Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) robagent


robagent
aktív tag

Sziasztok! Kicsit többet játszok megint (nokiaL930,wp10), köszönhetően a McLaren X2-nek. Érdemes tenni érte? Van kb 20000 tokenom, motorra használjak belőle?

(#3652) quailstorm válasza robagent (#3651) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, abszolút csúcs autó, sokáig már nem hiszem, hogy lesz A8, szerintem menj rá mindent vagy semmit alapon.

(#3653) robagent válasza quailstorm (#3652) üzenetére


robagent
aktív tag

Ok, köszi

(#3654) robagent válasza robagent (#3653) üzenetére


robagent
aktív tag

Meglett...
Ritkán játszok már, nem volt könnyű. Az se sokat segített, h 17000 tokenért vettem mini ládákat az engine miatt, és az elején kb 2-3-ban volt egy motor, a végén a kis gameloftos barátaink minden 5.-6.-7.-be varázsoltak egyet. Más ilyesmi doboz nem volt... Baráti :)
Végül hiányzik még 24 motor, de jó volt kicsit játszani megint.
Köszi Quailstorm mindent amit tettél, h nekünk ez egy jó játék legyen.

[ Szerkesztve ]

(#3655) quailstorm válasza robagent (#3654) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát, itt a magyar fórumon sokat nem tettem, de nagy tanulság volt az elmúlt pár év, az biztos. Életre szóló.

(#3656) dilajoska1 válasza quailstorm (#3642) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát én nekem is kezd elegem lenni a GL-ből. Mikor megjelent az A9 akkor fel is raktam de sajnos 1 perc játék után kidob a játékból. Jelentettem a GL-nel, írtam nekik jó pár emailt, jöttek a frissítések de a hiba maradt ugyanaz. Gondolom hidegen hagyja őket.
Akkor írtam az Asphalt 8-al kapcsolatban is. A 2.1.1f verziótól felfelé a legutolsó verzióig idegesítően megröccen, laggol a játék. Visszaraktam a régebbi verziót ami még hibátlanul futott. Egy ideig szépen megy aztán egy idő után nem enged be a játékba, hibaüzenetet ír nettel és net nélkül is. (net nélkül szoktam játszani) Mindig újra kellett telepítenem és ezt meguntam. Egyébként ezt az új verzióknál előforduló laggokat nem értem mert nem gyenge a telóm (Snapdragon 820). Úgyhogy inkább menekülök a GL-es játékoktól.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3657) quailstorm válasza dilajoska1 (#3656) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Befejezetlen összegányolt frissítések, eredetileg nem beletervezett funkciók amik okozzák.
Anno Celeron E3200-zal kezdtem a videózást. Most i5-3470-nel + nvenc se megy lag nélkül (a felvett videó akad nem a játék)

(#3658) dilajoska1 válasza quailstorm (#3657) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az a baj hogy így semmi értelme a frissítgetéseknek. Ez ugyanígy van programok terén is. Ott is minél több felesleges dolgot pakolnak bele, annál rosszabb. Mondjuk azt az érdekes dolgot is észrevettem hogy bizonyos alkalmazásoknál az újabb verziók csak az újabb telefonokon futnak normálisan hibátlanul, pedig a frissítéseknél csak az van írva hogy minor bugfix :) és láthatóan új funkciók se kerülnek bele. Játékoknál is grafikailag láthatóan semmi változás de újabb verziól hajlamosabbak a laggolásra, fps kiesésekre. Én a szándékos elavultatásra gondolok. Még egy dolog, az hogy lehet hogy egy 1-2 éves csúcsmodellen ugyanaz a játék rosszabul fut mint egy új középkategóriás telefonon, pedig cpu - gpu - tárhely - ram terén jóval gyorsabb/erősebb a régebbi model és mind a kettőn ugyanaz a verziójú rendszer fut?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3659) quailstorm válasza dilajoska1 (#3658) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szándékos avultatás nincs, egyetemi kurzusból javaslom a Rendszerfejlesztés 1. és 2. anyagát átnézni, hogy értsd miért történik ez a termékciklus végére egy alkalmazással.
Akadást nem tudom, A8-at még egyértelműen a régi telókra csinálták, bár van neki GL ES3 módja is ha jól tudom.

Nem publikus sajna az SZTE Rendszerfejlesztés jegyzet, lényeg annyi, hogy nem erre tervezték az appot anno, nem volt a követelményekben se a dinamikus memóriaellenőrzés, se a motorok, meg még tuti egy csomó minden más se, csak úgy hackelték bele utólag, az meg overhead.
A másik az, hogy a GL szerint a bugfixet meg azt, hogy csak simán megy, azt nem lehet eladni, csak az új funkciót, tehát nem adnak neki erőforrást meg időt se.

