Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) grafikus17


grafikus17
senior tag

Play áruház

Xiaomi Redmi note 7

(#2652) CactuS válasza CactuS (#2633) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erre esetleg valaki tudna tippet adni? Úszást lehet vele mérni rendesen? Üzenetek értesítését lehet csoportosítani, mint a bandnél? (mi bandage)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2653) Nikaré válasza grafikus17 (#2650) üzenetére


Nikaré
őstag

ööö ezt, hogy hoztad össze? :)

(#2654) Faby válasza sebijani1982 (#2648) üzenetére


Faby
senior tag

Én a Playről telepítettem az alkalmazást:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lumaticsoft.watchdroidphone

Mivel nincs az órán Play Áruház, az APK-t letöltöttem, és a Huami Amazfit tool segítségével telepítettem:

Apk 9.0 for smartwatch without Play Store:
https://drive.google.com/open?id=1MdKZl1UgPaqfES3l-zCKf7s6bDpH7YWn

De ezeket megtalálod a Watchdroid Phone alkalmazás leírásában a Play-en is.

Ezekkel működik. A hívásértesítéshez az kell, hogy a gyári (vagy a magyarított) Amazfit alkalmazás ne fusson.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2655) grafikus17 válasza Faby (#2654) üzenetére


grafikus17
senior tag

Én is így telepítettem. Nekem eddig futott a háttérben az amazfit alkalmazás De valóban ha kikapcsolom akkor is meg jönnek az értesítések

Xiaomi Redmi note 7

(#2656) Faby válasza grafikus17 (#2655) üzenetére


Faby
senior tag

Tapasztalatom szerint az értesítésekre nincs hatással, annál is inkább, mert azokat - ellentétben a hívás értesítővel - ki lehet kapcsolni a gyári alkalmazásban.
Ha a hívásértesítőt akarod használni a watchdroidban, mert pl akarod használni a híváselutasítást SMS-sel, vagy szeretnéd látni a hívó képét, nem csak a számát az órádon, vagy mindkettőt, akkor kell kikapcsolni az Amazfit alkalmazást.

Viszont az engem is érdekelne, hogy tudtad beállítani a fehér háttér-fekete betű kombót az értesítésnél.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2657) grafikus17 válasza Faby (#2656) üzenetére


grafikus17
senior tag

Általànos beállítások-viselkedés értesítéseknél-nem pipáltam be a fekete háttér fehér bérüket.

Xiaomi Redmi note 7

(#2658) Faby válasza grafikus17 (#2657) üzenetére


Faby
senior tag

Kösz, ez valahogy elkerülte a figyelmemet.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2659) sebijani1982 válasza Faby (#2654) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm szépen! Működik!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2660) ajca


ajca
tag

Sziasztok! Van egy utángyártott töltőm ha érdekel valakit,sajnos az én órám elhunyt :(((

(#2661) porkiy


porkiy
aktív tag

Hölgyek/Urak, én még mindig a számítógéphez való csatlakozással bajlódok. Szerintem megcsináltam mindent a különböző telepítésektől az usb törlésen és a csatlakozók tisztításán 5 különböző gépen való próbáig különböző rendszereken. Mindenhol csak tölti az órát.
Én csak újabb watcfacekat szeretnék rárakni, esetleg van alkalmazás amivel telefonon keresztül wfz és/vagy apk fájlokat fel lehetne rakni az órára?
Köszönöm.

(#2662) sludgeboyx


sludgeboyx
tag

Sziasztok most rendeltem egy ilyen órát, annyira zargatnám a nagyérdeműt mivel nem láttam összefoglalót, hogy hol lehet v.mi részletes leírást találni a funkciókról?Illetve mire érdemes figyelni milyen alkalmazással kompatibilis és érdemes e védő üveget venni rá?
Köszönöm

(#2663) szpali válasza ajca (#2660) üzenetére


szpali
addikt

Uhh... Sajnálom :(
Mi történt?
(töltővel kapcsolatban írok üzenetet)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2664) sebijani1982 válasza sludgeboyx (#2662) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Védeni mindenképp kell az üveget!
Sajnos nekem szerelés közben megkarcolódott.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2665) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Tegnap kísérleteztem számlapokkal és Watch Droid Assistant-al is.
Frankón jönnek az értesítések, műxik rendesen, de felmerült két kérdés:

1. Ezt a számlapot hiába telepítem fel (Huami AMAZFIT Tool-al), ha beállítom, akkor leáll a számlap alkalmazás (az eredeti fekete hátteres megy rendesen)

2. Ha megpróbálom megnyitni az edzésterv alkalmazást, akkor csak tölt, tölt és tölt (pulzál a kis pötty a képernyő közepén), de az istennek sem akar elindulni.

