Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Jöjjön egy viszontválasz egy Asphalt 8 "bajnoktól".

Asphalt 8-hoz képest olyan a játékmenet váltás, mint Adrenaline Gamer-ről valami rosszabbul sikerült Call of Duty-ra váltani. Kompetitív multira jelenleg nem alkalmas a hulladék szemét AI meg a touchdrive összeeresztése sima módokkal miatt. ez az AI már az Xtreme-et is pokollá tette

Igen a játék az elejétől kezdve egy pénzszivattyú, de lehet ingyen is eljutni vele elég messzire, időbefektetés meg készségfüggő.

Grafika az jó, bár a sok post-process effektre mentek rá, attól mondod PS4-szerűnek. Az alapok azok egyszerűek (modellek, textúrák), de mobilos játék, annak kitűnő.

Droid4.3 plusz, elég alacsony gépigénnyel, 2GB RAM és 6.0 alatt se lépeget ki egyáltalán, a beta volt kaka. 1.0.1 most OK.

Kanyarodásnál az autobrake se tetszik, 360 a földön bármikor se. Nekem olyan, mintha összemixelték volta az Asphalt 6-7-et a Need for Speed No Limits-szel. Meg egy pici az A8-ból.

A8 profik nagy része nincs oda érte, annyira más, és akkora minőségbeli visszalépés a gameplay. De kazuároknak lehet ez a jobb, ahogy látom azoknak tetszik a touchdrive is.

Úgyhogy elég vegyesek az érzelmek, jelenleg úgy vagyok vele, hogy én kazuárkodáson kívül mást nem akarok ettől. Biztos nem fogok beletolni 3 év topligás e-sportot, bár most alanyi jogon az A8 Elite klánból az A9 Elite klánba is benne vagyok. Csak épp nem foglalkozom eleget vele.

(#2) ->Raizen<- válasza quailstorm (#1) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Elozo asphalt jatekokkal nem jatszottam. Nekem tetszik. Arcade kikapcsolodas. Az embereknek nem sok idejuk van par percesek a versenyek. Udito elmeny egy szimulator utan amibe beletoltam 400 orat es top pilota lettem egyik kategoriaban.

(#3) quailstorm válasza ->Raizen<- (#2) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mondjuk nekem pont az is bajom, hogy nem lehet vele folyamatosan játszani, mert kifogy a fuel...
Amúgy ja, kifejezetten rövid versenyek is vannak benne.

Egy darabig kikapcsolódás, ha jobban belemerülsz, akkor tömény frusztráció lesz, mint minden Gameloft játék.

Én A1-től A9-ig a PSP verzión kívül mindent toltam mindenen kb. Az elmúlt 2 évben olyan mélyrepülésben van a Gameloft aljasságban meg pénzéhségben és buggyártásban, hogy sokat már nem vártam az A9-től. Érdeks, hogy a grafika és a név (folytatás, nem spinoff) miatt ezzel azért most jobban játszanak a népek, mint az Asphalt Xtreme-mel, pedig a játékmenete annak talán emészthetőbb volt.
Xtreme akkorát bukott hogy be is zárták a madridi stúdiót.

A8-ban nekem nem tudom mennyi lehet benne, de olyan 3000-4000 óra legalább. Lehet több. Jobb is ha nem tudom.

És itt most nem az a bajom az A9-cel hogy más, ugyanaz nem lehet még egyszer. Hanem hogy a játékmenete alkalmatlanná teszi arra a játékra, amire az A8-at használtam. Kicentizős határfeszegetős játékra már az Xtreme se nagyon volt alkalmas, A9 meg végképp nem az, annyi a random faktor. Meg ugye sokkal lassabb is maga a játék.

[ Szerkesztve ]

(#4) ->Raizen<- válasza quailstorm (#3) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hat neztem nagyokat egy mcralen p1 volt a jatekban megvasarolhato 32000 ft ert. 🤔 Lehet rosszul lattam, most sem akarom elhinni. 😁

(#5) quailstorm válasza ->Raizen<- (#4) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Semmi meglepő nincs benne. Az én A8-as fiókomat ha most nulláról össze akarnád vásárolni a játékban, akkor olyan 4-5 millió Ft lenne. És csomó mindent meg se tudnál venni, mert time limited.
Ez ilyen, iszonyatosan pénzéhes. Viszont mivel megbízhatatlanok, bármikor indoklás nélkül kivághatnak (ban) akár saját hibájukból is, és kinyírták a saját customer care-jüket, ezért se én, se a közösség úgy általában nem javasolja már a pénzköltést. Utoljára 2015-ben fizettem nekik. Akkor még tűrhető volt, de a romlás már beindult. Igazán 2017-ben kezdték fullba tolni a kretént.

Ja meg a glassdoor-on is érdemes elolvasni az alkalmazottak véleményét...

(#6) ->Raizen<- válasza quailstorm (#5) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hat igen ilyen a fanatizmus en a forzaval vagyok ugy neha vasarolok kocsit igaz eddig osszesen 3-at vettem. Loot boxal unlockoltam a lezartakat abbol a sok millio cr bol amit online versenyeken nyertem meg vettem a dealer shipes exkluziv kocsikat amit neha hozzamvagott a program es mindjart 700 kocsim lesz a garazsban. Ott meg nincs az a penzehes dolog. A legjobb nyer a legjobb tuning profilokkal. 1000 ft egy auto...

[ Szerkesztve ]

(#7) ->Raizen<- válasza quailstorm (#5) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ilyen freemium a tarskereses is ok dontil el badoon az uzemelteto hogy en kinek jovok be tobbsegere ra se irhatok csak penzert regen szuper ero eleg volt de most mar mindenert creditet kell vasarolni ott viszont tenyleg igen nagy eselye van hogy gyakorlatilag a semmiert fizetsz be 10 ezreket mert sok lany nem valaszol vagy kamu profil. Hihetetlen dolgokon gazdagodnak meg ezek az app gyarosok.
Forzaban meg ott vannak a rage haterek. Picit hozzaersz mar kilok ugy hogy lemarad kicsit. Vagy megelozom tisztan aztan elfelejt fekezni es beleallok a gumi falba. A program nem buntet semmit. Reportolni lehet oket egyedul replay videoval es bannoljak oket egy idore.

[ Szerkesztve ]

(#8) quailstorm válasza ->Raizen<- (#7) üzenetére


quailstorm
nagyúr

óóó, az itt is van A9-ben, csak itt 360 spammerek

(#9) BoB


BoB
veterán

Ez már a kilencedik résznél tart? Jesszus :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.