Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Gemil válasza Gemil (#100) üzenetére


Gemil
tag

Valamelyikőtök frissítette már erre?

JOP40D.WW_epad-10.6.1.25-20130517

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#102) Gemil válasza Gemil (#101) üzenetére


Gemil
tag

Megoldódott a dolog, csak újra kellett indítani. Egyébként kicsit elsiettem és írtam a supportnak, 1 napon belül kaptam választ!

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#103) Lujza1978 válasza Gemil (#102) üzenetére


Lujza1978
tag

Kicseréltem a tabletet az új már egyből 4.2-vel indított ill a firmware amit belinkeltél egyből felment rá. Szuperul megy az elöző masinával tuti gondok voltak.

Üdv

Acer PREDATOR - THE BEAST :)

(#104) ung.mario


ung.mario
tag

Sziasztok! Mától én is boldog tulajdonosa vagyok ennek a masinának. Gondoltam bejelentkezek. :)

(#105) Gemil válasza ung.mario (#104) üzenetére


Gemil
tag

Jól tetted, hogy váltottál, csakúgy mint én. Üdv a klubban.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#106) ung.mario válasza Gemil (#105) üzenetére


ung.mario
tag

Köszi :) Eddig minden tökéletes. Fel sem merült bennem a rom csere vagy a rootolás :D
Kicsit fura a hangja, megpróbálnak minél több mélyhangot kihozni és így néha mintha egy nagy dobozból szolna. Lehet, hogy csak meg kell szokni.
És végre egy olyan android készülékem van amit frissítenek is. (alcatelt nemszámítva, az más gubanc :) )

(#107) XDModesty válasza ung.mario (#106) üzenetére


XDModesty
aktív tag

remélem sok más extulaj 1016 dcc-s jön át ide és megmarad a csapat :D

(#108) ung.mario válasza XDModesty (#107) üzenetére


ung.mario
tag

Szerintem, ha visszakapják a pénzüket a többiek is, simán rábeszéljük őket erre ;]
fogjuk rá, hogy jó kamerák, fényérzékelő, hibátlan töltőcsatlakozó, gps, iszonyat hangerő, gps-t a holdról is látná :D
Valakinek valami gond, root, romok? Cserélni nem akarok, csak kiváncsiság. Minden frissítést jelez?

(#109) PrinczA


PrinczA
őstag

Megolható vhogy, hogy ntfs-re formázott sd kártyát lásson a gép?

(#110) Gemil válasza ung.mario (#108) üzenetére


Gemil
tag

Szerintem tök felesleges lenne átállni másik romra, ez minden igényt kielégít. Amúgy olvastam valahol, hogy ha rootolod, akkor nem látja a gyári frissítést.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#111) ung.mario válasza Gemil (#110) üzenetére


ung.mario
tag

Igen ez előfordulhat. Gondolom a root tiltja le a frissítéseket, mert az kilövi és rootolhatod újra.

(#112) Gemil


Gemil
tag

Nem már megint néha megáll a rendszerórám, nektek nem csinál ilyesmit?

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#113) ung.mario válasza Gemil (#112) üzenetére


ung.mario
tag

Nem tapasztaltam még ilyesmit, de és folyamatosan állítgatom az egyik játék miatt :D

(#114) ung.mario


ung.mario
tag

Kicsit mintha ellaposodott volna a fórum. Gáz a tökéletes tablet :DD Használtok hozzá valamilyen tokot?