[ Szerkesztve ]

(#3660) dilajoska1 válasza quailstorm (#3659) üzenetére


dilajoska1
őstag

Aha értem. Bár ezt több alkalamazásnál/játéknál is megfigytem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3661) Zoli_2010 válasza robagent (#3654) üzenetére


Zoli_2010
tag

Helló!
Nekem is összejött az X2 droidon, de én úgy emlékszem, csak dec. vége felé sikerült behúzni. Volt az Asphalt Moments -ben, és mivel így már korábban is tettem rá némi tuningot, így volt esélyem rá... most csak 1500-2000 tokent toltam bele, de abból sok visszajött közben.
Persze csak 10-5-8-2, 1675/1816, de azért örülök, hogy a legjobb A8-as gépet sikerült elcsípni, már azt hittem nekem ebben nem sok babér terem... Tokio volt a vége, ha jól emlékszem, hát az 1-2 tizedmásodpercen múlott.

(#3662) robagent válasza Zoli_2010 (#3661) üzenetére


robagent
aktív tag

Szia! Az Asphalt moments-ból van...Végül pro lett :) Lehetett venni 5000 tokenért 25 motort, pont volt még annyi zsetonom.

(#3663) Jency Wild


Jency Wild
csendes újonc

Sziasztok Aszfaltosok!

Nagy tisztelettel kérdezném Androidos játékosoktól, hogy nekik működik az A8?
Nekem tegnap du. óta az A8 ikonra klikkelés után nem kezd el tölteni és 'A(z) Asphalt 8 leállt.' hibaüzenet jelenik meg a mobilomon. Amennyiben más is szembesült evvel a problémával -és esetleg tud a megoldást a komlikáció megszüntetésére- kérem jelezze felém, mer' így nehéz lesz i8-at nyerni... Köszönettel J.W.

(#3664) quailstorm válasza Jency Wild (#3663) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne sajnáld az i8-at, hacsak nem szánsz rá 20-30k tokent.

Amúgy vannak futásbeli hibák droidon, teljes újratelepítésen kívül mást nem tudsz csinálni.

(#3665) Jency Wild válasza quailstorm (#3664) üzenetére


Jency Wild
csendes újonc

Nem akartam ilyen drasztikus megoldáshoz folyamodni, bár ez legalább segített! Köszönöm!
20-30k tokent? Na ne már... Az hogy jön ki? Annyit tényleg nem szánok az i8-ra.
Nekem eddig összeségében nem volt gondom a GL-el és az A8-al, de tény és való, hogy -finoman szólva is- egyre szemetebb az egész. Pl. multiban a 2019 január végi 2017-es ratingomat a 2019 februári szezonkezdésre 1021-re módosította... Pedig nem csalok, szorgalmasan költök tokenekre (ha akciós), stb.
Na mindegy... Az tuti, hogy A9-re nem váltok. Többször próbáltam már, de nem tudtam megszeretni szegénykémet...

(#3666) quailstorm válasza Jency Wild (#3665) üzenetére


quailstorm
nagyúr

[link] [link]

Gyakorlatilag MAXPRO kell, hogy megnyerd.
Token only upgrade 3520.
Lab unlock + key refill ??? de olyan 2-3k simán rámegy minimum.
Ezen kívül olyan 13 000 token i3 motorra elmegy.

(#3667) Zoli_2010 válasza robagent (#3662) üzenetére


Zoli_2010
tag

Helló ! Kösz, hogy szólsz. Én is láttam azt a 25 motoros pakkot, de eszembe se jutott erre a tokent elkölteni. Az a kincs.. drágaszág, nem adom! De igazából nem tudom, mire is tartogatom, így most átgondolom újra. Majdnem 10.000 van... ;]

(#3668) Weldon


Weldon
friss újonc

Sziasztok. Most kezdtem játszani a játékkal,de már is akadt egy problémám. Vásároltam egy Chevrolet Camarot ,majd miután season 2-be léptem nem engedi,hogy használjam. A kérdésem,hogy minden seasonban alap kocsival kell kezdeni ? Mert igy sok értelmen nincsen, ha nem tudom használni azt amiért meg küzdöttem.
Elöre is köszi a válaszokat.

(#3669) quailstorm válasza Weldon (#3668) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azzal kell játszani amit enged. Új játékosként neked már csak a munka és a szívás marad, meg a horror árak.

