Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) Blyan válasza Tomtotom (#4797) üzenetére


Blyan
félisten

Nem lenne elég a sima i6? Abból a 64-es annyi mint ebből a 16-os és általános használat során nem igazán érezni a különbséget.

Bár ha elférsz 11GB-on akkor jól van. Csak ne feledd, hogy itt nem dobsz bele egy sd kártyát ha kifogytál a tárterületből.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4802) Szobby.G válasza tylerddd (#4800) üzenetére


Szobby.G
csendes újonc

Nekem a nem teljes keretes is levegosodik...
Igen egy Apple bortok. Nagyon jo, csak ajanlani tudom.

(#4803) #27813376 válasza Tomtotom (#4797) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nalunk ketto 16-os is van. Egyiken se neztuk meg miota megvettuk, hogy mennyi tarhely van meg szabadon. Minden fotot flickr-n tarolunk, a dokumentumokat szinten. Egy darab jatek van rajta, zenebol meg csak mixeket hallgatok, azokbol a friss 5-6 darab. Asszonyka szinten jutyubozik, oda se kell a tarhely. Ezekkel a szokasokkal en nem igenylem a nagyobbat. Filmet plane nem telefonon fogok nezni. Szoval ha ugyanigy hasznalod, tokeletes a 16gb. Na most kivancsisagbol meglestem. 6,7gb szabad. Tokeletes.

(#4804) tylerddd


tylerddd
veterán

Nagyban megy itt a tok-téma, de van-e olyan, aki tok nélkül használja már esetleg egy ideje?! Az üveget nem szívesen hagynám el, de imádom itthon tok nélkül taperolni :DDD Karcokat mennyire bírja a cucc szerintetek?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4805) Blyan válasza tylerddd (#4804) üzenetére


Blyan
félisten

Alumínium , szerinted mennyire karcolódik? Mint állat. Más kérdés persze, hogy ki mennyire allergiás az ilyesmire.
Nekem most egy hetes , tok nélkül használom, de alig várom hogy végre megjöjjenek a tokjaim.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4806) Tomtotom válasza #27813376 (#4803) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Filmet én sem nézek. A képek, ami most 2,5gb-ot foglalnak az sd-n. Az alkalmazásaim kb 5gb a Sony -n. És van 6 GB szabad tárhelyem. Sajnos a Telekomnál sima 6-osból már csak 16gb-os van. 6s-ből meg csak a 16-os férne bele az előfizum mellé. Csábít az újdonság. Most biztos elférnék rajta, de 1 év múlva nem tudom. Pedig 2 évet kellene aláírnom. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, erősen gondolkodom :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#4807) tylerddd válasza Blyan (#4805) üzenetére


tylerddd
veterán

Az iPad2-m és a retinás minim tok nélkül használtam, 2-2 évig. Általában figyeltem, h mire teszem le őket, de láttak pl. íróasztalt csupaszon. Mindkettőt makulátlan állapotban adtam el. Ezért gondoltam, h odafigyeléssel ez is bírja a kiképzést.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4808) Lefty válasza Tomtotom (#4797) üzenetére


Lefty
addikt

Engem is az hajtott, igy egy honap utan azt mondom, hogy nem fogok visszamenni droidra.

(#4809) szőröscica válasza tylerddd (#4807) üzenetére


szőröscica
addikt

Az iPad 4-em 3 éve használom, gyakorlatilag hibátlan. Szerintem nem kell túllihegni ezt a karcolódás dolgot sem.

(#4810) Blyan válasza tylerddd (#4807) üzenetére


Blyan
félisten

Gondolom nem hordod magaddal naponta kocsiban, zsebben, akárhol, hanem mindig otthon van.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4811) bylow válasza univerzita (#4787) üzenetére


bylow
aktív tag

Kősz :R
Igen próbálgatok minden lehetőséget, melyik fog legjobban tetszeni, és majd kialakul a legkényelmesebb.
Ám még a AirDrop engedélyt nem adtam meg mindenkinek, addig a windows képletöltő sem tudta másolni, utánna viszonta azonnal el indult ahogy feldugtam a kábelre a telcsit, és az iTunes-al is ment a dolog...

[/(#4789) Szobby.G B]

Igen hasonló nekem is bár nem ennyire dúrva, de most lehet megpróbálok 1 másikat feltenni... mert 3-at rendeltem...

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#4812) Blyan


Blyan
félisten

Valamiert elszálltak nálam a főanimációk. :) És úgy hogy a reduce motion nincs bekapcsolva.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4813) bylow válasza Lacko841215 (#4732) üzenetére


bylow
aktív tag

Nekem ez télleg vékony!
[link]

ByLow #

(#4814) B-L-A-C-K válasza Lacko841215 (#4732) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Amit előttem linkelnek az tényleg nagyon vékony, nekem is olyan van fent. A hangszóró felett az fényérzékelő.

