Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jooker82


jooker82
nagyúr

Nem csoda... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2) lexter00


lexter00
őstag

Várható volt.Napont kb 1 millió droidos készüléket aktiválnak és ezzel senki se fogja tudni felvenni a versenyt.Frissitési hercehurca ide vagy oda.
Szerintem a többi platform ha bele szakad se fogja tudni 4-5 éven belül megszorongatni az androidot.Én a WP-nek szurkolok hátha ők tudnak robbantani.

[ Szerkesztve ]

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezen nem kell csodálkozni :U

All→M8

(#4) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

és akkor gondolom a dzsunkafonokat bele sem számolták. :Y

(#5) batai15


batai15
félisten

Tekintve hogy 20 ezertől 200 ezerig mindenféle droidos telót lehet kapni, egyáltalán nem meg lepő. Egy konkurens platform nem fog tudni éveken belül versenyezni.

(#6) wertigo1984 válasza V.T.CS. (#4) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mi az a dzsunkafon? :F

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#7) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Szinte már minden androidos.Lassan a kv.főzönk is az lesz és hogy tudjak vele főzni le kell tölteni egy appot.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#8) lexter00 válasza wertigo1984 (#6) üzenetére


lexter00
őstag

A Kínai 2 kártyás androidos telefonok

(#9) callmeakos válasza domperke (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Angry Coffee :DDD

All→M8

(#10) Roxbury válasza callmeakos (#9) üzenetére


Roxbury
őstag

LOL :DD

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#11) crey


crey
MODERÁTOR

Kb. akkora meglepetés, mint ha valaki kijelentené, hogy a föld vízkészletének nagyobbik része sós...

- Minden telefongyártó önti az Androidos cuccokat.
- Ellentétben a másik két nagy rendszerrel, hulladék áron is lehet Androidos készüléket vásárolni (olyanok is).
- ellentétben a másik két rendszerrel, könnyedén megoldható a warez a rendszeren. Sajnos.
- A szolgáltatói kínálatban a feature phoneok helyét is átvették már a smart készülékek, és ezen belül is az Androidos változatok

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12) qamu74


qamu74
őstag

Nem meglepő!

(#13) saiyajin


saiyajin
senior tag

Durva! Csak úgy sz@rják az androidos készülékeket! Kiváncsi vagyok mikor lesz szignifikáns változás ilyen tekintetben és milyen irányban..

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#14) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Jaha, az Android lett a mobilok Windows-a. Viszont tény, hogy a Samsung kivételével senki sem keres rajta különösebben, még a Google sem, ami azért elég furcsa és hosszabb távon biztosan tarthatatlan.

Azért meg kell jegyezni, hogy az iOS is erősödött, ráadásul az Apple a frissítési ciklusa miatt ekkor van a mélyponton, a Q4-ben valószínűleg tovább erősödik, ahogy a Windows is a WP8-cal.

A Symbian egy év múlva már az Others-ben lesz, a RIM meg imádkozhat a csodáért és a 10-es sikeréért.

Nem a lényeg a fontos.

(#15) Márkosz


Márkosz
tag

Szerintem pár éven belül csak 3op. rendszer marad életben a telefonpiacon. Az Android, ios, wp!!! :D A többi kihal/kiszorul a piacról! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#16) Mr.Csizmás válasza crey (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a warez hogy jön ide? speciel lusta vagyok másolgatni, adatkábel, root, stb.

inkább megvettem, ha nem tetszik, ott a 15 perc visszatérítés.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) BobTail


BobTail
őstag

elé nagy baj

(#20) callmeakos válasza BobTail (#19) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Miért?

All→M8

(#21) Graphics válasza wertigo1984 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Dzsunkafon: Amit a Pandawill oldalán találsz, és elvileg mindegyik GT-i9100-ként megy fel a Play Store-ba...
;], de még a WayteQ tabletet is ennek ismerte fel az Airdroid :D ,pedig én nem tudtam róla ,hogy Galaxy S II :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) lsebestyen válasza domperke (#7) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szerintem nagy ötlet lenne, hogyha még ágyból ébredés közbe beindítanám telefonról a KV főzőt :DDD

(#23) Graphics válasza domperke (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne lepődj meg azon, ha tényleg lesz ilyen opciód. Hisz köztudott, hogy a Linux elég közkedvelt az elektronikai cikkekben, és mivel a droid elég közel áll a Unix-rendszerű megoldásokhoz, így nem lepődnék meg ezen sem :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Picco válasza callmeakos (#20) üzenetére


Picco
addikt

Please do not -at any circumstances- feed the TROLL! :)

(#22) lsebestyen hat akkor mar integraljuk az ebresztobe szerintem h ebresztes +- x perc mulva kezdjen el fozni :)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#25) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Igeeeen A legjobb!!!!!! főleg a jelly beantól felfele, húúúúú alázunk!!

(#26) Graphics válasza Mogcaa (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ahaaa :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) crey válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Van akinek szempont. Ne magadból indulj ki....

