Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az árat hagyjuk. Annak köze nincs a valósághoz, a Spemallnál már rendelhető, hétvégére lesz belőle raktáron.

135$ költségek nélkül, tehát ideérve 50 ezer forint körül fog nyitni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Lehet, megvan a Redmi 2 Pro-m utódja?:) Remélem, itthon is az ésszerűség határain belül lesz az ára.

(#3) ollie válasza Graphics (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

50k ezért a készülékért még mindig nagyon jó ár.

***

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Mindjárt elélvezek annyira jól néz ki ;] Igazi design remekmű.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Tottalino


Tottalino
tag

Ez mind szép, de a Telekomos 4G-t tudja?

(#6) lcee79


lcee79
őstag

Ha ehhez hasonló áron jönne ide hozzánk is...
Pont kéne teló a feleségemnek ez pont megfelelne :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#7) Terentius válasza ollie (#3) üzenetére


Terentius
őstag

De ha a redmi note 2 már 45-ből megvan expedited shippinggel, akkor mégsem olyan jó az az ár...

Poco F5 12/256 Gb

(#8) kortic


kortic
tag

Ennyi pénzért (a kolléga 50 guriga körüli árával) elég ütős ajánlat. :R Nekem kicsit nőcis, de lehet élőben a halvány acélkék árnyalatú el tudna csábítani. :K

Szerk:

(#7) Terentius
De ha a redmi note 2 már 45-ből megvan expedited shippinggel...

Ez mit takar? (Nem vagyok külföldről rendelő típus) :R

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#9) pengwin


pengwin
addikt

Ha jól látom ennél is, és a Redmi Note 3-nál is elhagyták a cserélhető akkut... :W
Miért kell ezt a divatmajomkodást lehozni minden szintre?

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#10) #79335424


#79335424
törölt tag

No Martini, no party!
No B20, no Xiaomi!

[ Szerkesztve ]

(#11) Hunt3r22 válasza pengwin (#9) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mi a bajod azzal, hogy nem cserélhető az akksi? :F

Xr

(#12) Terentius válasza kortic (#8) üzenetére


Terentius
őstag

Azt jelenti,hogy a webshopos árnál többet nem kell fizetned.Hogy ez azért van,mert a kínaiak egy másik eu-s országban kifizetnek-e érte alacsonyabb áfát, vagy szimplán trükköznek azt nem lehet tudni.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#13) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Lehet, hogy megvan a következő mobilom. :) Bár a hátlap mintázata nagyon nem tetszik, de ezek szerint van belőle mintázat nélküli változat is... :) Gyakorlatilag a teló messze túlteljesítette az elvárásaimat.

Minden szavam magánvélemény!

(#14) Tottalino válasza #79335424 (#10) üzenetére


Tottalino
tag

A B20 lenne a magyar 4G megfelelője?

(#15) kortic válasza Terentius (#12) üzenetére


kortic
tag

köszi a felhomályosítást :R

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#16) batai15


batai15
félisten

Huh de ronda.

(#17) ghiottone válasza Tottalino (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az csak a 800 MHz - "falusi 4G"-nek hívom csak :D Nálunk falun 3G nincs így a Telenor a 2G és a 4G között ugrál az X Play-emen.

Amúgy átszámolva, amíg ideér hozzánk - 50 ezerért már jó ajánlat. :C

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Elég jónak ígérkezik, az ár is megfelelő.