(#115) Cumbee


Cumbee
csendes tag

Nekem kérdésem lenne. Jó ideje szemezgetek már vele, többször el is mentem a Media Marktba, megfogdostam, de nem tudok dönteni. Alapvetően a gondom az, hogy nem volt még soha tabletem, sőt, ezen kívül még nem is nagyon fogtam kézbe másikat.(Egy ismerősömnek sincs.) Egy ideje már érlelődik bennem, hogy jó lenne egyet venni, nagyrészt ki tudnám váltani a laptopot vele. (Gyorsabban bekapcsol, könnyebb a lakásban le-fel szaladgálni vele, utazáshoz is praktikusabb.) Kb 100 000 Ft körüli árkategóriába nézegettem, mert általában szeretek hosszú távra vásárolni műszaki cuccokat (telefont is kb 4 évente cserélek csak) és úgy gondoltam, hogy itt már találok olyan minőségű, illetve hardveresen is olyan erős gépeket, amik még 2-3-4 év múlva is megállják majd a helyüket. Ez viszont ugye így nem kevés pénz ahhoz, hogy fejest ugorjak és vegyek egy számomra még full ismeretlen eszközt.
A kérdésem az lenne, hogy ti milyen céllal vettétek, használjátok, mennyire használtok mellette mondjuk PC-t, vagy laptopot, illetve speciálisan erről a típusról mi a véleményetek. Amit olvastam róla, az biztató, de a mindennapi használatban is van ennyire jó? (belassulások, kezelhetőség, kompatibilitás, ilyesmire gondolok)
Pár véleményt szívesen olvasnék.

(#116) Gemil válasza Cumbee (#115) üzenetére


Gemil
tag

Netezésre tökéletes, torrent is megy rajta, bár én inkább az asztalimon töltök le. Office is van, egy kicsit macerásabb mint laptopon.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#117) ung.mario válasza Cumbee (#115) üzenetére


ung.mario
tag

Lassulással akadozással nem kell számolni, nekem eddig mindennel megbirkózott. Torrentet nem próbáltam, nem is fogom, marad az asztali gépen. Minden napi használatban van játék és netezés céljából. Egyedül a böngészőkkel nem vagyok kibékülve, de ez majd kiforrja magát, ez nem a tablet hibája. Hangja az nagyon jó, úgyhogy filmezni is lehet rajta. Office az tényleg macerás, de talán meg lehet szokni. Laptop helyett vettem tabletet és nem bántam meg. Még annyit, hogy ne dőlj be a noname tableteknek mert itt már néhányan megjártuk azt a göröngyös utat. 10-20 ezerrel olcsóbb, de nem kárpótol a megmaradt pénzed a javítgatás és idegeskedés miatt. 3G modem ezen nem megy jelenleg.

(#118) Gemil válasza ung.mario (#117) üzenetére


Gemil
tag

Böngészőnek egyből telepítem a Chrome-ot. Teljesen jó, ha asztalin is használod melette, lehet szinkronizálni.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#119) ung.mario válasza Gemil (#118) üzenetére


ung.mario
tag

Chrome számomra leszerepelt. Fapados. Maxthon hd-t használom, gyors, sok beállítási lehetőséggel és folyamatos asztali módban. Ahol a maxthon kifagy újabban, ott kerül elő a dophin for pad.

(#120) tozo86


tozo86
tag

Üdv!
Ma volt szerencsém kipróbálni ezt a tabletet. Nagyon tetszik, azt az egyet leszámítva hogy max hangerőn igencsak berezonált (rezgett) a hátlapja. Ez mindegyiknél ilyen, vagy csak amit én próbáltam? Jobban tetszene, ha elől lennének a hangszórók. :) Asztalra, sima felületre lerakva nem torzítanak így a hangszórók?
Köszi.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#121) ung.mario válasza tozo86 (#120) üzenetére


ung.mario
tag

Szerintem mindegyiknek rezeg a hátlapja, de torzítást nem tapasztaltam. Valószinüleg így tudták megoldani, hogy erőteljesebb mélyeket adjon ki.

(#122) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok!

Szemezgetek egy ilyen géppel, illetve egy másik esélyes is van, a Sony Xperia Tablet S, ami kb ugyanez hardverileg, kicsit kisebb kijelző, más csatlakozó (Sony), normál SD kártya.

Kérdés, van-e valakinek összehasonlítási alapja a két kütyüvel?

