Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) HBO2


HBO2
tag

Melyek a legjobb film lejátszók most?

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#4852) univerzita válasza HBO2 (#4851) üzenetére


univerzita
addikt

Infuse vagy nPlayer

(#4853) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4848) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem meg az UX alacsony, ha azon lehetne javítani akkor nekem is 136 körül lehetne.

(#4854) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4853) üzenetére


Blyan
félisten

Le vagyunk korlátozva. :D

madgie Csak jön még valami júliusig... :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4855) madgie válasza B-L-A-C-K (#4853) üzenetére


madgie
titán

Szerencse, hogy most nincsenek épp beta iOS változatok, azon is menne a matyizás, ki melyikkel mennyit gurít ;]

(#4856) B-L-A-C-K válasza madgie (#4855) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kajak... ;]

(#4857) finest2306 válasza B-L-A-C-K (#4840) üzenetére


finest2306
újonc

hehe

(#4858) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4840) üzenetére


Blyan
félisten

Na jó, en is befejeztem. :)) link

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4859) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

;]

[ Szerkesztve ]

(#4860) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4859) üzenetére


Blyan
félisten

NA akkor TE fotózd a telefont... :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4861) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4860) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"nem alacsonyodok ilyen csaláshoz. :D"

;]

El kell engednem ezt a vonalat, ilyen 135 ezret az enyém már nem tud, de te se tudom hogy csináltad... :N

(#4862) CharlieDrop válasza B-L-A-C-K (#4859) üzenetére


CharlieDrop
veterán

WTF?

ezthogyan?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4863) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4861) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom, rányomtam és ennyi lett.
kép

Amúgy a ranking listában folyamatosan változik az eredmények, szvsz minél többet futtatják és kerül verifikálásra úgy változik a szám (anno valami 125 körül volt, mára 133K). Szóval valszeg a fél szifon világ rápattant erre a vonatra. :D

Most gyúrhatok iPad Prora hogy legyen még hova fejlődni. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4864) B-L-A-C-K válasza CharlieDrop (#4862) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#4865) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4863) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez meg egy fotó, amit kiraktál a telefonra és lefotóztál... ;]

Ranglistán látom bekerültek már az androidos csodák is...:)

[ Szerkesztve ]

(#4866) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4865) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, és ami érdekes, hogy az UX image process tesztben kivétel nélkül mindegyik droid jobban teljesít, van amelyik a Pronál is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4867) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok! Srácok, a gmail app jelzéshangját nem lehet megváltoztatni?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4868) sacaboy válasza DonMedve (#4867) üzenetére


sacaboy
tag

Szia!

Ha gyárilag nincs a programban választási lehetőség akkor rendszerszintem nem lehet. Csak JB-vel. Ez minden programra igaz iPhoneon.

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#4869) #27813376


#27813376
törölt tag

Megjött a "3D" üveg. Hát a 2,5d Nillkin sokkal jobb. Tapintásra, formára, mindenhogyan.
Kértem is a refundot, fotókkal alátámasztva, meg linkelve az eladó átverős 3D fotóját....

[link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#4870) B-L-A-C-K válasza #27813376 (#4869) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szép, remélem enyém nem lesz ilyen...:D

(#4871) Blyan válasza #27813376 (#4869) üzenetére


Blyan
félisten

A képeken így most nem jön át, mi a baj vele?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4872) DonMedve válasza sacaboy (#4868) üzenetére


DonMedve
addikt

Értem! Köszönöm.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4873) #27813376 válasza Blyan (#4871) üzenetére


#27813376
törölt tag

Az, hogy az eladó feltett egy olyan képet, amin nincs hézag a széleknél, ez meg eláll mint az utolsó képen látod. Ezzel reklámozza. Ehhez képest nézd amit felrakás után csináltam....

(#4874) Blyan válasza #27813376 (#4873) üzenetére


Blyan
félisten

Ja értem, felülről fotózva nem tűnt gáznak, de most már látom.

Én még várok az első fecskékre, Blackie által preferált egyik üvegre meg két-három tokra.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4875) NavySeal válasza #27813376 (#4869) üzenetére


NavySeal
senior tag

Hát ebben tényleg akkor a csomagolás viszi a prímet csak. Majd írd meg, h visszakaptad e a lovettát

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#4876) DonMedve


DonMedve
addikt

MÉgegy kérdés! Melyik progival is tudom meglesni, hogy milyen proci van bent?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4877) Blyan válasza DonMedve (#4876) üzenetére


Blyan
félisten

Pl ezzel [link] (van belőle lite verzió, ami ingyenes). samsung; N71AP, tsmc; N71mAP

Bár szerintem nem oszt nem szoroz.

Apropó, Blackie, Te milyennel méregetted a mérni valót? Samu vagy TSMC? Enyém az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4878) tylerddd válasza #27813376 (#4869) üzenetére


tylerddd
veterán

De a fa tok az kemény, nem?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4879) DonMedve válasza Blyan (#4877) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm! TSMC lett! :) Csak a kíváncsiság hajtott, nem dőltem volna a tőrömbe ha Samsung. :) :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4880) #27813376 válasza tylerddd (#4878) üzenetére


#27813376
törölt tag

Az ér valamit! Meg is lepődtem, milyen elegáns. :U

(#4881) Blyan válasza DonMedve (#4879) üzenetére


Blyan
félisten

Nem is lett volna miért, van egy videó, egy magyar scár csinálta. Szarrá tesztelte mindkettőt, és csak a geekbench volt ahol bármi különbség volt aksiidőben. [link]

CharlieDrop Teljesítményben sincs különbség. De ezt igazoltuk újfent.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4882) CharlieDrop válasza Blyan (#4877) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nekem Samu tudott 132350-et

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4883) B-L-A-C-K válasza DonMedve (#4879) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez az AnTuTu is kiírja amúgy az "infó" alatt CPU: Modell...