(#19) #79335424 válasza Tottalino (#14) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem egészen. Az EU -ban három FDD LTE frekvenciát használnak. Band3, Band7, Band20. Ebből a B20 -at (800Mhz) itthon mindhárom szolgáltató használja. Sőt! A Telenor és a Telekom vidéken közösen üzemelteti. Ha a teló tudja a B20 -at, akkor azokon a területeken, ahol 800Mhz -es LTE van, mindegy, hogy melyik T -s szolgáltató tornyát látja. Bármelyikéhez tud kapcsolódni. Ha viszont nem tudja a B20 -at, akkor ott lesz csak LTE a telón, ahol a szolgáltató azt a másik két frekvenciasáv valamelyikén szolgáltatja. Hab a tortán, hogy egyiknél sincs hozzáférhető, frekvenciabontásos lefedettségi térkép. Tehát, B20 nélkül kb. az lesz a hazai gyakorlat, hogy a nagyobb városokban lesz 4G a telón, a többi helyen meg vagy lesz, vagy nem (ezért hívják a B20 -at "falusi 4G -nek"). Felhasználási módtól függ, hogy ez fájó, vagy sem. Én sokat vagyok úton, ezért a B20 hiánya nálam kizáró tényező.

[ Szerkesztve ]

(#20) antim válasza kortic (#8) üzenetére


antim
tag

Melyik boltban látod 45-ért?

(#21) Shyciii válasza ghiottone (#17) üzenetére


Shyciii
veterán

Falusi 4G :D Köszi, máris jó kedvem lett ezen a hétfőn :DD :R

(#22) pengwin válasza Hunt3r22 (#11) üzenetére


pengwin
addikt

Tapasztalataim szerint egy telefon akksija sokkal hamarabb elhasználódik, mint maga a készülék, csak egy plusz hibaforrás a beépített telep, egy praktikus funkciót áldoz fel a dizájn oltárán. Ki tudja, milyen minőségű cellákat szerelnek bele, aztán ha elkezd púposodni akkor jól néz majd ki a unibody.
Pl. volt már több olyan telefonom, ami úgy megfagyott, hogy semmire sem reagált (két Lumia is... IE nem bírja a 9gag-et). Ha nem lehetett volna kivenni az akksijukat, akkor várhatom, hogy lemerüljenek...
Hajlandó vagyok tolerálni a beépített telepet is, de akkor cserébe legyen a készülék strapabíró, IP-védettséggel, méretéhez képest nagy akkuval. És ebből a háromból ez csak egyet hoz, amihez nem szükséges a szétszerelhetetlenség.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#23) Graphics válasza pengwin (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tapasztalatom, hogy ismeros beepitett aksis Lenovo P780-asa 2,5eves.. Es semmi baja :)

A megfagyas ellen power gomb hosszan :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) vajasmester válasza pengwin (#9) üzenetére


vajasmester
csendes tag

Nem divatmajomkodas sajnos... A fogyasztast osztonzik ezzel. Elromlik -> vegyel ujat.. Sajna mindennel ide jutunk. Nezz meg barmilyen muszaki cikket, mennyire tartos, vagy idotallo akarcsak technikailag is. Annyit pedig kibir az az aksi amig kijon az uj modelljuk..

//FeligOff vege :)

(#25) Izzé válasza #79335424 (#19) üzenetére


Izzé
őstag

Köszi az infót! A vodával mi a helyzet?

(#26) Tottalino válasza #79335424 (#19) üzenetére


Tottalino
tag

Értem, és köszönöm!

(#27) ORCA58 válasza pengwin (#22) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezért kell olyan telefont venni, amely nem fagy le. :D
A Droidoknál egyébként ha jól tudom lefagyás esetén hosszan (nagyon hosszan) kell nyomni a bekapcsoló gombot és újra indul.

MEGELŐZTEK

[ Szerkesztve ]

(#28) Wesder válasza pengwin (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Az olyan telefonokon szokott lenni "reset" gomb, vagy pedig power gomb hosszan, ahogy a kolléga is mondja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) bteebi válasza Graphics (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Azért nem mindegy, hogy 30k vagy 50k, de még az utóbbi se rossz. Nagyon népszerű lesz majd. Az 5"-os kijelző 720p-s felbontással kifejezetten kellemes kombináció, szülőknek, idősebbeknek abszolút ideális :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#30) tothmaxy182 válasza vajasmester (#24) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Azért a legtöbb telefonról lehet találni a youtube-on szétszerelési videót. Mivel az akksi 2 éves koránál előbb úgysem adja meg magát, akkor meg már úgysincs garancia, simán neki lehet állni szétszerelni és házilag akksit cserélni. Nem olyan nagy ördöngősség.
Persze tudom én, hogy sokkal egyszerűbb lenne, ha csak kikapnám a régit és bedobnám az újat, de ha már ez a legetőség elúszott, akkor egy próbát megér a házi barkácsolás...

