Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) D0zeR


D0zeR
tag

Ez nagy gond ha kihagyom? : Figyelem! A driver aláírásnak figyelését érdemes kikapcsolni Windows alatt, leírás.... (Flashelésnél van)


Én nem tudok oda írni.. mivel van ez megnyitva?? (bocsánat ha nagyon alapvető kérdéseket teszek fel, de nem boldogulok)

[ Szerkesztve ]

(#10652) Mr X válasza D0zeR (#10651) üzenetére


Mr X
veterán

Win7 alatt nekem nem okozott gondot, feldobálta a driver telepítési ablakokat, de előfordulhat, hogy nálad csak simán nem hajlandó felrakni, kérdés nélkül. Próbáld meg, hogy kihagyod, ha driver-telepítési problémád lesz, akkor megcsinálod.

(#10653) gusthy válasza D0zeR (#10649) üzenetére


gusthy
veterán

Öööö. Nem csökkentett mód, hanem van egy ilyen, hogy speciális beállítások bootoláskor. És ott kell kikapcsolni a driverek aláírásának ellenőrzését. Így telepíteni a drivereket, reboot, és úgy jó.

(#10654) D0zeR válasza gusthy (#10653) üzenetére


D0zeR
tag

És azt f8-al tudom behozni?

(#10655) D0zeR válasza gusthy (#10653) üzenetére


D0zeR
tag


Ez az?
Meg csináltam így is bár semmit sem telepített fel.

Így hozza be nekem.

[ Szerkesztve ]

(#10656) gusthy válasza D0zeR (#10655) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, ebben a módban kell indítani. Mármint miután így bootoltál, nekiálltál telepíteni a drivereket, és nem rakott fel semmit? Az közel lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#10657) D0zeR válasza gusthy (#10656) üzenetére


D0zeR
tag

Csak rádugtam a telefont.. Milyen drivert kellene még manuálisan fölraknom? Miflash és a mipcsuite fent van

[ Szerkesztve ]

(#10658) bookninja


bookninja
tag

sziasztok,

letezik olyan beallitas, amivel megakadalyozhatom, hogy egy konkret app futasa kozben leloje a kepernyot a telo x masodperc eltelte utan? (pokemon go :)) )

(#10659) golyós válasza D0zeR (#10657) üzenetére


golyós
őstag

Nem az a gondod, hogy a cmd parancsot nem tudod beírni, hogy kiadd az adb devices parancsot?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#10660) gusthy válasza D0zeR (#10657) üzenetére


gusthy
veterán

A miflash telepíti a drivereket, de csak akkor tudja, ha a fenti módban van a windowsod.

(#10661) gusthy válasza bookninja (#10658) üzenetére


gusthy
veterán

Gyalogolj gyorsabban :)) :)) :))

(#10662) Hokitojas85 válasza GZoli7 (#10639) üzenetére


Hokitojas85
tag

Szerintem az EU stable china stable-re épül.

(#10663) Hokitojas85 válasza GZoli7 (#10642) üzenetére


Hokitojas85
tag

Csak a nem hivatalos nyitást zárhatja vissza az EU rom ha zárja. Nekem nem zárt vissza anno.

[ Szerkesztve ]

(#10664) makoss


makoss
addikt

Sziasztok!

Bocs a hülye kérdésért, de a eustock-ról szerzett magyar "MIUI Global 7.2.3.0 Stable
Nyelv: Multilang. (Magyar nyelv elérhető)"
teló szoftverén kívül más a telóra telepített androidos alkalmazás frissül?
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#10665) golyós válasza makoss (#10664) üzenetére


golyós
őstag

Természetesen!

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#10666) makoss válasza golyós (#10665) üzenetére


makoss
addikt

Jó, mert a jelenlegi telóm ami már kb 4 éves, sosem frissítettem :B

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#10667) gyuribácsi88

Sziasztok, jól látom (vagyis nem látom) hogy a Xiaomi Redmi 3 Pro-nak nincs topikja?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10668) bookninja válasza gusthy (#10661) üzenetére


bookninja
tag

:D

(#10669) Butcher82 válasza gyuribácsi88 (#10667) üzenetére


Butcher82
senior tag

Nem a "tesztből" lett a topic hanem egy hírből. :) "Befutott a ......"
Ha erre gondolsz.

