Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) carr


carr
őstag

Oh, még valami. Gyári állapotból laktam be . Előtte nem tudom mi volt de nem megy a kihangosító mikrofon. amit én beszélek nem hallják. Kipurcant vagy sw para? Van egy másik ilyen alsó darabom épp ... De míg nem ér ide az új nohon bm3m akku addig nem akarom szét szedni
Ed.
Black Friday alkalmából az eddig 3800ba kerülő akkumulátor most csak 5100. :W

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8752) mekker válasza xabolcs (#8748) üzenetére


mekker
őstag

Én még nem nagyon próbáltam - azóta, hogy mókoltam rajta -, de kíváncsi vagyok, hogy lehet legegyszerűbben tesztelni, hogy működik-e az érintéses fizetés.
Amúgy még azt találtam ki, hogy legrosszabb esetben létrehozok egy profilt csak ilyen appoknak, meg telós fizetéshez, és akkor ott szinte biztosan menni fog minden.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8753) mekker válasza carr (#8751) üzenetére


mekker
őstag

Nálunk pont fordítva volt, Redmi 3S-en csak kihangosítva ment a mikrofon. Kicseréltem az alsó részt utángyártottra (hazai webshop, 4ig), de az valami használhatatlan minőségű volt.
A kihangosító mikrofont nagyon egyszerű tesztelni, felvevő program.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8754) carr válasza mekker (#8753) üzenetére


carr
őstag

fb messenger hangüzi küldés pl működik

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8755) xabolcs


xabolcs
őstag

Yettel VoWiFi mukodik modem butykoles (es SMS kodos aktivacio) utan: pont ahogy KurtCobain megirta a Poco X3 Pro topikban. Persze a profil neve mas, de megtalalhato a Turkey es VoLTE szavakkal.

AlphaDroid 1.10 alatt PDC-ztem, ott is szepen fellep, de a fenti kepet mar crDroid 9.10 alatt keszitettem.

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#8756) carr


carr
őstag

Bm3m nohon akkut rendelt már valaki ? Mik a tapasztalatok, és melyik Ali shop az amelyiket a nohon üzemelteti? :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8757) xabolcs válasza carr (#8756) üzenetére


xabolcs
őstag

és melyik Ali shop az amelyiket a nohon üzemelteti? :R

https://nohon.aliexpress.com/store/1102668953

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#8758) Bogyó bá' válasza xabolcs (#8757) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én is tőlük vettem tavasszal nejem 4X-ébe az akksit: minden szép és jó volt, de tényleg majdnem 2 hónap a(z ingyenes) szállítási idejük. Ezt bele kell kalkulálni sajnos.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#8759) carr


carr
őstag

Megrendeltem. 4900volt. 110ft kedvezmény. Gyári nak hazudott Xiaomi akku 1 évet bírt kb. :U
Meglátjuk nohon január 26 után meddig. Bírja. :))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8760) mekker válasza xabolcs (#8755) üzenetére


mekker
őstag

Nekem, aki csak havi 1-2 órát telefonál, lenne jelentősége? Nézem, hogy ha elmész nyaralni roamingos országba, ott nem sokra mész vele, mert nem ott nem fog működni.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8761) xabolcs válasza mekker (#8760) üzenetére


xabolcs
őstag

Sztem nem lenne.

En abban latom a VoWiFi elonyet, hogy ha az otthoni / munkahelyi / ... WiFi lefedettseg jobb, mint a szolgaltato belteri lefedettsege, akkor pl. a VoLTE miatt nem erolteti telefonalas kozben az akadozo 4G kapcsolatot, hanem hasznalja a WiFi-t.

Persze, ha amugy sem telefonal az ember, akkor mindegy.

A nyaralos roamingos orszagot meg el lehet intezni Viber-rel es tarsaival, esetleg magyar mobilinternetes hotspot-tal, netan honos vegzodtetesu VPN-nel.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#8762) mekker válasza xabolcs (#8761) üzenetére


mekker
őstag

Köszi a tippet!

