Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Alexios válasza blade zte (#199) üzenetére


Alexios
veterán

Söt, még a neve is más!

(#203) ramrit válasza frisco (#200) üzenetére


ramrit
tag

Lehet fordítva ültem mindkét droid lovamra,de csak azért mert versenylóként, versenyló árban kínálták és hamar kiderült hogy csak egy gyenge gebe. Pedig másodjára is adtam neki esélyt,de harmadjára nem fogok.

A híváskezelés akkor is vacak,lassú és ezen nem segit semmilyen más progi, bármit mondasz. A widgetek meg...kész vicc hogy bármilyen idöjárás,óra,híreket kirakok,rohamosan merül az akku. És elhiheted hog. nem 5-10 db-ot próbáltam ki.
Sajnos nekem és környezetemben is látom,hallom...mindenki csak heggeszti a droidot és nem azért mert ez a hobbyja, hanem mert egy használható rendszert akar belöle faragni,amit a már a wp8 out of the box tud.
És az a baj hogy a droid csúcsgépeivel is gáz van itt-ott.
Inkább átülök egy tevére,ha az nekem kényelmesebb :-)

[ Szerkesztve ]

felecsd'el

(#204) r3dsnake válasza Burt1793 (#36) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Milyen lehuzhato talca? notification centerre gondolsz? az a rendszer resze.

(#208) r3dsnake válasza HXY (#76) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A 3gsben volt utoljara 256ram...

(#213) Rolly válasza blade zte (#199) üzenetére


Rolly
veterán

- hangasszisztens már van a wp7.5-ben is ilyen hívj fel azt nyiss meg amazt ...
- változtatható launcher azt raksz ki amit akarsz mostmár 3 méretben is (és a programozó által fontosnak tartott információk még meg is jelennek a tileokon amik kihasználják a maximális helyet (eddig asszimetrikus volt ugye)
- egy telefont miért használnának többen? :$ Amúgy több helyről - különböző naptárakból - össze tudja szedni az eseményeket + több e-mail fiókot is tud kezelni s mind kirakható launcherbe (és látod ha jött e-mailed) - sőt már a 7.5-ben is lock screen-en is mutatta ha több e-mail sync volt beállítva
- programok jórésze memóriában marad? ez a droidnál ha jól értem ... és egyszer csak beszaggat ... itt is marad app a memóriába hibernálva (asszem 5 wp8-tól már 8 talán)
- eleve rengeteg program (120000 <=> 6x0000), tény jelentős a különbség, de van itt is már mindenféle program ... és elég sok free is ...
- root minek? :$ amúgy wp7.5-ön is van root :) és lehet plusz cuccokat állítani ...

(#221) Remus389 válasza moma (#220) üzenetére


Remus389
veterán

ezért is állnak 2%-on

50% maga a rendszer, 50% a név

az android sikeréhez meg gratulálok, jomagam is örömmel és megelegedettseggel használom

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#222) #16820480 válasza Touch-ko (#202) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezzel most mit szeretnél elérni? :))
egyébként nem lenne rossz egy droidos hűtőszekrény, meg egyéb házi elektronika, szép kis ökoszisztémát lehetne velük építeni. elvileg van már ilyenre lehetőség, nem is tudom már melyik i/o-n mutatták be az ilyen perifériás api-t a rendszerhez.

ja, nekem meg ios-es genya nincs a környezetemben. kivéve a bnőm ipod touch-át, de azt is el akarja adni hamarosan. mekkora gáz alak vagyok, húha...

(#223) Alexios válasza moma (#220) üzenetére


Alexios
veterán

Aha.
Szerintem meg a legtöbb androidos(meg wp-s/ios-es) azt nem érti meg, hogy nem csak az ö igényei vannak a világon. Nincs mindenkinek igénye arra, hogy szétberhelje a rendszert, vagy launchereket cserélgessen(nem is ismerek olyan átlagusert aki lecserélte volna a launcherét amúgy). Ugyanígy igaz fordítva is, a wp/ios nem lesz jó mindenkinek mert van aki viszont szeretné rootolni és buherálni a rendszerét, és ezzel semmi baj nincs szerintem, mert mindenki megtalálja a neki való rendszert jelenleg a piacon.

