Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) RazoR válasza NavySeal (#3196) üzenetére


RazoR
veterán

Itt aprón vettem 290ért (kettőszázkilencven Ft-ért) és teljesen jó!

(#3202) Rage47 válasza RazoR (#3200) üzenetére


Rage47
veterán

nem, de nem hangzik valami jól :D

(#3203) tylerddd válasza RazoR (#3201) üzenetére


tylerddd
veterán

Gondolom 290e?! Én annyiért nem apróztam volna, hanem rendes helyen vettem volna meg. Vagy ez Plus?!

Ettől függetlenül, hála az égnek, ilyet még nem produkált az i6s és igazából egyik eddigi iPhone-om sem.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3204) NavySeal válasza RazoR (#3201) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi, körbenézek! :R

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#3205) kali válasza RazoR (#3200) üzenetére


kali
legenda

ez szoftveres és hardveres hiba is lehet, jobb esetben csak egy problémás (külsős) alkalmazás okozza, azt pedig könnyű orvosolni, ha előfordul még a későbbiekben is, akkor újrahúzod a rendszert, végszükség esetén kell csak külön tesztelni azt alkalmazásokat, hogy melyik okozhatja.
olvastam az iphone témában, hogy foglalkoztatott a jailbrake kérdése, nem tudom, azóta mire jutottál azzal, de ha azt megcsináltad, akkor több hibalehetőség van, mint a tiszta rendszeren - nem véletlenül írták, hogy kezdő szinten azzal csak óvatosan, csak jót akartak!
hardveres hiba esetén nem kizárt, hogy később is jelentkezik még a gond, esetleg sűrűbben is, de ez kiderül majd.

ja, azt elfelejtettem írni, hogy az elmúlt évek során egy ilyen telefonnal találkoztam, az egy iphone 5 volt, többször újrahúztuk (dfu) a rendszert, mert egyre sűrűbben csinálta ezt a fagyásos újraindulást, de aztán "megoldódott" a gond, mert a sokadiknál már nem kapcsolt be, aztán jótállás keretében cseréltette a srác a telefonját.

[ Szerkesztve ]

(#3206) L.L. válasza tylerddd (#3203) üzenetére


L.L.
senior tag

Szerintem lightning-micro usb adapterről volt szó, és tényleg 290Ft-ról.

(#3207) lugosi válasza RazoR (#3200) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Korábban láttam már ilyet, igaz más eszközön, ott memóriahiba volt sajnos.

(#3208) NavySeal


NavySeal
senior tag

Mik az eddigi tapasztalatok, várható, hogy az Apple Fekete Péntek kapcsán az előző modellt akciózza?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#3209) lugosi válasza NavySeal (#3208) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én úgy tudom, nem szokta akciózni.
De nem múlt péntek volt fekete péntek?

Úgy látom nem, csak nálunk már akkor éltek az ezzel kapcsolatos weblapok.

[ Szerkesztve ]

(#3210) migabi24 válasza lugosi (#3209) üzenetére


migabi24
nagyúr

27-én lesz

(#3211) RazoR


RazoR
veterán

Hát nem túl bíztató egyik eshetőség sem. Amúgy jelenleg tiszta JB nélküli 9.1 van a telefonon. Remélem csak egy pillanatnyi és egyszeri elmezavar volt nála ez.

A micro USB átalakítóra írtam hogy 290 forint/db áron van aprón nem arra, hogy 290ezerért vettem a telefont. A teló amúgy a T-től van hűséghosszabbítással 230-ért...

(#3212) tylerddd válasza L.L. (#3206) üzenetére


tylerddd
veterán

Valóban! :DDD Viszont a hiba vonalon jó helyre írtam !

