Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) nemszamit


nemszamit
tag

Sziasztok!

Frissítettem recovery-ből 13.0.5.0-ra (stable, előtte is az volt csak 12.vm. Frissítés előtt kikapcsoltam a képernyőzárat, ujjlenyomatot)
Minden oké volt, de most ha visszakapcsolom a ujjlenyomat használatot, akkor nem indulnak el/nem lehet használni banki alkalmazásokat (eddig mentek).
Van valami trükk, hogy jó legyen? (appot újraraktam, töröltem cache-t dalvikot, biztonság ki-be kapcsolva)

Köszönöm előre is! :R

(#6802) darvinya válasza nemszamit (#6801) üzenetére


darvinya
titán

Újra vedd fel az ujjlenyomatokat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6803) nemszamit válasza darvinya (#6802) üzenetére


nemszamit
tag

Csináltam azt is korábban, de ugyan úgy semmi...
Ha kikapcsolom a passcode-t meg ujjlenyomatot megy minden...
Végén factory reset lesz.... :((

(#6804) darvinya válasza nemszamit (#6803) üzenetére


darvinya
titán

Nálam működik legújabb ROM-mal, de én folyamatosan frissítettem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6805) IT user válasza darvinya (#6804) üzenetére


IT user
tag

A frissítés után Erste George nálam is megadta magát, nem működik a biometrikus azonosító, be sem lehet kapcsolni. A K&H mobilalkalmazásában viszont minden trükközés nélkül működik a régi ujjlenyomat. Szóval a hiba az alkalmazásban van.

(#6806) Füleske válasza IT user (#6805) üzenetére


Füleske
addikt

Nálam most is működik az ujjlenyomat a George - ban. Újratelepítés esetleg?

(#6807) IT user válasza Füleske (#6806) üzenetére


IT user
tag

Nálad úgy működik, hogy előtte a 12-es EU ROM-ról frissítettél 13-asra? Ha igen, akkor megpróbálom, bár az indító hozzászóló már próbálta, sikertelenül.
A 12-es ROM-on nekem is működött.

(#6808) Füleske válasza IT user (#6807) üzenetére


Füleske
addikt

Én mindig frissítek, amikor jön új EU ROM. Tehát most 13.0.4 - ről 13.0.5 - re, teljes ROM letöltéssel. Tavasszal, amikor a 12-13 váltás volt, akkor se volt gondom az ujjlenyomattal. Se George - ban, se máshol. Új ujjlenyomatot se vettem fel minimum egy éve.

(#6809) bzolika10 válasza bzolika10 (#6794) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Megvan az ujjlenyomatra a megoldás, ez a magisk modul kell hozzá: [link]

(#6810) nemszamit válasza darvinya (#6804) üzenetére


nemszamit
tag

Csak factory reset segített.... (Előtte kikapcsoltam minden biztonsági dolgot. Elsőre pass code használva volt fr előtt és nem is lett jó....)

(#6811) BB9000 válasza snakebait (#6796) üzenetére


BB9000
senior tag

Nálam is ugyanez történt. 13.0.4 EU Stabil van rajta. Jött az üzenet, hogy új frissítés elérhető. Amikor rámegyek averzióra, ott meg azt írja, hogy nincs frissebb. Nem értem.

(#6812) snakebait válasza BB9000 (#6811) üzenetére


snakebait
senior tag

Én már leszedtem kézileg és feltettem :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6813) #24556544 válasza BB9000 (#6811) üzenetére


#24556544
törölt tag

Ez ilyen tipikus xiaomi sztori.
Ezerszer volt már ilyen sajnos.
Utána meg még te baszakodj, hogy rátedd, mert hiába a beépített 1 kattintásos frissítés, ha valamiért leszedik róla pár nap után és legtöbbször senki sem tudja miért.

(#6814) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Tegnap feltettem a legújabb immensity kernelt lineage 19.1 alá. Üzemidőben tényleg sokat javult a telefon, viszont vannak sajnos bugok is. Ilyen peldául az, hogy ha lezárom a képernyőt és újra megnyitom, akkor automatikusan legnagyobb fényerőre állítja magát. Ti is tapasztaltatok ilyet?

