Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) havri1


havri1
félisten

Fólia:

Ez kalap szar. 3 db van benne, puha, "ragadós anyag" mindkét oldalán, buborékos, karcolódik. 3-ból 2 kuka. 3-ikat ki se bontom.

Ez egy álom. 2db-os, majdnem üveg keménység, 4 hónap alatt 2 karc lett rakta, elsőre buborékmentes, tökéletes. Kiemelten ajánlott!

havri

(#2302) Macika66 válasza havri1 (#2301) üzenetére


Macika66
addikt

Nem egyszerű felrakni...
De azért az barokkos túlzás, hogy szar lenne. Meg kell tanulni felrakni.
A karcolódás (külső behatás esetén) valós. Ezzel menti meg a kijelzőt.

Én 12 db-os csomagot vettem belőle, kettőt. Úgy a nyolcadik táján sikerült felrakni először rendesen . Azóta megy... :)

(#2303) havri1 válasza Macika66 (#2302) üzenetére


havri1
félisten

Én úgy vagyok vele, hogy ebben az árkategóriaban nem érdemes szenvedni. Próbáld ki a másikat, egyből megérted, miért írtam, hogy szar :)
Eleve az anyaga már árulkodó. A sárga védőfóliával simítottam mikroszálas törlőkendővel a bubikat, majd a végén, mikor levettem, vettem észre, pár még maradt. Ezt a kendővel simítva óvatosan is sikerült karcolni. Arról nem beszélve, hogy hiába volt dobozban, keresztben több gyűrődés, törés is volt rajtuk. Tapintásra ragad, nem siklik az ember ujja rajta. Nekem nem jött be.
Nagyon sok fóliát tettem már fel, talán egyet rontottam, eg, hogy szösz miatt. De ez annyira puha, hogy a saját súlyát sem képes megtartani.

havri

(#2304) f4lcon


f4lcon
őstag

[link] én ebből vettem, az első felment tökéletesen, azóta is van még 5db belőle :)
nem ragad az ujjam, és nem karcoltam meg azzal, amivel a bubit kinyomtam alóla
én ismét megvenném, ettől a cégtől amúgy is sok korábbi telefonomra vettem már fóliát

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#2305) Petike6


Petike6
tag

Sziasztok,

Gondolkodom erősen az óra megvásárlásán, kell bármire figyelnem vásárlás előtt?
Azon kívül,hogy EU verziós legyen az óra? Alin most lesz 11.-én akció, ennyiért elég barátinak tűnik.
[link]

Egyébként erre rájön a vám még?
Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#2306) Peter.70 válasza Petike6 (#2305) üzenetére


Peter.70
őstag

Szerintem igen, mivel nem látom hogy EU országból jönne, és akkor még ÁFA is lesz rá

(#2307) Macika66 válasza havri1 (#2303) üzenetére


Macika66
addikt

Közben hűtlen lettem, eladtam, sajnos nekem túl aprók az értesítések betűi, és bármiféle módon lehetetlen rajtuk nagyítani...

Váltottam egy Samsung Watch-ra.

(#2308) Ance válasza Petike6 (#2305) üzenetére


Ance
őstag

Ne higyj a 11.11-es akcióknak. Ugyanannyi, mint most.

Én a geekbuying olasz raktárából vettem, 2 nap alatt ideértve pedig vidéki vagyok.

Sajnos mobilról csak így megy:

https://m.geekbuying.com/item/Huami-Amazfit-Stratos-Smart-Sports-Watch-2-Black-397722.html

(#2309) Macika66 válasza Peter.70 (#2306) üzenetére


Macika66
addikt

Az én Stratosomat valami spanyol raktárból küldték, nincs már meg az a lehetőség vajon?

(#2310) veressjanos válasza Macika66 (#2309) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Szintén ali spanyolból, 46e, 1 hét. :)

(#2311) Peter.70 válasza Macika66 (#2307) üzenetére


Peter.70
őstag

Szia,

Mennyire jön be a samu?

(#2312) SzM1103


SzM1103
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem egy főzött romot az órára. Jól is működik, de esetleg meg tudnátok mondani, hogyan lehet visszatenni az eredeti global romot?