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3213) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Valaki megmondaná,hogy kell sima sms-t írni? Hiába megyek az üzenetbe és hozzá adom az egyik kontaktom,de imesszidzsöt küldene. Nekem nem ez kell,sima szöveges. Próbáltam kontaktoknál is,de ugyanaz.. :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3214) kali válasza FIREBLADE78 (#3213) üzenetére


kali
legenda

akinek iphone...stb. van, azt automatikusan felismeri - kékkel jelzi - és imessage lesz, más esetben - zöld színnel jelölve - sms.
az üzenetek beállításaiban engedélyezni kell, hogy küldés sms-ként, akkor ha az imessage nem elérhető, úgy sms formájában küldi iphone-ra is.
amennyiben egyáltalán nem kell az imessage, úgy kikapcsolod és mindenkinek sms lesz küldve.

[ Szerkesztve ]

(#3215) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#3213) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mint kali is írja akinek iPhone-ja van azt felismeri, így ez nem hátrány hogy neki nem sima SMS-t küld hanem előny, mivel az úgymond ingyen van (vagyis majdnem) mert csak mobil adatforgalmat, illetve wifit használ.

(#3216) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Köszi,a csávónak szifonja van,de munkánál nincs nála,ezért kellett volna sima sms. De telefonon lediktáltam a dolgot és jó lett mindenkinek :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3217) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#3216) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha munkánál nincs nála akkor az sms-t se látja nem? :D

(#3218) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#3217) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Bunkó fón nála van ( CAT)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3219) csaszi72 válasza FIREBLADE78 (#3213) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ha hosszan rányomsz az elküldeten uzentre akkor felkínálja, hogy normál SMS-ben küldheted.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#3220) tylerddd


tylerddd
veterán

Tök szép ez a lekerekített formavilág, egyre jobban bejön a teló, ahogy nézegetem, de rohadt macerás rá üveget venni: a full előlapos nem kompatibilis minden tokkal :/ Amit most rendeltem nem fullos meg nem fekszik rá a szélein, pedig elvileg csak a teló sík kijelzőfelületét takarja. Két darabot tettem fel, nagyon precízen és mégis, mindkettővel ugyanott vannak bajok :O Most rendeltem egy 2k-s darabot innen PH-ról, ha az sem lesz jó, lesz**om és használom üveg nélkül. Erre is elvertem 4,5k-t, amazonról rendelve és dobhatom ki mindkettőt. Ez a 2.5D-s lekerekítés jó rajta egyedül, valóban nem vágja az ujjat, ha ott végighúzza az ember.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3221) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#3220) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nillkin üvegfólia, vékony szilikon tok, és csókolom.

[ Szerkesztve ]

(#3222) NavySeal válasza B-L-A-C-K (#3221) üzenetére


NavySeal
senior tag

Melyik ez a H+Pro?
most láttam a linket :)
Mennyire fekszik szépen fel a fólia?
Én szilikonból a Ringke Fusion-t néztem ki, remélem azzal is rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#3223) B-L-A-C-K válasza NavySeal (#3222) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt leírtam mindent a az üvegfóliával kapcsolatban.

(#3224) Süvi válasza B-L-A-C-K (#3221) üzenetére


Süvi
őstag

Ez a fólia egyébként matt vagy fényes?
A tok white vagy grey?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#3225) madgie válasza B-L-A-C-K (#3221) üzenetére


madgie
titán

Hát ez sem igazán szép, bemegy a dzsuva az üvegfólia alá, a szikontok eleve gagyi érzetet ad (az van nekem is rajta, kényszerűségből :D). Egy Cinder üvegfóliát megnéznék élőben, de netes képek alapján nem merem berendelni annyi pénzé'.

(#3226) Rage47 válasza madgie (#3225) üzenetére


Rage47
veterán

melyik tokod van?

(#3227) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#3221) üzenetére


tylerddd
veterán

Sajnos ezt a gyári szilikon tok felgyűri és elvileg a 3D-s lekerekített szélűeket is. A full keretes viszont egy Ozaki 0.3mm-es tokkal tökéletes. A másik bajom, h ez megint 2,5-3k lenne és zsákbamacska, ha ezt is gyűri.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3228) madgie válasza Rage47 (#3226) üzenetére


madgie
titán

Hasonló szilikon, csak valószínűleg picit vastagabb, mint a Nillkin-féle.