[ Szerkesztve ]

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#10670) madrac válasza Butcher82 (#10669) üzenetére


madrac
őstag

A redmi 3 és a redmi note 3 nem ugyanaz....

(#10671) GZoli7 válasza Hokitojas85 (#10663) üzenetére


GZoli7
senior tag

Abban igazad lehet, hogy china stabilra épül az eu.
Viszont a hivatalosan nyitottat is visszazárja. Próbáltam, bár előtte volt fent official RR, de ux1 szerint az sem zár. Valami tuti visszazárta.
Az eredeti mondandó lényege mindössze az volt, hogy amíg nincs hivatalos nyitás, inkább ne kezdjen bele, mert ha visszazár, akkor kellemetlen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10672) Milestone2 válasza gyuribácsi88 (#10667) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Redmi 3 Pronak külön nincs, mivel u.a. mint a Redmi 3 (már a ROM és a módszerek) [link]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10673) Butcher82 válasza madrac (#10670) üzenetére


Butcher82
senior tag

Igaz igaz igaz.. benéztem :R

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#10674) Kolondrum

Tetszik a 8-as beta. 2nap 10 óra után 20%-nál tettem töltőre. Észrevettem ami a legutóbbi 7-nél is volt, hogy a telefon nincs ébren jellemzően, de olyan 40-30%-tól lefelé non stop ébren van, esetleg percekre alszik csak el. Ez nektek is így van?

Mr X! Na én meg azt látom, hogy töltőről levéve az addig nem alvó telefon alszik még nem merül le erre a százalék szintre. Tegyük fel 30%-on van, restatolom. Attól nem fog aludni. Fel kell tölteni. Volt olyan, hogy 1%-ot merült valami 10 óra alatt. :DD NA jó éjjel!

[ Szerkesztve ]

(#10675) Mr X válasza Kolondrum (#10674) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem töltéskor kavar be valami, ha lehúzom töltőről, nem nagyon megy depp sleep-be, míg újra nem indítom. Így ráálltam arra, hogy amikor lehúzom töltőről, egyből restart, így minden oké.

(#10676) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Egy kis érdekesség:

Nekem Global dev volt rootolva, fastboottal feltettem vissza a global stable-t és most nézem,hogy nem zárt vissza. Csak nekem nem várt dolog?

A másik, hogy nem jelez frissítést a telefon sehogy, de ha fastbootban dugom rá akkor a Mi PC Suite jelzi a 7.5 -ös frissítést, amit viszont nem tud feltenni. Ötlet?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10677) motofi válasza beyruth82 (#10613) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! Tennél fel képeket? Nekem még Redmi note 2 van. Gondolkodtam a váltáson, de ha rosszabb képeket csinál akkor inkább nem. Én a note 2 gyorsaságával megvagyok elégedve és az akku sem melegszik. A kamera és az ujjlenyomat olvasó na meg a fémház miatt gondoltam váltásra.

(#10678) beyruth82 válasza motofi (#10677) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen teszek fel de csak holnap reggel tudok mert éjszakai műszakban vagyok.Szerintem rosszabbakat csinál.

(#10679) motofi válasza beyruth82 (#10678) üzenetére


motofi
aktív tag

Ez azért érdekes mert a Pro verziónál már javitottak a kamerán. Azt több helyen meg tesztekben is olvastam-láttam, hogy a sima Note 3 rosszabb képeket csinál mint a Note 2.

(#10680) golyós válasza V.Stryker (#10676) üzenetére


golyós
őstag

Mert szerintem amit a MiFlash felajánl az a China Stable a verziószámból itélve.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#10681) makoss


makoss
addikt

Most nézem, olcsóbb lett az eustorkon a redmi note 3 pro?
74 volt ha jól emlékszem...[link]
Érdekes.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#10682) Hokitojas85 válasza GZoli7 (#10671) üzenetére


Hokitojas85
tag

Amiben teljesen biztos vagyok, hogy az EU developer az a China developerra épül, és nekem nem zárta vissza a hivatalos nyitásom. Minden más csak logikai alapon feltételezés a részemről, és igen abban egyetértek veled hogy akinek nincs hivatalos nyitása az igen csak nagy körültekintéssel vágjon bele nem gyári rom telepítésébe. :)

(#10683) watador600


watador600
senior tag

Srácok, lenne 2 kérdésem.