Valakinek ötlet? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2666) porkiy válasza szpali (#2665) üzenetére


porkiy
aktív tag

Ha a Huami AMAZFIT Tool azt írja ki akp installnál Stratosra, hogy your phone is no in adb mode akkor mi a teendő?

(#2667) sludgeboyx


sludgeboyx
tag

Gondolkodom egy bőrszíj vételén mivel a Band2 anno szétcseszte a csuklóm , lehet a gumira voltam érzékeny a franc tudja.Illetve v.mi védelmen ahogy vissza olvasgattam a fórumot elég nehéz normális fóliát találni.Nos amiket néztem nem nagyon győztek meg és ezt a verziót gondoltam bepróbálni:
szíj
Csak azt nem tudom az a védő műanyag nem rondítja e nagyon el az órát.Plusz az alá lehet e fóliát rakni vagy üveget ami védi a kijelzőt?Ergo a keretvédelem működik együtt a kijelző védelemmel?Képek alapján természetesen tetszetős , nyilván úgy van beállítva a kép de érdekelne azért a valóságban is mert az a mérvadó.
Köszönöm

(#2668) szpali válasza szpali (#2665) üzenetére


szpali
addikt

2-es megoldódott :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2669) Barthezz2 válasza sludgeboyx (#2667) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mivel 3in1 csomag ezért gyanítom megy együtt a kijelzővédő a kerettel. Illene, ha már úgy adják.

Azt már nem tudom az a keret mennyit rondít a dolgon, de én biztos nem tenném rá..

Azt már csak személyes véleményként tenném hozzá, hogy lassan ott tartunk, hogy mindent szatyorba csomagolva használ mindenki. Nyilván, valamiféle védelem nem árt, de magam részéről utálom a tokokat is, csak akkor használom telefonra is, ha nagyon olyan helyre megyek és muszáj.
Minden topik minden termék tesztnél tele van a designt éltető vagy szidó hozzászólásokkal, aztán meg 6 tokot rak rá mindenki.

Magam részéről azért veszek egy szép telefont, vagy egy szép órát, mert szép. Becsomagolva nem az.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2670) tyukee válasza sludgeboyx (#2667) üzenetére


tyukee
csendes tag

szia! nekem van ilyen keretem, használom is. fényes merev műanyag. szerintem véd, ja és fólia is van rajta. szerintem jól néz ki vele, de ha nem tetszik le lehet venni egy mozdulat az egész. Én a keretet ütöttem oda pár napon belül, így a keret jó megoldási alternatíva.

mindíg csak előre...

(#2671) tyukee válasza G4bi89 (#2629) üzenetére


tyukee
csendes tag

egyszer nekem úszás közben indult újra az 53 hossz után... elég szarul esett. azóta reboottal kezdek mindig ha tutira mérni akarom a sport tevékenységet. azóta nem volt ilyen bajom... :-)

mindíg csak előre...

(#2672) Icetee


Icetee
aktív tag

Kedves Tulajok!

Tisztelettel érdeklődnék felétek, hogy milyen mozgásokat ismer fel az óra és miket lehet választani a sportok közül? Gondolok itt vizes dolgokra (pl. evezés)?
Van olyan aki rendszeresen úszik az órával? Jól bírja a strapát? Úszás közben gondolom a pulzust nem méri.

