Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Solange0818


Solange0818
csendes tag

Sziasztok! Bocsi hogy ide írok,de ez aktív. Olyan kérdésem lenne hogy: 4 napja vettem egy iPhone 4s gsm boltban. itthon derült ki hogy nincs médiahang rajta, jeleztem is a kedves eladónak,aki mondta vigyem be a telefont és megcsinálja. 1 napig volt ott a telefon,ma kaptam vissza, rosszabb mint volt. média hang nincs ,csak headsetel. de nem enged apple ID-t se regelni,az írja : az eszköz nem jogosult több apple ID létrehozására. Szerintetek? Holnap beviszem és a fejéhez vágom az biztos, de kíváncsi vagyok a véleményetekre . Köszönöm

„cogito ergo sum” Gondolkodom,tehát vagyok! :)

(#4202) Blyan válasza Solange0818 (#4201) üzenetére


Blyan
félisten

Én magam csak annyit tudok mondani, hogy támogatom, vágd a fejéhez és inkább a lóvédat kérd vissza, mint próbálj még pár kört futni.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4203) Solange0818 válasza Blyan (#4202) üzenetére


Solange0818
csendes tag

akkor jól gondolom hogy ez a telefon valami letiltott esetleg lopott, csak a bolt megbuherálta :O :((

„cogito ergo sum” Gondolkodom,tehát vagyok! :)

(#4204) lugosi válasza Solange0818 (#4201) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem ez a hibajelenség jelentkezik nálad? [link]
Mert ha igen, ebben a cikkben le van írva néhány javaslat, hogy merre érdemes elindulni.

"akkor jól gondolom hogy ez a telefon valami letiltott esetleg lopott"
Szerintem ez alapján nem erről van szó (de természetesen semmi sem zárható ki).

[ Szerkesztve ]

(#4205) bylow válasza Lord Sidious (#4116) üzenetére


bylow
aktív tag

" Ha simán rámegyek egy kontaktra és a már hozzáadot képre nyomok, akkor látom a fényképet teljes méretbe, ha ott megyek a készre, akkor meg csak kilép a képnézeti módból"

Pontosan így csinlom, és lám csodát....
SEMMI sem változott. ugyan olyan kicsiben jelenik meg anyós :Y képe. Pedig én birom anyósom :))

Valami más turpisságnak is lennie kell... :F

ByLow #

(#4206) Dr.kühl válasza Solange0818 (#4201) üzenetére


Dr.kühl
csendes tag

Szia! Ez alapján amit írtál nem lopott vagy buherált! használt az biztos, Nekem a régi iphone 4emmel volt ez amikor tesómnak odaadtam. Akkor nekem csak! Az oldotta meg a problémát hogy az új iphoneomon regisztráltam egy új apple id-t és utána simán be tudott vele jelentkezni.

(#4207) szőröscica válasza bylow (#4205) üzenetére


szőröscica
addikt

Nálam sem változott semmi, sőt azok a kontaktok is kicsiben jelennek meg, amiket a sync.me állított be.

(#4208) Solange0818


Solange0818
csendes tag

Gépről sikerült regelnem, de hogy hang miért nincs azt nem értem még mindig. Köszönöm a válaszokat :R

„cogito ergo sum” Gondolkodom,tehát vagyok! :)

(#4209) SonyNex7 válasza Lefty (#4179) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Az lehetett a hiba hogy gyenge a szösz leszedő.
Sajnos vettem én is mar sok olyat ami nem sokat ér.

Trobi28:csak az infuse pro.

6 vagy 6s
Nem kérdés hogy 6s,ha van rá cash. Megéri meg. Sima vagy plus?Amelyik kényelemes ,nem hülyeség komolyan mondom vágd ki kemény kartonból a plus méretet ,vidd magaddal 2 napig.
16 vagy 64gb?Ha van rá keret nyilván 64 gb,mindenben a nagyobb jobb kérdezed csak a barátnőd.

[ Szerkesztve ]

(#4210) Lefty válasza SonyNex7 (#4209) üzenetére


Lefty
addikt

Mindegy mar, szarok ra, ugy is csak kikapcsolt kijelzovel latszik, hogy milyen igazabol :P

#4101-ben tud valaki segiteni?

(#4211) SonyNex7 válasza Lefty (#4210) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Akkor megoldás ,ne kapcsold ki.Ha rá is kaksizol még büdi is lesz.
100 hozzászólással ezelőtt kérdezted annyit tuti nem olvasok vissza. :)

[ Szerkesztve ]

(#4212) Lefty válasza SonyNex7 (#4211) üzenetére


Lefty
addikt

Elirtam, 4191.

