Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Khan13 válasza hallador (#25) üzenetére


Khan13
senior tag

Az XP-t azért ne keverd ide, mert az PS-től független, és mint mondtam oda is telepíthető (ahogy 2k3-ra is). A régi rendszerek migrálásakor sok helyen már nem viszik tovább a batch fájlokat, hanem teljesítmény optimalizálás miatt áttérnek PS-re. Ahogy azt is mondtam, hogy az új scripteket kezdik írni PS-ben, a régiket meghagyják ahogy van, aztán majd lecserélik őket. 2000 gépes infrastruktúránál meg már bőven kijön az előnye, 2k3 és XP mellett is, hogy rengeteg automatizálást lehet bevinni. Magyarország meg nagyon pici piac, kb hibahatár környéke sajnos, de nálunk is megy az átállás sok helyen 2012-re kisebb és nagyobb cégeknél is, persze nem mindenhol. Tudod lehet ragaszkodni a régi dolgokhoz, csak nem érdemes. Attól, hogy még mindig van NT 4 és sok batch fájl, attól még az már a múlt, és a PS a jelen. Ma már nem fognak ilyenekkel szórakozni, amikor ott a friss megoldás ami sokkal többet tud és sokkal hatékonyabb.

Aztán ahol már megtörtént a komplett Architektúra váltás Server 2008 R2-re ott esetleg már PS a nyerő, egy nagyvállalat pont nem ilyen.
De. Egy normális nagyvállalat már rág 2008 (R2) vagy 2012 architektúrán fut, ne a magyar 100 fős "nagyokból" indulj ki. Komolyabb helyeken adnak mind a biztonságra, mind a teljesítményre amiket a friss termékek hoznak. A licenszükbe meg belefér, hogy bármikor frissíthetnek.

Viszont szerintem ez már nagyon off, ne tegyük tönkre a fórumtárs cikkének topikják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.