Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#885) attilav2


attilav2
őstag

Meg lett említve a topicban hogy a teló nem tudja a VoLte-t, azaz lte hálózaton a hanghívást. Kövezzetek meg, de szerintem ez elég nagy érvágás, különösen azért mert olvastam valahol hogy az lte hálózat jobb terheléselosztással rendelkezik hanghívás
esetén is, tehát ha sokan akarnak hívást bonyolítani egy cellából akkor jóval kissebb az esélye a hívásmegszakadásnak mint 2g/3g esetén. És bár ahogy említve lett itt a VoLte-t még nem használják a szolgáltatók állítólag, de szinte biztos hogy a közeljövőben fogják,
és nagy előny lesz ha pl koncertről kell hazatelefonálni ahol sokan vannak egy cellában. Ez a tény ismét a qualcommos telók irányába billenti a mérleg nyelvét, mert aki hosszútávra tervez telefont annak jobban megéri a teljes
értékű 4g szerintem. De ez csak egy szubjektív meglátás.
A mediatek ismét ordas hibát vétett, a gps-t helyrehozták, de csináltak helyette más hiányosságot.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.