Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) zsoltiz válasza #40993792 (#845) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Ugyanakkor nyilvánvaló, hogy a potenciális vevők egy részét ez az akku vissza fogja tartani a vásárlástól."

Én is erősen agyalok és nem nagyon tudok dönteni.
Pro:
- 6GB RAM és 128GB belépő tárhely,
- 11pro-nál picit nagyobb -számomra ideális méretű- kijelző.
- valamivel jobb kamera és plusz kamera fícsörök

Kontra:
- picit gyengébb akku
- kicsit félek a szögletes desing kényelmetlenségétől

Az 5G-ről meg nem tudom eldönteni jó lesz-e nekem vagy nem. Attól függ hogy tudja managelni a szoftver, hogy csak szükség esetén menjen 5G-re és ne ege az akkut. Ha nagyon sokat befolyásol az akku időn, akkor inkább a kontrához sorolom, bár ki is kapcsolható (csak akkor meg pláne minek).

(#852) zsoltiz válasza #40993792 (#850) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"elképzelhető: eljön a jövőben az az idő, amikor nem lesz mód választani, mert szimplán nem lesz vezetékes csatlakozási lehetőség"

Igen, de ez ugye nem jelenti azt, hogy a vezetékmentes töltőknek mágnesesnek is kell lenniük, hogy a telefonnal együtt felrángassuk őket az asztalról :)

(#853) Szabi® válasza Dany007 (#847) üzenetére


Szabi®
addikt

Biztos nagyon tetszeni fog.Szurkolok a telefonhoz :R

(#854) Imilenni


Imilenni
addikt

iStyle-nál mikor szokott készlet töltődni?
esetleg valakinek tapasztalata van?

Press "F" to pay respects.

(#856) blackmajesty válasza zsoltiz (#849) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Igen, tudja, de egyszerűbb rátenni a wireless töltőre, mint keresgetni a kábelt, majd bedugni. Valamint már az is előfordult, hogy félálomban csak odanyúltam a telóért, megfogtam, és fordultam a másik oldalamra, mert elfelejtettem, hogy épp kábelen van töltve. Hát hirtelen felébredtem tőle akkora lendülettel csapódott az éjjeli szekrényre a kábel. Aztán azonnal ellenőriztem, nem-e törtem bele a lightningot a telóba. Ebben az esetben még hangosabban csattanna a magsafe töltő, de esélye sem lenne beleszakadni a telefonba. Szóval továbbra is tartom, nekem ez a funkció hasznos lenne. És ne gyertek azzal hogy user error. Pont nem akarom azt figyelni, hogy éjszaka épp a helyén van-e, meg reggel álmosan, hogy kábelt eltávolítottam-e. Ha neked nem tetszik, használhatsz más wireless töltőt, ahhoz nem fog ragaszkodni, és kész. Nem kötelező ezt használni, de ebben van egy plusz funkció ami valakinek jól jöhet.

(#858) YoSzabee válasza Imilenni (#854) üzenetére


YoSzabee
tag

Most hétfőtől valószínűleg hetente, mert a héten kezdték szórni

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#859) moleculez válasza #40993792 (#850) üzenetére


moleculez
veterán

Én ezt már évekkel ezelőtt vizionalizáltam a Jack elhagyásakor, hogy egy csatlakozómentes UX felé haladunk. Mondjuk én az élekre álmodtam meg hasonló kialakítást, mint anno a macen volt, de ez részletlérdés.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#860) Imilenni válasza YoSzabee (#858) üzenetére


Imilenni
addikt

A héten lehet számítani rá!
Vasárnap óta nézem hogy mikor lesz kék 128-as Pro, egyenlőre semmi.

Press "F" to pay respects.

(#861) NoahM


NoahM
junior tag

Szóval kedves kollégák :)
igyekszem jól összefoglalni remelem valakinek segít.
i11Prorol váltottam 12Prora most már kb 2 hete megvan, kék színű.
Alak: fogása jó, ezért is nem a Maxot választottam, eredeti Apple fokot használok de így azért már érezhetően nagyobb mint a 11Pro volt.
Amúgy külsőre kb 5 perc az ember megszokta, mérete nekem tökéletes, a matt kék hátlap szép, de csúszós nekem a régi zöld jobban bejött.
akkumulátor: a 11Pro jobb volt itt kb 6 óra SOT után vagyok 15%on, tölteni 89%ment 62 perc alatt ezt múltkor mertem.
MagSafe töltött nem bontottam ki, nem biztos hogy használni fogom.
szoftveresen: igazából nincs különbség, gyorsabbnak se gyorsabb, a LIDAR szenzorral a “3D Scanner App”et használva lehet érdekes dolgokat lőni. Mindenképpen van benne potenciál csak tudni kell kinek mire jó. Fényképekben ha lehetek őszinte nem érzek előrelépést, éjszakai fotózás gyorsabb és lehet 0,5 on is lőni.

ha bárkinek van kérdése nyugodtan írjon privátba is, úgy biztos válaszolok, itt nem mindig követem a dolgokat :)

Kb minden IPhone amit kiadtak megvolt a 1es kivételével és teljesen igaz hogy azért unalmas mert kiforrott. De sajnos mindig áhítozok egy OP vagy Note után amit lehet buherálni, de onnan meg szaladó vissza az iMessage, FaceTime, face unlock stb megbízható világában, egyszerűen mert ezt ismerem.