(#227) crey válasza #16820480 (#222) üzenetére


crey
MODERÁTOR

A Gingerbread bejelentésekor, talán 2011-es I/On. Ott voltak ilyen intelligens cuccok, meg speciális API demózása... Az is hogy elhalt... :U

Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy szeretném ha már a hűtőm tartalma is a Google kezébe kerülne. Félelmetes mennyiségű adatot tudnak elmenteni adott egyénről (valamelyik nap néztem hogy évekre visszamenőleg megvan a teljes YT lejátszási lista, hogy mit és mikor hallgattam... ).

Így is elég direkt reklámot kapok már az arcomba miattuk, amikor droidom volt, akkor is megvettem mindenből a reklámmentes variánst...

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#228) r3dsnake válasza Einstvan (#88) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez azert erosen szubjektiv... Szerintem meg pont az egyetlen hasznalhatatlan.

(#229) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Aki ezentúl sem tud értelmesen hozzászólni, és csak android kontra többi rendszer flamewar hozzászólással tudná gyarapítani a topikot, inkább ne tegye!

Köszi! :R

Everybody lies.

(#230) zombinyul válasza Alexios (#223) üzenetére


zombinyul
addikt

+1!

Hihetetlen micsoda flamek indulnak abból,ki milyen rendszert használ.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#231) moma válasza Alexios (#223) üzenetére


moma
őstag

hát, lehet velem van valami gond, de én biztos nem váltanék telefon platformot, mert nincs igényem launchert cserélni :DDD én nem érzem ezt túl reálisnak, hogy az androidot muszáj lenne buherálni. aki akarja buherálja, aki meg nem az nem.

én csak arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy egy ekkora piaci hátrány ledolgozásához vagy az kellene, hogy valami tényleg forradalmi dogot csináljanak vagy legalább egy vonzó imázs. és szerintem itt egyik sem látszik, hogy meglenne. a reviewk amiket láttam wp-ről nem arról szóltak, hogy ez bármiben is előrelépés lenne akár az androidhoz akár az ioshez képest. annyi hogy már használható és ez együtt a cég imázsával szerintem elég kevésnek tűnik. de majd meglátjuk milyen növekedést tudnak összehozni. szerintem nagyon gyöngét. egy kuriózum lesz, mint a Zune is volt. szerintem legalábbis.

we all deserve a bit of luck.

(#232) ceia


ceia
őstag

Valószínűleg a készülékek olcsóbbsága miatt sikeres ennyire az Android. De lehet, hogy a warez is közrejátszik (ha jól tudom, ezen a legkönnyebb) és sok az ingyenes alkalmazás is. Az olcsóságról nekem azért más a véleményem, sosem költenék 20-22 ezernél többet telefonra. Ahogy látom, az emberek többsége valami szent grálként tekint a mobiljára, nagyon fontos kincsüknek tartják, de én nem tudom többre értékelni, mint egy használati tárgyat. Mint pl. az ébresztőórát. :) Szerencsére engem nem kapott el ez a láz, nem különösebben érdekelnek a smartphoneok. Drágák, fenntartásuk is drága, és még érteni is kéne hozzá, hogy rendesen tudjam használni - csak éppen nem érdekel egy teló lelkivilága. Elég a PC-t babrálni ;] Az alapján, amit eddig olvastam, az appok vásárlása sem tűnik túl barátságosnak - ráadásul nem vagyok hajlandó valutáért vásárolni. Én forintot kapok a melóért, hadd fizessek már azzal. Szerintem sokan lehetnek így vele: nem azt a pár száz forintot sajnáljuk a játékra, vagy zenére, hanem a vásárlás komplikáltsága miatt keresünk inkább warezt. Persze én nem, nekem free minden, és rossz, ki rosszra gondol! :K
Személy szerint a Steammel is ez a fő problémám, pedig sokmindent vettem volna már ilyen árakon.

        it's more fun to compute

(#233) aram01 válasza lsebestyen (#22) üzenetére


aram01
nagyúr

van olyan kv föző amit beállítasz és mire kell ,lefőzi a kávét ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#234) Penész Gomba válasza aram01 (#233) üzenetére


Penész Gomba
tag

Hol lehet ilyet venni?

(#235) aram01 válasza Penész Gomba (#234) üzenetére


aram01
nagyúr

passz,barátnőm mesélte pont valamelyik reggel hogy látott olyat

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#236) zotyesz66 válasza blade zte (#193) üzenetére


zotyesz66
őstag

Haggyá' má' a bléddel, annál a mostani mini pro-m is erősebb :D
megmondjam? angry birdssel sem játszom, leginkább semmivel sem, legalább is telefonon nem.
Nem tervezem szifont venni, tényleg túl drága. NORMÁLIS HÍVÁSKEZELÉST akarok, és ezt nem tudja egyik sem, amennyire itt olvasom. De butafont nem szeretnék, mert mailezni, zenét hallgatni jó és igen, facebookolok is néha.

