Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Tomnml válasza danolopeti (#1895) üzenetére


Tomnml
csendes tag

A videót ne a fájlkezelőből indítsd, hanem a Videók ikonból. Itt a jobb alsó sarokban lesz 3 pont és azon belül a Lejátszás ezen. Itt tudod kiválasztani a HDMI-t és akkor teljes képernyős lesz a TV-n a videó.

(#1902) aseknuss válasza tezsparker13 (#1896) üzenetére


aseknuss
csendes tag

PartNeroék valóban korrektek!
Igaz az egy év alatt nem berhelnek,hanem simán kicserélik a telefont,ha valóban olyan a hiba....
A Szederbolt is korrekt ők a legalacsonyabb kisker árral dolgoznak és gyári garit vállalnak,de ahhoz kiviszik a legközelebbi szervízpontra azt hiszem az Németország és ott javíttatják, addig a szokásos csere teló és idő míg megérkezik. Bár gyanítom jövő ilyenkor kevesen lesznek akiknek még ez a telója lesz így a gari egy felesleges úri huncutság. :) Tapasztalatom szerint az xxl gsm szervize a legjobb Budapesten ,korrektek és jó munkát csinálnak és max 1-2 nap. :) Szóval sakkozd ki neked mi a legszimpatikusabb.
És használd jó szívvel a kütyüt! :C

(#1903) danolopeti válasza Tomnml (#1901) üzenetére


danolopeti
tag

köszönöm szépen.. :) :)

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1904) danolopeti


danolopeti
tag

Most hallottam hogy a viber csak a z3 z10 z30 készülékekre lesz elérhető. Ha így lesz az nagyon gáz. :((

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1905) sasa134 válasza danolopeti (#1904) üzenetére


sasa134
addikt

Evvan.

BBM + Whastapp. A viber önmagában is gáz.

Avanti Roma

(#1906) danolopeti válasza sasa134 (#1905) üzenetére


danolopeti
tag

csak az a baj a kettőn nincs annyi kapcsolatom mint viberen az 5 % :)

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1907) sasa134 válasza danolopeti (#1906) üzenetére


sasa134
addikt

Világos, ez sajna akkor azt jelenti hogy a side load android cuccot kell használnod továbbra is. Vagy megpróbálni váltani.

Nekem pl nincs viberem, egy (közeli) ismerős vagy családtag sem használja, iphone-osok is kukázták. Whatsapp + BBM.

Avanti Roma

(#1908) tezsparker13 válasza sasa134 (#1907) üzenetére


tezsparker13
tag

Érdeklődésképpen, Viberen, ami van és műkszik a chat működik azért?

(#1909) sasa134 válasza tezsparker13 (#1908) üzenetére


sasa134
addikt

igen

Avanti Roma

(#1910) Criton válasza danolopeti (#1904) üzenetére


Criton
veterán

q10re is lesz, de valamit elcsesztek, mert még nem letölthető. Rákérdeztem és ha minden jól megy, akkor holnaptól tölthetjük.

(#1911) tezsparker13


tezsparker13
tag

Akku kisütéssel kapcsolatban valami? Olyan este 10körül jön meg a telóm. Érdemes 12-16 órát tölteni vagy sem?
Elvileg ezeket az akkukat ugye már nem kell, de sokan esküsznek rá.

(#1912) danolopeti válasza Criton (#1910) üzenetére


danolopeti
tag

Én is úgy tudom.... :) ez olyan lett volna mint ha iphone 5s re jön valami de már a sima 5-re vagy a c-re meg nem.

[ Szerkesztve ]

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1913) Crafter32 válasza tezsparker13 (#1883) üzenetére


Crafter32
őstag

Ne keverd össze a gyári garit és bolti garanciát. Még mikor én vettem mindenki az mondta menjek ki a telefonért Bécsbe, mert csak ott kapok gyári garanciával Q10 -t. Ezt azért nem vállaltam be, ezért a B-tel-től vettem. Nekem ők voltak a szimpik. De most már van hivatalos garis is, én biztos a berryboltban vennék. Minek kockáztatni?
Nem volt még almás telefonom, de a BlackBerry -t úgy állítod be ahogy akarod. Email kezelése magasan veri az összes platformot. Az iphone úgy tudom csak akkor jelenik meg az email ha elinditok egy alkalmazást. BlackBerry -nél pedig nem kell foglalkozni vele, bekapcsolás után rögtön teszi a dolgát és Push emailt is akár.