(#2673) sludgeboyx válasza Barthezz2 (#2669) üzenetére


sludgeboyx
tag

Köszönöm és neked is tyukee a válaszokat.A védelemhez csak annyit hogy ízlések és pofonok.Igen ezek használati tárgyak és eképpen is kellene viszonyulni hozzájuk.Én mégis szeretem minél tovább használni és nem cserélgetni évente emiatt vigyázom is rájuk.Még mindig megvan a nokia5800 telóm és használom is mint munkahelyi telefont :D És sajnos a mai technikai eszközök már ami tudásban is közép, magas szintet képvisel elég borsos áron mérik.És mivel én személy szerint nem vagyok dúsgazdag próbálok vigyázni a dolgaimra.És az sem tetszik amit most annyira próbálnak a torkunkon lenyomni a fogyasztói társadalom szintjén.Vedd meg holnap jön ki az új azt is vedd meg dobd el a régit etc... Evvel nem bántani szerettelek volna vagy véleményezni hisz igazad van úgy szép a telefon, óra stb...ahogy van de mivel nem úgy gyártották őket, hogy "sérthetetlenek" emiatt kell v.mi köztes megoldás.És ez sajnos nem mindig sikerül szépre.

(#2674) Pikkolo^^ válasza Icetee (#2672) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Evezás és ugrabugra fitness nincsen, magától semmit sem ismer fel. Én egyszer úsztam vele és nem ázott be, azóta is szépen működik.

(#2675) doc


doc
nagyúr

udv mindenki!
csatlakoztam a klubhoz :)
lenne is egy gyors kerdesem: valaki probalta mar esetleg motorozashoz (autozas, stb) az orat? tudja merni rendesen a sebesseget, poziciot, stb? ha igen, hogyan? (az egyetlen tippem jelenleg a 'multisport' activity talan...)

(#2676) Barthezz2 válasza sludgeboyx (#2673) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én sem cserélem fél évente mindenem, mert azzal én sem értek egyet. Viszont a mai cuccok amúgy is olyanok(tisztelet a kivételnek), hogy pár éven belül amúgy is meghal. Ha nem dobálja az ember, és nem extrém körülmények között használja, annyit meg azért a külső is túlél.
A két előző telefonom mindegyike szépen teszi a dolgát még egy kollégánál és nem mondanám, hogy gatya állapotban adtam tovább, plusz Stratost sem vettem volna, ha nem hal meg a Pace.

De teljesen igazad van, ki-ki válogatja: van aki használ tokot, van aki pedig nem :)

Everybody lies.

(#2677) golyani


golyani
addikt

Üdv!

Beléptem a klubba :DD . Egyből egy kérdéssel kezdenék: Ha az óra csatlakozik a telefonhoz (P10 lite) a jetaudio feltűnik az állapotsávon és indítaná a zenét. Hogyan tudom ezt kikapcsolni? Jetaudioban minden off. Csak olyankor történik ez amikor a bluetooth kapcsolat megtörténik, ha a kapcsolat folyamatos akkor sosem, de újrakapcsolódáskor megismétlődik.

(#2678) szpali


szpali
addikt

apkmirror-on van 2.6.9-es alkalmazás frissítés

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2679) Peter.70 válasza golyani (#2677) üzenetére


Peter.70
őstag

Ezért kukáztam én is a jetaudiot

(#2680) Digiflex válasza sludgeboyx (#2667) üzenetére


Digiflex
tag

ja, én is berendeltem szerintem ugyanezt, elég gyorsan megjött, edig hibátlan, minőségi darabnak néz ki. Amúgy érdemes órásoknál is körülnézni, ilyen árfekvésben már lehet válogatni náluk is 22mm-es szíjakból.
(csak 11 usd volt mikor rendeltem)
A műanyag védőkeret bóvli, lepattan könnyen, még töltéskor is, de ha valamit barkácsolok, felrakom rá.
A szilikon jobban védi, de amit én rendeltem, az letakarja a töltő érintkezőket is, vagyis szíjat és szilikont is le kell szedni, ha tölteni kell. Ráadásul ahogy simítom a kijelzőt, felpöndörödik a széle, ami idegesítő. Viszont a védőfilm könnyen és szépen felment, alig lehet észrevenni. De az ujjlenyomatok talán kicsit jobban rajta maradnak. A műanyagot nem zavarja, sem a szilikont. Pár tized mm-rel kisebb, de alig láthatóan. A középre felpakolást kell jól eltalálni. Majd lefotózom nappal.

[ Szerkesztve ]

...

