Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) V B A válasza Crafter32 (#1795) üzenetére


V B A
aktív tag

Ez a negyedik BB-m, de az akkufedél es az akku rögzítése egyiknél sem volt tökéletes. Egyebkent mind a 4 elég masszív cucc volt ezt leszámítva.

(#1802) Crafter32 válasza Criton (#1797) üzenetére


Crafter32
őstag

:) egy darab papírlappal megfeszíteni, hogy ne mozogjon.
Az a Tmobil szerintem nem ez a Tmobil :). Próbáld meg, de ezért kár kicserélni ha elég egy darabka paprika.

[ Szerkesztve ]

(#1803) danolopeti


danolopeti
tag

Valaki tudja hogy tudom felvenni ha viberen hívnak, mert nem lehet látni az alját??

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1804) danolopeti


danolopeti
tag

Sziasztok. Nagyon megköszönném ha valaki le tudná írni nekem priviben lépésről lépésre hogy, hogyan kell wifin átküldeni adatot (képet,videót) pl a laptopomra. Vagy ha valahol le van írva, akkor pontosan hol? Előre is köszönöm.

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1805) Crafter32 válasza danolopeti (#1804) üzenetére


Crafter32
őstag

BlackBerry link kell hozzá szerintem először is mindenképpen.
Viber pedig... mindenképpen töröld :)) Egyébként nem tudom, soha nem használtam. Jót még nem hallottam róla.

[ Szerkesztve ]

(#1806) danolopeti válasza Crafter32 (#1805) üzenetére


danolopeti
tag

köszi :)

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1807) California1 válasza Crafter32 (#1795) üzenetére


California1
őstag

Azért ne keverd a dolgokat,félrevezető lehet. A cikkben az első gyártású Q10telokrol írtak! Velhetoen az ő teloja jóval későbbi. Inkább egy teljes fw csere lenne ott erdemesebb,plane ha elo elő fordulnak androidos appok. (azok tudnak okozni ezt azt)

(#1808) California1 válasza danolopeti (#1804) üzenetére


California1
őstag

Valaki bb linkel csinálja. Én simán internet tetheringel (mac-en) csinalom

(#1809) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Hardveres hiba lett a Q10-ben. Nem érzékeli ha fülest dugok be neki, ugyanúgy a hangszórón szól. Fákk...

(#1810) Criton válasza Crafter32 (#1802) üzenetére


Criton
veterán

Kivettem az akkumulátort majd vissza, azóta nem csinálta.
Egyébként nálam nincs olyan nagy res mint a képeken. De a többség aki írta az ujraindulast, náluk mind a 2947es verzió volt fent.

(#1811) bwoay válasza kárátékutyá (#1809) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez még így önmagában nem feltétlenül hw-es, Nexus One-om számtalanszor eljátszotta, de újraindítás után már érzékelte a dugót

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1812) kárátékutyá válasza bwoay (#1811) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Több restart is volt.

(#1813) Criton


Criton
veterán

Vibert szeretnék használni. Hivatalosan tudom még nincs...de ki melyik verziót próbálta, és honnan érdemes letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#1814) danolopeti válasza Criton (#1813) üzenetére


danolopeti
tag

Én az 1mobil market ről töltöttem le, aránylag jól működik de ha hívnak nem tudom felvenni mert nem létom az alját pfffff elég gagyi így az egész. Nem tudom mikor jön a hivatalos verzió de én lehet nem várom meg és cserélem mert az ismerőseim 90% ott kommunikál a BBM en meg kb 2 db ember.És szerintem hiába le lehet már tölteni a BBM et sajna nem fog elterjedni.... :) Legalábis androidon...De hát ez van.

[ Szerkesztve ]

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1815) Criton válasza danolopeti (#1814) üzenetére


Criton
veterán

Már a telefont akarod cserélni? Nálam a BBM-et senki sem használja, aki nincs benne az IT-ban, nem is nagyon tudja mi az a BBM. Az, hogy a hivatalos jönni fog, én már nem nagyon hiszem, mert visszaolvasva több mint egy éve megy az, hogy hamarosan jönni fog...WhatsApp-ot viszont szintén nem használ senki sem.