(#29) bteebi: vagy bármelyik éppeszű embernek, aki nem akar százezreket kifizetni egy használható telefonért... :)

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#31) #79335424 válasza Izzé (#25) üzenetére


#79335424
törölt tag

Konkrétan nem tudom, de az biztos, hogy 4G tekintetében a Voda sokkal rosszabb helyzetben van, mint a másik kettő. A frekvenciasáv árverésen csak egy kis frekvenciasáv tartományt sikerült beszereznie. Ez jóval kisebb lefedettséghez elegendő, mint a másik kettőé. Nem is nagyon reklámozza a 4G -t. Amikor beterítette az országot 900Mhz -es 3G -vel, akkor féltéglával verte a mellét a lefedettségére.

(#32) Tottalino válasza Terentius (#12) üzenetére


Tottalino
tag

Erre még az 1,27-es szorzó rájön, nem? Az összeghatár miatt a vámnál.
Legalább is, amikor a kínából rendeltem a tablatemet, akkor ki kellett fizetnem még a 27%-ot.

(#33) Upo válasza Terentius (#7) üzenetére


Upo
addikt

Nem olyan rossz az az ár a haszálható méretű normális készülékért, a kétkezes péklapátokat meg tegyék ahova akarják, kinőttem már egy ideje az epenis-ből...

A presell ár meg nem jelent semmit a kínainál, megrendeled, és simán elkér még 20-25$-t amikor készleten lesz, hogy mégsem annyi az ára.
Egyébként az ibuygou az első vonalas viszonteladó, ott 160$ a presell ár. Én is inkább arra az árra számítottam, a kínai belpiacos semmiresejó árat amit be szoktak dobni, kb 1.5-el kell szorozni, annyiért szokott lenni a webshopokban. A 135$ az nekem túl kevésnek tűnik, de kiderül ahogy elkezdik szállítani, hogy mennyi az annyi.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#34) Wesder válasza Upo (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi köze az 5+" telefonnak az epenis-hez. Van akinek az kell. Ők vannak többen mert ha nem így lenne akk nem az 5+" telók lennének többségben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) zzola


zzola
félisten

Mar csak normalis szoftver kellene. Az ember kiabrandul belole, ha visszaolvassa a xiaomi topikokat...

(#36) gerii


gerii
addikt

Jó kis meglepetés lett ez a telefon, ezzel az akku+kamera kombóval durva vétel. B20-ért kár ha nincs benne, de még így is elgondolkoztató.

(#37) Upo válasza Wesder (#34) üzenetére


Upo
addikt

Jaj, ifjú hercegem... Az egész konzumer piacot az epenis mozgatja. Úgy is szokták hívni, hogy divat.
A nyomógombos mobiloknál megindult a minél kisebb mánia, most meg hirtelen a nagy lett a jó?
Még az almások is sírnak, hogy kéne valami használható méretű új teló, pedig ott aztán divatorientáltabb hipsztereket is bőven lehet találni...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#38) Ryoo válasza #79335424 (#31) üzenetére


Ryoo
senior tag

Igen a Voda verte a mellét a kiváló 3G lefedettségére, ami meg egy hatalmas kamu. Budapesten, ha lemész a föld alá, de akár csak egy lépcsőfokot is lejebb mész nincs térerő nemhogy , vagy egy fa mögé beállsz, akkor szintén.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#39) Terentius válasza Upo (#33) üzenetére


Terentius
őstag

Arra nem gondoltál,hogy tartalomfogyasztás is létezik? Ha lenne ilyen árban 6" akkor azt venném!Mellesleg nekem ez sem nagy.Simán használom egy kézzel.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#40) Klara_ válasza batai15 (#16) üzenetére


Klara_
őstag

+1. Az a mintazat a hatuljan minek kellet ra? Iyen rut Xiaomit meg nem csinaltak.

