Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#4394) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Még nem,lehet h csak 100é ;] Többet ér,mint egy tablet,ami 1 év múlva szart sem fog érni illetve semmi haszna.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4402) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#4401) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó mondjuk ezen lehetne veszekedni, mert ~50 ezerért is lehet venni bőven jó minőségi kabátot síelésre, nem fog többet tudni a 120 ezres, és nem is lesz időtállóbb...:)

Na de ezt nem itt kell megvitatni...:)

(#4403) nauro válasza TheMarci (#4399) üzenetére


nauro
aktív tag

Nem teljesen ugyan az, de az én i5s bör tokom két évet bírt ki. Mármint szétesés nélkül, a szineződés megvolt.

(#4404) feco6512 válasza kali (#4386) üzenetére


feco6512
tag

Szia nekem N66mAP van az akkor melyik?

(#4405) Chosen


Chosen
addikt

Köszi a válaszokat mindenkinek :R

(#4406) #27813376


#27813376
törölt tag

Tokok, fóliák amiket rendeltem, ömlesztve: [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

Mondjuk ezt nem használom, de ha valaki ilyet keres, ajánlom.

Ezek mindd jók, itthon van több is belőle.
Meg pár szilikon tok, azokat más már linkelte, de azok nekem nem jöttek be.

(#4407) B-L-A-C-K válasza feco6512 (#4404) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

TSMC

đension: Ez szilikon?

[ Szerkesztve ]

(#4408) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#4402) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

50é nem kapsz vízállót,illetve nekem nem kifejezetten sí miatt kell,utcán is használnám. De jobb befektetés,mit 1 250k-s telefon. De hát ki mire bassza el a pénzét.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4409) #27813376 válasza B-L-A-C-K (#4407) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nem, ez kemény műanyag tok. Erre mondták mások, hogy nem véd annyira.

(#4410) B-L-A-C-K válasza #27813376 (#4409) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyet kerestem már régebben sokszor, csak olyat találtam aminek az alja ki van vágva. Na ezt be is rendelem, köszi! ;)

(#4411) bok92


bok92
addikt

Kérvényezem a topik címének módosítását! "Iphone 6s- Nyomás utána fóliát és tokot venni!"

(#4412) B-L-A-C-K válasza bok92 (#4411) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindig van akit ez nagyon zavar, de mint látható elég nagy az igény rá.

(#4413) #27813376 válasza B-L-A-C-K (#4410) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nincs mit.
Én is a linkjeid után rendeltem vagy 3 szilikont is, én meg utólag köszi :)
Meg az üveg is az írásod miatt jött, pedig ellene voltam, most meg azt mondom, soha többet fólia!

[ Szerkesztve ]

(#4414) B-L-A-C-K válasza #27813376 (#4413) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most berendeltem ebből a 3D-s üvegfóliából is, remélem nem 3 ezres pénzkidobás lesz, bár ha sz@r visszakérem majd az árát, párszor megtörtént már...:)

Nem azt mondod soha többet fólia nélkül? (gondolom elírtad, vagy sima fóliára érted...) :D

[ Szerkesztve ]

(#4415) bok92 válasza B-L-A-C-K (#4412) üzenetére


bok92
addikt

Persze, tudom. Csak akárhányszor benézek ide, hogy na most végre történt valami izgalmas, erre alma logónál kivágott tokot meg egyebek látok... :))

(#4416) #27813376 válasza B-L-A-C-K (#4414) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nem rakok fel fóliát többet, csakis az üveget (üvegfóliát). Most a Nillkin van rajta, nagyon szuper.

(#4417) szőröscica válasza bok92 (#4415) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez végülis jó jel, nem? A legnagyobb "baj" a telefonokkal, hogy milyen tokot vegyenek rá. Nincs rom hegesztés, nem ébresztés, menü akadás, laggolás, stb.

(#4418) B-L-A-C-K válasza bok92 (#4415) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most ez olyan a téma hogy a rendszer minden alma telefonon ugyan az, szóval a többi topikokhoz hasonlóan nem fog nagy történés bekövetkezni. Kivéve ha vannak frissítések amit ugye átbeszélünk, de pár nap alatt lecseng az is.