(#1914) danolopeti válasza Crafter32 (#1913) üzenetére


danolopeti
tag

Az iphonnal sem kell elindítani semmilyen alkalmazás, megy magától ha be van állítva.

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1915) tezsparker13


tezsparker13
tag

Na már a kicsikéről írok nektek :) kicsit laggol nekem is a menüben lepkedve de már megy a szoftver frissítés állítólag utána majd jó lesz. Hihetetlen amugy a telefon. Nagyon beteg módon lehet vele gépelni. Na de majd írok még mert holnap meló és aludni kellene :D

(#1916) Criton


Criton
veterán

Kint is van a Viber, de sajnos ahogy a pletykák igazak voltak, Q10-re még sem adták ki és úgy fest, hogy nem is fogják. Csak akkor meg nem értem, miért ígérték a Q10 tulajoknak is....

(#1917) gabor72 válasza Criton (#1916) üzenetére


gabor72
aktív tag

Ez a viber hivatalos twitter oldalán van:

Viber ‏@Viber 14h
You may be having trouble downloading Viber for BB 10 due to issues in the BlackBerry World. The problem should be solved within 24 hrs!

(#1918) tezsparker13


tezsparker13
tag

Érdeklődnék, hogz melyik az az app amelyikkel nézni tudom az akksimnak a történetet? Elég drasztikusan leesett a 6 órás töltés után. Remélem csak azért mert frissítettem a szoftvert :)

Gyerekek. Imádom!!! Csak írok és írok és ő javítja :D hozzá teszem h elég intelligens módon.

(#1919) l.sebestyen válasza tezsparker13 (#1918) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Teljesen normális hogy így merül no para! kb. 2 nap mire rendesen beáll a rendszer, az akksid állapotát a beállítások, alkalmazás kezelő, készülék figyelés menupont alatt találod.

[ Szerkesztve ]

(#1920) Crafter32 válasza danolopeti (#1914) üzenetére


Crafter32
őstag

Iphone -ok írták itt a fórumon. Bekapcsolás után el kell indítani, de utána kezeli a Pusht. Ezekszerint nem így van.

(#1921) tezsparker13


tezsparker13
tag

Hogyan tudok Prtsc-t nyomni?:))

(#1922) kárátékutyá válasza tezsparker13 (#1921) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Hangerő +/- gombot nyomd be egyszerre.

(#1923) Criton válasza gabor72 (#1917) üzenetére


Criton
veterán

A twitter oldala néha késik, azóta felkerült már a Viber ha megnézed a linket amit betettem. Valamint a Q10-es kérdésemre a válaszuk volt, hogy Q10-re nem lesz, nekem meg ennyi bőven elég. A BB10 meg náluk a szoftver és nem a készüléket jelenti :DDD

(#1924) Criton válasza Criton (#1923) üzenetére


Criton
veterán

Sajna lejárt a szerkesztési idő.
Most meg is néztem mit válaszolt nekem a Viber még éjszaka, a támogatott eszközök:

BlackBerry Z10
BlackBerry Z3
BlackBerry Z30
Porsche Design P9982

[ Szerkesztve ]

(#1925) V B A válasza tezsparker13 (#1918) üzenetére


V B A
aktív tag

home screenen keress ra a device monitorra, ott tudsz nezni mindent (akku, cpu, memoria, adatforgalom) akar appra bontva is

(#1926) kárátékutyá válasza Criton (#1923) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Szerintem aki 1:1 arányú kijelzővel rendelkező készüléket választ, annak tudnia/gondolnia kell arra, hogy nem mindegyik app fog egyáltalán/tökéletesen futni rajta. Fent említett Viber jobb ha nem is jön ki rá, amilyen gané módon volt pofájuk ilyen formában az áruházba betenni.