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8763) carr


carr
őstag

Oldalról a témák időrabló tolakodasa basztat. Hogy tudom kikapcsolni? :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8764) mekker válasza carr (#8763) üzenetére


mekker
őstag

Nova Launcher / Lawnchair / Microsoft Launcher
A Novában egyáltalán nincsenek ilyen nehezen kikapcsolható cuccok.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8765) emilll


emilll
tag

Sziasztok! Remélem valaki tud segíteni.

LineageOS-t raknék a telefonra, követtem a leírást (https://wiki.lineageos.org/devices/grus/install), de már az unlocknál elakadtam... Aki csinálta, tudna segíteni?

1.USB debugging és OEM debugging a telefonban OK
2.A PC-n adb és fastboot felrakva (és a reg.szerkesztve): %USERPROFILE%\adb-fastboot
3.Android Studio és benne Google USB driver telepítve
4.A Mi Unlock appot felraktam a windowsos pc-re
5.Regisztráltam a Xiaomi honlapján
6.A telefonban a Mi Unlock Status alatt sikeresen hozzáadtam a telefont (nem tudom az normális-e, hogy miután kilépek innen, minden alkalommal amikor ebbe a menübe visszajövök, újra "sikeresen" hozzá tudom adni a telefont annak ellenére, hogy már hozzáadtam korábban)
és itt jön az, hogy ezek ellenére semmi nem történik amikor mobilnettel, Fastboot módban a telefont csatlakoztatom a pc-hez.

A Mi Unlock azt írja, hogy "Not connected to the phone" és az Unlock gomb szürke.

Mit hagytam ki/csináltam rosszul? Még nem csináltam ilyet, de jó bonyolult és rengeteg lépésből álló folyamat, lehet, hogy valahol, valamit kihagytam, de nem találom mit, hol.

(#8766) szs85 válasza emilll (#8765) üzenetére


szs85
tag

Mobilnettel fastbootba - ezt nem nagyon értem: ilyenkor ku van kapcsolva a telefon, nincs se wifi, se mobilnet.

Ha fastboot módban a Mi Unlock alatt nem lehet rányomni az unlockra én a következőt vizsgálnám:
- másik usb foglalatra sem reagál
- másik usb A - usb C kábel
- a telefont tényleg felismeri-e a gép, pl adb-ben a fastboot devices parancsra reagál-e
- másik mi unlock verzióval is próbálkoznék

(#8767) xabolcs válasza emilll (#8765) üzenetére


xabolcs
őstag

Amit szs85 ir, arrol jut eszembe, hogy nem ir ki semmit se a telefon, amikor a Mi Unlock hozzaszolna? Valahol a bal felso sarokban?

Probald meg USB hub-on keresztul a szamitogephez csatlakoztatni a telefont!

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#8768) szs85 válasza xabolcs (#8767) üzenetére


szs85
tag

Ha fastbootban van, akkor mit tud a telefon kiírni a fastboot feliraton vagy logón túl?

(#8769) emilll


emilll
tag

Probléma megoldva: annak ellenére, hogy a Mi Unlock Tool korábban azt írta, hogy a hivatalos oldalról (https://en.miui.com/unlock/download_en.html) letöltött verzió a legfrissebb (az app beállításában ellenőriztettem és azt írta ez a legújabb), kiderült, hogy mégsem ez volt a legújabb. Egyszercsak megvilágosodott, hogy a 6.5 már nem a legújabb, van 7.6 is...
Az új verzió már felismeri a telefont.

(#8770) xabolcs válasza szs85 (#8768) üzenetére


xabolcs
őstag

Press any key to shutdown.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#8771) emilll válasza xabolcs (#8770) üzenetére


emilll
tag

Igen, ez is volt, de megtaláltam rá a megoldást. Bár akárhogy kerestem, sehol nem írták, hogy ez mit is csinál azon túl, hogy valamit a registryben szerkeszt. Annyit látok, hogy köze van az USB 3.0-hoz, de hogy mit változtat a gépen azt nem tudom. Érdekes módon akárhol kerestem csak néhány embert érdekelt (ők se kaptak választ), a többiek kérdezés nélkül megcsinálták a változtatást.

