Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) tom_tol válasza Giovan! (#750) üzenetére


tom_tol
addikt

Ha nyernek a demokraták, valószínűleg megcsinálják.

(#752) Dr. Akula válasza Giovan! (#750) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Te meg azzal nem vagy tisztában, hogy rajtad meg a többi Apple alkalmazotton kívül mindenki tisztában van az Apple monopóliumával.

(#753) Giovan! válasza tom_tol (#751) üzenetére


Giovan!
addikt

A darabolást? Őszintén meglepődnék ha idáig jutna az ügy, tekintve hogy a Demokrata Párt kampányát eddig is komoly összegekkel tolták meg a fent említett cégek, ez csak erősödni fog a jelentés hatására. Az ilyen donációkért pedig azért általában el szoktak várni ezt-azt a cégek. Persze a szabályozáson módosítani fognak valamit, de darabolni azért nem hiszem, hogy terveznének.

Más: Beleolvastam a jelentésbe, és, tévedtem, tényleg monopóliumról beszélnek benne több esetben is, de olyan állítások is vannak benne, hogy pl. a Facebooknak monopóliuma van a közösségi médiák piacán, ami ha csak az USA-t vizsgáljuk, akkor eléggé érthetetlen, hogy ezt hogyan számolták ki.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#754) Giovan! válasza Dr. Akula (#752) üzenetére


Giovan!
addikt

Csapd még hozzá a listához a bírót is, ő ugyanis egyelőre nincs meggyőzve az Epic érveitől, amiket te egy az egyben igazságként fogadsz el. Vagy mostmár a bíró is Apple alkalmazottnak számít?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#756) Micsurin válasza #32839680 (#755) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szóval te csak beszivárgó 1+ user vagy aki valójában apple fan teljesen érthető a dolog innentől kezdve. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#758) #54625216 válasza Dr. Akula (#749) üzenetére


#54625216
törölt tag

"Dehogynem, mást se használhatsz IOS-en."

Attól az még nem monopólium.

"Ezt már az MS is eljátszotta az IE-vel, neki se jött be, lapozzunk!"

Az MS-é az XBOX is, azon se használhatsz másik appstore-t, az meg bejött nekik, lapozzunk!

"Mostmár nem ez lesz a legnagyobb problémája, már a képviselőház is látja hogy van Apple monopólium, mostmár a feldarabolás miatt is aggódhat."

#637

(#759) Dr. Akula válasza #54625216 (#758) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Attól az még nem monopólium."

100% nem monopólium? LOL! :DDD Innentől komolytalan...

"#637"

#749

(#755) morgyi:"Amúgy meg mutasd már meg ki az a "mindenki tudja"? Itt vagy egyedül, meg a haverod és nyomjátok ugyan azt az Apple fikázó mantrát."

Ja, biztos az egész PH fórum én vagyok... :DDD Kiadta az Apple hogy mostantól fullba toljátok? Mert hogy a 3-4 Apple fan haverodat hogy sikerült az egész fórummal azonosítanod, a teljes fúrumot meg "egyedül, meg a haverod", az már nem is rejtély, hanem full... A valósággal sem vagy tisztában.

[ Szerkesztve ]

(#760) Giovan! válasza Dr. Akula (#759) üzenetére


Giovan!
addikt

Én arra lennék kíváncsi, hogy jutottál el odáig, hogy mostmár az egész fórum nevében beszélsz? Megválasztott téged ez a fórum valamiféle szóvivőnek? Vagy simán csak magadat nevezted ki?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#761) floatr válasza Dr. Akula (#759) üzenetére


floatr
veterán

Ez az egész már elég régóta komolytalan.

(#762) #54625216 válasza Dr. Akula (#759) üzenetére


#54625216
törölt tag

"100% nem monopólium? LOL! :DDD Innentől komolytalan..."

Rendszerösszetevőnél eleve komolytalan bármilyen százalékról beszélni, ettől abszurd az egész per.

