pár menő gsm boltba. Hatalmas arcú bolttulajosok vevőtlenéző tekintettel fogadtak (mint mindig), kérdezem a Q10-et, hát az nincs, BB nem is szokott.
Egy Nokia E6 van itthon, de az nem ugyanaz :-)

[ Szerkesztve ]

(#2630) Mészike


Mészike
aktív tag

Van arra megoldás, hogy ne törölje le a leveleket a telefonról?

(#2631) Phülöp válasza Picco (#2627) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha atkoltoztel, akar at is ugorhatsz egy hetvegere szemezgetni az en gyujtemenyembol. :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2632) Picco válasza Phülöp (#2631) üzenetére


Picco
addikt

privi ment :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2633) Picco válasza Marc864 (#2628) üzenetére


Picco
addikt

most vettem eszre h te kozben kiprobaltad, koszonom szepen uram :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2634) Marc864 válasza Picco (#2633) üzenetére


Marc864
tag

Bármi kell szólj ;)

(#2635) belan


belan
addikt

sziasztok q10 hogy muzsikál a viber ?,,?mert úgy nézz ki holnap lesz q10 ,,

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2636) belan


belan
addikt

meg vételkor mit érdemes meg nézni a q10en,, ha használt ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2637) sasa134 válasza belan (#2636) üzenetére


sasa134
addikt

az összes gombot probald ki! viber döcög, nem kell töle sokat varni.

Avanti Roma

(#2638) Picco válasza belan (#2636) üzenetére


Picco
addikt

Ugy olvastam terero vesztes szokott problema lenni, de a tulajok mindjart kiokositanak, engem is erdekelne :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2639) belan válasza sasa134 (#2637) üzenetére


belan
addikt

értem mert gsm boltba venném ,de az lényeg megy rajta viber ,,ugy tudom hasonló sebességet produkál mint iphone 5, és stabil is mint ios?úgy hallottam minden képen jobban fut mint a android

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2640) belan válasza Picco (#2638) üzenetére


belan
addikt

engem is :R

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2641) eventus válasza belan (#2639) üzenetére


eventus
veterán

Sebességre és stabilitásra nincs panasz. Viber meg produkálhat hibákat, android port alkalmazás, nem natív.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2642) belan válasza eventus (#2641) üzenetére


belan
addikt

kösz engem játék igazán nem érdekel ,arra ott ps4 ,nexus 5 volt meg iphone 5 ,ezért kérdeztem a sebesség fontos nekem,,multitasking is,,meg net sebesség is ,fontos nekem ,gsm boltba venném az gáz ha nincs hozzá doboz?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2643) belan


belan
addikt

mert most nézzem meg a telot csak ezért kérdem

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2644) sasa134 válasza belan (#2642) üzenetére


sasa134
addikt

miert lenne gaz? mire kene a doboza?

Avanti Roma

(#2645) belan válasza sasa134 (#2644) üzenetére


belan
addikt

meg vettem olyan mint a uj lenne karc kopásmentes , minden jo rajta ,uj is volt iyen árba ,csak arab volt billentyűzet

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2646) sasa134 válasza belan (#2645) üzenetére


sasa134
addikt

Gratula! Használd egészséggel

Avanti Roma

(#2647) belan válasza sasa134 (#2646) üzenetére


belan
addikt

kösszi szoknom kell még de varázslatos

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2648) sasa134 válasza belan (#2647) üzenetére


sasa134
addikt

Olvass bele a BlackBerry z10 topicnyitóba, ott sok minden össze van szedve a rendszerről, apró trükkök, videók, fogalmak stb

Avanti Roma

(#2649) A 2. Vesztes válasza belan (#2647) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Majd írd meg kérlek, hogy miként működik a VIBER! Amióta frissítettem, semmi pénzért nem akar működni! Letöröltem újraraktam, de semmi javulás.

Vuff?

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2650) kekkola válasza belan (#2647) üzenetére


kekkola
senior tag

Mielőtt belakod mehet fel a 10.2.2 vagy a 10.3 ;) Ezekkel hasít a legjobban :K

O+8T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.