(#3229) B-L-A-C-K válasza madgie (#3225) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az üvegfólia alá nem megy be, csak a széléhez, ezt meg könnyű orvosolni...1-2 hetente leveszem, végig megyek rajta szöszleszedővel, majd mehet vissza. Szilikon tok meg engem nem zavar, persze jobb lenne csupaszon az egész, de így még annyira nem csúfítja el a telefont illetve csak ad neki egy kis védelmet.

Amúgy nekem olyan sima fólia is elég lenne rá ami az egész hátulját, és a keretet is védi, felülre meg vennék ilyen cilinderes vékony fóliát és cső. Csak normális keretfóliás fóliával még nem találkoztam, csak olyannal ami hamar lejön oldalról.

Süvi: Fólia fényes, tok grey

(#3228) madgie: Ebeyen szerintem ugyan ilyet árulnak ~300Ft-ért. Most vettem nemrég egyet, eddig az a legjobb az ebay-ről ilyenekből. Rendeltem még megint más színben, azok még nem jöttek meg, viszont a hirdetést se tudom linkelni mert már nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#3230) ZooLee válasza RazoR (#3211) üzenetére


ZooLee
őstag

A micro USB átalakítóra írtam hogy 290 forint/db áron van aprón nem arra, hogy 290ezerért vettem a telefont.

Azzal az átalakítóval - főleg, ami ennyire olcsó - azért óvatos lennék, nekem volt már sok, egyrészt sokkal nagyobbak voltak, mint a gyári, másrészt kettő szimplán elfüstölt/megolvadt. A készüléknek hála az égnek nem lett baja, de leizzadtam kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#3231) madgie válasza B-L-A-C-K (#3229) üzenetére


madgie
titán

Persze hogy ilyet adnak, én is csak azért vettem, mert másnapra így itt volt. Ebayről meg jön szép lassan a többi "párszázas ajánlat".

Üvegfóliát meg biztos nem fogok szöszleszedőzni, örülök, ha egyszer patentül felmegy a helyére :)

[ Szerkesztve ]

(#3232) becsiut válasza B-L-A-C-K (#3229) üzenetére


becsiut
újonc

Szia Black.
Tök jó a telefon tetszik. Annyi hogy mikor feloldom akkor fent a fejlécnél az óra meg a térerő és miegyebek 1-2 mp múlva ugrik fel. Tapasztaltál már ilyet vagy esetleg valaki más?
Tehát mikor feloldom új lenyomattal akkor az ikonok egyből felugranak csak a fejléc késik 1-2 mp-et. Ha utána lezárom és újranyitom akkor jó minden felugrik egyből, viszont ha mondjuk 20-30 perc múlva újra feloldom akkor ismét késik a fejléc.

(#3233) kajmika0510 válasza becsiut (#3232) üzenetére


kajmika0510
tag

Na én voltam csak közben dolgozok és a cégesen voltam bejelentkezve.
Szóval tud valaki erre a fejléces dologra valami magyarázatot?
Valakivel fordult már elő hasonló? 6s 9.1 van
Köszi

(#3234) B-L-A-C-K válasza madgie (#3231) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Üvegfólia felrakás fél perc, letörlöd a kijelzőt nominálisan, az említett szöszleszedővel végig mész rajta párszor, és gyorsan rárakod az üvegfóliát, ennyi. Enélkül nekem is több idő lenne, de egyszer mondom kipróbálom, és nagyon bejött...:)

becsiut: Ez nálam is ilyen (nem mindene esetben de hogy így nézegettem most előfordúlt), de tulajdonképpen ennek van jelentősége? :)

[ Szerkesztve ]

(#3235) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#3229) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezeket a dbrand skineket több ismert youtuber nagyon dicséri, igaz ebből nincs átlátszó.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3236) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#3235) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na ilyen lenne a f@sza nekem átlátszóba...