(#41) konczy3


konczy3
senior tag

ha 50 körül be lehet szerezni akkor ez nálunik tarolhat, mert ennyiért elég soat ad, negatívumot nem is nagyon lehet róla mondani. :R :C

Never Settle

(#42) Tottalino válasza zzola (#35) üzenetére


Tottalino
tag

például?

(#43) ZolkoW válasza pengwin (#22) üzenetére


ZolkoW
őstag

írták már a power gombot, de néha power+vol valamelyik irányba, akár 10+ másodpercig, valami ilyennek minden típusnál kéne működnie. én is túlzónak érzem az akksi miatti aggodalmat, 2 évet simán kéne mindegyiknek bírnia, de inkább többet, napi töltéssel is, ezt meg nagyon power usernek kell lenni, hogy naponta elhasználd. a hibás példányok nem szerepelnek a statisztikámban :)
ha 2-3 év múlva még mindig ezt akarod használni, szerintem elviselhető költség, hogy elviszed szervizbe kicseréltetni az akksiját. persze egyszerűbb lenne otthon csak bepattintani, de ha emiatt 1mm-rel vékonyabb, összességében lehet, hogy megéri. (a bepattintáshoz szükség van plusz elemekre, esetleg strapabíróbb hátlapra, szóval lehet hogy tényleg számottevő nyereség van, de csak tippelgetek)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#44) dredbiro


dredbiro
senior tag

"szopogató tablettának magyarosít " véégem van :DDD
egyébként ez besbuy kategórai esélyes :K

Good hunting,STALKER !

(#45) petipetya


petipetya
nagyúr

Ejha! Ár/érték arányban ez egy remek készülék lehet. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#46) 4Grider válasza Izzé (#25) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Vodánál sajnos csak Budapest egy-két pontján találkozol néhány négyzetkilométeren nem B20-as (800 MHz-es) LTE-vel, azaz az ő 4G hálójuk bőven 99% felett a B20-ra épül. Tehát a Vodánál a Xiaomi teljes szívás 4G tekintetében.
A másik kettőnél sem egy élmény ezekkel a telefonokkal a mobilnet, mert vidéken nagyjából ugyanott tűnik el a 2100 MHz-es 3G, mint ahol az 1800 MHz-es LTE. Azaz az ország elég nagy részén csak a 2G használható rajtuk (tehát a két T-nél, mert a Vodánál azért ott a 900 MHz-es 3G).

(#47) zzola válasza Tottalino (#42) üzenetére


zzola
félisten

Nyelvi lokalizacio hianya. Becsulom akik csinaljak, de nem official a forras.
Heti frissites ertelmetlen, a jo dolgokat is tonkreteszik sokszor.. Aki szeret szorakozni vele, annak jo lehet..
Evente uj miui, minek?

Stb.

(#48) 4Grider válasza konczy3 (#41) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak azt, hogy Magyarországon a legnagyobb földrajzi lefedettséget biztosító 800 MHz-es 4G-t nem támogatja.

(#49) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Giztop-n 149 dollár előrendelhető. A 4g most őszintén minek? :) vki torrentezik telorol ? Böngészésre pár megás dolgok letöltésére bőven sok a 3g is. Pár száz megás meg pár gigás csomagokhoz sztem marhaság a 4 g.

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#50) zzola válasza rvgy75 (#49) üzenetére


zzola
félisten

Akinek munkahoz kell, annak nagyon jo. A ceges kartyan karacsony elott kapcsoltak be a 4G-t, mondanom sem kell, hogy meglepodtem a sebessegen, hasit a Telekom...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.