(#8772) szs85 válasza xabolcs (#8770) üzenetére


szs85
tag

Köszönöm az infót. Ma is tanultam újat.

(#8773) xabolcs válasza emilll (#8771) üzenetére


xabolcs
őstag

Igen, pont ezt fejtegetem a masik hozzaszolasomban, hogy Linux alatt otletem sincs megoldani hub nelkul. :B

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#8774) bunnyhu válasza emilll (#8769) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Oké, és honnan az új verzió ha nem a hivatalos oldalról?

https://divecenter.hu

(#8775) emilll válasza bunnyhu (#8774) üzenetére


emilll
tag

Én nem írtam, hogy nem a hivatalos oldalról van. Az app korábban azt írta, hogy nincs újabb verzió (többször is próbáltam, mert írták, hogy ez is lehet a hiba oka), majd egyszer csak szólt, hogy van újabb verzió és töltsem le. És biztos, hogy nem akkor lett hirtelen közzétéve, mert a két verzió 6.5 és 7.6.

(#8776) emilll


emilll
tag

Az egyébként normális, hogy az ujjlenyomat olvasót erősen kell nyomni a LineageOS óta , különben nem ismeri fel az ujjlenyomatot? Már a betanításnál is így volt. A MIUI alatt normálisan működött.

(#8777) bunnyhu válasza emilll (#8775) üzenetére


bunnyhu
senior tag

szóval az appból, mert az oldalon csak a régi verzió tölthető továbbra is.

https://divecenter.hu

(#8778) carr válasza mekker (#8764) üzenetére


carr
őstag

lawnchair nem adott play-en találatot.
A másik 2t próbáltam, de azoktól a hideg rázott. :DDD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8779) donjohnson válasza carr (#8778) üzenetére


donjohnson
addikt

a lawnchair-nek van honlapja, apk letölthető: [link]

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#8780) mekker válasza emilll (#8776) üzenetére


mekker
őstag

Nekem kb ugyanakkora erő kell az ujjlenyomatolvasóhoz, és érzetre gyorsabban érzékel, vagy legalábbis nincs az a lassú animáció. Jobb hüvelykujjal használom. Esetleg nyomj egy frissítést. Általában az megoldja a kisebb anomáliákat.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8781) carr válasza donjohnson (#8779) üzenetére


carr
őstag

kipróbáltam. nem jött be. :(
nemtom, csak nekem van ilyen hóbortom, hogy amit erőltetnek (google keresősáv az alsó részen a használható ikonok helyett), azt ignorálom, és dobom kifelé a faszba? :F
Van még valami, a fent említett 3 kivételével, ami miui féle, de nem erőlteti a szarokat? :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8782) mekker válasza carr (#8781) üzenetére


mekker
őstag

Nova Launcher full testreszabható

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8783) carr válasza mekker (#8782) üzenetére


carr
őstag

köszi! épp nézem a yt vidit róla. :D https://www.youtube.com/watch?v=umP9LAPN6qg

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8784) carr


carr
őstag

helló skacok!

van valakinek tippje, hogy a legrégebbi stock miui 12.5.1 saját gyári launcherrel miért nem vált automatikusan wifit ha erősebbet észlel, és inkább átmegy mobilnetre inkább?
A legjobb hálózat auto kiválasztás OFF
adatforgalommód OFF (wifin belül)
Wifi auto bekapcsolás OFF.
Valakinek valami tipp? vagy csak basszam fődhö'? :DDD
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8785) mekker


mekker
őstag

Haldokló töltőkábelt használtam, ezért most az USB panel is cserés lesz. A hátlapot nagyon könnyű volt leszedni. Rendeltem egy új akksit is bele. A régi akksi is bírta még, de ha már nekiállok, akkor azt is cseréltem. Remélem, hogy hozza a majd gyári spect.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8786) szs85 válasza mekker (#8785) üzenetére


szs85
tag

Honnan rendeltél akksit?

