Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#368) zsid válasza Frozen (#364) üzenetére


zsid
senior tag

Lehet én vagyok hülye, de ezt írtad:

Érdekes én egyből éreztem ,sőt érztem azt is mikor a 4.0 áltak át. Rendes meghajtot kell vásárolni a samsungtól,mert nem mindegyik képes az igért tempora. Letöltés,windows telepítése,játékok telepítése nagyon gyors a régi ssd hez képest, jelentősen érezni lehet a 3.0 és a 4.0 közt is a sebességet.

Innen eljutottál a SATA 3-ig és a HDD-ig. Vagy a fenti mondatodat úgy kellene érteni, hogy a 3.0 alatt nem a pcie-e 3.0 x4-re gondoltál, hanem a SATA 3-as SSD-re?
Ha azt most úgy kell érteni, hogy 1Gbites nettel meg lehet akasztani a SATAs m.2 SSD-t akkor oké, de pci-e 3.0-t? Nekem az tűnt fel, amikor az 5.0 vs 4.0-ról volt szó, hogy nálad a 3.0 már kevés, de lehet akkor nem is erre gondoltál csak megint nem sikerült megfogalmaznod... :DDD

Amúgy ne aggódj, képben vagyok, pcie 4.0 nvme SSD-t használok ( a satás SSD és a HDDk mellett ).

Viszont ha sok szállon használod a háttértárat
ehez bőven elég több szállon letölteni stremről vagy böngészöben nagyobb filokat

És ezek összesen nem fogják meghaladni a szolgáltatód által biztosított sávszélességet, ami megint cska töredéke... mindegy. Kiszálltam.

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.