[ Szerkesztve ]

(#4213) szőröscica válasza Lefty (#4191) üzenetére


szőröscica
addikt

A beállítások/értesítések/mail alatt bekapcsoltad a zárolási képernyőn és értesítési központban való megjelenítést?

(#4214) SonyNex7 válasza Lefty (#4191) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ennyi meg belefér. :)
Gondolom a lezárt képernyőre gondolsz. Ez nálam is így működik.
Gondolkodtam ezen már én is,aztán el is felejtettem utána járni.
Normális ez vagy valami bug? Kali,Black?

Bakker és tényleg joamilestoné Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#4215) szőröscica válasza SonyNex7 (#4214) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem jön a zárolt kijelzőre is az értesítés az emailről.

(#4216) Lefty válasza szőröscica (#4213) üzenetére


Lefty
addikt

Koszonom szepen! :)

(#4217) bylow válasza Lefty (#4191) üzenetére


bylow
aktív tag

Ezzel nekem is gondom volt... Én : Gmail app telepít, és csak ezt használom! >gyári app , hátra tettem a legutolsó menüoldalra ahol azok az ikonjaim vannak amit "sosem" használok.

ByLow #

(#4218) bylow


bylow
aktív tag

Újabb mail probléma!

Ha több mail fiókja van az embernek, és egyiksem frissít "push"-ban a gyári appban akkor mi a teendő?
1Gmail+ 2 különböző céges.
A gmail jön, akkor jelez, de csak azért mert fel van telepítve a Gmail app, és az jelez. (a gyári nem mert az fletch ben kezeli ugye.)
De a gyári appot kell hogy használja mert a Gmail app meg nem kezeli a céges mailt, sőtt a Gmail app megnyitásánál mindig betőltési idő van. (mint amikor megadod a user+jelszó, és pát másodperc mégbe jelentkezik.)
Szóval keresni kell 1 teljesen különálló mail kezelőt ami push-ként frissít mindent? Vagy mi a járható út?

Ez nem az én telcsim, próbálok segíteni másnak.

ByLow #

(#4219) Rage47 válasza bylow (#4218) üzenetére


Rage47
veterán

Outlook nevű app a megoldás akkor.

(#4220) bylow


bylow
aktív tag

Te biztos vágod ezt: :)

Járom az üzleteket full keretes üveg miatt.
Na olyat ajánlanak, ami szerintem 1 lemez keret, és a közepén van 1 üveg betét szerintem.
Teljesen más fekete, olyan gyöngyház csillogós hatás, nem lakk fekete mint a gyári kijelző.
Ez számomra gagyi, ill.még a fent elhejezkedő 3 lyuk is ojan, hogy körbe fényes karimálya van, mint amikor a lyukra rá tartasz 1 mérettel nagyobb fúróhegyet, és így lesz egy ferde"szép" kávája a lyuknak is.

Lehet hogy üzletben nem is fogok olyan típusu fullkeret.-et találni amiket korábban mutogattatok?
Amik a képeken is úgy látszik nekem, hogy "egybeöntött" üveg az egéssz.

Próbáltam keresni képet a neten, de nem találok hirtelen.
Te láttad már ezt estleg élőben amiről beszélek?

(#4219) Rage47 :
Ok, köszi, > Próba....

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#4221) bylow


bylow
aktív tag

Azokhoz kérdés akik nem használnak semi féle fóliát !!!

Mióta használjod, és vannak e hajszálkarcok, és zsbben szokott e kulcs stb. mellé kerülni a telefon ?

Lehet nem is teszek előre semmit, csak hátra/körbe 1 vékony szilikont...

ByLow #

(#4222) B-L-A-C-K válasza bylow (#4220) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Rendelj be ebyen (több darabot akár, ezeket ajánlom), 3-4 hét megjön, addig meg felraksz valami mást rá...

(#4221) bylow: Hajszálkarcok elég hamar lesznek rajta, egyik kollégámnak 6S van, ilyen behajtós bőr tokkal, tele van már neki.

[ Szerkesztve ]

(#4223) Lefty válasza bylow (#4217) üzenetére


Lefty
addikt

Igy mar teljesen tokeletes szamomra a gyari mail app gmail fiokkal.