(#3670) ORCA58


ORCA58
addikt

A sajna elindítottam a legújabb frissítést, ami nem telepíthető a MINIX U9-H boxomra. A letöltés 20%-nál megszakadt. Leszedtem, és megpróbáltam újra telepíteni, ekkor már el sem indul a letöltés. 0%-on áll, és folyton kiírogatja, "the download could not be completed"
Elvileg Android 4.4 -től jó, a boxon Android 6 van! Mitől lehet?

(#3671) quailstorm válasza ORCA58 (#3670) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Töltsd le külön az APK-t és a datát valami külső helyről és próbáld úgy.

(#3672) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Ja egyébként most hétvégén döglődnek a szerverek, szóval ne csodálkozz, ha nem megy ez-az. Alig töltenek be az eventek is.

(#3673) ORCA58 válasza quailstorm (#3671) üzenetére


ORCA58
addikt

Közben rájöttem. Mostantól úgy néz ki, már csak WiFi-n hajlandó letölteni, kábelen nem!

(#3674) quailstorm válasza ORCA58 (#3673) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja igen, eszembe juthatott volna, Asphaltok meg a GL játékok nem nagyon ismerik fel a kábeles LAN adaptereket, max ha WiFi adapternek hazudja magát. Én is szívtam vele, pl. PhoenixOS alatt.

(#3675) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

2 év után ismét elkezdtem játszani a játékkal PC-n. Az lenne a kérdés, hogy hova menti a pc-n a dolgokat, mert ahogy néztem egy csomó kocsim hiányzik pl.: Ferrari F12 berlinetta, Lamborgini countach 25th anniversary stb. Ahogy nézem eszméletlen sok pénzért lehet csak fejleszteni és autót venni is. Jó lenne tudni hol tárolja a mentéseket, ha esetleg a közeljövőben gép újratelepítésre kerül sor akkor visszaállítanám onnan. Most hogy egy csomó régebbről megszerzett autóm hiányzik jó nagy csalódás az egész...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#3676) hari73f


hari73f
aktív tag

Nem csak hogy pénznyelő hanem undorító féreg egy banda a GameLoft.
Az Asphalt8 játékot az évek alatt sikerült nekik teljesen lepusztítani.
nagyjából semmi köze már az autók mozgásához, egyfajta repülőgép szárnyalás
gumiköteles botkormánnyal.

Soha nem fizettem a játékért.
Amit meg befizettek nekik...nos...költsék mind gyógyszerre.

(#3677) dreemmastr válasza quailstorm (#7) üzenetére


dreemmastr
újonc

Köszönöm a cikket, élmény volt elolvasni. Asphalt 8 nekem tört változatban is megvan, a régi 1.7-es és a 4.8-as (minden kocsi fullos, végtelen pénz), mert jó local WI-FI-n játszani a tesókkal olyan hotspotra csatlakozva, amin nincs internet hozzáférés. Van egy hivatalos is, azzal elbohóckodok de költeni én sem vagyok hajlandó rá (inkább megvettem a GRID autosport-ot droidra.) Kedvenc részeim a második PSP-re, az 5-ös és az Injection meg Androidra, a 6-os bejött, a 7-est unalmasnak találtam az elődjéhez képest. Köszönöm a cikket, lehengerlő volt. 🙌🙌

(#3678) dreemmastr


dreemmastr
újonc

Van az a reklámnézős-nyereménypörgerős mini játék benne, megnyertem a Lamborghini Asterion-t. Na ezt nem gondoltam volna, azt hittem csak dísznek rakták oda. 👀👀

(#3679) dreemmastr


dreemmastr
újonc

Nos, a cikk - ahogy olvasom - azért íródott, hogy elrettentse a játéktól a népet. Ennek ellenére igen csak rákaptam az ízére az online multiplayernek.
Igaz hogy a nitrópalackokat meg a rámpákat reflexből kikerülöm, legalább a szembejövő kocsikat csókolom telibe, ennek ellenére lettem már első mikor valami kedvenc pályámat adta be.

Viszont úgy néz ki üldüz a szerencse, mert nem csak a Lamborghini Asterion-t pörgettem ki a reklámnézős nyereményjátékon (elég sűrűn dob fusion coin-t is), hanem valami hiba folytán 85 millió lett a coinom. Azóta reszketek is hogy ki ne bannoljanak érte.
Tokent viszont nem ad a piszok, csak a "Mastery" résznél ha kimaxoltam egy kocsit.

A textúra általában elmosódottan jön be miután betöltötte a pályát és a járműveket, másodpercek kérdése és kiélesedik... A blur effektnek nagy kedvelője vagyok, kár hogy az is villódzik.

(#3680) dreemmastr válasza dreemmastr (#3678) üzenetére


dreemmastr
újonc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.