(#3237) kali válasza kajmika0510 (#3233) üzenetére


kali
legenda

szia,

volt már szó róla, ha sokáig van készenlétben a készülék/rendszer, akkor feloldás után kell neki egy másodperc, mire frissíti a kijelzést a pontos infók kapcsán.

(#3238) kajmika0510 válasza kali (#3237) üzenetére


kajmika0510
tag

Viszont most néztem. Ha bekapcsolod a mozgás csökkenése funkciót akkor jó minden.

(#3239) B-L-A-C-K válasza kajmika0510 (#3238) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De most ez ha időközönként késik 1-2 másodpercet annyira nagy gond? :/

(#3240) kajmika0510 válasza B-L-A-C-K (#3239) üzenetére


kajmika0510
tag

Egye fene nem gond :) Csak észleltem. Azt hittem valami nálam ragadt be.

(#3241) kajmika0510 válasza kajmika0510 (#3240) üzenetére


kajmika0510
tag

http://mobilarena.hu/dl/upc/2015-11/10/521471_kq2flucmnp5q9bbj_image_8.thumb.png
http://mobilarena.hu/dl/upc/2015-11/10/521471_n5tv7bwdsnp7gttm_image_9.thumb.png
Most igy allok akksilag.

(#3242) B-L-A-C-K válasza kajmika0510 (#3240) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem mondjátok sosem veszem észre.

(#3243) RazoR


RazoR
veterán

Nálatok is hangos a home gomg? Vagy ez csak engem zavar egy 200k+-os cuccnál?

(#3244) esfrost válasza RazoR (#3243) üzenetére


esfrost
tag

Pontosan ez, hogy "hangos" ez miben nyilvánul meg?

(#3245) kali válasza kajmika0510 (#3238) üzenetére


kali
legenda

igen, mert akkor nem kell más irányban (is) dolgoznia.
még mindig jobb így, mint tapasztaltam azt más gyártó/oprendszer esetén, ahol felélesztés után a zárolt képernyőn azonnal megjeleníti ugyan az időt, de nem az aktuálisat, hanem egy régebbi időpontot és csak utána vált át/frissít az aktuálisra.

RazoR8402; ez nem árkategória, hanem viszonyítási alap kérdése, valaki szerint az a baj, ha túl puha és nem kattan egyértelműen, illetve nincs határozott nyomáspontja, másnak meg az már hangos és kemény.

[ Szerkesztve ]

(#3246) RazoR válasza esfrost (#3244) üzenetére


RazoR
veterán

Leginkább úgy ahogy kali fogalmazta meg, viszont ha ha meg máshogy nyomom akkor vajpuhán jár és semmi hangja

(#3247) kajmika0510 válasza B-L-A-C-K (#3242) üzenetére


kajmika0510
tag

A fehér is jó ebből a full coverage Nillkin üvegfóliából?
Valaki próbálta már a fehéret? Vagy csak a feketét?

(#3248) kali válasza RazoR (#3246) üzenetére


kali
legenda

tipikus mikrokapcsoló jelenség - megspékelve az ujjlenyomat-olvasóval -, középen nyomva határozott és erőteljes nyomáspontú, oldalról - az "áttétel" miatt - már kevésbé, ezért azt szoktam mondani, hogy ha valakit zavar a hangja, akkor nyomja inkább a gomb oldalát, a megfelelő részletességgel regisztrált ujjlenyomatot úgy is simán beolvassa.
biztos megcsinálhatnák halkabbra/puhábbra is, de akkor meg sokaknak az lenne a baja, nem nagyon lehet mindenkinek megfelelni.

(#3249) B-L-A-C-K válasza kajmika0510 (#3247) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ugyan olyan jó mint a fekete...

(#3250) Rage47 válasza becsiut (#3232) üzenetére


Rage47
veterán

nekem is ilyen, talán javítják a 9.2-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.