[ Szerkesztve ]

(#4224) B-L-A-C-K válasza Lefty (#4191) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez mind beállítás kérdése hogy legyen.

(#4225) Lefty válasza B-L-A-C-K (#4224) üzenetére


Lefty
addikt

Csak nem tudtam, hogy hol kell beallitani a push ertesitest a levelekre :)

(#4226) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4222) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem tudom mit csináltok ti ezekkel a telefonokkal, hogy tele vannak hajszálkarcokkal :)

Most elővettem a 4s-emet, ami ha jól számolom 4 éves, oké egy ideje nincs napi használatban, de abban volt, és nem hogy tele nincs hajszálkarcokkal, de nincs karc a kijelzőjén. Bár ez nálam alap, hogy ha a zsebembe teszem a telefont, akkor abba a zsebbe nem teszek mást semmit, pláne nem kulcsokat (sódert, smirglit, vasreszeléket és szögeket se ;)).

Egyszerűen lövésem sincs hogy másoknál mitől lesz karcos.

(#4227) B-L-A-C-K válasza Lefty (#4225) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt sehogy mert gyári mail-ba gmailnál nincs push, de a hangjával volt neked gondod az előbb.

lugosi: tuti találnék rajta ha sose használtad fóliával, amúgy enyémen sincs, de csak azért mert fóliázva van, így azt arra se kell figyelni mivel rakom a zsebembe, meg hogy rakom le...stb.

[ Szerkesztve ]

(#4228) Lefty válasza B-L-A-C-K (#4227) üzenetére


Lefty
addikt

Az volt, hogy hang volt csak. De most mar push is jon a gmail levelekrol a gyari kliens altal, ertesitesekben kellett beallitani.

(#4229) bylow válasza Rage47 (#4219) üzenetére


bylow
aktív tag

Itt is csak 7 fiók közül lehet válsztani, így a cégest nem tudom neki hozzá adni !
???

(#4222) B-L-A-C-K :
Köszi, már copiztam is... addig meg ami rajta van...

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#4230) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4227) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet, hogy találnál rajta, én most nem láttam, de tüzetesen megnézve persze lehet. Kérdés persze, hogy lényeges-e, ha 4 év fólia nélküli lét után nagyító kell hozzá, hogy találjak rajta karcot.

(#4231) B-L-A-C-K válasza Lefty (#4228) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt nem az értesítéseknél kell beállítani amúgy sem, és gyári mail-ben gmail alatt nincs push, csak fetch. De ha szerinted van akkor mutasd mér meg...:)

lugosi: Persze nem lényeges, én is lesz@rnám amúgy ha tudnám csak hajszálkarcok lesznek rajta, viszont a nagyobb idegesítene, ha meg betörik pláne. Így meg hogy van rajta egy üveg fólia, meg egy szolid tok nem kell rá oda figyelnem, és annyira nem is gáz. De ezt már milliószor kiveséztük.

[ Szerkesztve ]

(#4232) Rage47 válasza bylow (#4229) üzenetére


Rage47
veterán

"works with Microsoft Exchange, Office 365, Outlook.com (including Hotmail and MSN), Gmail, Yahoo Mail, and iCloud"

Melyik nem megfelelő ezek közül?

(#4233) B-L-A-C-K válasza bylow (#4229) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekünk a céges Microsoft Exchange-ről megy, abba van push is, teljesen jó.

(#4234) Lefty válasza B-L-A-C-K (#4231) üzenetére


Lefty
addikt

Akkor masrol beszelunk, nekem csak az kellett, hogy ha jon level arrol legyen ertesites zarkepernyon meg noticenterben.

(#4235) B-L-A-C-K válasza Lefty (#4234) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, másról, ezt ilyen formában nem push-nak hívják...:)

(#4236) bylow válasza Rage47 (#4232) üzenetére


bylow
aktív tag

"Rouncue Webmail" a neve Webes felületen.
teelfonon meg ha nézem neki a Beállítás> Fiókok, alatt van neki
-Gmail
-Hartmann-Sales

Lehet hogy csak a cég rendszergazdálya fogja tudni beállítani neki?