(#6815) fujifilm1 válasza bzolika10 (#6814) üzenetére


fujifilm1
senior tag

kb minden második lineage update okoz valami gebaszt az automatikus fényerőnél.
Nekem ez a max fényerőre állítás nem szokott lenni,
de az hogy 2mp ig normál fényerőn van aztán leveszi a minimumra
- úgy hogy csak meresztegetem a szemem.-
Nálam ez úgy tűnik nem kernel függő.
De ez a legnagyobb problémám lineage-el :)

(#6816) bzolika10 válasza fujifilm1 (#6815) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Feltettem végül a crDroidot. Olyan mint a lineage csak sokkal faszább, testreszabhatóbb. Immensity kernellel meg 2 napos üzemidő simán megvan. A kedvencem beallításom az, hogy elhiteti a google fotókkal, hogy ő egy pixel telefon és ennek megfelelően korlátlan fotó tárhely jár hozzá. A taskeres töltési sebesség állítás nagyon fasza, köszi, hogy megosztottad. A mindig bekapcsolt ujjlenyomat olvasóhoz se kell crDroid alatt magisk modul, ami lineage alatt kellett.
Egyenlőre tökéletesen működik, kivéve a viper4. Valami felrement a telepítsekor, de ez úgyse létfontosságú

(#6817) bupemko válasza fujifilm1 (#6815) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem xiaomi.eu meg a gyári fényerő állítás is hasonlóan működik (random leveszi nagyon alacsonyra és nekem kell manuálisan feltekerni), gyanítom inkább szenzor para, nem hiszem, hogy LineageOS vagy egyéb custom kernel okozza...

(#6818) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok.
Jelenleg az utolsó xiaomi.eu romon vagyok .
Szeretném visszatenni a gyári globál romot.
Egy bajom van azokkal hogy a Play Protect-nél azt írja hogy "Az eszköz nem tanúsított". Emiatt nem megy fel a Google Pay,Revolut és a banki appok.
Hogyan lehet ezt megoldani root nélkül ?
Bootloader ugye nyitva.

Tudtok valamit erről?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#6819) bzolika10 válasza jimmy5 (#6818) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Root nélkül kb sehogy, ha nem olyan romod van ami támogatja ezeknek a megkerülését. Rootolással kb 5 perc felrakni és bekonfigolni azt a két modult (mhpc,usnf) amitől semelyik app nem rinyál, hogy rootolt.

(#6820) fery02


fery02
addikt

Más kérdés, hogy vajon miért jelzi nála "nem tanúsítottként" a telót, miközben számos xiaomi.eu verziót használtam már, egyéb telókon is és sosem láttam ilyen problémát.

Jelenleg a legutolsó weekly-t használom és minden egyéb nélkül megy az OTP app.

(#6821) Carline válasza fery02 (#6820) üzenetére


Carline
őstag

A .eu romon minden okés. Azt írta, hogy ha visszatér gyári globálra azokkal nincs megbékélve a play protect.
OTP appot én használtam gyári romon is, bár én az indonézt használtam a call recorder miatt.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6822) fery02 válasza Carline (#6821) üzenetére


fery02
addikt

Logikázásom alapján gondoltam, hogy "azokkal" alatt a xiomi.eu-ra gondol, mert hát gyári ROM-okon tudtommal mindenképpen mennek a banki app-ok, legalábbis gondolom elég nagy lázadás lenne, ha átlagfelhasználó kiveszi a dobozból a készüléket és ilyen hibába fut.

(#6823) Disque válasza fery02 (#6822) üzenetére


Disque
aktív tag

Ha a gyárival nem mennek az appok, ez nekem sem egyértelmű, akkor a nyitott bootloader lesz a probléma.
Ha a xiaomi.eu romon nem mennek, akkor kellene a rom verzió, mert nálam is jóminden és miota megvan a teló azzal használom.

(#6824) jimmy5 válasza Disque (#6823) üzenetére


jimmy5
aktív tag

A Xiaomi.eu verziók azok jók. Ott Az eszköz tanúsított.
Viszont ha a gyári globalt tettem rá akkor volt baj ezzel.
Olyan esetleg van aki nyitott bootloaderrel gyári stabil romot használ ???
Annak mit ír a készülék ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#6825) Carline válasza jimmy5 (#6824) üzenetére


Carline
őstag

Nekem V13.0.3.0.SJKIDXM indonéz volt rajta, gyári rendszer 4G meg minden más is működött rajta, banki app rendben volt, tanusítvány szintén. Amiben más mint a globál, hogy a tárcsázó és az SMS app a xiaomi féle és nem a google verziós. Valamint mivel nem európai rom, így nincs GDPR "védelem" rajta és megy a natív hívásrögzítés.
Ha nyitott a BL akkor simán fel tudod rakni a fastboot-os verziót a MiFlash-el. Előte mentsd az adataidat, mindent mert gyalul mindent.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6826) jimmy5 válasza Carline (#6825) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Próbáltam az Indonéz verziót is.
Neked most milyen rom van fent ?
Miért nem volt jó az indonéz ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#6827) Carline válasza jimmy5 (#6826) üzenetére


