Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) sestertius válasza meroly (#1500) üzenetére


sestertius
őstag

igen, miután utána olvastam, rájöttem, hogy ég és föld a kettő, át is mentem oda...

Köszi! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1502) p2pp


p2pp
őstag

Ovi Suite létezik rá?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1503) meroly válasza p2pp (#1502) üzenetére


meroly
veterán

Nincs :(

Impossible is nothing

(#1504) zord01


zord01
senior tag

Zseblámpa még mindig nincs rá???

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#1505) meroly válasza zord01 (#1504) üzenetére


meroly
veterán

Nincs és szerintem már nem is lesz. Javas progit lehetne felrakni ami vezérli esetleg a vakut, de az nem olyan mint pl egy alapból lámpás telefonban. Gyárilag biztos nem jön olyan frissítés, ami ezt orvosolná.

Impossible is nothing

(#1506) Nekem-8


Nekem-8
tag

2 kérdés:

- felkerült az új SW "házilag" és raktam is rá térképet az ingyenesség miatt. Navigált is szépen de vicces módon a Megyeri híd nem volt rajta, most akkor valami régi térkép van csak hozzá? Vagy hol lehet friss térképeket beszerezni, mert így nincs sok értelme....hol tudom megnézni a térképek "dátumát" hogy mikori?

- A kamera funkció 640 x 480 -ba csak 15 fps, van hozzá valami progi vagy hack vagy akármi, amivel meg lehet bolondítani akár telefon funkció nélkül átváltozzon szuper kamerává és ebben a felbontásban tudja a 30 fps -t (vagy a széria 24 - 25 -öt) ?

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1507) meroly válasza Nekem-8 (#1506) üzenetére


meroly
veterán

A térképet elvileg online szedi le, tehát a legfrissebbet kéne, vagy kész csomagot tettél fel?
Kamera hackelés kizárt, ez nem oprendszeres telefon.

Impossible is nothing

(#1508) Nekem-8 válasza meroly (#1507) üzenetére


Nekem-8
tag

Térképet raktam rá az SD-re Nokia Map Loader-el. Azt olvastam ha evvel van feltéve akkor nincs adatforgalmi díj (full ingyenes lesz) de ez ezt rakta fel...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1509) meroly válasza Nekem-8 (#1508) üzenetére


meroly
veterán

Akkor az régi lehetett. Nekem mindig leszedi a netről a térképeket, jó nyilván az adatforgalommal jár, de legalább friss.

Impossible is nothing

(#1510) zsolesz6


zsolesz6
aktív tag

Sziasztok!

Ismerősöm vett a napokban használtan egy ilyen telefont, és állítólag nincs benne magyar nyelv. Az lenne a kérdésem, hogy erre házilag lehet-e valahogy varázsolni, vagy szervizes? Illetve ha van a gyáritól frissebb szoftver rá, azt hogyan tudom rátenni (természetesen magyart, ha lehet)

(#1511) meroly válasza zsolesz6 (#1510) üzenetére


meroly
veterán

Product code átírással megy csak és phoenix kell hozzá.
Én nem próbálkoznék meg vele, számomra ez túl kockázatos, rábíznám egy szervízre, 3-4k-ért rárakják.

Impossible is nothing

(#1512) zsolesz6 válasza meroly (#1511) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Köszi a segítséget. Elgondolkodom rajta, hogy bele vágjak-e. Csak nem kéne más telóját el..szni :)

(#1513) Bombolo


Bombolo
csendes tag

Sziasztok,

3 éve nyüstölök egy ilyen telefont, sajnos idén nyáron update-ltem v10.50-es firmware-re (előtte a gyári volt rajta) és azóta a híváslistába betesz régebbi hívásokat az aktuálisak helyére, ha óvatlan vagyok és nem nézem a hívás idejét, akkor ráhívok olyan nem fogadott hívásra, ami 2-3 nappal ezelőtti. Tudtommal másoknak is volt ezzel baja ilyen típusnál, kijavították ezt a V13-ban?

előre is kösz a segítséget

Ja, és az új tulajdonos a NIMFAS Corporation...