Blyan: Melyik fő animációra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#4815) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4814) üzenetére


Blyan
félisten

Az általános animációkra, feloldás, app indítás, kilépés, ez. Totál eltűnt, jobban, mint ha bekapcsoltam volna a reduce motiont. Ott van egy minimális áttűnési effekt, itt meg semmi. Mondjuk ettől még gyorsabbnak tűnt a dolog.
Újraindítás rakta helyre csak.

Bármikor előidézhető viszont. A spotlight-ot lassan, millimiméterről milliméterre húzom le, nagyon lassan, amíg csak előtűnik a billentyűzet, majd ilyen lassan vissza. És fitty, volt nincs animáció.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4816) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4815) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aha, hát ilyennel még nem találkoztam, de akkor ez egyedi bug lehet, mert én akármilyen lassan le és felhúzom nem jön elő, vagy 10x most megnéztem.

(#4817) sacaboy válasza Blyan (#4815) üzenetére


sacaboy
tag

Szia!

Ezt kipróbáltam én is ahogy leírtad, nekem semmi változás.

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#4818) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4816) üzenetére


Blyan
félisten

Lehet, majd levideózom hogy is néz ki. Nekem bármikor megcsinálható.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4819) #27813376


#27813376
törölt tag

Stacok, azt lehet, hogy a Safari betumeretet nagyobbra allitjuk? Pl. ez a forum. Mindig asztali nezetben olvasom, duplakattnal allo helyzetben a szoveg pont kicsi nekem. A keszulek betutipusat azt nem akarom nagyobbra venni, illetve annak nincs rahatasa a Safarinal pont a Mobilarena betuire. Fektetve jo a meret, de allitva kenyelmesebb olvasni.

(#4820) Allspockz válasza Blyan (#4815) üzenetére


Allspockz
csendes újonc

Nekem se jon elo

Videozd mar le 😶

iPhone 6s, Space Gray, 64GB | Telekom

(#4821) lugosi válasza #27813376 (#4819) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem hiszem hogy igazi megoldás de telefonon én mobil nézetben használom a fórumot, nagyon jó így az olvashatósága, kezelhetősége stb.

(#4822) Csekusz


Csekusz
tag

Sziasztok !
Nos, egy Telenor-os, 64GB-os készülékkel én is beléptem a "táborba".
4 napja van meg a készülék, eddig nagyon új minden, ismerkedem "vele", illetve az iOS-el, de nagyon másmint az Android. Igyekeztem visszaolvasni, mert pörgős,hasznos ez a fórum, rengeteg infóval segítitek az olvasót :-)
Így kiderült rögtön az is, hogy Samsung-os N71AP processzor-os készüléket fogtam ki. Mind1. Lefrissítettem az iOS-t, 9.2-es verzióra, tényleg nagyon jó, akadásmentes. Tetszik eddig az iOS,egyszerű,letisztult, gyors, de ami fontos elérhető lesz szerintem. Az első bekapcsolás utáni "installálások" eltartottak egy darabig, de be kell még lakni a készüléket,ehhez a 64GB tárhely nekem bőségesen elég lesz.
Abban segítsetek nekem légyszíves, hogy ha számhordozással váltottam Telenor-ra, akkor a másik sim-ről, a névjegyeimet (majdnem 250 db),hogy tudom át tenni, átvarázsolni a Voda-s sim-ről ?! A kezdeti lépéseknél felajánlotta ezt, de ahhoz is valami ID-t kellett volna csinálni, vagy letölteni valamit...,nem tudom, de akkor, az új készülék installálást választottam. Sejtem, hogy ehhez már kell majd valamilyen program, vagy app...meg némi hekkelés...
A másik, hogy a készülékről van esetleg valahol (illetve sokkal inkább az iOS-ről) valami összefoglaló szerűség?
Nagyon tetszik a telefon, asztroszürke színben csodaszép az egységesen fekete előlap, nagyon elegáns... :D
Előre is köszi a segítséget !!
Hopp..., csengőhangot hogy,honnan tudok ingyen telepíteni a telefonra ? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#4823) univerzita válasza Csekusz (#4822) üzenetére


univerzita
addikt

Itt sok minden le van írva [link]. Csengőhangot saját zenéből is tehetsz

[ Szerkesztve ]

(#4824) #27813376 válasza lugosi (#4821) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ettől féltem, hogy nincs más. A mobilnézet nem tetszik, de lehet, hogy csak megszokás kérdése, majd próbálgatom. Köszi ;)

(#4825) tylerddd


tylerddd
veterán

Ma kaptam meg egy itteni sráctól 3k-ért Nuglas full keretes üveget. Remek cucc, felülmúlta a várakozásaimat!!!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4826) tylerddd válasza tylerddd (#4825) üzenetére


tylerddd
veterán

Hehh, hab a tortán, h rámegy mellé az Apple szilikon tok, ami eddig minden más full keretest felgyűrt. Érdekes, mert a kijelzőt jobban keretezi (értsd tökéletesen körbeveszi) mint az ebay-es fólia, az kicsit ellopott a kijelzőből, mégsem nyúlik úgy túl a kijelzőn, mint az ebay-es. Pont ezért nem zavar be a tok az üvegnek. Remélem beválik hosszabb távon is! :)

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4827) Blyan válasza tylerddd (#4826) üzenetére


Blyan
félisten

Képet tudsz róla csinálni?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4828) trident1


trident1
tag

Szeretném lecserélni samu s2 telómat egy egy 6s-re.Sokat nézek filmeket utazások alatt.Iphone le tudja játszani az avi és mkv file-okat?Mennyire körülményes rámásolni a file-okat?