"Ja, biztos az egész PH fórum én vagyok... "

Ez a "mindenki szembe jön velem az autópályán" klasszikus esete.

"#749"

Jaja, pontosan arra tételes cáfolat a #637-es hozzászólásom. Nem feltételeztem, hogy elolvasod, mert nyilván nem olvasol el semmit, ami ellentétes a vallási tanaiddal, de gondoltam másnak belinkelem.

(#763) Dr. Akula válasza Giovan! (#760) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha néha olvasnád is amikre válaszolsz, akkor ezalatt a 4-5 topik alatt ami alatt folytatod a keresztes hadjáratot az Apple profitjáért, már rég feltűnt volna hogy nem nagyon maradt olyan fórumozó aki legalább 1x le ne írta volna hogy nincs igazatok.

(#762) kpbendeguz: "Ez a "mindenki szembe jön velem az autópályán" klasszikus esete."

Még csak most tűnt fel neked? 4-5 topikkal ezelőtt is észrevehetted volna.

"Jaja, pontosan arra tételes cáfolat a #637-es hozzászólásom."

Amire meg az én #749-esem a tételes cáfolat.

[ Szerkesztve ]

(#764) Giovan! válasza Dr. Akula (#763) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha néha olvasnád is amikre válaszolsz, akkor ezalatt a 4-5 topik alatt ami alatt folytatod a keresztes hadjáratot az Apple profitjáért, már rég feltűnt volna hogy nem nagyon maradt olyan fórumozó aki legalább 1x le ne írta volna hogy nincs igazatok.

Akkor megválasztottak szószólónak vagy nem? Mert a fórum az én tapasztalataim alapján eléggé megosztott a kérdést illetően (elég csak erre a topikra ránézned ennek a belátásához), közel sem az van, hogy mindenki (vagy akár csak a többség) veled ért egyet. Persze megértem, hogy próbálod arroganciával elfedni az érvek és a jogi ismeretek hiányát, de attól még ez, amit most művelsz, hogy a saját véleményedet a fórum egészének véleményeként próbálod eladni, szánalmas marad.
Na nem mintha ezen múlna, hogy kinek van igaza, nem is igazán értem, hogy jött ez fel érvként bármire a vitában.

A szalmabábozásra már nem is reagálok, ha a moderátorok szerint ez egy szakmai topikban ok, akkor ki vagyok én, hogy emiatt szót emeljek :(((

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#765) Dr. Akula válasza Giovan! (#764) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha a "megosztott" alatt azt érted hogy 3-4 Apple fan vs mindenki más, akkor akár úgy is lehet nevezni...

(#766) Giovan! válasza Dr. Akula (#765) üzenetére


Giovan!
addikt

Mondom, elég csak ezt a topikot átfutni, és már megbukik a "mindössze 3-4 Apple fan nem ért veled egyet" elméleted.
De tudom, te azoknak is ismered a véleményét, akik hozzá se szóltak a témához, és természetesen mindannyian melletted állnak, hát hogyne :K

Persze továbbra sem ettől fog függni, hogy igazad lesz-e, csak olyan szinten szánalmas már ez az "én az egész PH nevében beszélek" szintű arrogancia (pláne, hogy ezt akarod érvként használni egy beszélgetésben), hogy gondoltam felhívom rá a figyelmed, hátha jellemfejlődéshez vezet majd :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#767) Dr. Akula válasza Giovan! (#766) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A valóság tagadása a szánalmas. Aki meg a valóságot keresi, az simán csak visszalapoz, és rájön, eldugni nem tudjátok.

(#768) Giovan! válasza Dr. Akula (#767) üzenetére


Giovan!
addikt

A valóság tagadása a szánalmas.

Ebben végre maradéktalanul egyetértünk...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#769) Dr. Akula válasza Giovan! (#768) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor minek csináljátok?

