Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) fery02 válasza pg1966 (#6549) üzenetére


fery02
addikt

Nekem ilyet egyszer xiaomi.eu ROM frissítés után csinált.

Simán csak annyit csináltam, hogy beállításokban ki-bekapcsoltam és aztán tartósan helyreállt.

(#6552) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Segítséget szeretnék kérni. Bootloader nyitásnál van lehetőség az azonnali nyitásra vagy csak a 168 órás verzió létezik? Illetve ha csak az utóbbi akkor akár két hét múlva is nyithatom ha megvan az engedély vagy hogyan működik ez?
F1-gyel csináltam ezt eddig egyszer és az egy igencsak jó támogatással rendelkező teló így teljesen aktuális leírásokat és videókat találtam az azonnali nyitáshoz és ROM telepítésekhez is amit csak copyznom kellett. Na F2-nel nem ez a helyzet sajnos, bizonyos dolgokat így még nem értek. Egy működő leírást is megköszönök a témában.
Végül a Pixel Experience mellett döntöttem az első körös rossz tapasztalat ellenére az F1-gyel. CrDroid és Lineage használat után újra feltettem az F1-re, csak most a 12L verziót és valahogy nekem jobban bejön mint a másik kettő, ebben nem találok egyelőre bugokat meg az egész rendszer flottabbul megy. Kicsit mondjuk aggódom hogy az üzemidő nem lesz a legjobb, F2-n (bár F1-en elég jó a közel 4 éves akku ellenére is), de ha csalódok max visszamegy a MIUI.

(#6553) pg1966 válasza fery02 (#6551) üzenetére


pg1966
aktív tag

Ennyi kellett, köszi!

Másik, hogy a témákba belépve, azonnal kdob bellöle, nem indul el.

[ Szerkesztve ]

(#6554) fery02 válasza pg1966 (#6553) üzenetére


fery02
addikt

Na, örülök. 🙂

Témák ügyében nem tudok segíteni, mert xiaomi.eu-n olyan nincs is alapból.

(#6555) fery02 válasza tomboy0013 (#6552) üzenetére


fery02
addikt

Nem tudom, hogy van-e már azonnali bootloader nyitás.

Akkor csináltam ezt legutóbb F2-mön, amikor F1-ről váltottam, ami már elég régen volt.
Akkor azt csináltam én is, hogy amint hozzám került az F2, elindítottam rá bootloader nyitást, aztán két hétre eltettem a fiókba és azalatt a két hét alatt továbbra is az F1-et használtam.

(#6556) FeRkE válasza fery02 (#6555) üzenetére


FeRkE
őstag

Szerintem meg mindig 1 het, nemreg nyitottam Redmi Note 11-et.

(#6557) fery02 válasza FeRkE (#6556) üzenetére


fery02
addikt

Most, hogy írod, nekem is 1 hét rémlik amúgy.

(#6558) tomboy0013 válasza fery02 (#6555) üzenetére


tomboy0013
veterán

Úgy látom semmilyen nyitás nincs most. Nem engedi a progi. Utánanéztem xda-n, elvileg most senki nem tud bootloadert nyitni valami hiba miatt...

(#6559) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#6558) üzenetére


tomboy0013
veterán

Közben megoldódott a hiba. Sajnos 1 hét várakozás van továbbra is az F2 Próbál, pedig elég régi teló már.

(#6560) Füleske válasza tomboy0013 (#6559) üzenetére


Füleske
addikt

Szerintem az, hogy milyen régi vagy új egy telefon, nem befolyásolja az 1 hetet.

(#6561) tomboy0013 válasza Füleske (#6560) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor mi befolyásolja?

(#6562) mgTerminator válasza tomboy0013 (#6561) üzenetére


mgTerminator
veterán

Semmi, tudtommal az összes telónál 1 hetet kell várni.

(#6563) Füleske válasza tomboy0013 (#6561) üzenetére


Füleske
addikt

A Xiaomi. :)
1 hetet határoztak meg, mindegy, melyik telefonról van szó.

(#6564) tomboy0013 válasza mgTerminator (#6562) üzenetére


tomboy0013
veterán

F1-emen azonnal ment a nyitás, semmi várakozás. XDA-n olvastam hogy egyik tagnak 9T-n is egyből ment merthogy régi telók. Innen gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#6565) Toth_Jani válasza tomboy0013 (#6564) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Az F1-en nekem is ment azonnal, igaz valamelyik PC programot hívtam segítségül.

[ Szerkesztve ]

(#6566) klaya86


klaya86
senior tag

Lassan elköszönök a fórumtól. Elvileg holnap elviszik a pocomat. Kicsit sajnálom. Eddigi legjobb telefonom volt. Samsungra váltottam kb 10 év után. Na hali.