(#1816) danolopeti válasza Criton (#1815) üzenetére


danolopeti
tag

Ja a telefont. És tényleg nem használ senki BBM-et meg whatsapp-ot sem de mint mondtam vibert viszont majdnem mindenki, és ez azért nekem nem mindegy, anyagilag sem... :) Arról nem is beszélve hogy a tetves telekomnak még fizessek plusz 700 ft ot a bis-ért hogy tudjam használni a BBM et meg a nagy büdös ló.....t :) :) Ettől függetlenül a bb még mindig a világ legjobb telójának tartok csak hát oda kellene figyelni szerintem hogy a többségnek mi a jó.... :) De hozzáteszem ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1817) eventus válasza Criton (#1815) üzenetére


eventus
veterán

+(#1816) danolopeti: Ez nagyon erős volt a BBM-el szemben. Sokan használják, más emberek ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1818) danolopeti válasza eventus (#1817) üzenetére


danolopeti
tag

Bocsi, én csak az én ismerőseim körében mondtam és hozzátettem hogy ez csak az én véleményem. Én is szeretném hogyha elterjedne hidd el, ajánlom is mindenkinek de hát az a tény hogy nem nagyon akarják. Ez van.

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1819) Criton válasza danolopeti (#1816) üzenetére


Criton
veterán

Ezért szerintem nem érdemes a telefont lecserélni, egy jó minőségű android/windows vagy ios készülék nem olcsó, és most csak azért mélyen a zsebbe nyúlni, hogy menjen a Viber, te tudod. De szerintem sírva fogsz visszagondolni a BB-s OS-re :DDD

(#1820) danolopeti válasza Criton (#1819) üzenetére


danolopeti
tag

Androidot alapból nem!!! De én sem hiszem hogy lecserélem csak hirtelen mérges lettem rá :) :)

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1821) eventus válasza Criton (#1819) üzenetére


eventus
veterán

Én közöltem, hogy nekem BBM van. Elérhető androidra/ ios rendszerre is. PONT :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1822) Criton válasza eventus (#1821) üzenetére


Criton
veterán

Cégünknél a vezetők többségének 99%-ban BB telefon van, használják is a BBM-et, de most ki akar a főnökével chatelni? :DDD Én most még csak érdeklődtem Viber téren, várok...addig meg ott van a Gtalk ha valaki nagyon el akar érni.

(#1823) eventus : viszont ahogy láttam, a régebbi típusokra van hivatalos Viber. PC-n is használni szoktam a Vibert, de most nem tudok belépni, mert a kódot a telefonos Viberre küldené :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1823) eventus válasza Criton (#1822) üzenetére


eventus
veterán

Telefonszáma mindenkinek van. Ha nem képes felhívni, akkor... Én ezt gondolom :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1824) danolopeti válasza Criton (#1822) üzenetére


danolopeti
tag

Nekem nem azért olyan fontos a Viber hogy dumálgassak a haverokkal hülyeségekről, hanem mert sokat járok külföldre minden héten és hát anyagilag nem mindegy hogy ingyen beszélek majdnem mindenkivel.

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1825) danolopeti válasza eventus (#1823) üzenetére


danolopeti
tag

Csak mint mondtam az a fránya külföld.... :) :)

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1826) viw válasza V B A (#1800) üzenetére


viw
aktív tag

nem tudom akkor...:/

(#1827) tezsparker13 válasza danolopeti (#1816) üzenetére


tezsparker13
tag

Tény, hogy Viber a legelterjedtebb, de nekem személy szerint whatsapp is van mindenkinek. Én mondjuk azt használom 40%-ban. 20% Telefon, 30% gmail. A maradék meg elenyésző Viber, Fb. És nem csak itthon, hanem angliai illetve német ismerőseimmel is tartom a kapcsolatot. Szóval nekem Viber nem lesz érvágó dolog. De persze ez mindenkinél máshogy van.
Pl én totál nem használok BBM-t. Nem is tudom, hogy az ismerőseim mennyire használják. De Csütörtökön megveszem a Q10-em előreláthatólag és akkor majd kiderül, hogy mennyire fogom azt használni.