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#862) baszenszejj


baszenszejj
csendes tag

Sziasztok! A vásárlást fontolgatóknak megosztom tapasztalatom segítségül. 10 évnyi Samsung S széria után váltottam I12 128 Gb-re. Az IOS nagyon gyors, minden betölt szemvillanás alatt,ha véletlenül kikerülne a ramból,tökéetesen rendben van. MInden téren jól teljesít a készülék a csúcs Samsungokhoz képest. Ami igazán meglepett az az üzemidő. Az S10-et minden este kb 35%-on fel kellett raknom tölteni, az Iphone 2 teljes nap után raktam fel most reggel 32%-on, ugyanolyan felhasználás mellett. Kicsit tartottam a váltástól,de abszolút bevált,nem bántam meg. :)

(#863) Reverting


Reverting
őstag

Battery teszt... :U
[link] yt. video...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#864) dome29


dome29
aktív tag

Sziasztok
Pár nap és érkezik az iphone 12esem
Olyan tokot szeretnék hogy a készülék is làtszódjon valamilyen formában.
Átlátszó tokok viszont hamar besárgulnak..
Esetleg a spigen tokról vélemény? Használ valaki? Esetleg az tovább birja mint a többi "névtelen"?
Köszönöm

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#866) jófejsrác válasza Reverting (#863) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nekem annyira félrevezetőek ezek a battery test videók. Van amelyiken tök jó időt hoznak a 12-es verziók is. Van aminél pedig "drasztikusan rossz". Persze mindez függ attól éppen mire használod.
Azt nagyjából le lehet szűrni azért, hogy ha nem játszol a 12-es telókon akkor egész jól bírják. De ha már kicsit jobban nyúzod akkor gyorsabban merül mint a 11-es. :(

(#867) koxx válasza tibcsi0407 (#791) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mivel ma van a szinglik napja, ezért $23,5 helyett $18,3-ba volt. Itthon meg egy 10-esért árulják. :o

(#868) tibcsi0407 válasza koxx (#867) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, most nagyon jó akciók vannak. Pont az Anker fülesekkel szemezek, hogy melyiket válasszam. :) Szerintem egy Air 2 lesz a befutó..

https://utdetailing.hu/

(#869) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Na nekem is megerkezett a grafit pro,de egyenlore bakpcsolni se merem,behoztam a lakasba es egybol tiszta para lett,meg hideg mint a jeg :D Inkabb hagyom atmelegedni ne,hogy pukk legyen az elektronikanak :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#870) joey04 válasza zsoltiz (#842) üzenetére


joey04
titán

Tudom közben használni a telefont. Ez az előnye. Igen, akkor használjak vezetékest. Azt teszem. De nagyon hamar le fogják hagyni az összes lukat és csak ez marad. Vagyis MOST nincs sok előnye, de én nagyon örülök hogy meglépték.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#872) syIex válasza Reverting (#775) üzenetére


syIex
veterán

Én is teljesen bizonytalan vagyok már... :DDD
Jövőhéten megnézem személyesen (ha lesz rá lehetőség), hogy a forma miatt milyen lenne a nagyobb méret.
A kamera mégsem lett annyival jobb, mit gondoltam tehát ez kicsit elbizonytalanított.. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#873) zsoltiz válasza Reverting (#863) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Számomra ez a teszt elég életszerű és elég bíztató.
A 12 pro max kisebb akksival és kicsit nagyobb kijelzővel hangyányival többet bírt, mint a 11 pro max. Ha a sima 12pro is így aránylik a 11pro-hoz, akkor az nekem bőven jó.

(#874) syIex válasza zsoltiz (#873) üzenetére


syIex
veterán

Megvan egy hete lassan a Pro és én 11 Pro Max-rol jöttem. Ez is ki bírja az egy napot simán eddig pedig sokat nyomkodom. Nem tudok pontos SoT és ilyesmit mondani, de amikor estére a 11 Pro Max volt kb 40% ez 25% körül van. Nyilván gyengébb, hisz az brutális volt olyan terén is, de ez is simán hozza az egy napot szerintem. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#875) Gubu0101 válasza #40993792 (#871) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen, ez nallam mar megszokott, minden elektronikai eszkoznel,hogy a parasodas nem barat :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#876) tibcsi0407 válasza syIex (#874) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nálam is hasonlóak az eredmények a szokásos napi használatom mellett. Volt, hogy másnap délelőtt tettem töltőre, kellemesen csalódtam az akkuidőben!

https://utdetailing.hu/

(#877) spawn21 válasza zsoltiz (#873) üzenetére


spawn21
veterán

A sima pro kevesebbet tud mint a tavalyi.

iPhone 13p

(#878) kori18t


kori18t
tag

A sima, kiállított 12-est megtapiztam,de valahogy nem érzem azt a "hű,de kéne" minőséget. Talán túl könnyű, esetleg a színek miatt.....olyasmi érzés,mint anno az 5C telefonok.Jó-jó,de mégsem. Inkább egy tavalyi 11 pro, de sajnos nincs a T-nél,pedig kapnék rá jókora diszkontot :O

(#879) jófejsrác válasza kori18t (#878) üzenetére


jófejsrác
senior tag

300-ért mutatja nekem is a 256GB-os verziót, csak nincs készleten.