(#1927) V B A válasza Crafter32 (#1920) üzenetére


V B A
aktív tag

iphone tud pusht, de nem minen email szolgaltatonal (pl. gmailnel nem, sot ott csak 15 perces frissitest tud, ellenben a bb tudja a gmail pusht es akar 5 perces frissitessel is megy)

(#1928) gabor72 válasza Criton (#1923) üzenetére


gabor72
aktív tag

Nincs viber, nincs gond :)

(#1929) Crafter32 válasza V B A (#1927) üzenetére


Crafter32
őstag

Én csak gmail használom. Akkor mégis csak jól gondoltam. Iphone nem tudja.

Viber : bezzeg mikor kijött a BBM a többi OS-RE is mennyire ment a szidkozódás, hogyan gondolta ezt a BlackBerry: így húzni az időt, ígérgetni, meg miért ilyen nehéz regisztrálni egy nap alatt annak a pár millió új felhasználónak. BlackBerry nem készült fel eléggé. Bezzeg a viber az ám a tuti! :)

[ Szerkesztve ]

(#1930) l.sebestyen válasza gabor72 (#1928) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

+1 :D

(#1931) tezsparker13


tezsparker13
tag

Na egy kis breaking news.
Azoknak akik olvasgatják a topikot a telefon után érdeklődve. Rólam annyit, hogy van otthon minden apple termék és 3-4évig használtam is a teleont.
BB Q10:

Küldső: Nem kelt olyan érzést, mint az üveges 4 vagy épp a fém 5s, de! (mindig van egy de... tudjátok) nagyon prémium műanyag. Nem nyeklik, mozog, zörög. Masszív! Hátap nagyon finom.

Kijelző: Színre szerintem nem rossz. AMOLED szép. iPhone szerintem kicsit jobb, meg finomabban megy, érzékenyebb. Bár összességében jó a Q10-é szerintem. (élvezhető)

Bill: ide nem írok semmit, mert tényleg inkorrekt lenne. Eszméletlen....

Szoftver: HUB-ot említeném meg... Nagyon jó! Hasznos! Semmi csili-vili...hétköznapi használatot nagyon megkönnyíti. Tökéletes, ha lehet ilyet mondani!

Összegezve szerintem : Nem mondom, hogy jobb mint egy iPhone, más! Azonban nekem nagyon tetszik és nagyon élvezem! Nem cserélném vissza! Meg vagyok vele elégedve. Megszerettem.
Olyan embereknek ajánlott, akik tényleg információ áramlásra használják a telefont. Nem felvágásra - és itt megjegyzem, hogy azért elegánsabb egy tárgyalás kellős közepén egy ilyet kirántani a zsebedből, mint egy iPhont - és nem játékokra, filmezésre... Ez a telefon olyan embereket hódít meg akik rengeteget leveleznek. Legyen az gmail, whatsapp, BBM, stb... Netet nem tördeli, szépen viszi, szóval vonatot, híreket bármit meg lehet rajta nézni, de azért egy könyvet nem ezen olvasnék el.

(#1932) kárátékutyá válasza tezsparker13 (#1931) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Filmezésre alkalmasabb, mert 1db 1500 Ft-os kábellel HDMI kimeneténél összekötöd egy TV-vel. :)

(#1933) lezerpiramis válasza tezsparker13 (#1931) üzenetére


lezerpiramis
őstag

+1, reg nem olvastam ilyen korrekt hozzaszolast!

Az iPhone egyebkent remek telefon, ezt nem lehet vitatni.

(#1934) icezozo válasza gabor72 (#1928) üzenetére


icezozo
addikt

ezt vallom én is :K

http://qwankido.hu/

(#1935) kárátékutyá válasza tezsparker13 (#1931) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Én is onnan érkeztem.