(#1514) meroly válasza Bombolo (#1513) üzenetére


meroly
veterán

E szerint nem nagyon figyeltek oda rá, de ettől még elképzelhető.

Impossible is nothing

(#1515) draco31


draco31
veterán

Hello!

Adott a haverom a 6700-ás telefonjával. Egy éve vette gyárilag függetlenül üzletben.
Most van 6. alkalommal szervizben ez alatt az egy év alatt, mert állandóan lefagy, meg nem kapcsol be.
A szoftver verziót nem tudom megmondani, hogy melyik van rajta, majd ha ismét hazakerül a szervizből. Ő még nem frissítette, mert azt hiszi, hogy akkor elvész a garancia.
Addig is van valakinek ötlete, hogy mi lehet vele?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1516) pava189


pava189
csendes tag

helló. tudna nekem segíteni valaki? letöltöttem a Navifirm plus-t ugye ott megtaláltam a magyar modot és nem tudom hogykéne telepíteni.. egyébként a V13.10es szoftver fut a telefonomon csak kis galiba történt és nincs rajta magyar nyelv... :W a garancia nem érdekel csak valahogyan ujra mayar legyen Nokia 6700classic. Megköszönném

(#1517) csacsi67 válasza pava189 (#1516) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez a megoldás.Legujabb Phonix már semmit nem kell átirni csak betallozni az FW-t és felrkani magyar lesz.[link]

(#1518) Flevo


Flevo
tag

Eladó bronzot vagy pinket keresek. A lényeg a szép állapot. Tud vki segíteni? :R

(#1519) totyino77


totyino77
tag

hello nokia 6700c t mobilost ki lehet fügetleniteni?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#1520) meroly válasza totyino77 (#1519) üzenetére


meroly
veterán

Ez alapelvekbe ütköző kérdés.

Impossible is nothing

(#1521) totyino77 válasza meroly (#1520) üzenetére


totyino77
tag

oké bocs

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#1522) ALI_G


ALI_G
veterán

Hello,
lehetséges a telefonon lévő névjegyekről vcard-ba exportálni a névjegyeket majd átküldeni bluetoothon? Széttúrtam a menüjét, de eddig nem sikerült, google-se volt segítőkész, USB kábel meg fogalmam sincs hol van hozzá (barátnőmé a teló így egyébként se vagyok rajta járatos).
Androidra kellene költöztetni a névjegyeket.
thx!

(#1523) anonymus89


anonymus89
addikt

Valakinek esetleg előlap hátlap volna-e?
Hátha jár még erre kósza lélek....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1524) sherlock82


sherlock82
senior tag

Lehet erre a telefonra vibert telepíteni ami működik is ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1525) Pro Shop válasza sherlock82 (#1524) üzenetére


Pro Shop
csendes tag

Vibert??? A Nokia S40 rendszerére? Nem. :N :O :O :O

Ha sürgős, telefonon elérsz. +36708573097

(#1526) TATU


TATU
kezdő

Remek készülék volt!
Az enyém még mindig itt van a fiókban, eredeti akksival 3-4 napot még elmegy készenlétben, sajnos nem kártyafüggetlen.
:)

(#1527) sityupityu válasza TATU (#1526) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem is van egy, ráadásul kitűnő állapotban. Soha sem fogok megválni tőle. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#1528) sherlock82


sherlock82
senior tag

Nekem is van egy ilyen telóm. Kártyafüggetlen és nagyon szép állapotú. Egyre jobban gondolkodom azon h ujra használni fogom. Csak eltudnám - e viselni az okostelefon kényelmének hiányát?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1530) Crafter32


Crafter32
őstag

Most vettem újra elő. Lehet valahogy modernizálni a telefont működjön rajta térkép,.email, Youtube stb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.