Köszi előre is

(#2313) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Kínzó kérdés... Bip vs Stratos (mármint egyik kezemen ez, másikon az):
https://photos.app.goo.gl/uLSANDuqhqmd5qmK8
Egészen eltérő pulzus értékek... Melyiknek higgyek? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2314) Macika66 válasza szpali (#2313) üzenetére


Macika66
addikt

Nekem Stratosom volt, BIP még nem volt a kezemben soha.

A Stratost hasonlítottam össze a 40ezer Ft-os Omron vérnyomásmérőmmel, 3-4 bpm-en belül volt az elétérés közöttük...

(#2315) atab5phone


atab5phone
csendes tag

Sziasztok!
Aki frissített 2.3.6.1-re, megtenné, hogy megnézi, hogy Climbing módban mér-e pulzust?
Nekem ebben a sport módban nem akar pulzust mérni, pedig 10.27-én, frissítés előtt működött. (a Run, Walk... módokban mér). Köszönöm.

(#2316) Addel válasza szpali (#2313) üzenetére


Addel
senior tag

El tudod te is dönteni, a bal oldali 136-os átlag pulzus az olyan kényelmes kocogás, meg se nagyon izzadnék ilyen átlagpulzus mellet. A jobb oldali az már húzós, ott már kapkodnám a levegőt rendesen. :)

(#2317) Addel válasza atab5phone (#2315) üzenetére


Addel
senior tag

Nálam van pulzus mérés. Nincs nálad a telefon app-ban kikapcsolva ?

(#2318) atab5phone válasza Addel (#2317) üzenetére


atab5phone
csendes tag

Sajnos nincs, kikapcsoltam, újra be, de így sem mér, már az elején sem, míg a többi sport módban már a GPS keresésnél elkezdi mérni. (Hátha megjavul, addig meg lehet használni a "Trail run"-t.) :)

(#2319) Lgabor007


Lgabor007
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan gondom lenne hogy az óra 3 napja nagyon merül. 20 óra alatt 43%-ot merült most például. Factoriy Reset megvolt az alkalmazás adatokat töröltem a telefonon és újra párosítottam még is gyorsan merül. Egy plulzus mérés 1 % mi lehet a baj? Nincs plusz számlap semmi mókolás alap gyári beállítások csak, dupla kopp kikapcsolva háttér világítás kikapcsolva. Pc-ről töltöm az órát esetleg az is probléma lehet?

(#2320) havri1 válasza Lgabor007 (#2319) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos ez néha nálam is előfordul. Restart, és figyelni. Ha kb óránként/2 óránként merül 1%-ot, akkor jó. Ha 10 percenként esik, restart újra.
Május óta nekem nem sikerült rajonni, mi okozza.
Nem az app, ugyanis repülő módban is merül ilyenkor.

Másik anomália: jól merül, 4 nap után 20%. Fogom, rarakom töltőre. Elkezdi baromi lassan tölteni. 2 óra múlva nézem, 46%. Repülő mód, ugyanaz, nem növekszik a %. Óra off (továbbra is töltőn), és megindul. 46%-ról alig egy óra alatt 100%. Még töltőn bekapcsolom, feláll, 100%. Leveszem, kb 10 perc után nézem, 92%...restart, feláll, 90%. Nézem 10p múlva, 90%. Fél óra múlva, 90%. Innentől tudom jó, kibír még 3 napot...
Majdnem minden töltésnél ezt el kell játszanom.

havri

(#2321) Lgabor007 válasza havri1 (#2320) üzenetére


Lgabor007
csendes tag

Köszi a választ!
Most kikapcsolva töltöttem fel 54 %-ról hamar is töltött fel és 2,5 óra alatt 1 %-ot merült. Remélem most jó lesz így.

(#2322) Osiris válasza Lgabor007 (#2321) üzenetére


Osiris
őstag

Nálam is ez van, mióta feltettem a legutóbbi frissítést: előtte óránként 1%-ot merült, most óránként 2%-ot merül. Szerintem a következő frissítés megoldja. Remélem.