[ Szerkesztve ]

(#4419) szőröscica


szőröscica
addikt

Akkor én feltennék egy kérdést. Van lehetőség arra (akár külön app használatával), hogy MP3-at töltsek le a telefonra? Pl. szívesen letöltenék későbbi meghallgatásra egy Totalcar égéstér adást, vagy BB Rádiót. Ezekhez MP3 link van a weboldalukon. Viszont csak ezért nem dugdosnám gépre itunesozni a telefont.

(#4420) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok segítségre lenne szükségem:
Most egy 6-osom van/volt, hétvégén kiesett a zsebemből, tok és fólia hiányában szétfutott az üveg...
Rendelnék egy 6S-t, viszont nem tudom létezik olyan fólia ami azért kivédi az ilyen 1-2 méteres eséseket és nem fut össze az üveg? Találkozott valaki ilyen fóliával, mert most megfizettem a tanulópénzt, előre gondolkodnék :).

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#4421) B-L-A-C-K válasza JoceeHunt (#4420) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én már ejtettem le üvegfóliával többször a telefonokat, de egyikkel se tört be az üveg csak a üvegfólia. Viszont találkoztam már 1-2 olyan esettel is hogy az üvegfólia se védte meg, szóval ez függ hogy éppen hogy esik a telefon. Viszont egy tokkal, és üvegfóliával elég nagy az esély hogy nem lesz baja.

Fóliákban ezt ajánlom, illetve a tokban is ami szolid, és védi is valamilyen szinten az eséstől is a telefont, az szintén abban a hozzászólásban az 2. linkelt tok.

[ Szerkesztve ]

(#4422) Laca1212 válasza szőröscica (#4419) üzenetére


Laca1212
őstag

"szívesen letöltenék későbbi meghallgatásra egy Totalcar égéstér adást"
PodCast erre tökéletes

(#4423) szőröscica válasza Laca1212 (#4422) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, most megtaláltam mindkettőt a gyári Podcastok appel, de ettől függetlenül is kíváncsi lennék olyan megoldásra, ami képest egy-egy mp3-at letölteni a készülékre. :)

(#4424) CharlieDrop válasza szőröscica (#4423) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ez pont azt teszi ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4425) lezu20 válasza Tofipok (#1) üzenetére


lezu20
tag

Hello! Egy olyan kérdésem lenne ha nekem a proci típusom apl0898 as akkor ez Samsung ugye? Illetve apl1022 köszi all

(#4426) JoceeHunt válasza B-L-A-C-K (#4421) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Köszönöm, megnézegetem a linkeket!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#4427) Agi70


Agi70
aktív tag

Sziasztok. Az iBox Remote File Access-t 5,99 euróról ingyenessé tették. Letöltöttem, hogy kipróbálom, de nem tudom működésre bírni. Elmentem az http://teliapp. com/ibox/ oldalra, regisztráltam, letöltöttem a Win asztali alkalmazást, de hiába írom be a IP addresst meg a portokat amit ad, nem csatlakozik. Használja még valaki ezt a programot?

"Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :) "

(#4428) talamasca válasza bok92 (#4411) üzenetére


talamasca
senior tag

Egyetértek! :C
Legalábbis külön topicot megérdemelne a dolog.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#4429) bylow válasza buvartacsko (#4384) üzenetére


bylow
aktív tag

Hibernálást javaslom :) 8-10 év, és láss csodát :Y hirtelen lesz mivel utolérned magad

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#4430) bylow válasza bok92 (#4415) üzenetére


bylow
aktív tag

Én néha teszek fel más hülye kérdést is ;]

ByLow #

(#4431) Lefty válasza talamasca (#4428) üzenetére


Lefty
addikt

Androidos topikokban biztos jól elbeszélgetnek a romokról, itt meg ez a legnagyobb gond, szerintem ezzel nincs baj :)

(#4432) CharlieDrop válasza Lefty (#4431) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, akkor kellene valami nem ebay-es, itthon kapható üvegfólia tipp :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4433) bylow


bylow
aktív tag

Ha mailban kapok egy PDF vagy bármi letöltendő anyagot, később offline hol találom meg a mailjeimen kívül?

ByLow #

(#4434) lezu20


lezu20
tag

Hi.Nektek meddig bírja a telefon? Állandó használat mellet. Massanger kis netezés ienek..