Carline
őstag

A 13.0.5.0 SJKCNXM stabil xiaomi.eu van fenn. Ezt jobban szeretem mert optimalizált, kigyomlált, reklám és egyéb sallangmentes verzió, nekem akkuidőben egy kicsivel jobban bírja mint a gyáriak. Rootolva nincs, mert nem használok olyan appot ami igényelné.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6828) jimmy5 válasza Carline (#6827) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Nekem is most az van fent ami neked. Root nekem se kell.
Te gyomláltál még ki belőle valamit ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#6829) Carline válasza jimmy5 (#6828) üzenetére


Carline
őstag

Adb-vel tiltottam a youtube-t mert a vancedet használom, de csak ennyi.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6830) jimmy5 válasza Carline (#6829) üzenetére


jimmy5
aktív tag

De ebbe benne sincs a YouTube alapból ?!?!

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#6831) fery02


fery02
addikt

Nekem sincs YouTube alapból a legutolsó weekly-n.
Stable-ön akkor ezek szerint már van? :U

(#6832) Carline válasza fery02 (#6831) üzenetére


Carline
őstag

Elbizonytalanodtam... Úgy emlékszem volt Yt, de lehet az indonézre emlékszem..
Ha nem volt Yt rajta alapból akkor nem is módosítottam semmit.
A weekly-ket nem szerettem sosem, inkább a stablet favorizáltam.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6833) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Eddig zömében Lineage és CrDroid ROM-okról láttam itt tapasztalatokat (én is a CrDroid-ot használtam) így most megosztom veletek egy másik ROM-mal, a SparkOS-szel tapasztaltakat.
Az Android 13 alapú ROM-mal tettem egy próbát. A tapasztalataim összességében nagyon is pozitívak. Kezdem azért a negatívummal: Egyelőre 1 bug-ot tapasztaltam, kikapcsolt kijelzőnél hiába van bekapcsolva hogy érzékeljen az ujjlenyomat olvasó, nem teszi csak ha felébresztem dupla koppal/gombbal vagy ha aktív az AoD vagy Ambient display. Következőben javítja a fejlesztő már jelezve lett neki. Emellett még azt megemlítem hogy a ROM specifikus beállítások angolul vannak a menüben, nincs magyarítás mint pl. a CrDroid-nál.
Ezen kívül nem tapasztaltam anomáliákat egyelőre. Van csatlakoztatva WearOS óra, Android Auto, hiba nélkül mennek.
2 verzió van, van Google appokkal ellátott verzió és van vanilla ROM. Én az utóbbit telepítettem Nikgapps FULL package kíséretében + később addon formájában hozzáadtam a Pixel launcher-t mert az valahogy nem települt a csomaggal ami elvileg tartalmazta.
A Pixel launcher-ben voltak a CrDroid-ban idegesítő bugok, itt tökéletes minden.
A CrDroid-ban nem ment az EIS a Google Camera-val, itt működik.
Az üzemidő kb olyan mint CrDroid-nál volt, másfél - két nap 5-6 óra kijelző idővel megvan nálam. Ennyit nekem nem bírt a gyári ROM.
Egyebet tekintve nagyon hasonló funkciói vannak mint a CrDroid-nak.
Ami érdemleges változást találtam, az a 77Hz kapcsolhatósága 60 helyett, érezhetően smooth-abb a rendszer. Kicsit a színeken változtat, zöldesebb és világosabb lesz a kijelző ha használom. Nem zavaróan, persze lehet beállítással korrigálni.
Továbbá van beépített reklám blokkoló. App-okban nem látok reklámot mióta bekapcsoltam. Nagyon király rendszer, tudom javasolni kísérletező kedvűeknek.
Egyelőre a legfrissebb TWRP az Android 13 titkosítással nem tud mit kezdeni, fel tudtam vele telepíteni a rendszert, de utólag a Pixel launcher addon már csak ADB sideload-dal ment TWRP mellett, mert nem látja a telefonon tárolt adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#6834) fujifilm1 válasza bzolika10 (#6816) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Hm. Már ketten dicsértétek a CrDroidot, lehet meg kéne nézni... Idő...
A Tasker-es töltési áram limitet - szívesen. Én mostanában nem használom, mert az áramot most a mágneses csatlakozós kábelem korlátozza, kb 3-4 amper között. Ez így elég gyorsan feltölt (2óra) de kíméli az aksit nem melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#6835) pg1966


pg1966
aktív tag

2 és fél év Poco F2 Pro használat után elgondolkodtam, hogy mi lehetne az utód, és kipróbáltam egy Pixel 7 Pro-t.

