Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#183) Vesa válasza MCGaiwer (#164) üzenetére


Vesa
veterán

"Csak mert ezek engem ugyan úgy érintenek, mégis elégedett vagyok a helyzetemmel."

Nos kérlek, a cégemet 1992-ben alapítottam, azóta is sikerrel működik. Bár időközben kitelepültem más országba az adók, de legfőbbképpen, az élhetetlen bürokrácia, a kiszámíthatatlan jogi környezet, és a vállalkozásokat direkt ellenségnek tekintő és szivató kormány/NAV páros miatt. Jól megy a sorom, de ettől még nem vagyok vak! Nem azért voltam a rendszerváltás mellett 88-89-ben, hogy most ismét egy központosított, szűk "elit" -haha, ezek inkább bűnözők mondjuk- kezében lévő koncentrált hatalmat lássak 20+ évvel később, hogy megint a foshalom oroszokhoz kössenek minket, az ország és a családom jövőjét, hogy ne legyen jogállam és jogbiztonság, és hogy demokrácia helyett kis köpcös suttyók dirigáljanak itt kiskirályként, mindenféle civil és független intézményi kontroll nélkül. Persze, engem is elsősorban a saját és családom sorsa érdekel -ahogy az emberek nagyjából 98%-át-, de emellett azért még szeretem a hazámat is. Nem szeretem viszont, ha szimpla bűnözők hülyének néznek, nem hagyom, hogy agymossanak és addig itt adót sem fogok fizetni, amíg ezek saját maguk kedvteléseire -stadion, kisvasút stb.-, saját gazdagodásukra, saját hatalmuk bebetonozására költik el!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.