(#2323) István1980


István1980
csendes újonc

Sziasztok
Volt már de nem találom
Hogy lehet az amazfit appot magyarosítani
És hol lehet bekapcsolni a hívófél nevének a kiírását?
Köszi

(#2324) kissady válasza István1980 (#2323) üzenetére


kissady
tag

Nekem az alábbi leírás alapján sikerült:
[link]

Az alábbi fórum linken pedig a magyar leírás:
[link]

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#2325) István1980 válasza kissady (#2324) üzenetére


István1980
csendes újonc

Köszi de sajnos ez nekem kínai

(#2326) István1980


István1980
csendes újonc

Ma jött meg az óra
Elsőre nagyon tetszik de lenne pár kérdésem
Melyik a legutolsó frissítése az órának mert nekem három sport tevékenységgel kevesebb van rajta mint az appon? Nekem a 2.3.0.8 at mutatja.
Zenét közvetlenül telefonról lehet feltölteni?

(#2327) veressjanos válasza István1980 (#2326) üzenetére


veressjanos
aktív tag

2361 a legfrissebb.
Igen telefonról tudsz tölteni zenét.

(#2328) István1980 válasza veressjanos (#2327) üzenetére


István1980
csendes újonc

Köszönöm
És esetleg leírnád hogy hol találom ezt a frissítést és hogy töltöm át a zenét?
Sajnos nem vagyok egy pc guru, nem találom ezeket.

(#2329) Éne


Éne
tag

Sziasztok! Gyári töltő bölcsővel az órát meríteni tudom, de tölteni nem. Van erre valami megoldás? Kikapcsolt állapotban próbálkozom, a kijelzőn megjelenik az elem és szépen zöldül be, de a százalék folyamatosan csökken... :(((

(#2330) Macika66 válasza Éne (#2329) üzenetére


Macika66
addikt

Alkoholba mártott fülpucolóval takarítsd le az érintkezőket az órán.

(#2331) veressjanos válasza István1980 (#2328) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Csatlakozz az órával egy wifi-re és megjön a frissítés.
Zenét a telefonon lévő alkalmazással tudsz átmásolni az órára.

(#2332) Moki2 válasza István1980 (#2323) üzenetére


Moki2
aktív tag

Ha csak az app kell magyarul akkor a sajátja mellett használd a MiFit-et .Az alvásadatot , lépésszámot , pulzust beolvassa az is , az óra egyéb beállításaihoz kell a saját app. Nálam minen nélkül kiírja a hívó nevét egy redmiNote5-el használva . Megadva neki a jogosultság a névjegyekhez ?

(#2333) István1980 válasza Moki2 (#2332) üzenetére


István1980
csendes újonc

Köszi
Frissítésel megoldódott minden probléma.

(#2334) Sztyepadzso válasza veressjanos (#2331) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Vagy egyszerüen berakaod a töltőbölcsőbe, és a gépre dugod, majd bemásolod. Nem kizárt, hogy OTG kábellal is mehet, telefonon keresztül.

(#2335) DelArco


DelArco
aktív tag

Fenntebb mar volt rola szo de megkerdeznem hogy ki mennyire van megelegedve az ora pulzusmero reszevel?
Engem foleg az edzes/futas vagy barmilyen aktivitas kozbeni szamolas erdekelene.
Vannak esetek amikor erzesre nem mer rosszul de tobbszor van amikor jol lathatoan fals erteket mutat.
Tegnap peldaul 30 perc kardio edzes alatt egyszer ment 100 fole a szam leginkabb 90-et mutatott volt hogy lement 85korulre. [maga a kardio gep nagyjabol realis 150-160 koruli ertekekt mutatott]
Nem tudom hogy esetleg azzal van e gond hogy nem huzom eleg szorosra de most ugy van beallitva hogy kenyelmes legyen. Onnan gondoltam ezt mert egy hosszabb tura kozben vegig 100 alatti erteket mutatott amikor meghuztam annyira hogy az hosszu tavon kenyelmetlen akkor rogton felugrott 170-re.

Felreertes ne essek nem varok tokeletesen pontos ertekeket csak ugy nagyjabol legyen jo. (tehat ne mondja hogy meg warm-up erteknel sincs a pulzusom amikor egyebkent mar levegot is alig kapok)

Youth hides the key to salvation

(#2336) veressjanos válasza DelArco (#2335) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Kell neki a szoros kontakt, különben nem tud jól mérni.
Valamit, valamiért.
Nem lehet valaki egyszerre szép és okos is. Kivéve én :D