Ami egyértelműen jobb volt a Pixel-ben:
- a kamera nagyon tuti, a képek színei jobbak, természetesebbek, sötétben 3 sec. alatt olyan képeket ment le, amin több látszik, mint szabad szemmel, stabilizálás is nagyon jó, 5-10x-es zoomnál is simán kézben tartható
- a kijelző minősége jobb, élénkebbek a színek (furatot és oldalsó lekerekítést leszámítva, mert azokat rühellem)
- a futó programok közötti váltás sokkal jobb, az alsó vonal jobbra-balra húzásával
- gyorsabb ujjlenyomat olvasó
- két hangszóró, valamivel jobb hangminőséggel
- kicsit gyorsabb/simább a rendszer működése, a 120 Hz-et én nem veszem észre

Viszont több olyan "hibája" volt a Pixel-nek, ami engem zavart:
- hát ez a fordított ki-bekapcsoló és hangerő gombok elrendezése számomra érthetetlen, és zavaró, nem tudom meg lehet-e szokni
- jóval gyengébb üzemidő (kb. 2/3-a a 2 és fél éves Poco-nak), még készenlétben is többet fogyaszt
- erősebb melegedés
- gyengébb mobil, Wifi és "GPS" térerő
- töltés nem megy bármilyen töltő-kábel kombinációval, van amivel abszolút nem tölt
- felébresztés ujjlenyomattal csak úgy megy, ha előtte megmozgatom, hogy a kijelző aktivizálja magát (legalábbis AOD-t kikapcsolva, én azt nem használom)
- nincsenek widget-ek a WiFi, mobilnet, repülő üzemmód, LED ki-be kapcsolására
- WiFi bekapcsolása sem egy mozdulat, az NFC meg tényleg csak több lépésből érhető el
- az ikonok mellet csak egy pöttyel tudja mutatni az üzeneteket, nem számmal
- semmilyen iGO-t nem lehet felrakni, szerintem azért, mert már csak 64 bites alkalmazásokat lehet telepíteni, de ezt csak gyanítom

Nagyjából ennyi, szóval 3 nap után ment vissza, és örömmel használom a Poco-t újra.

(#6836) tomboy0013 válasza pg1966 (#6835) üzenetére


tomboy0013
veterán

Pont ilyen cserén gondolkodom főleg a kamerás képességek alapján, de a melegedés, gyengébb térerő és üzemidő most eléggé elkedvtelenített. Pláne úgy hogy több mint a háromszorosa az ár annak amennyiért a Poco-t vettem. Köszi a tájékoztatást.

[ Szerkesztve ]

(#6837) pg1966 válasza tomboy0013 (#6836) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én is a kamera miatt nézelődöm, minimum 5x optikai zoom legyen OIS-sel, így a kínálat nem túl bő, a Pixel 7 Pro-n, az S22 Ultra-n, a Vivo X80 Pro-n és az IQOO-10 Pro-n kívül nem találtam mást. Ez utóbbi kettőből várom még az új kiadásokat, főleg hogy a nagy méretű ultrahangos ujjlenyomat-olvasókkal jöttek ki az említett verziójukban, amik sokkal jobbak az optikaiaknál.
Egyébként meglepődtem, hogy a mi Poco-nk így 2 és fél évesen milyen jól tartja még magát. Kár hogy az új Poco-kban még gyengébb a kamerás felhozatal.

(#6838) tomboy0013 válasza pg1966 (#6837) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem is jó lenne zoom kamera, DSLR-emen is azt használom elég sokszor. Gondoltam mobillal ki lehetne váltani azt is, de pont amik fontosak lennének a hétköznapi használat során azt kellene beáldoznom a Pixellel, ráadásul jó drágán.
Android 13 custom ROM-mal és egy saját ízlése szabott Google Camera-val meg végre szeretem is használni az F2 Pro-t így elengedem valószínűleg a Pixel vonalat. Megint...

