Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

A baj az a bejegyzéseddel, hogy feltételezi, hogy az ütközés után, a belső szervek, meg alkalmasak lesznek újra felhasználásra. Ezt semmi sem garantálja, így max cápa eledel lehet belőlük. Sot a kiindulási állapotot sem ismerjük, hiszen lehet dohányzó alkoholista, aki folyamatosan krokodilt tol a testebe, és meg HIV fertőzött is. Nem akarnék szerveket tőle.

Nem értem eme hanyagságot tőled, te tájékoztatsz, ez komoly felelősséggel jár, nem szabadna ilyen légből kapott híreket terjesztened. :DDD

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Túl sok karaktert pocsékoltál egy lusta emberre.
Én a traktorost sajnálnám mert nem tett semmit csak dolgozott.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Nem dolgozok nap mint nap traktorokkal. De falun lakok, vezettem már 1-et kettőt. Motorfék tényleg van benne :D
De a besatuzáshoz nagyon de nagyon erősnek kell lenni.

(#4) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

a faszé dolgozol te még szombaton is... :)

meg a traktoros is... :)

Egyébként van rá szabály hogy a föld útról nem lehet felhordani a sarat, és a rendőr ezért büntethet.
Ez ugyan is balesetveszély okozás és köz útrongálásnak minősül.

(#5) #90088192 válasza Steve_Brown (#3) üzenetére


#90088192
törölt tag

Azok nem traktorok, hanem az 1920-as évek relikviai :C

Ismerkedj meg a hidraulikus rásegítésű, nedves tárcsás, hidraulikus fékkel ami mar a JD -00-as szériától jelen van az fix, de lehet korábban is volt, a 4650 és 3040-es szériákban :K
Na az traktor, és állóra fékezed a kereket minden probléma nélkül üzemi fékkel, és komolyabb erőfeszítés nélkül :K

[ Szerkesztve ]

(#6) llax válasza angyalpc2 (#4) üzenetére


llax
senior tag

Sárfelhordás...
Elméletileg és a jog szerint is igazad van.
Gyakorlatilag: sok esetben közel megvalósíthatatlan az elkerülése. A néhányszor 10 méteres sárrázók csak keveset segítenek (már ahol vannak), azon túl csak magas nyomású mosó / gőzborotva tudna segíteni, olyan főleg nincs a földutak végén. (más módszerekkel több órás meló lenne minden felhajtásnál letakarítani egy szerelvényt - az élelmiszer tutira sokkal drágább lenne - ott fog távozni a sár többsége, ahol rendes "műutas" tempót tud felvenni a gép - rugózás hiányában ez aszfalton történik)

(#7) Eastman


Eastman
őstag

Kettő, kb. hüvelykujj méretű felületen tapad az úthoz. És nem a traktor. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Sok ilyen van. Aztán halljuk, olvassuk, hogy minden szabályt betartva, rendszeresen azon az úton közlekedett. Ismerte, mint a tenyerét. Most is belefutottam egy életveszélyes sérülésbe. 80°-os kanyart szeretett volna bevenni 100-al vizes úton. Nem jött össze. Nem tudtuk kiszedni a roncsból a zsarukkal, ezért meg kellett várni a tűzoltókat.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#9) Napfénysüti

Én is országúti kerékpározom de ezeket jómagam se értem meg. Soha nem mennék nagyobb járműhöz ilyen közel. Ha gyorsabban tudok menni inkább megelőzöm.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.