(#2337) Foose


Foose
addikt

Használja valaki az órát notify & fitness appal? Reggel jött egy frissítés, miszerint kapott stratos-pace supportot az app...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2338) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok! Én is új óra tulajdonosa lettem. Nagyon tetszik, hogy folyamatosan látom az órát, nem kell hogy bekapcsoljon a kijelző. A csuklómozdulatot ki is vettem. Viszont arra nem jöttem rá, hogy lehet beállítani, hogy ha értesítés jön legyen háttér világítás, mert ilyenkor 16 után már nincs annyi fény hogy lássam az értesítést.
Tudnátok segíteni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#2339) viralmind válasza grafikus17 (#2338) üzenetére


viralmind
aktív tag

Nem tudod beallitani, en legalabbis nem talaltam ilyen opciot.Hivas eseten kapcsol csak be.Mondjuk mar az is jol jonne , ha hasonloan mint a gear s3-on lenne valami jelzes a szamlapon ha van ertesites, mondjuk egy boritek ikon vagy egy kis potty , barmi.

[ Szerkesztve ]

(#2340) veressjanos válasza viralmind (#2339) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem elég a rezgés.

(#2341) viralmind válasza veressjanos (#2340) üzenetére


viralmind
aktív tag

Arra gondoltam, hogy ha a rezges ellenere sem tudsz az orara nezni, akkor a szamlapon lehessen kesobb latni , hogy van egy ertesites amit meg nem neztel meg, es mondjuk az alkalmazasnak megfelelo ikon lenne kirakva a szamlapra. Igy eldontheted mennyire fontos az ertesites es fel akarod -e oldani az orat , hogy megnezd ki , vagy melyik alkalmazas kuldte, tobbet ugysem latsz , vagy erdemes-e elovenni a telefont az egesz uzenet megtekintesehez.

[ Szerkesztve ]

(#2342) grafikus17 válasza viralmind (#2339) üzenetére


grafikus17
senior tag

köszönöm a válaszokat. Most azzal kínlódom, hogy a pc nem látja az órát. :((

Xiaomi Redmi note 7

(#2343) Nikaré válasza grafikus17 (#2342) üzenetére


Nikaré
őstag

Próbáld alaplapi usb -re csatlakoztatva.

(#2344) grafikus17 válasza Nikaré (#2343) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ok, holnap megpróbálom.

Xiaomi Redmi note 7

(#2345) veressjanos válasza viralmind (#2341) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Értem.
Azt hogy érted, hogy "többet úgysem látsz"?
Én látom az órán a teljes üzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#2346) haligali72


haligali72
aktív tag

Sziasztok!
Gear s2 ről váltanék. Gear s3 és Stratos között vacillálok. Tetszik a Stratos vízállósága az üzemideje és az AOD kijelzője viszont vonz a Gear S3 tudása.
Szeretném kérdezni hogy a Stratos tényleg jóval több ideig birja egy töltéssel, azonos igénybevétel mellett?
A Stratos szenzorai ( pulzus, lépés, GPS, stb) pontosabbak?
Sportban többet tud a stratos?
Szinte azonos árban tudnám megszerezni őket.
Köszönöm

(#2347) Zsolt74 válasza haligali72 (#2346) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Nekem volt Gear S3 de az 2 naponkénti töltés nem tetszett, A kijelzője rengeteget fogyaszt,a GPS-e nagyon pontatlan volt és sokat fogyasztott, az alvást nem igazán monitorozta rendesen, kb 2x annyi mély alvást rögzített mint bármelyik más órám. Amúgy egy szép, és jól használható óra, de sajnos sok hibája van.

Én most a Stratos lecserélésén gondolkozok, egy Huavei Watch GT-re, igaz hogy az kevesebbet tud, de brutális az üzemideje, és nagyon szép a kijelzője.

Zsolt

(#2348) Peter.70 válasza Zsolt74 (#2347) üzenetére


Peter.70
őstag

Szerintem annak az órának az üzemidő az egyedüli előnye.

(#2349) haligali72 válasza Zsolt74 (#2347) üzenetére


haligali72
aktív tag

Ha a Stratos időközönkénti pulzust, alvást, lépést monitoroz, és fogadja az értesítéseket éjjel kivéve, hány napot megy el?
Csak az üzemidő miatt cserélnéd le?

(#2350) veressjanos válasza haligali72 (#2349) üzenetére


veressjanos
aktív tag

4-5 nap.
Nekem sport nélkül 15-20%-ot merül naponta.
Éjszaka repülőben van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.