Mediamarktban mind2 ugyanannyiba kerül. Tapasztalatok érdekelnének pro és kontra, mennyire ajánlott, frissítések, akku idő stb. Teljesen átlagos felhasználásra kellene.

Gyorsan kellene dönteni, válaszokat előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#123) ung.mario válasza Faby (#122) üzenetére


ung.mario
tag

van itthon mind a kettő, de az xperia az 3g-s. Sony esetében ha hdmi vagy usb csatlakoztatási lehetőséget szeretnél, akkor súlyos pénzeket tehetsz le az asztalra, mert nem olcsó. Tud nagy sd-t kezelni 128gb-ig 4:3-as képarány és "cseppálló" amit nem próbáltunk. Nekem ágyban fekve kényelmetlen az alsó csatlakozó, és a hardveres gombok elérhetősége is zavaró. Akksi nagyobb egy kicsit, de ez nem mérvadó. NTFS-t nem kezel.

Jöjjön az Asus:
Nagyon jó hang, könnyen elérhető hangerőszabályzó gombok, ntfs-t kezel, újabb 4.2-es android, micro hdmi, micro usb amire mehet a billentyűzet, egér pendrive (ezeket próbáltam), de vennem kellett egy usb otg kábelt 550ft. filmezéshezz jobb a képarány, tökéletes betekintési szöggel. micro sd-t 32gb-ig kezel, de az asus honlapon említik, hogy ez már a 64gb-al is elbír(állítólag). Játékra is kényelmesebb a széles képernyő.

Ha választanom kellene egyértelműen asus mellett döntenék. Már csak azért is mert újabb kiadás :D

Most így hirtelen ennyi.

(#124) redspice


redspice
csendes tag

Sziasztok,

Hogyan kell az új 4.2-t felrakni?
Mi a menete?

(#125) Gemil válasza redspice (#124) üzenetére


Gemil
tag

Rettentő bonyolult.
Beállítások/A táblagépről/szoftver frissítés
ellenőrzi van-e elérhető frissítés, ha van letölti, fel kell telepíteni.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#126) redspice válasza Gemil (#125) üzenetére


redspice
csendes tag

Igen, de mindig azt írta ki, hogy a szerver foglalt próbáljam később....
Közben megoldottam.
De azért köszi

(#127) ung.mario


ung.mario
tag

Próbált már valaki 64Gb-os sd kártyát?

(#128) Gemil


Gemil
tag

Sziasztok!

Valaki feltette már az új frissítést? Esetleg changelogja van valakinek? Változott valami?

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#129) ung.mario válasza Gemil (#128) üzenetére


ung.mario
tag

Feltettem, de semmi változást nem tapasztaltam. Biztos valami kisebb javítás lehetett, még a méretét sem néztem :)

(#130) Gemil válasza ung.mario (#129) üzenetére


Gemil
tag

~500MB

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#131) ung.mario válasza Gemil (#130) üzenetére


ung.mario
tag

Ezeknél mindig letölti a teljes romot, és úgy frissíti? Azt hittem itt is olyan mint a win, hogy csak az aktuális változtatáshoz kapcsolódó anyagokat piszkálja.

(#132) Ateess


Ateess
tag

Sziasztok!

Sajna root-olnom kellene a gépet, mert csak úgy tudo visszaállítani a képeket, amiket sajna factory reset-el sikerült letörölnöm és eléggé fontosak lennének. Jár ez valamiféle garanciavesztéssel, illetve utána hogy tudnám unroot-olni (root-hoz találtam leírást)?

Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv!

(#133) Gemil válasza Ateess (#132) üzenetére


Gemil
tag

Elvileg igen, illetve amennyire tudom nem lesznek frissítéseid.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#134) general


general
addikt

sziasztok!

tudom, hogy ebben nincs 3G, de tudja-e valaki, hogy megoldható-e vele esetleg a stickes mobilnet ? usb OTG-val...

köszi, üdv

(#135) PrinczA válasza Ateess (#132) üzenetére


PrinczA
őstag

"root-olnom kellene a gépet,"
Szólj, hogy mire jutottál.