(#8787) mekker válasza szs85 (#8786) üzenetére


mekker
őstag

Notebook-alkatrész.hu
Egyszer már átb@$&tsk Redmi 3S alkatrészekkel, de az ügyfélszolgálatuk úgy-ahogy korrekt volt.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8788) carr válasza mekker (#8787) üzenetére


carr
őstag

Talán 2 éve nekem is volt velük gondom. 1.5 évet bírt úgy,hogy 20-80% között töltöttem az esetek nagy részében.
Most nemrég egy nohon lesz, de még nem raktam bele. :K
Kíváncsi leszek. Jókat hallottam róla.
Másikra valakinek infó? :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8789) mekker


mekker
őstag

Nincs rajta márkajelzés. OEM, annyi van a papírdobozán.

Szerk.: USB töltőpanel hasonlóan néz ki, közepén a mikrochip máshogy néz ki, az a rézszínű fólia nincs rajta, csak eg negyed körömnyi mikrochip és körülötte egy fémház. Elvileg lehetett volna csak az aljzatot is cserélni.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8790) mekker válasza mekker (#8789) üzenetére


mekker
őstag

6 óra 50 perc kijelzőidőt bírt az Android szerint a friss akksi.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8791) Newbie9 válasza mekker (#8790) üzenetére


Newbie9
lelkes újonc

Én is most cseréltem, de pl az Accubattery applikáció csak 58%-ot mutat.
Próbáld ki, egy töltés előtt tedd fel, érdekelne megéri inkább ilyen aksit venni :F
:R

(#8792) mekker válasza Newbie9 (#8791) üzenetére


mekker
őstag

Egy 5->80%-os feltöltést mértem az appal, és szerinte közel van a névleges kapacitáshoz.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8793) Newbie9 válasza mekker (#8792) üzenetére


Newbie9
lelkes újonc

Köszönöm szépen a választ!
Hagytam egy PM-et. :)

(#8794) carr


carr
őstag

Sziasztok!
Elkallódott a rendelésem, ezért rendeltem másik 3db matt hydrogel kijelző védő fóliát (öngyógyító). Erre megjött az elkallódott is.:DDD
600ft/db-ra jön ki az ára, ennyiért eladnám őket/db.
kifejezetten mi 9 se-re valók. Még nem tettem fel egyet sem. (Akku csere előtt állok)
De rápróbálva jól mutat. :R
sima posta levélként, vagy ahogy szeretnétek megkapni.
minden is megbeszélhető.
:))

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8795) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Mi pénz lehet most egy sérülésmentes kék hibátlan jó akksis mi9se, tokkal, dobozzal bizbaszokkal, fóliázva? Próbáltam keresni, de nem találtam eladót.

https://divecenter.hu

(#8796) mekker válasza bunnyhu (#8795) üzenetére


mekker
őstag

Szerintem 30-35k, mert kicsivel drágábban már lehet venni például mi 11 lite 5g-t

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8797) bunnyhu válasza mekker (#8796) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Köszi, máshonnan is ilyesmit hallottam. Hát még alszom rá kettőt, meg először jöjjön meg az új és tetszen is ... de lehet megtartom tartaléknak vagy játszós telefonnak, így végre bátran rakhatok rá ROM-ot, nem gáz ha elcseszem és telefon nélkül maradok.