(#1828) danolopeti válasza tezsparker13 (#1827) üzenetére


danolopeti
tag

Oké ki mit használ természetesen, de Mégegyszer hangsúlyozom hogy nekem külföld miatt kell beszéd miatt, amit te felsoroltal egyikkel sem lehet kivétel a telefon de hát az meg ugye drága roomingba.

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1829) Criton


Criton
veterán

Valakinek már volt olyan, hogy újraindítás után a telefon bekapcsoláskor 100%-on állt és nem ment tovább?
Egy ki és egy újra bekapcsolás oldotta meg, de akkor megint elég sokáig volt 100%-on.

(#1830) tezsparker13 válasza danolopeti (#1828) üzenetére


tezsparker13
tag

Persze, értettem. Csak közzé tettem én is, hogy én mennyire használok ilyeneket. Persze, ha neked Viber a jó, akkor Viber a jó.. :) Amúgy skype-ot próbáltatok? Én meg azt is használok, bár csak gépe a legtöbbet.

(#1831) Crafter32 válasza Criton (#1829) üzenetére


Crafter32
őstag

Nekem mindig úgy van. Semmi gond azzal. 100%-ra felmegy és vársz tovább. 5-6 perc mire feláll a rendszer. Néha ki lehet bírni, nem naponta kell újraindítani úgysem. 10.3 -nâl úgy tudom rövidebb lesz a boot idő, de szerintem lényegtelen.

(#1832) Criton válasza Crafter32 (#1831) üzenetére


Criton
veterán

akkor annyira nem probléma, hogy nem vártam meg és nyomtam közben még egy rebootot?

(#1833) eventus válasza Criton (#1832) üzenetére


eventus
veterán

Nekem is így volt, de az elmúlt 3-4 indításnál már nem. Ki érti ezt :) Szerencsére sok restart nem kell a rendszernek. De szeret újraindulni néha :(

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1834) Crafter32 válasza Criton (#1832) üzenetére


Crafter32
őstag

Nem hinném, hogy az újraindítás bármi bajt is okozna.
Nekem még csak 1x kapcsolt ki magától, de újra nem indult. Reggel el is aludtam sajna. Mindig a telefonra kelek.

(#1835) Criton


Criton
veterán

Ezt a tokot mivel érdemes tisztítani? Most szerencsésen egy étteremben saláta lével leöntötték és nem kicsit ragad most...

(#1836) V B A válasza viw (#1826) üzenetére


V B A
aktív tag

"From 30 January 2013, new accounts won’t be able to use EAS to sync your E-mail, calendar, and contacts. While existing users and organizations with Google Apps for Business, Government and Education accounts will still be able to use EAS, other users will have to use IMAP (for E-mail), CalDAV (for scheduling and calendars), and CardDAV (for contact information) to maintain syncing abilities."

Ingyenes Google Appsunk van, úgyhogy már nem megy az EAS szinkronizáció. :-(

(#1837) aseknuss


aseknuss
csendes tag

Kíváncsi voltam a BB10-re és vettem egy Q10et.
Nem is volt kérdés ,hogy Z10 vagy Q10 ,nekem szükségeltetik a fizikai billentyűzet.
Első észrevételeim laikusként a fizikai hívás-fogadás gombok hiánya.
Nem is annyira vészes, hiszen manapság mindenki tapicskolós telóról váltott erre vagy BB-ről... :)
Szóval így nem annyira idegesítő a hiány,viszont ami annál jobban ,az az ablakok eltüntetése ?persze amíg hozzá nem szokik az ember. :) Onnantól kezelhető gyors kis jószág lesz.
A lényeg a lényeg,nekem maximálisan bejön a telefon az android seggfejségei után. :)
Nekem pont erre a 10es BBre volt szükségem.

