Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) hallador válasza Khan13 (#26) üzenetére


hallador
addikt

Hát igen, mivel én most jelenleg kb 3 - 4 12 000 Fős nagyvállalatnál nem Magyarországon!!!, Supportálok ezért pontosan látom a helyzetet.... , meg sok kisebbet is...

100 Fő? Magyarországon ebből sincs 50-l több, ami magyar tulajdonban van, szóval értem én amit mondasz hidd el, de a PS még maradjunk annyiban, hogy terjed, és mint mondtam sok helyen nem enged a policy, hogy egy komolyabb gyártó sínrendszer vezérlést feltelepíts mindenféle MS segédprogrammal, meg .NET-ekkel, nem hogy PS-el.

Ilyen magyar játékcégeknél ez még elmegy, ahol a Policy-t is csak megírták egyszer, de soha nem tartották be egyszer sem.... De egy nagyvállalatnál az nem nagyon működik amit leírsz. 20 - 30 support csoport dolgozik 40 - 50 féle rendszerrel 10 - 15 féle oprendszerrel, és nem a PS lesz az első lépésük. Ha a 20 support csoportból egy bevezette lelke rajta, de baromira nem fogják bevezetni az egész infrastruktúrában több oknál fogva sem....

Szóval ez mint mondtam Magyarországon elmegy... De ahol komolyan gondolják, ott úgy próbálnak fejlődni, hogy a termelés is megmaradjon...

A PS a jelen, kb mint 1993-ban volt a Batch fájl, még kell 5 - 8 év, hogy a PS-t az iparban is felváltsa a Batch-t az esetek 90 %-ban.

A Batch ma is nagyon elterjedt...

De. Egy normális nagyvállalat már rág 2008 (R2) vagy 2012 architektúrán fut, ne a magyar 100 fős "nagyokból" indulj ki. Komolyabb helyeken adnak mind a biztonságra, mind a teljesítményre amiket a friss termékek hoznak. A licenszükbe meg belefér, hogy bármikor frissíthetnek.

Azért azt elmesélhetnéd, hogy a kifejezetten bevált vezérlőrendszerek amik pl Windows 2000 Serverre lettek kitalálva, migrálták 2003-ra, majd megjött a Windows Server 2008 a maga kiforratlanságával, majd ami már tényleg jó is volt a 2008 R2 szerinted dobják a komplett NT, 2000, 2003 rendszereket, és bedobják a VMware alá egy 2008 R2-be mikor lehet azon el sem indulna.....

Amiről te írsz az az alapítsunk egy 3 szerveres magyar 100 Fős céget, ami úgyis tönkre megy 3 év múlva, aztán alapítsunk még egyet 2013-ban amikor megint veszünk 3 szervert...

Akkor a NASA, a Cern, kb 200 több 10 - 100 000 Fős nagyvállalat szerinted nem tisztességes nagyvállalat? Csak kérdezem? (Költői volt...)

Viszont szerintem ez már nagyon off, ne tegyük tönkre a fórumtárs cikkének topikják.

Szerintem nem off, mert láthatóan nagyon sokan nem láttak még nagy vállalatot... Csak beszélnek róla...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.