(#6567) mgTerminator válasza klaya86 (#6566) üzenetére


mgTerminator
veterán

Részvétem, majd visszajössz :D

(#6568) fery02 válasza klaya86 (#6566) üzenetére


fery02
addikt

Én is sajnállak, hamarosan újra találkozunk, hali! 😁

(#6569) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Használ itt valaki Gcam-ot? Szükségem lenne egy olyan verzióra amivel nem csak a jó fényben készült képek jók.
Jelenleg az Urnyx 7.3-as verzióját használom configgal, a problémám pedig az vele, hogy a sötét részei a képeknek kisméretben nézve negyzetrácsosak, belenagyitva pedig irdatlanul zajosak és lilás árnyalatúak. Mióta megvan a teló nem találok rá olyan verziót amiben ne lenne ez a rácsozás meg brutális zajosodás. Igazából akkor is fennáll a dolog ha mondjuk úgy lövök képet egy világos szobában, hogy az ablak is benne van ahonnan erős napsütés szűrődik be. Más Xiaomi telónál nem tapasztaltam még ezt a jelenséget csak az F2-nél.
Egyelőre ez választ el a Custom ROM telepítéstől, hogy a Xiaomi kamera eltűnik a telóról. Azon mégha a képminőség nem is az igazi legalább a színei rendben vannak a képeknek és nincs rácsosodás. (Rootolni nem akarom).

(#6570) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#6569) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tárgytalan, úgy fest az XDA bugyraiban megtaláltam a legjobbat.

(#6571) fery02 válasza tomboy0013 (#6570) üzenetére


fery02
addikt

Ha gondolod amellett hogy beírod, hogy megtaláltad, egyúttal már akkor a linkjét is nyugodtan megoszthatod velünk. 🙂
Velem együtt többen is keresünk normális Gcam-et.

(#6572) tomboy0013 válasza fery02 (#6571) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ide [link] feltöltöttem a Gcam-ot és a hozzá tartozó config fájlt is amivel jól használható. Kicsit erősek a színek de a minőség patent szinte mindig.

(#6573) snakebait


snakebait
senior tag

Amúgy a legújabb béta Poco launcher frissítéséről semmi hír? Még másodikán adták ki, de nem kapkodják el a javítást. Sokan panaszkodnak rá különböző fórumokon, elég bugos.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6574) fery02 válasza tomboy0013 (#6572) üzenetére


fery02
addikt

Köszönjük! :R

(#6575) tomboy0013 válasza fery02 (#6574) üzenetére


tomboy0013
veterán

Most hogy már este van tesztelgettem és a Night Sight sötétebb környezetben elég sokszor csak tölt és nem készít képet. Szóval ez sem tökéletes.
Illetve naplementében láttam hogy azért igencsak túltolja a színeket, ezeken kellene még faragni. Mert amúgy minőségben viszont igen jónak tűnnek a képek.

(#6576) fujifilm1 válasza tomboy0013 (#6570) üzenetére


fujifilm1
senior tag

"XDA bugyraiban" linket is megosztanád, lszi?
Olvasgatnék...

Amíg nem szóltál nagyon elégedett voltam a Gcam. 7.3 + configgal.
Megy a makró kamera, nappal gyönyörű képet csinál, kevés fénynél meg még nem próbáltam lehet igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#6577) tomboy0013 válasza fujifilm1 (#6576) üzenetére


tomboy0013
veterán

[link] Itt van pár tipp.

[ Szerkesztve ]

(#6578) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#6577) üzenetére


tomboy0013
veterán

A PZD V4-es verzió és a config fájl ami a 24. oldalon van elég jó (van V5 is, annál nekem nagyon életlen a kép). Sokkal természetesebb a kép mint a tegnap említett verziónál és a színek is közel állnak a valósághoz. A főkamera és a makró bejön ennél a verziónál, az ultra széles gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#6579) fujifilm1 válasza tomboy0013 (#6577) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi. megnézem.

(#6580) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Auto start call recorder érkezett az XDA-ról. (Root kell hozzá.)
A Lineage OS, Dialer-ben van call record-er de azt kézzel kell inditani. Ezt nem, ez automatikus.
Basic Call Recorder
[link]

(#6581) Skillet


Skillet
addikt

Nekem jelenleg a V12.5.6.0.RJKMIXM frissítést dobja fel. Rendben van ez a frissítés, fel szabad rakni? :R
Gondolom nagyon újabb frissítés már nem fog jönni...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#6582) Skillet válasza Skillet (#6581) üzenetére


Skillet
addikt

Erről jut eszembe... Kap droid 12 alapú miui 13-at a telefon? Láttam olyan cikket, ahol azt írják, kap.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#6583) tomboy0013 válasza Skillet (#6582) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igen. Nekem EEA globalra már több mint egy hónapja megérkezett.