(#6839) fujifilm1 válasza bupemko (#6817) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,
Köszi hogy mondtad! Jó tudni. köszi mégegyszer. :R

(#6840) darvinya válasza tomboy0013 (#6838) üzenetére


darvinya
titán

Én megelékszem a gyári rendszerrel, de utód egyszerűen nincs.
Ami van, hát…Ő…izé, ha ⅓ áron adnák, akkor elfogadom a komprumisszumot RealMe GT3 esetében.
De sajnos nem, így marad egy darabig még.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6841) #24556544


#24556544
törölt tag

Én most kb. 2 és fél év után egy Iphone 13 pro ra cseréltem le, mert nagyon jó áron jutottam hozzá hibátlan állapotban 2 hete.
Életemben először iphoneozok, már 6+ év xiaomi után nagyon elég volt az androidból nekem.

6+ év alatt már meg is öregedtem annyira, hogy áldás az ios egyszerűsége és hatékonysága. Amennyire imádtam custom romolni meg minden szar, most annyira imádom a másik oldalt.
Nem kell semmin agyalni, csak van és k*rva jól teszi a dolgát. Ez az amit a miui 10 frissítésből jó, ha 1 szer talált el.

Pedig mennyit szidtam az iphone -t főleg az ára miatt, de már egy csúcs xiaomi is méreg drága és akkor a stabilitás meg a hosszú támogatás sehol igazából.

Ez a poco f2 pro még igazán csúcs vétel volt, azóta kábé semmi sehol. :C

(#6842) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Én a 12-re váltottam le, hát igazából ugyanaz a kettő, csak ez majdnem dupla áron volt.
Igazából sokkal többet nem tud, sőt van ami a Pocoban van csak, pl. légnyomásmérő, 3,5 jack.
Ami előny a vezeték nélküli töltés, a kisebb méret, és a valamivel jobb kijelző, meg az elvi 4 év támogatás ami majd kiderül.
Üzemidőben túl sok változás nincs mindkettőt 2-3 naponta töltöm. (Illetve a Poco most dobozban van, ezért majd ha merül akkor töltöm.)

(#6843) pg1966 válasza Toth_Jani (#6842) üzenetére


pg1966
aktív tag

Na bebizonyosodott, jól sejtettem, tényleg csak 64 bites programok futnak a Pixel 7-eseken. Ezért nem ment nekem az iGO. Android 14-től ez már általános lesz, de a Google előbb bevezette a saját termékeinél, azért szólhattak volna!

(#6844) tomboy0013 válasza pg1966 (#6835) üzenetére


tomboy0013
veterán

Annyit akartam még kérdezni, hogy a Poco gyári töltő és kábel kombójával tudtad tölteni a Pixelt? Ha igen akkor ment a gyorstöltés?

(#6845) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Ha már gyorstöltésről esett szó:
A telefonunk valami spéci módon támogatja a rapid töltést?
Minden töltő, ami elvileg akár 100W-tal is tud tölteni, meg tudja a QC4+-t, meg a PD 3.0-t, ugyanúgy csak "fast charging"-ot tud vele.

Van valami spéci varázslat, amit keresnem kell pl. autós töltők esetén?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6846) darvinya válasza Bici (#6845) üzenetére


darvinya
titán

Spéci kábellel működik a gyors töltés, és ezt kell.támogatnia töltőnek. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6847) pg1966 válasza tomboy0013 (#6844) üzenetére


pg1966
aktív tag

Hát épp a Poco gyorstöltőjét nem próbáltam a Pixel-hez, de volt amivel ment, volt amivel nem a gyorstöltés. Volt amivel abszolút nem töltött, amivel a Poco meg gyorstölt. Szóval elég vegyes volt a kép.
Szerintem a Poco-nál lényeges a kábel. Ha az nem jó, akkor a saját töltőjével sem tölt gyorstöltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#6848) bzolika10 válasza Bici (#6845) üzenetére


bzolika10
aktív tag

100w-os töltőfejjel, 100wra hitelesített c-c PD kábellel max 15w-tal tölt.

(#6849) mgTerminator válasza pg1966 (#6835) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én Mi 11 Ultra-rá cseréltem, igazából maximálisan elégedett vagyok és hozta az elvártat :D

(#6850) pg1966 válasza mgTerminator (#6849) üzenetére


pg1966
aktív tag

Azért üzemidőben gyengébb, nem?
Kamera tényleg olyan jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.