(#1838) viw válasza aseknuss (#1837) üzenetére


viw
aktív tag

üdv!;)

(#1839) eventus válasza aseknuss (#1837) üzenetére


eventus
veterán

Örülök az elégedettségednek :) Ha bármi segítség kell, akkor itt vagyunk és segítünk :K Novemberben jön a hívásgombokkal megáldott utód, én nagyon várom, minél több gomb kell :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1840) tezsparker13 válasza eventus (#1839) üzenetére


tezsparker13
tag

Akkor lehet, hogy meg se veszem a Q10-et Csütörtökön :D

[ Szerkesztve ]

(#1841) eventus válasza tezsparker13 (#1840) üzenetére


eventus
veterán

Én már kivárnám :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1842) danolopeti válasza eventus (#1841) üzenetére


danolopeti
tag

November még messze van .... :) :)

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1843) jagertibi válasza tezsparker13 (#1840) üzenetére


jagertibi
aktív tag

én nem várnám meg, az meg bő fél év. ha el üt az auto akkor ugy halsz meg hogy a világ legjobb telefonja nem volt a birtokodban ... :D

(#1844) Crafter32 válasza Criton (#1835) üzenetére


Crafter32
őstag

Gyerek popsitörlő vagy ugyanazzal, mint az autód belsejét, a bőr ülőgarniturát: egyszerű bőrápolót veszel a rossmanban.

eventus: Novemberbe érkezik, akkor mikor jön Magyarországra? (költői kérdés) Prémium telefon lesz, tehát nem a Z3 árával fog indítani rögtön az is biztos, így lehet nem rögtön az első héten kellene szaladni érte szerintem. Bár a Q10 újként még elég jól tartja az árát azért még a qwerty készülékeknek is van egy kis áresése, főleg a bevezető árhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#1845) Criton válasza Crafter32 (#1844) üzenetére


Criton
veterán

pont erről a Q20 illetve Classic névre kersztelt jószágról beszéltünk ma kollégákkal. Nem adja egy kicsit későn ki a BB ha versenyben akar maradni? Mert mindenhol az van, hogy ezzel a készülékkel majd versenyképes lesz, de én valahogy nem várnék novemberig, egyébként nekem is nagyon tetszik, csak én attól félek, hogy november még tényleg nagyon messze van, főleg a magyar megjelenés, és addig elég sok minden fog még a telefonpiacon történni.

(#1843) jagertibi + 1 :DDD :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1846) danolopeti válasza Criton (#1845) üzenetére


danolopeti
tag

Addig kb 20 új okosteló fog kijönni ha nem több.... Így nem nagyon lehet versenyben maradni az évi 1-2 új bb telókkal :N

[ Szerkesztve ]

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1847) aseknuss válasza eventus (#1839) üzenetére


aseknuss
csendes tag

Azt hiszem ,nekem így is megfelel! :D
Akkora technokrata nem vagyok(már),hogy az új mindig jobb :D szlogennek alávessem magam. Mivel engem már nem is zavar a hiánya így nem dobok ki feleslegesen indulóárral számított 180k-t! :)
:R

(#1848) kárátékutyá válasza danolopeti (#1846) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Jah, csak azt az apróságot felejtitek el, hogy nincsen másik qwerty-s telefon, tehát max csak a saját befektetőinek ígért hozadékkal versenyzik. Classic-al nem kell sietnie, Z3-al viszont sokkal jobban kéne.

(#1849) danolopeti válasza kárátékutyá (#1848) üzenetére


danolopeti
tag

Én is úgy gondolom hogy a Z3 al kellene igyekezni meg szerintem azon kívül 1-2 érinős teló is elférne jó áron a piacon. :)

Black Berry Q10 & Z10 The king...

(#1850) tezsparker13 válasza eventus (#1841) üzenetére


tezsparker13
tag

Nem hinném, hogy megvárnám. Max, ha tényleg jön (ki tudj, hogy mikor) akkor lecserélem. Mellesleg elég jó árban elvinnék mos az iphone-omat és később fele ennyit nem kapnék érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.