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#28) callmeakos válasza Picco (#24) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem néztem körül rendesen, de most már tudom hogy miért gondolja ezt. :D
Felejtős :U

All→M8

(#29) Mr.Csizmás válasza crey (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

imho a warez platformfüggetlen :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szép eredmény ez persze köszönhető annak, hogy jól lefedik az egész piacot. A vékonyabb pénztárcájú emberek is megtalálják azt amit akarnak, meg a gazdagabb réteg is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Muhahaha tör fel a windows phone. :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33) Burt1793 válasza Oppenheimer (#32) üzenetére


Burt1793
veterán

Feltör, de nagyon mélyről... nem az android szintjére, max az iOS-éra :D

(#34) crey válasza Mr.Csizmás (#29) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Értsd így: ahhoz hogy iOS-en warezolj, kell JB, WP7 alatt is interop unlock kell. Droidon elég bepipálni egy checkboxot, és voila, mehet a menet.

Ezzel nem azt akarom sugallni, hogy a droid userek egytől-egyig warezolnak (nekem is ott a gmail accountom alatt a megvásárolt appok százai - főleg mikor voltak ilyen 1 centes akciók), de arányaiban a legtöbb warezoló user onnan kerül ki - mert a rendszer könnyen hozzáférést biztosít a tört cuccokhoz.

Erről vitáznatunk, de te is olvashattál már itt az MA-n olyan panaszos cikket, ami arról szólt, hogy mennyivel több a warez droidon...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#35) lexter00 válasza crey (#34) üzenetére


lexter00
őstag

Én egy időben warezoltam de rájöttem ha megveszem legálisan(sokat akciózik a play és vannak jó dolgok is fillérekért)nem kell a szoftverfrissités után guberálni minden héten a neten meg sok a nyűg az olyan warezos cuccokkal vagy elindul a telón vagy nem.

(#36) Burt1793 válasza lexter00 (#35) üzenetére


Burt1793
veterán

Sose warezolnék, a rooton is csak pár másodpercig gondolkodtam, jó így, ahogy van, nem úgy mint az ios 5ön, hogy ha nme JB-eled nincs lehúzható tálca stb...

(#37) Angel1981


Angel1981
veterán

És az Apple ki akarja nyírni az Androidot.
Nem lesz könnyű....

(#38) Armagedown


Armagedown
őstag

A Windows Phone rendszernél még a megölt Symbian is népszerűbb :)
Kíváncsi vagyok a Nokiát mikor veszik meg

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#39) HXY


HXY
addikt

75% a nagy gyártók adatai alapján.

És mi van azokkal a kis kínai gyártókkal, amik semmilyen statisztikai adatokat nem szolgáltatnak?

(#40) Prolypapa


Prolypapa
csendes tag

A kávéfőzősös sztorira reagálva: Ma hallottam a rádióban az okos villanykörtéről amit most fejlesztenek! :) Állítólag okostelefonnal lehet majd kezelni... :D :DD

(#41) Mr.Csizmás válasza Prolypapa (#40) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha égvemarad, ki kell csavarni és vissza :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42) Prolypapa


Prolypapa
csendes tag

Áááá... Ha j jól emlékszem a fényerőt rángatod mobillal és különböző extrákat fog tudni. lehet, hogy már a villanykörtén is JellyBean lesz?!?! :DDD

(#43) Cyberpunk válasza Prolypapa (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát a mai világban már nem tudni.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) enginev3.0 válasza lexter00 (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem ha nagyon jó szinkronizáció lesz a telefonok, xboxok, pc-k között, akkor komoly esélye van a wp-nek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45) blade zte válasza HXY (#39) üzenetére


blade zte
őstag

Akkor vegyél hozzá szerintem úgy 10-20 milliót, és megvagyunk. Bár lehet hogy ott még ennél is drasztikusabban nö az ilyenek száma.

Oppo find 7 astro black

(#46) Malachi válasza Prolypapa (#40) üzenetére


Malachi
addikt

hozzávágod a telefont, lekapcsol. örökre.

(#47) 0xmilan válasza dreamdancer (#14) üzenetére


0xmilan
addikt

Szerintem meg a Google keres rajta a legtöbbet.
Az összes androidos kütyüt egy tucat előtelepített malware progival veszed, amiket root jog nélkül törölni se tudsz.
Ezek szépen futnak a háttérben és gyűjtögetik rólad az adatokat, majd küldik tovább. Mint tudjuk a személyes adatok elég nagy értékkel bírnak..(lsd. pl. fészbúk). Google Play-t, Gmail-t, etc. még bezárni se tudod mert 5mp múlva magától elindul...

(#48) enginev3.0 válasza 0xmilan (#47) üzenetére


enginev3.0
félisten

ki használ root nélkül androidot? ;]

költői kérdés volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#49) Penész Gomba válasza 0xmilan (#47) üzenetére


Penész Gomba
tag

giga mega ultra hiper szuper FACEPALM.

Jó lenne ha olvasgatnál kicsit az androidról és a háttérben futó illetve magától elinduló alkalmazásokról.

[ Szerkesztve ]

(#50) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Na közel az a 90% én megmondtam, azt még elérik és utána lesz egy kis visszaesés majd esetleg.

(#48) enginev3.0

Jelen!

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.