(#237) crey válasza Penész Gomba (#234) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Úgy hívják, hogy időzítő kapcsoló. Be kell programoznod az ébresztőd elé 10 perccel, és bekapcsolni még este a kávéfőzőt. Reggel a megadott időben áramot kap - problem solved :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#238) zotyesz66 válasza ramrit (#196) üzenetére


zotyesz66
őstag

Mélységesen egyetértek! Ráadásul nem érdekel a mass storage sem, mert van egy olcsóbb eszköz, ami kisebb mint az USB kábel, úgy hívják: pendrive :D

[ Szerkesztve ]

(#239) aram01 válasza crey (#237) üzenetére


aram01
nagyúr

ez a puritánabb megoldás,de jó :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#240) Penész Gomba válasza crey (#237) üzenetére


Penész Gomba
tag

Akkor már inkább szólok az asszonynak, hogy keljen fel hamarabb 10 perccel mint én és főzze le, legalább ő be is hozza :D

(#241) hallerlaller válasza ceia (#232) üzenetére


hallerlaller
addikt

Pedig a népszerű mobiloperációs rendszerek nagyon felhasználóbarátak, sokan ezt belemagyarázzák mennyire bonyolult. Próbálj ki egyet nyugodtan és meglátod, kivéve a wp az nem ajánlom, mert ahhoz 'érteni kell', meg is látszik, mert még mindig a statisztikai hibahatáron vergődik sajnos.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#242) aram01 válasza Penész Gomba (#240) üzenetére


aram01
nagyúr

ez a legjobb és a legolcsóbb verzsön :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#243) #13260800


#13260800
törölt tag

A legjobb platform. "Szabad", támogatott, könnyen testre szabható. Van olcsó és drága is. Mindenki meg tudja találni a neki való Droidot. "És" lehet bele tenni SD kártyát (a legtöbbe). Ha nem lennék elégedett a Nokia N900-as Meego-s és a Blackberry 8520 Curve telefonommal már venném is a Droidomat :D

(#244) hansolo1106 válasza hallerlaller (#241) üzenetére


hansolo1106
csendes tag

A WP-hez érteni kell? :F
Szerintem messze a legegyértelműbb, egyszerűbb rendszer. Haver (iphone4 tulaj) meg is jegyezte, hogy mennyire átlátható minden, mennyire adja magát a kezelése.
Nem emiatt nem terjedt el a WP.

(#245) neorow1 válasza ceia (#232) üzenetére


neorow1
senior tag

Mi is a bonyolult a vásárlásban? Egyszer megadsz egy kártyaszámot utána már bármilyen appot megvehetsz 2 gombnyomással, tényleg nagyon bonyolult, ja és forintban fizetsz, forint is van kiírva árnak, attól, hogy utána hogy bűvészkedik át dollárra/euróra nem teljesen mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#246) hallerlaller válasza hansolo1106 (#244) üzenetére


hallerlaller
addikt

Na rosszul idéztem, szóval azt írta egyik felhasználó itt, hogy azt 'ki kell ismerni'. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#247) #13260800 válasza hansolo1106 (#244) üzenetére


#13260800
törölt tag

Munkatársam szetségelt, hogy a képek mentéséhez is progit kell telepíteni mert csak simán nem lehet lemásolni a telóról. Szegény nem kapott engedélyt a szoftver telepítésére cégen belül. Így megfingatta magát mert mással kell fényképezni cégen belül. Androidnál ilyen nincs. De ez amúgy is egy vicc.

(#248) Penész Gomba válasza ceia (#232) üzenetére


Penész Gomba
tag

Iszonyat komplikált dolog, amikor automatikusan átváltja és kiírja az árát.
Te komolyan azt hiszed, hogy bármi lesz egy olyan pénznemben amit használ 9 millió ember a 7 milliárdból?

(#249) Alexios válasza hallerlaller (#241) üzenetére


Alexios
veterán

Te sem használtál wp-t az is látszik, ha szerinted érteni kell hozzá..

(#250) crey válasza #13260800 (#247) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mond meg a kollégádnak, hogy a Skydrivera feltöltött képeket simán le tudja menteni - nem kell minden szarhoz Zunet telepíteni. Ez amúgy automatikusan is mehet (mármint a feltöltés)... - amúgy WP8-al ez megszűnik.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.