(#4829) univerzita válasza trident1 (#4828) üzenetére


univerzita
addikt

Le tudja játszani,nagyon könnyű felmásolni.

(#4830) trident1 válasza univerzita (#4829) üzenetére


trident1
tag

Köszi.itunes-al vagy valami alternativ program?

(#4831) Agi70 válasza tylerddd (#4825) üzenetére


Agi70
aktív tag

Van neki több is belőle? Ha igen, tudnál adni egy elérhetőséget? Lehet privátban is. Köszönöm előre is.

"Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :) "

(#4832) tylerddd válasza Blyan (#4827) üzenetére


tylerddd
veterán

Holnap csinálok natúran, a vékonyka Ozakival és a szilikonnal, ha ez érdekel?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4833) univerzita válasza trident1 (#4830) üzenetére


univerzita
addikt

iTunes -al vagy más alternatív programal( Syncios,iTools stb). A lényeg hogy a letölltött média player ( Document - részbe másold be a filmet) De a legtöbb player képes wifin felmásolni a filmet.

(#4834) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4749) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kajak ideges vagyok nem tudjak megdönteni...:D

Ennyi a legjobb eddig...

(#4835) Szobby.G válasza B-L-A-C-K (#4834) üzenetére


Szobby.G
csendes újonc

(#4836) lezu20


lezu20
tag

Hello! Egy olyan kérdésem lenne hogy ios alat lehet torrentezni? Pl leszedem a utorrent programot mint anno androidon és és letöltőm telora az adot játékot vagy filmet. Köszi

(#4837) Allspockz válasza lezu20 (#4836) üzenetére


Allspockz
csendes újonc

Nem

iPhone 6s, Space Gray, 64GB | Telekom

(#4838) univerzita válasza lezu20 (#4836) üzenetére


univerzita
addikt

Csak ha jailbreakelve van.

(#4839) lugosi válasza lezu20 (#4836) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lassan kezdjük a warez témát súrolni, úgyhogy szerintem ezt nem is kellene tovább feszegetni.

(#4840) B-L-A-C-K válasza lugosi (#4839) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen alapon tokok meg fóliákat is be lehetne fejezni, de mivel úgysincs téma szerintem belefér...

Na részemről szerintem utolsó:

(#4841) B-L-A-C-K válasza lugosi (#4839) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja most olvasom nem is erre a ponthülyeségre írtad, sorry...:D

(#4842) CharlieDrop válasza B-L-A-C-K (#4840) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:C :Y

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4843) buvartacsko válasza lezu20 (#4836) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nagyszerű hírem van, erre nem is lesz szükséged! IOS alatt erre van egy beépített alkalmazás, az a neve hogy App Store! :) onnan le tudod szedni az appokat.

(#4844) lezu20 válasza buvartacsko (#4843) üzenetére


lezu20
tag

Úh köszi ha ezt nem mondod akkor lehet rá sem jövök.

(#4845) NavySeal válasza buvartacsko (#4843) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mondjuk a torrent nem csak illegális és főleg nem csak appok letöltésére alkalmas.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#4846) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4840) üzenetére


Blyan
félisten

Elég gyerekes ez a pontvadászat. :U

Mar csak 200-ra vagyok! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4847) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4846) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj ~10 után bemelegszik és onnan már kevesebbet ad, vissza kell hűljön...:D Amúgy abszolút nem tapasztaltam melegedést még i6/6S-nél de ez tényleg megizzasztja őket. 5S meg meg olyan szinten melegszik tőle hogy kellemetlen fogni.

(#4848) Blyan válasza B-L-A-C-K (#4847) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, tényleg nem igazán melegszik. Nem tapasztaltam még langyosságot, csak ilyen tesztek alatt. Az S6 pl jobban melegedett, pedig az is egy takarékos valami mondjuk a S810-es cuccokhozképest.

Amúgy valamiért a 3d tesztben vagyok lemaradva, ha annyit kapnék mint Te, akkor meglenne a 136-137 is. :D
Nyomni kell neki, nyomni kell! ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4849) Gsx-rr válasza buvartacsko (#4843) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Elmagyaraznad ez a ketto ,hogy jon ossze? :)
Nem biztos mindenhez hozza kell szolni!

(#4850) Blyan válasza Gsx-rr (#4849) üzenetére


Blyan
félisten

Vérpisti.... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.