(#4435) buvartacsko válasza lezu20 (#4434) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nekem 4 óra 2 perc 22 másodpercig bírja olyankor a telefon! Szerintem mindenkinek pont ennyi, mert hat 6s van itt mindenkinek, szóval nem hiszem hogy ez függ a felhasználás módjától!

(#4436) madgie válasza buvartacsko (#4435) üzenetére


madgie
titán

Fura, nekem csak 3 óra 58. Holnap visszaviszem kicseréltetni, remélem újat adnak, mert ha használt, akkor 3310-es Nokiára váltok.

(#4437) Blyan válasza madgie (#4436) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem elsőre 5 óra 15 perc volt. Rőzsére vele. :) :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4438) liquidgold válasza lezu20 (#4434) üzenetére


liquidgold
tag

A messenger és egy kis netezés állandó használat?

(#4439) lugosi válasza lezu20 (#4434) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Heló, részletezned kellene a használati szokásaidat ahhoz hogy értékelhető válaszokat kapj.

(#4440) CharlieDrop válasza buvartacsko (#4435) üzenetére


CharlieDrop
veterán

erről jut eszembe, megnéztem az Air2 használatát, 324 óra készenlét, 27 óra használat 32%-os akksi :D

Na, ezért sem mindegy a kolléga kérdése :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4441) psajti válasza lezu20 (#4434) üzenetére


psajti
aktív tag

Nekem egy átlagos napon simán kibírja a nap végéig, olyankor van fb, messenger, fotózás, kisebb-nagyobb játékok, böngészés, telefonálás, sms, imessage stb szóval a lényeg h nyomkodom rendesen :D Most meg amióta elkezdtem dolgozni és nem nagyon tudom nyomkodni volt olyan h nap végére 79%-on volt :O Nem gondoltam volna, hogy megérem azt is hogy el merek vele indulni másnap is töltés nélkül xD

(#4442) tylerddd válasza buvartacsko (#4435) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem függ a felhasználás módjától?! Szerintem egyértelmű, h igen, hiába ugyanaz a készülék. Én most 29 órás készenlétnél és 6,5 óra használatnál tartok. De lemerítem neked 4-5 óra alatt is, ha kell.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4443) Lall válasza Blyan (#4437) üzenetére


Lall
veterán

Itt körül csinált nekem is. Mióta beállt dönti a (saját) rekordokat a Samsung chipes fosh.

Tegnap:

Azt hittem i5s-ből kiindulva, hogy töltővel kell rohangálnom mindenhova, de minden várakozásomat felülmúlt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4444) Blyan válasza Lall (#4443) üzenetére


Blyan
félisten

Elsőre sokkal jobban bírta, mint az S6, a kisebb aksi ellenére is. Jó lesz ez.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4445) liquidgold


liquidgold
tag

Nekem is kéne venni egy iPhonet fb ozni. De ahogy látom nagyon eszi az aksit. :D

(#4446) lezu20


lezu20
tag

Srácok nekem ez életem első iPhone teloja. Hmm. Mindenben nagyon jo szavam nem lehet de az uzemido elég gyenge. Kérdeztétek a használatot kb aktív használat mellet max egy nap ez normális? Nem kell meglepődni? Ez normális ? Vagy tudtok olyat amit esetleg ki lehet kapcsolni és jobb lesz? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4447) Lall válasza Blyan (#4444) üzenetére


Lall
veterán

Talán picit jobban gazdálkodik a rendszer, de nem számottevő. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4448) Lacko84 válasza voncci (#4267) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Egyátalán nem kicsi Note 3 után sem, mivel előtte S3 volt ami szintén ekkora volt és bőven elég volt. Gondolkoztam én is a 6S pluson de nézegettem vásárlás előtt egyik ismerősöm sima 6-osát és bőven elég ez a méret.

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#4449) #27813376 válasza buvartacsko (#4435) üzenetére


#27813376
törölt tag

De komoly vagy, most jót röhögtem :D :C

(#4450) bok92


bok92
addikt

Én eleinte egy kicsit féltem, hogy nem a 6s plust vettem. Azt hittem, hogy a kistesó a nap közepén lemerül, és majd a külső akksit lóbálva kell majd telefonálnom... :DDD De nálam átlagos használat mellett másfél nap készenlét, és 6-7 óra kijelző használat mindig megvolt, ami szerintem nagyon jó. El nem tudom képzelni mit tudhat a plus...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.