- iPhone kijelzői sokkal jobbak. Z10 majdnem ugyanolyan jó, Q10-nél nálam ez az egyetlen sarkalatos pont.
- iPhone-od van, legyen a táskádban, az autódban, a munkahelyen töltőd.
- Gyengül a szemem, iOS nem tudja megnövelni, csak a rendszere betű méreteit, böngészőjében nem.
- Nagyon zárt, nem egyszerű akár csak 1 fotót akár csak emailban is elküldeni, bluetooth/NFC és tsai elfelejthetőek.
- külső eszközre csak apple TV-el tudsz kitenni bármit is. (+25-30e)
- alig van eszköz, amit párosítani tudsz vele.

(#1936) l.sebestyen válasza kárátékutyá (#1935) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Én az itunes-t is gyülöltem, (nekem iphone 4-em volt)

(#1937) kárátékutyá válasza l.sebestyen (#1936) üzenetére


kárátékutyá
őstag

BB-Link sem egy leányálom.

(#1938) gabor72 válasza kárátékutyá (#1937) üzenetére


gabor72
aktív tag

Az iTunes-hez képest mindenképpen az :)

(#1939) tezsparker13 válasza kárátékutyá (#1935) üzenetére


tezsparker13
tag

Igen, ezeket én is így gondolom.
Szeretem az iPhone-t! nagyon, mert megbízható szerintem.Legalábbis nekem 4év alatt volt egy 4 8GB és egy 4S 32GB. Egyikkel se volt semmi bajom! De szerintem nagyon rossz irányba mentek most el ezzel az iOS7-el.
BB viszont a 10-el nagyon jó irányba.

Egy kérdés. Mindenkinek fel van cserélve az "y" meg a "z" billentyű? Nagyon idegesítő még most az elején :D mindig a másikat nyomom...

[ Szerkesztve ]

(#1940) kárátékutyá válasza tezsparker13 (#1939) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nekem nem, mert az enyém szerencsére QWERTZ-es :)

(#1941) tezsparker13 válasza kárátékutyá (#1940) üzenetére


tezsparker13
tag

És azt hogyan tudom megcsinálni, hogy az enyém is olyan legyen? :D mitől függ ez amúgy?

(#1942) kárátékutyá válasza tezsparker13 (#1941) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Ez hardveresen ilyen. :)

(#1943) tezsparker13 válasza kárátékutyá (#1942) üzenetére


tezsparker13
tag

Jó neked :( akkor nincs más hátra mint előre... meg kell szoknom

(#1944) l.sebestyen válasza kárátékutyá (#1937) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

A BB link elsőre fura, de szerintem megszokható, sőt megkockáztatom, még használható is. :D

(#1945) eduba válasza tezsparker13 (#1943) üzenetére


eduba
aktív tag

Nem kell megszoknod!

A billentyűzet beállításainál át tudod állítani QWERTZ-re és akkor hiába qwerty a billentyűzet gépeléskor qwertz lesz.
Tehát ha az Y-t nyomod le Z-t fog írni.

A korábbi BB modelleknél volt hardveresen megoldva a billentyűzet, ott ne lehetett ilyet állítani, de a bb10 már más ebből a szempontból.

A Q5-ömet így használom.

(#1946) tezsparker13 válasza eduba (#1945) üzenetére


tezsparker13
tag

Köszi!
(most szokhatok vissza -.-' ) :))

(#1947) kárátékutyá válasza eduba (#1945) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Z10-nél ha átállítottam, megszűnt létezni az őŐ,űŰ.

Q10-nél nincs ilyen gond?

(#1948) tezsparker13 válasza kárátékutyá (#1947) üzenetére


tezsparker13
tag

Megnéztem és semmi ilyesmi nincs. Tökéletesen megy QWERTZ. Egyre jobban szeretem meg ezt a kis telót

(#1949) tezsparker13


tezsparker13
tag

Viszont, ami érdekelne. A berryboltban lehet kapni műanyag szilikon tokot hozzá. Az mennyire zavarhat a gépelésben? Értelem szerűen a széleknél gondolom...

(#1950) danolopeti


danolopeti
tag

Gratulálok a Vibernek hogy ilyen kitűnő munkát végeztek (összedobtak) És egyben a Black Berry nek is hogy egyáltalán megengedi hogy ilyen selejtes gyenge appot megjelenítsen a BB World. GRT.

Black Berry Q10 & Z10 The king...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.