(#4222) B-L-A-C-K :
Nem győzöm vissza keresni, esetleg tokokat is tudsz hírtelen linkelni... vagy majd ha ráérsz... :R

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#4237) Rage47 válasza bylow (#4236) üzenetére


Rage47
veterán

Válaszd az IMAP-ot és ott állítsd be.
username: your full mailbox address, such as yourmailbox@yourdomain (to replace by your own e-mail address)
password: the one that was set when the mailbox was created
incoming mail server: mail.gandi.net
outgoing mail server: mail.gandi.net

[ Szerkesztve ]

(#4238) B-L-A-C-K válasza bylow (#4236) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Á most már ott tartok behányok ettől a témától, bocs hogy neked mondom el, de napi 4-5 privát ezzel kapcsolatban, plusz itt jöttök ezzel, már kicsit unom. :N Vagy 20x belett rakva már szerintem minden iPhonos topikba, így próbáljátok megkeresni, de amúgy az lenne a legjobb a topikgazda csinálna egy összefoglalót mindenről ami lényeges.

(#4239) cserri88


cserri88
csendes tag

Sziasztok! Ismét jelentkezem, nemsokára jön a Cinder és megy ide a kép :DD Illetve egy kérdéssel fordulok hozzátok.
Mivel első iPhone-om, így nem volt vele még tapasztalatom télen... Olvastam pár régi cikket, hogy finnek szerint nem bírták a hideget és itthon is mínusz akárhányfok alatt kikapcsolt a telefon.
Tudtok felvilágosítást adni, hogy már az újak, mint a 6-os ( mert az már túl volt egy telen minimum) hogy bírja, ha 23+ fokos szobából kimegyünk a mínuszba ? Már nincs probléma, hogy kikapcsolhat meg társai?
Válaszotokat előre és ismét köszönöm! :)

"Itt a pénz a lélegzet, vegyél nagy levegőt!" iPhone 6s 64Gb SpaceGrey-Független

(#4240) voncci válasza B-L-A-C-K (#4235) üzenetére


voncci
aktív tag

Sziasztok! Váltani készülök androidról és főleg a volt androidosokat kérdezném,mik azok a legfőbb hiányosságok amivel szembesülni fogok. Azt a pár dolgot hallottam, hogy Bluetooth-on keresztüli küldés egyéb telefonra tényleg nem megoldható? Vagy az SMS kézbesítési jelentés sincs tényleg? Elnézést a hülye kérdésekért, de számomra teljesen ismeretlen még az iOS.

(#4241) tylerddd válasza cserri88 (#4239) üzenetére


tylerddd
veterán

Én most egy ilyen ebay-es 3D üveget rendeltem, majd én is megírom, h milyen. Egyet rendeltem csak, mert ennek már húzósabb az ára.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4242) bylow válasza B-L-A-C-K (#4238) üzenetére


bylow
aktív tag

Ok, majd vissza pörgetem a fórumot...
Bocs, megértem :R

ByLow #

(#4243) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#4241) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na erről viszont jöhet majd vélemény, én is akartam venni de nem akartam zsákbamacskát venni 4-5 ezerért.

(#4244) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4238) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pakolgatom össze, hogy mit kéne az összefoglalóba tenni, szerintem ha az év végi hajtásnak vége, lép is előre ez a dolog. Részemről tok témáról nem lesz benne szó, mivel nem használok tokot, e tekintetben nulla a tapasztalatom. Fóliát se, mint az ma már kiderült. Így ebben csak ha valaki segít, akkor lesz benne.

(#4245) B-L-A-C-K válasza lugosi (#4244) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Majd szólj nekem és közösen megcsináljuk.

(#4246) ImpersonatoR

Vettem en is egy ilyen csodat. Galaxy s3 mat valtotta. Kijelzot kicsit meg szokni kell vagy az automata fenyero kavar be. Amoled minta vilagosabb szinteltebb lett volna. Vagy van olyan hogy nem szinhelyes a kijelzo ? Ipad Air emen nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#4247) tylerddd válasza ImpersonatoR (#4246) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem pont az amoled, ami nem színhelyes, hiszen sokkal erősebbek, teltebbek a színei, amik nem a valóságot tükrözik sok esetben. Nem csodálom, h a túlszaturált amoled kijelző után fakóbbnak tűnik az iPhone képernyője.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4248) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4245) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nagyon köszönöm előre is, így fogjuk csinálni!

(#4249) #27813376 válasza voncci (#4240) üzenetére


#27813376
törölt tag

Szia. Röviden: nekem nincs semmi ami hiányzik amonnan.

(#4250) NavySeal válasza voncci (#4240) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem talán az értesítési led, vagy WP esetén a Glance screen, ami hiányzik az iPhone-ból. Persze lehet ezek nélkül is élni...

Több valamit, kevesebb semmit!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.