Ha felrakom a twrp-t és rootlok, akkor

1. ha jön frissítés OTA-n akkor mi a teendő? Most global dev van fent, gondolok arra, hogy unrootolni kell, vagy ha a twrp fent van akkor az akadályoz, vagy ez hogy működik?

2. ha már meglesz a root, akkor mik azok a rendszer alkalmazások, amik esetleg feleslegesek, és ellehet távolítani anélkül hogy valamit elrontanék a rendszerben? Nyilván az ilyen alap alkalmazások hogy böngésző zenelejátszó, videó lejátszó az szubjektív.

Köszi :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#10684) Bastard-s


Bastard-s
tag

Valaki próbálta már a flyme os romot? Felraktam, egész jónak tűnik. Ha valakinek van tapasztalat róla,azt meghallgatnám!

(#10685) golyós válasza watador600 (#10683) üzenetére


golyós
őstag

1. re tudom a választ: kerek perec le van írva az összefoglalóban!

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#10686) watador600 válasza golyós (#10685) üzenetére


watador600
senior tag

Oh basszus tényleg. Bocsi.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#10687) Freddycom válasza Mr X (#10675) üzenetére


Freddycom
őstag

[link]

Én ezt tapasztalom.

(#10688) Mr X válasza Freddycom (#10687) üzenetére


Mr X
veterán

Na ezt kipróbálom, nekem szintén egy BW töltő plusz kábel kombóm van.

(#10689) Zsozsoka 74 válasza Mr X (#10688) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Engem is érdekelne a dolog mivel rendeltem blitzwolf töltőt és usb kábelt is hozzá... (a kábel már megérkezett)...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#10690) gusthy válasza Freddycom (#10687) üzenetére


gusthy
veterán

És ezt milyen ROM használatával? Nekem a gyári romokkal semmi ilyen nem volt eddig.

(#10691) denko


denko
senior tag

Sziasztok!
Senkinek nincs gondja a legujabb stable rommal?
Nekem a 7.5.2 utàn eltünt az internet kapcsolat..apn pont resetelve, semmi javulàs.....szopó ez a rom..elotte minden tokeletesen ment..
Visszatudom allutani valahogy a romot elozo stablere?

[ Szerkesztve ]

(#10692) Butcher82 válasza denko (#10691) üzenetére


Butcher82
senior tag

Global Stable-re gondolsz? Abból szerintem nincs 7.5.2, de javítson ki valaki ha tévedek.

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#10693) Sty01


Sty01
tag

Sràcok reggelente a Bocsiékat szoktam hallgatni interneten keresztül a musical fm app-al kihangosító de nagyon melegszik a telefonom és ilyenkor sokkal de sokkal jobban is merül az akku,fél óra alatt 15%-ot merült a telefon és abben csak 11perc kijelző idõ van,jó ez így?

(#10694) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na nálam sincs deep sleep.

691mhz-ig engedi le csak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10695) Freddycom válasza gusthy (#10690) üzenetére


Freddycom
őstag

Gyári ROM (global stabil és beta), Resurrection Remix. Szóval látszólag ROM-tól független a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#10696) Vanka válasza Sty01 (#10693) üzenetére


Vanka
tag

Én a "Magyar Rádiók" -at használom ,esténként órákat megy ,nincs ilyen gond.

(#10697) denko válasza Butcher82 (#10692) üzenetére


denko
senior tag

Nemtudom global e.
Lehet kinai stable ez.

(#10698) golyós válasza denko (#10697) üzenetére


golyós
őstag

Az lesz mert a global stable 7.3.7-nél megállt a Miui8 ig.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#10699) gusthy


gusthy
veterán

Nem köllene ma frissítést kapnunk? Mármint a MIUI8 béta.

(#10700) blakey válasza gusthy (#10699) üzenetére


blakey
titán

Pénteken.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.