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#8798) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Hétfőn átvettem a pixel 7-esem, így ilyen rövid ismeretség után azt tudom mondani, hogy kezdem becsülni a MIUI-t a hülyeségeivel együtt is :F Nem mondom, hogy rossz de ez a natúr android baromira buta és sokszor kényelmetlen. Nem vagyok benne biztos, hogy megmarad a pixel...

https://divecenter.hu

(#8799) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Gondoltam felrakok valami custom rom-ot , hamár úgyis másik telóval próbálkozom. A mi unlocker feldobja, hogy van friss de az oldal ahonnan letöltené 403 hibás. Nem tudná valaki elküldeni a miflash_unlock_en_7.6.727.43.zip fájlt?

https://divecenter.hu

(#8800) emilll válasza bunnyhu (#8799) üzenetére


emilll
tag

Innen letölthető: https://miuirom.org/updates/mi-flash-unlock

(#8801) bunnyhu válasza emilll (#8800) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Köszi, közben meglett, most más miatt szívok, volt egy feltöltős kártyám benne és arra akarja küldeni az sms-t a xiaomi fiókhoz pedig a telefonon egyértelműen az új kártya van a fiókhoz rendelve, így most 22-es csapdájába kerültem.

https://divecenter.hu

(#8802) carr


carr
őstag

Sziasztok!
Nalatok sem van mobilnet telefonhívás közben? :DD :W
Próbáltam a *#*#86583#*#* kódot de menüben nincs változás. Nem jön elő a volte mód.

...

Semmi. Pár perc míg megírtam bekapcsolta magát és jelzi is. Enabled volt a legutolsó üzenet. Köszönöm. :C :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8803) carr


carr
őstag

Nektek megy a i.mi.com oldalon a helymeghatározás? Sem ezen sem a note12 nem találom magam. Pedig GPS is be van kapcsolva. Sms persze sosem érkezett meg. :W

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8804) Styleair


Styleair
aktív tag

Sziasztok,

Mindjárt 5 éve nyúzom a masinát. Gondolkodom egy váltáson.
Fotózás fontos szempont. (és az sem baj, ha nem tepsi)
Ki mit gondol? Mi a helyes irány?

Xiaomi Mi 9 SE

(#8805) emilll válasza Styleair (#8804) üzenetére


emilll
tag

Fotózásra a nem túl drága és nem tepsi kategóriában a Pixel a legjobb az értékelések alapján. Én ezért is cseréltem arra. Csak sajnos az nehéz, lassan tölt, nem bírja tovább az akku, az nfc nem működik ha nfc-s kártya van a közelében (pl. a tokban). Nagyjából ennyi. Szóval a kamerán kívül nem igazán van előnye.
Legszívesebben lecserélném, de nem tudok más nem tepsit aminek jó a kamerája és az akkuja jobb. Nagyobb akku nagyobb mérettel jár, de én se szeretnék tepsit.
A Xiaomi 14 kamerája hasonlóan jó, az akkuja valamivel jobb, de árban a duplája egy 7a-nak.

(#8806) Styleair válasza emilll (#8805) üzenetére


Styleair
aktív tag

Most még néztem a Samsung s24 / s23 - at ami jó méret, nem áll ki annyira a kamera/sziget mint a Xiaomi 14nek. Viszont a szolgáltatóm kínálatában 8/128 GB-os verzió van, ami a mostani 6/128-hoz képest nem nagy ugrás. És ugye a Samu töltőt sem ad, és 25w v 90w.
Szóval vakarom még a fejem.

Xiaomi Mi 9 SE

(#8807) bunnyhu válasza emilll (#8805) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én is pixelre, egy 7-esre váltottam, magam se ajánlom jó szívvel. Mondjuk szép képeket csinál ez tény, de a kamera app az valami iszonyat fapad, ahogy a pure android is. És igen, lassan tölt meg kell hozzá valószínűleg újfajta töltő mert QC3 az nem játszik csak a PD3.0. Viszont van benne vezetéknélküli töltés azt élvezem.
Ahogy a pixel7 csopiba írták, a pixel az android iphone-ja. Amíg azt akarod amit ő és úgy, addig nincs vele nagy baj.

https://divecenter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.