Alap Androd van rá?

(#136) Treff86 válasza ung.mario (#123) üzenetére


Treff86
csendes tag

Az üzemidőről lehet vmit tudni? Filmnézés mellett meddig bírják?
Esetleg a játékok teljesítménye között van-e eltérés?
Illetve melyiknek szebb a kijelzője (színek, fény, stb)?
Köszönöm szépen.

(#137) Ateess válasza PrinczA (#135) üzenetére


Ateess
tag

Sajna nem sikerült egyik módon sem, már a legújabb JB van rajta, lehet ez volt a gond, nem tom, úgyhogy vesztek a képek, még szerencse, h bnőm gépén a fele le volt már mentve. :D

(#138) gizm0net válasza Ateess (#137) üzenetére


gizm0net
csendes tag

Sziasztok!

Én is ilyen táblagép vásárlásán gondolkodom (mind ahogy néhányan ezen a fórumon), de elég nagy dilemmában vagyok.
Találtam egy ilyet: Toshiba Excite Pure AT10-A-104
A belseje majdnem teljesen ugyanaz, két év garanciával. Leszámítva talán a kamerát (3MP) és hogy fél dekával nehezebb. Ellenben majd' egy tízessel olcsóbb!!
Van valami vélemény erről a tabletről? Találkoztatok már vele?

Üdv: GiZM0net

Amiga Forever!

(#139) ung.mario válasza gizm0net (#138) üzenetére


ung.mario
tag

Tesztet olvastam róla és nem tűnik rossznak. TESZT
Részemről annyi, hogy nincsen túl jó tapasztalatom a Toshiba laptopjai kapcsán, az Asus-al viszont majdnem mindig meg voltam elégedve. Tudom persze ez más kategória és attól is függ ki mibe nyúl bele.
Ha az ár a lényeg akkor válaszd az olcsóbbat.

(#140) gizm0net válasza ung.mario (#139) üzenetére


gizm0net
csendes tag

Köszi a tesztet!
Kicsit utána olvastam a Toshiba tabletnek...
Maradt az Asus, így ezt vettem én is! :K Nagyon meg vagyok vele elégedve, tökéletesen működik! :C :C

Üdv: GiZM0net

Amiga Forever!

(#141) noname626


noname626
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Lenne pár kérdésem eme remek készülékkel kapcsolatban.
Van jó pár androidos kütyü itthon, de nem tudok ezekkel napirendre térni.

- Az akkumulátor kijelzésnél, túl soknak jelzi a bekapcsolt kijelzőt. Ilyennel nem találkoztam még, van hogy egész éjszakán át azt jelzi, pedig biztos, hogy alvó módban volt.
- WIFI beállításoknál azt választom, hogy kikapcsolt képernyőnél kapcsoljon ki. Ezt sem teszi meg, és folyamatosan aktív marad.

A legeslegújabb szoftver van rajta, tegnap volt egy kb 15megás OTA frissítés.

Segítséget előre is köszönöm.

(#142) tecsu


tecsu
addikt

Hello, Az FHD-ról van valami hír? Állítólag erre a hétre ígerte az ASUS Magyarország.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#143) olala válasza tecsu (#142) üzenetére


olala
csendes tag

Na ez az, ami engem is érdekelne. Már bizonyos webshopokban kapható, és néhol olcsóbban (pl. AQUA), mint a Smart Pad 10. Én csak amiatt nem ugrottam még bele egy Smart Pad 10-be, mert összekaparnám magam, ha ugyanezért a pénzért meg tudnám venni a FullHD kijelzős, 2GB RAM-mal szerelt FHD-t is.

(#144) ung.mario válasza noname626 (#141) üzenetére


ung.mario
tag

Szia

Nálam egyik probléma sem jelentkezik. A képernyő bekapcsolási idejét pontosan jelzi, a wifi meg rendesen kikapcsol alvó módban.Most frissítem én is, meglátjuk, hogy utána mit csinál.