CharlieDrop: Ebbe a tesztben a teljesítményt nézi, abban meg eddig sem volt rossz, állítólag üzemidőben gyengébb.

(#4884) CharlieDrop válasza B-L-A-C-K (#4883) üzenetére


CharlieDrop
veterán

igen, tudom eddig elég jó bírja azt is ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4885) DonMedve válasza Blyan (#4881) üzenetére


DonMedve
addikt

...,B-L-A-C-K: Köszönöm Urak!

Csak kiváncsiságból néztem meg. Egyenlőre meg vagyok elégedve. TEgnap este vettem le töltőről, ha jól emlékszem, és nyomkodtam rendesen, de még 46%-on van. Ugye most zajlik az ismerkedés. Igaz, nincs rajta még sok program, játszani nem játszok. Email, Face, Youtube olykor, böngészés, ezek a prioritást élvező tevékenységek.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4886) RazoR


RazoR
veterán

Hogy növelitek az Antutu eredményt? :B

(#4887) B-L-A-C-K válasza RazoR (#4886) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Érdekes mert elég véletlenszerű az egész, van mikor újra indítom, hard reset, minden kilő, repülő üzemmód, és kevesebb pontot kapok így azzal szemben mint mikor megvan nyitva 8 alkalmazás alatta. Pár egymás utáni teszttel viszont eléggé felmelegszik a telefon, akkor már kevesebb pontot is kapok, ilyenkor meg kell várni míg visszahűl.

[ Szerkesztve ]

(#4888) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4887) üzenetére


Blyan
félisten

Így próbálkoztál? :D Én csak elindítottam és kész. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4889) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4888) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mint írtam ezt is próbáltam, de felesleges, el kell kapnia a fonalat. Amúgy szerintem az is számít hogy 16-os vagy 64-es, illetve az is hogy éppen hogy sikerült a memória/proci összerakás, mert minimális eltérés gyártás során a összes ilyen hardvernél van. Szerintem van olyan 6S ami 130 ezer fölé sose tud menni ezért, enyémnél is ez a 134 a plafon szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4890) kali válasza RazoR (#4886) üzenetére


kali
legenda

hűtőben futtatva... :Y

(#4891) B-L-A-C-K válasza kali (#4890) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fagyóba... ;] Pistike meg örül ~136 ezret elért, csak az összes indikátor bepiroslott...:D

(#4892) NavySeal válasza kali (#4890) üzenetére


NavySeal
senior tag

+1 ;) Tudom beteg 😄

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#4893) Lefty válasza B-L-A-C-K (#4889) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem a 64gb-os verzioval 131 es 132 ezer korul volt, kettot futtattam. TSMC chipes.

[ Szerkesztve ]

(#4894) B-L-A-C-K válasza Lefty (#4893) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem 16-os, kb 50-et futottam és 90 <-> 134 ezer...

(#4895) Blyan válasza kali (#4890) üzenetére


Blyan
félisten

Ebben az időben? Elég csak kimenni a teraszra... :D

Amúgy az S6-on próbálam anno a mélyhűtőt poénból. Semmi érzékelhető változás nem volt a pontszámokban.

Blackie, nekem 64-es van. Lehet az UX pontokat ez dobta meg, Neked meg a 3D volt sokkal jobb, ami meg totál logikátlan, hogy függjön bármitől is a tárhelyet illetően. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4896) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4895) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én még "pulya" koromban mikor 3Dmark fan voltam még száraz jeget is bevetettem...:D

(#4897) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4896) üzenetére


Blyan
félisten

És bevált? :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4898) kali válasza Blyan (#4895) üzenetére


kali
legenda

nem tudom, nem voltam ma kint, bár délután szellőztettem és valóban hűvös levegő áramlott be - az iphone és a windows 0 °C környékén mutatott -, de a lakásban 26 °C van.
számít amúgy a telefonnak (is) a hőmérséklet, pláne sokadszori futtatáskor, vagy húzós terhelés után, amikor melegebb környezetben hamarabb visszafogja a rendszer a teljesítményt.

B-L-A-C-K; ezért nem futtatok soha ilyen teszteket, mert még azonos feltételek mellett is sokszor mér eltérőt, így meg nem sok értelme van, nagyjából jó viszonyítani egymáshoz az eltérő típusokat esetleg, de engem még az sem érdekel pontszámilag.

(#4899) Gsx-rr válasza kali (#4898) üzenetére


Gsx-rr
veterán

26? Az igen. Szereted a meleget es birod is ezek szerint. Nalam most 23 a haloban es ki is nyitottam az ablakot.
Dobjuk fel ezt a temat az Offban! :)

[ Szerkesztve ]

(#4900) Blyan válasza kali (#4898) üzenetére


Blyan
félisten

Abból a szempontból segítség, hogy többszöri újrafuttatáskor kisebb a throttling esélye, ezért ebből a szempontból következetesebb eredményt lehet kapni. Nyilván nyáron a 30 fokos lakásban és kint a mostani 0 fokban más eredmény születik.

Amúgy az A9 elég jól bírja, az Exynos hamarabb visszavett (geekbenchet néztem, volt hogy 5-6. alkalomra több mint a felére estek vissza a pontszámok).

Más:

Srácok, ez az appstore bitang fos lassú tud lenni. :N Két frissítésem van most és 10 perce szedi le (~90MB-ot). A Play 1-2 perc alatt lefrissített féltucat alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.