Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#325) #16820480 válasza radicspeter1 (#323) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én most kifejezetten a running mód gombra gondoltam, ami a lépéseknél van ott a karikától jobbra le, az nem működik rendesen, vagyis nekem nem működött. Arról meg nem is beszélve, hogy az idióta felugró kérdései miatt ott álltam percekig az edzés előtt, és nyomogattam a képernyőt, mint valami bolond, ahelyett, hogy futottam volna.
De nálam a sem igazán pontos, ami az aktivitás részleteinél van: szerinte majdnem 300 métert futottam ma, pedig még ki sem lépem a lakásból :D

Az a bajom, hogy normális pulzusmérés van például a Fitbit karkötőben, és úgy is megy egy hetet :U Ennyi erővel akkor a lépéseket is csak akkor számolja, amikor rányomsz az appban, mert így jobban merül, nem? :P A Fitbitnél meg van oldva, hogy mondjuk néhány percenként mér pulzust, így nem fogyaszt olyan sokat, de mégis van normális mérési eredményed. Ennél meg ugye csak alkalmi mérések vannak, ami azt is magával vonja, hogy az app nem képes értlemezni a mérési eredményeket, így mondjuk az edzés közben mért értéknél közölte, hogy túl magas a pulzusom. Tényleg? Azta, nem is gondoltam :U

Az értesítések nem rosszak valóban, de mondjuk itt is örülnék, ha mondjuk üzeneteknél lenne annyira értelmes, hogy nem rezeg minden egyes üzenethez, hanemcsak akkor, ha mondjuk az utóbbi 5 percben nem nyúltam a teleonhoz, vagy ilyesmi. Mert így mondjuk egy huzamosabb Whatsapp beszélgetés során ott rezeg a csuklómon, feleslegesen, mert úgyis látom az üzeneteket a képernyőn.

Az ára tényleg mellette szól, a hardver sem lenne rossz, de nekem a szoftveres része eddig elég gyenge. Mondjuk azért vettem, hogy meglássam milyen funkciókat részesítek előnyben, mik használhatók és mi az, ami haszontalan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.