(#6584) Skillet válasza tomboy0013 (#6583) üzenetére


Skillet
addikt

Hmmm. Nekem előbb fel kellene tenni a V12.5.6.0-át? Vagy anélkül is fel kellene dobja a legfrissebbet?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#6585) snakebait válasza Skillet (#6582) üzenetére


snakebait
senior tag

Nekem is android 12 miui 13 van már egy ideje, hivatalos frissítés.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6586) Füleske válasza Skillet (#6584) üzenetére


Füleske
addikt

Ha nem dobja fel, tedd fel a 12.5 - öt, aztán fel kellene dobnia a 13 - at. Ha mégsem, kézzel is fel lehet tenni: [link]

(#6587) mgTerminator válasza Füleske (#6586) üzenetére


mgTerminator
veterán

Root van már hozzá? Gondolom TWRP vagy más recovery még mindig nincs.

(#6588) Füleske válasza mgTerminator (#6587) üzenetére


Füleske
addikt

Ez a hivatalos ROM, nem kell hozzá semmi.

(#6589) mgTerminator válasza Füleske (#6588) üzenetére


mgTerminator
veterán

Elhiszem hogy neked nem kell hozzá semmi, de nekem rootra szükségem van :D

(#6590) kopi73


kopi73
tag

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék hogy a Mi Fitness programot tudjátok telepíteni play áruházból? Nekem nem sikerült. Eu fejlesztői rommal

(#6591) darvinya


darvinya
titán

Hát ez a MIUI 13 totál bug-os.
BT-n nem csatlakozik automatikusan.
Most hiába van beállítva mikor kapcsoljon ki a kijelző, de mintha nem is lenne.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6592) snakebait válasza darvinya (#6591) üzenetére


snakebait
senior tag

Ez szerintem egyén, de főleg készülék fügő. Nálam semmi bug, minden flottul dolgozik. Kivéve az új poco launchert, de az még béta.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6593) Toth_Jani válasza snakebait (#6592) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nálam is megy minden amit használok, a Poco Launchert meg mérgemben leváltottam a Microsoftra, és úgy tűnik nem is fogok visszaváltani.
A főképernyőt jobbra húzva a kártyák nagyon bejönnek, és akkor már a kapcsolatot is beállítottam a PC-vel.

[ Szerkesztve ]

(#6594) tomboy0013 válasza snakebait (#6592) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mi a baj a Poco launcherrel? Én nem vettem eddig észre semmi hibát.

(#6595) snakebait válasza tomboy0013 (#6594) üzenetére


snakebait
senior tag

Szerencsére csak egy baja van nálam, itt is anno megírtam mikor megjelent és feltettem, visszajelzést is írtam már a gyártónak, mégpedig, hogy nincs ikon értesítésem. És a beállításokban sincs meg a lehetőség az állítására. Ha visszatérek az előző verzióra (letörlöm a frissítést) akkor ott van az a lehetőség, hogy piros kis körrel, benne számokkal jelezzen az ikonon az értesítéseket vagy csak egy ponttal. Itt nincs :Y

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6596) Füleske


Füleske
addikt

Tegnap előjött egy érdekes hiba, ettől fogva csak úgy van usb internetmegosztásom, ha bekapcsolom az usb hibakeresést a fejlesztői beállításokban. Mire erre rájöttem, már mindent kipróbáltam a windows - ban is (hálózati dolgok, annyit sikerült megtudni, hogy "nem rendelkezik érvényes ip konfigurációval"a hálózati adapter, erre rákeresve az összes ott leírt módszert kipróbáltam), és minden lehetséges beállítást alaphelyzetbe tettem a telefonon is. Kábelt is cseréltem. Már csak a windows újrahúzása maradt, de nem is tudom, hogy a win hibája ez, vagy a telefoné. Semmit nem módosítottam sehol, csak egyszer csak előjött ez a hiba. Ötlet esetleg?

(#6597) darvinya válasza Füleske (#6596) üzenetére


darvinya
titán

Indítsd újra készüléket, ideig óráig megint jó lesz.
Ha ez sem segít, akkor végleg crash-el a ROM.
Nálam BT automatikus csatlakozás, 1x-i újraindítás után méf működött, azóta már nem.
Akárhányszor indítom újra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6598) Füleske válasza darvinya (#6597) üzenetére


Füleske
addikt

Az volt az első dolgom, de semmit sem segített.

(#6599) snakebait


snakebait
senior tag

Frissítés jelent meg ma a Poco launcher - hez. APK Mirror - ról leszedhető. És mostmár van jelvény (ikon) értesítés ami nekem nem volt ugye, mostmár van. Amúgy nem vettem észre különösebbet, igaz nálam a többi dologgal minden rendben volt.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6600) Füleske válasza Füleske (#6596) üzenetére


Füleske
addikt

A windows - t is újrahúztam, a hiba maradt. Várom a rom frissítést...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.