(#881) kori18t válasza #40993792 (#880) üzenetére


kori18t
tag

Köszi az infót, majdnem minden nap nézem,de semmi. Olvastam,hogy a szűkös idei készletek miatt az Apple újra előveszi a tavalyiakat. Reménykedem, hogy visszajön a 11 pro a T-hez előbb-utóbb. Érdekes, hogy a másik 2 szolgáltatónál -azt hiszem - kapható.

(#882) zsoltiz válasza spawn21 (#877) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

A fenti akksi teszt szerint nem.
A 12 pro max akksija 282mAh-val kisebb a 11 pro max-nál és 20 perccel tovább bírta.
Ebből én eléggé arra következtetek, hogy a 12 pro (230 mAh-val kisebb az akksija a 11pro-nál) is hasonlóan kell hogy bírja..

(#883) icecave válasza zsoltiz (#882) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt meg ahogy alapból várható, a 11 pro max jobb: [link]

(#884) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ez a spigen szilikon tok szar. Van valakinek ötlete milyet lenne érdemes? hasonló kéne mint a one plus gyári sandstone tokja. Ilyen érdesített műanyag cucc. Ja és lehetőleg ne 20 ezerért :))

(#885) zsoltiz válasza icecave (#883) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

8 óra SoT-nál fél óra különbség ide vagy oda engem nem izgat. A 2 különböző teszt annyit mutat hogy egyszer az egyik egyszer a másik jobb egy kicsivel, de semmiképp nem több órás eltérésről van szó. Gyakorlatilag egál.

(#886) Szabi® válasza icecave (#883) üzenetére


Szabi®
addikt

Annak nagyon lecsúszott a minősége sajnos.Szoktam látni, hogy többen írják/ajánlják, sztem ők még nem fogtak jó tokot.

(#887) spawn21 válasza zsoltiz (#882) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem van mind a kettő. Az én használatom mellett 40 perc 1 órával tud kevesebbet az új telefon a régi hét képest.

iPhone 13p

(#888) Gubu0101


Gubu0101
veterán

iPhoneon nem lehet samsung ora szoftverfrissitest?
A wear alkalmazasban nemtalaltam :D :U
Amugy a telenoros sim lockos,ezt csak ugy infokent,most neztem :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#889) tibcsi0407 válasza koxx (#884) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nillkinnél nincs olyan?

https://utdetailing.hu/

(#890) koxx válasza tibcsi0407 (#889) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Még nem néztem, remélem van.

(#891) tibcsi0407 válasza koxx (#890) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van ez a frosted shield: [link]
Vagy a synthetic carbon fiber: [link]
Mindkettő volt már nekem más telefonnál, szerintem jó cuccok.

https://utdetailing.hu/

(#892) Bazi.Joe


Bazi.Joe
tag

És erről kinek mi a véleménye?
[link]
Sima 12 vagy Pro?
Megéri a felárat?

(#893) Noukoum válasza Bazi.Joe (#892) üzenetére


Noukoum
veterán

Inkább nézz normális teszteket, ne egy bohócot.

Szerintem nem éri meg a felárat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#894) Bazi.Joe válasza Noukoum (#893) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Cirkusz kell a népnek!! :)

(#895) koxx válasza Bazi.Joe (#892) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Megéri a felárat?" ezt nem lehet egyértelműen kijelenteni. Kinek éri meg? ha sokat fotózol éjszaka, ha kell a tele optika (ami amúgy nem egy nagy durranás) valami app miatt kell a 6GB RAM akkor megérheti, minden más esetben jobb vétel a sima i12.

(#896) Noukoum válasza Bazi.Joe (#894) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk ez igaz.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#897) S e t h válasza Szabi® (#886) üzenetére


S e t h
nagyúr

Évekig használtam a márkát megelégedéssel, de vmi féltement náluk, silány minőség amit produkálnak egy ideje, csodálom, hogy a szállítás alatt nem esnek már szét.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#899) ronson88


ronson88
tag

Nemrég hívtak a Telenortól, hogy pénteken délelőtt hozzák a 128 GB-os 12 Minimet.
Kb. 5 éve volt legutóbb iPhone telefonom (i6), még mindig az iTunes-on keresztül lehet csak saját zenéket átmásolni a telefonra, vagy megy már "fogd és vidd" módon is?

[ Szerkesztve ]

(#900) -secret- válasza ronson88 (#899) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

3uTools-ot ajánljuk sokan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.