(#145) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Sziasztok! Nem tudjatok veletlenl, hogy az asus garancia pixelhibara is ervenyes-e?

(#146) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy ez a gép ugyanaz, amit látok Edigital-on Asus ME102A névén? Itt még szerepelnek más számok is (1B021A, 1A023A, 1F020A), melyek lehet hogy a színekre utalnak. 80K áron ajánljátok ezt a gépet? A WayteQ xTAB-79qci és az Alcor Zest Q933R helyett gondolnám esetleg ezt a gépet.

(#147) ung.mario válasza user112 (#146) üzenetére


ung.mario
tag

Ha jól látom, nem. A memopad smart 10 ME301T, amiben Nvidia Tegra 3 4x 1.2ghz quadcore processzor van 5MP hátlapi kamera és micro hdmi csatlakozó. A te választottadnak ME102A Rockchip RK101 1.6ghz quadcore procija van 2mp hátlapi és nincs hdmi ha jól látom. Úgy tűnik, az asus is egyre lejjebb csúszik a létrán. Tudtommal a Rockchip processzorok az olcsó kínai gagyi cuccok jellemzője, javítson ki valaki ha tévedek.
Itt van a Memopad Smart 10 leírása, de sajonos már nem nagyon forgalmazzák.
Nem próbáltam ezt a 102A változatot, de nem fűzök hozzá túl sok reményt :(
Sajnos már befürödtem a kínai csodamasinákkal, mint pl a myaudio 1016DCC, úgyhogy nem próbálkoznék. Helyette inkább a Memopad HD 10 ME302C, ami jóval komolyabb gépnek tűnik, de az ára is tükrözi. Hosszútávra, inkább ezt venném.

(#148) kidarida


kidarida
csendes tag

Sziasztok!
Valami normálisabb védő fóliát szeretnék venni rá, tudna esetleg segíteni valaki hogy Budapesten hol lehetne ilyet szerezni?

Köszönöm!

(#149) ung.mario


ung.mario
tag

Valakit tett már főzött romot az me301t-re? Ugyanaz megy rá ami a tf300-ra? Van értelme? Esetleg várható erre is 4.3?

(#150) PrinczA válasza ung.mario (#149) üzenetére


PrinczA
őstag

Én még nem, de nagyon érdekelne.

(#151) ung.mario válasza PrinczA (#150) üzenetére


ung.mario
tag

Probálkoznék, csak az angol tudásom kevés, hogy nekiálljak. Gta san andreassal öezdtem játszani, de túl gyorsan elfogy a ram, és leállítja. Főleg ezért kéne :DDD

(#152) ung.mario


ung.mario
tag

Akit érdekel Asus-tól lehet felújított memopadot venni ME301T szóval a normális változat.
Asus Memopad ME301T Tegra3 16gb

(#153) Ateess


Ateess
tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy a kijelző egy részen nem érzékeli az érintéseket, de csak nagyon ritkán csinál ilyet és egy restart nagyjából meg is oldja a dolgot. Csak azért érdekel, hogy érdemes szervizbe vinni, vagy nem lényeges a probléma?

(#154) ung.mario válasza Ateess (#153) üzenetére


ung.mario
tag

Szia!

Szerviz előtt érdemes egy "gyári beállítások visszaállítása" gombot nyomni. Lehet megoldja a problémát, és nem kell 1 hónapot várnod. Még nem találkoztam ilyen jelenséggel, csak a kínai tabomnál. Ott a szoftver akadt csak össze egyes romoknál.

(#155) ung.mario válasza Ateess (#153) üzenetére


ung.mario
tag

Nálam is megjelent a probléma, jutottál vele valamire?

(#156) LJ.