(#770) Giovan! válasza Dr. Akula (#769) üzenetére


Giovan!
addikt

Mit? Én a magam nevében beszélhetek, de mivel egy épkézláb érvelést nem láttam még tőled, nem fogom rádhagyni a képtelenségeidet (pl. hogy minden szerződés érvénytelen amíg a bíróság ki nem mondja az ellenkezőjét) csak azért, hogy győztesnek érezhesd magad. Nem hiszem, hogy tartoznék ezzel neked :N

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#771) Dr. Akula válasza Giovan! (#770) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nézzük csak a legújabb topikot, hány hsz-ben is hinted az Apple PR igét, mielőtt én egyáltalán bármit is hozzászólnék? Nahát, csak nem megy az neked egyedül is? De ugye mindig a másik a hibás, mindenki szembejön az autópályán...

(#772) Giovan! válasza Dr. Akula (#771) üzenetére


Giovan!
addikt

Milyen igét? Ha te képtelen vagy racionálisan vitázni, akkor másnak sem szabad? Hozzá is tudsz szólni valamit ahhoz amit ott írtam, vagy megláttad a nevemet és triggerelődtél is? :DDD

Érdekel ez a téma, így nyílván hozzá fogok szólni, szerintem ehhez jogom van. Ahogy neked is ahhoz, hogy itt trollkodj (pl. hogy azután is ragaszkodsz ahhoz, hogy minden szerződés érvénytelen amíg a bíró ki nem mondja az ellenkezőjét, hogy el lett magyarázva neked világosan, hogy a jogban ez nem így működik, na az trollkodás), meg személyeskedj. Meg hogy a fórum nevében nyilatkozgass :DDD

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#773) Dr. Akula válasza Giovan! (#772) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Senki nem mondta hogy nem szólhatsz hozzá, de nem tudnál már az Apple fizetett hirdetésein kívül mást is beolvasni? Azt már 5 topikkal ezelőtt is untuk. A vitához érvek is kellenének, ez csak így trollkodás amit csinálsz.

(#774) Micsurin válasza Dr. Akula (#773) üzenetére


Micsurin
nagyúr

[...] csak szólok kint a 12-esről a bemutató poszt. Ha lemaradtál volna, úgyis kevés ott a hater. :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#775) Giovan! válasza Dr. Akula (#773) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha vitába akarsz szállni bármelyik állításommal, ott a topik, ahol ezt megteheted. Itt ne offolj ezzel.

A te érveid mik is? Hogy leírod ugyanazt a baromságot sokszor (hogy minden szerződés érvénytelen amíg a bíró ki nem mondja hogy érvényes), és akkor azt utána már önmagadra hivatkozva igazságként kezeled?
Ja meg a dedós szintű "visszaírom a velem szemben megfogalmazott kritikára, hogy nem mer te" sablonokat már nem is említem, az egyszerűen fonomenális önmagában is :DDD

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#776) Dr. Akula válasza Micsurin (#774) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Erre gondolsz? Még nem találta meg Giovani és kpbendeguz, talán ezért. :D

(#777) Giovan! válasza Dr. Akula (#776) üzenetére


Giovan!
addikt

Már hozzászóltam, ha csak ez tartott eddig vissza, akkor hajrá :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#778) Necroman_Mk2 válasza aprokaroka87 (#117) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ebben az esetben azokéra, akik az online bolt rendszerét menedzselik és fejlesztik. Márpedig ha a konkurens, teszem azt, másfél-kétszer annyit ajánl kvázi ugyanazért a munkakörért, az bizony sok ott dolgozót elgondolkodtat a váltáson. Na, én ebben látom az Epic Strore féle alacsonyabb árrés kockázatát.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#779) nuke7


nuke7
veterán

itt elég jól elmagyarázzák:
videó

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#780) emelhu válasza QwErTy42 (#84) üzenetére


emelhu
aktív tag

"Náluk még Lölő is többet adózik..."

No de lölö adója csak egy kört tesz az államkasszában és hozzá kerül vissza újra... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.