Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#198) zombinyul válasza Einstvan (#192) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen,azzal hogy próbáltam telefonálni,normálisan netezni,zenét hallgatni,ESETLEG nagy ritkán játszani valamennyit,esetleg megnézni egy filmet, ez nem normál okostelefon használat. Mert az Andriodos okostelefonnál az a normál,ha naponta újraindítod, és hagyod az asztalon pihenni - ez esetben tényleg nem lesz semmi gond. És igen,nekem az volt a célom,sőt,kiskorom óta az az életcélom,hogy megakasszak egy rohadt zöldrobotos rendszert,ezért születtem meg. Más kérdés hogy mindért pénzt adtam ki, nincs is nagyobb öröm mint pénzt fizetni azért ami szar.

Mindenesetre érdekes,hogy WP-t ugyanúgy használok maximálisan,tehát nem úgy mint ahogy egy okostelefont kell, mégsincs semmi baja. Furcsa,nyilván bennem van a hiba. :U

Nem tud fele annyit. Ha az Android tudásának a felét kiteszi a bt fájlküldés,meg hogy widgeteket pakolhatsz ki,az már rég rossz.

Igen,különbözőek vagyunk. Ha nem így volna,még mindig Androiddal szívnék,és én is azt hinném továbbra is,mekkora király. Mert megszokott a lagg,a fagyás,így nem tudnám elképzelni milyen egy stabil rendszer.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.