LJ.
tag

Sziasztok!
Rendeltem én is egy ilyen kis felújított kütyüt az Asus webshopból. Ma megjött, azonban nem tudok vele mit kezdeni, ugyanis nem csatlakozik semmilyen wifi hálózathoz sem. A hálózathóz jelszó beírva, kapcsolat elmentve, azonban mégsincs internet.
Mit lehetne ezzel kezdeni? Küldjem vissza? Ez így konkrétan használhatatlan. Köszönöm!

KÉP
KÉP

(#157) ung.mario válasza LJ. (#156) üzenetére


ung.mario
tag

Gyári beállítások visszaállítása és másik routeren is próbáld meg. Ha így sem működik, akkor közöld velük, hogy hova dugják a felújított tabletjüket.

(#158) LJ. válasza ung.mario (#157) üzenetére


LJ.
tag

Gyári beállítások visszaállítását próbáltam, nem működik...
Telefon hotspotjával sem ment, úgyhogy ebből lehet hogy garancia lesz... Csak szar, mert sürgős lenne a helyzet. Köszi!

(#159) ung.mario válasza LJ. (#158) üzenetére


ung.mario
tag

Telefonálj be, ha 8 napon belül vagy, hogy hova kell vinned azonnali cserére. Persze ha vidéki vagy akkor problémásabb.

(#160) LJ. válasza ung.mario (#159) üzenetére


LJ.
tag

Pesti vagyok. Az egyetlen baj, hogy a cucc alapesetbol Hollandiabol jott... Nemtudom ilyenkor mit lehetne csinalni...

(#161) ung.mario válasza LJ. (#160) üzenetére


ung.mario
tag

ASUS Ügyfélszolgálat
Telefonszám
+361-505-4561
Nyitvatartási idő
H-P, 09:00-17:30

Egy próbát megér.

(#162) LJ. válasza ung.mario (#161) üzenetére


LJ.
tag

Köszi szépen, holnap hívom is őket. :R

(#163) ung.mario válasza LJ. (#162) üzenetére


ung.mario
tag

Szívesen, sok sikert :)

(#164) gdevil


gdevil
aktív tag

Sziasztok!
Nekem Sony Xperia S tabletem van, amiben ugyenez a tegra3 rendszer van.
Arra lennék kiváncsi, hogy ezen az Asus-on hogy mennek a húzósabb Gameloft játékok?
Konkrétan nàlam a Nova 3. és a Dungeon Hunter 4. játszhatatlanul szaggat már az elején, de a Modern Combat 4 is berángat a második pályán időnként.
Ezeken a dolgokon nagyon csodálkozom, mivel mindenütt azt olvsni, hogy a tegra3 ereje azért elég még bőven.....

(#165) PrinczA


PrinczA
őstag

(#166) ung.mario válasza PrinczA (#165) üzenetére


ung.mario
tag

Működik a miénken is? Próbáltad? Hogyan kell felrakni?

(#167) Cancer


Cancer
senior tag

Sziasztok,

Tablet beszerzésén gondolkozom és bár a Sony Z lenne az álom, ez kb a felébe kerül és elég korrekt véleményeket olvastam róla. Van valakinek tapasztalata vele? Elmarad egyáltalán a Z-től teljesítményben?

Előre is köszi.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#168) ung.mario válasza Cancer (#167) üzenetére


ung.mario
tag

Z-től persze elmarad, ahogy az árán is látszik. Tapasztalatom szerint valahol az xperia tablet S kategóriája. Eddig nem volt vele gondom, illetve egyszer egy gyári visszaállítás, mert érzéketlen lett a kijelző. Gyors, aránylag sokat bír, játékok terén nem sokat tudok mondani, A GTA 3-vice city-san andreas elmegy szépen, NFS most wanted is. Hiányolom a szoftveres támogatást. 4.2 óta semmi frissítés. Figyelj oda melyiket veszed! Ami most a boltokban van az Memo pad 10 me102a kínai rockchip-es ez a fórum meg a Memo pad 10 Smart me301t nvidia tegra3! Típusjelzés a lényeg.

(#169) sunci_02 válasza ung.mario (#168) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Erről a véleményetek?

EZ ugyan az????

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.