(#2681) golyani válasza Peter.70 (#2679) üzenetére


golyani
addikt

Nem az óra miatt van. Ugyanis ha az órát repülőbe teszem, és úgy bekapcsolom a telefonon a BT-t akkor elindul a jetaudio :(((

Kipróbáltam ma az órát egy kis bringázás keretei között, nagyon tetszik, mért értékek is úgy érzem rendben vannak. Pulzusmérést nyugalmi helyzetben tudtam kalibrálni egy omron vérnyomásmérővel úgy +/-3 bpm-et hozott.

(#2682) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!
A 10-es watchdroidban eltűnt a lehetősége a gyorshívásnak?
Akinek már fent van a 10-es nézze meg legyen szíves!
A telefonkagyló helyett most nekem a zseblámpa van

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2683) grafikus17 válasza sebijani1982 (#2682) üzenetére


grafikus17
senior tag

Xiaomi Redmi note 7

(#2684) sebijani1982 válasza grafikus17 (#2683) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2685) Zizi123


Zizi123
senior tag

Sziasztok!
IOS-re csak a sajat alkalmazasa van, vagy arra is van jobb / szebb / okosabb?

Jol gondolom ,hogy telefonalni nem fogok tdni vele, max felvenni a telefont ha a telefon kozeleben van?
Gondolom SMS, es email diktalassal is ez a helyzet?

Koszonom elore is.

(#2686) f4lcon válasza Zizi123 (#2685) üzenetére


f4lcon
őstag

nincs benne mikrofon

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#2687) Joe.36


Joe.36
addikt

Kinek milyen fólia vált be ?

Melyik most a legjobban ajánlott ?

Boldog Karácsonyt Mindenkinek ! :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2688) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Aposjelolt szeretne megnezni az oran a bringazasokat, tervezessel egyutt. Van olyan app ra, ami valos idoben mutatja a navigacios utasitasokat? Pl google maps. Talaltam egy videot, ezt valaki probalta mar?? [link]

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2689) Rebel007


Rebel007
csendes tag

Sziasztok!

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.

Tervezem egy ilyen óra beszerzését. Viszont nekem elég vastag a csuklóm. Esetleg megtudná valaki mondani, hogy a gyári szíjjal mennyi az óra teljes hossza, beleértve magát az órát is?
Köszi

(#2690) Astery válasza Rebel007 (#2689) üzenetére


Astery
senior tag

Olyan 22-22,5 cm-es csuklóra megy fel a gyári szijjal.

(#2691) Zizi123 válasza Rebel007 (#2689) üzenetére


Zizi123
senior tag

24cm a szij hossza csat nelkul.

(#2692) Rebel007 válasza Astery (#2690) üzenetére


Rebel007
csendes tag

Köszönöm szépen.

(#2693) Rebel007 válasza Rebel007 (#2692) üzenetére


Rebel007
csendes tag

Köszönöm szépen

(#2694) Rebel007 válasza Zizi123 (#2691) üzenetére


Rebel007
csendes tag

Köszönöm szépen

(#2695) Zizi123 válasza Rebel007 (#2693) üzenetére


Zizi123
senior tag

Magadnak is megkoszonted a valaszt? :)

(#2696) szpali válasza Zizi123 (#2695) üzenetére


szpali
addikt

Karácsony van, ennyi kijár :DD

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2697) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok! Most karácsonyra kaptam egy ilyen órát, a kérdésem az lenne, hogy éjjelre felettem, reggelre tok jól mutatta a mély alvás stb dolgokat. Reggeli levettem, de azt látom, hogy ha nincs rajtam síman azt hiszi alszok. Lehet ezt valahogy kikapcsolni hogy most nincs rajtam az óra anélkül hogy kikapcsolnam? Köszi...

(#2698) f4lcon válasza reggi (#2697) üzenetére


f4lcon
őstag

repülő mód?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#2699) reggi válasza f4lcon (#2698) üzenetére


reggi
aktív tag

Kösz megprobalom!

(#2700) sludgeboyx válasza Rebel007 (#2689) üzenetére


sludgeboyx
tag

Nekem is vastag a csuklóm de teljesen körbe ér. És lehet szijat is cserélni rajta szóval emiatt nyugodtan megveheted.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.