Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) tesz-vesz123 válasza Razzul (#648) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Szerintem még jó 1-2 év (ha nem több idő) mire normálisan kiépül az 5G. Ebből a szempontból nézve az új 12-es széria mindenképpen időtállóbb lesz mint az 10-es és 11-es széria. Sok idő, mire kiépítik a hálózatot. Nagyon rövid a hatótávja, kis túlzással kb. minden sarokra kéne egy torony. :DDD

(#652) clubmonaco válasza spawn21 (#637) üzenetére


clubmonaco
tag

Igen!Ezèrt írtam ,írok így..

(#653) ΞΔGLΞ válasza sfdrakex (#649) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyetértek!
Ki a francot érdekelnek már ezek a kicseszett grafikonok, meg, hogy mi mennyire drága.
Miért kell i 11 pro helyett 12 pro etc etc etc...
Többen örülnénk, ha végre kiszürkülne jó pár megmondom a frankót ember, aki nyilvánvalóan nem vesz iPhone 12 (pro max) mobilt... már a csába ebből a topikból

(#654) #86564352 válasza tesz-vesz123 (#647) üzenetére


#86564352
törölt tag

YT algoritmusra megy a ripacskodás.

Egyébként van egy rakás teszt fotóstól, nem muszáj egyből kiindulni mivel a világ legjobb fényképezőgépével is lehet rossz képet lőni adott esetben.

clubmonaco: nem unod még? Legalább írni tanulj meg. Miért trollkodsz itt?

[ Szerkesztve ]

(#655) g4mer válasza clubmonaco (#646) üzenetére


g4mer
senior tag

Szerinted a potenciális apple vásárlókat érdekli a xiaomi meg hasonló kínai csodák? Akinek nem telik rá, vagy nem akar ennyiért telefont venni, az vesz egy 11-es modelt azt cső, elvan vele évekig.

Sic Parvis Magna

(#656) Dany007 válasza tesz-vesz123 (#647) üzenetére


Dany007
veterán

Az nekem is fura volt. De az nyilván fizetett hirdetés volt, próbálta kihozni a maxot belőle.
Olyan szolgáltatások nélkül, amit ma gyakorlatilag minden mobil user használ, hát kb megfelezi a készülék értékét. És igen, ő is iPhone-t használ. :DDD

@ΞΔGLΞ:

Egyetértek! Én is szívesebben olvasnék már több user tapasztalatot! Azért már sokaknak hetek óta megvan a pro meg a sima 12 is...
Nekem meg csak 30-án érkezik ha minden jól megy (hogy b...meg az alza... :D ). És jó lenne látni mire számíthat az ember a sima mezei júzer szemszögéből. De egyelőre ebből alig alig van itt a fórumon.

(#657) clubmonaco válasza sfdrakex (#649) üzenetére


clubmonaco
tag

Persze ez igaz.DE megy a vita anyagiakban!Akkor egy Iphone-s emberke mièrt èrdekli az árak ha úgyis tudja hogy drága?Okè,szemèt húzás hogy vedd meg mèg külön a töltöt.

(#658) gattolino válasza clubmonaco (#650) üzenetére


gattolino
senior tag

Már nem azért, de miért nem használod az Off gombot, ha igy istented a Xiaomit egy Iphone csoportban? Neked ezért fizetnek? Már nagyon idegesitő. Remélem jön egy modi és törli a hsz-eid. Nem androidos isten Xiaomi miatt olvasom ezt a topicot. De köszönjük a filléres androidos összefoglalót. :DD

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#661) koxx válasza clubmonaco (#650) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezzel a témával át is mehetsz a milyen telefont vegyek topikba. Itt most egyelőre read only leszel.

(#663) sfdrakex válasza koxx (#661) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Köszi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#664) rolandrepasi válasza Dany007 (#656) üzenetére


rolandrepasi
tag

Valószínűleg azért kevés a szakmai jellegű hsz, mert inkább külsőleg van változás tavalyhoz képest. Azon meg nem nagyon van mit beszélni.. vagy tetszik vagy sem. Igazi tech újítás elég kevéske lett most.

(#665) ΞΔGLΞ válasza Dany007 (#656) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 12 pro max-ra már megrendeltem a TG-t és úton van a Nillkin-től 2db.
Nekem mindig ezek váltak be, az xs és a pro max-ra is tölük rendeltem, de egy mikrokarc annyi nincs ezeken, pedig nem bánok kesztyűs kézzel a mobilokkal.
Általában 2-3 hét szokott lenni, mire ideér, de lehet, hogy a covid miatt ez most több lesz, nagyjából úgy számoltam, hogy kb néhány nap eltéréssel a telefon és a TG is megjön.

[Nillkin pro max üvegfólia]

(#666) Szabi® válasza Dany007 (#645) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha megfigyelted András videóit,olyan mintha kiégett volna,mintha nagyon kedvetlenül állt volna neki az egésznek :D
Jó biztos vannak magánéleti zűrjei amik kiütnek, de egy-egy videón már nagyon látszik.....

Ha lesz most valahol kint iPhone 12 Pro, befogom checkolni,nekem csak a saját véleményem számít :)

(#667) moleculez válasza Dany007 (#656) üzenetére


moleculez
veterán

Igazából az élet iOS-en baromi unalmas (jó értelemben). A rendszer ugyanaz mindenütt, 2-3 generációnként látsz némi eltérést a teljesítményben.
Szóval itt most annyi kérdés van:
Milyen appok jönnek a LiDar szenzorra?
Mennyit dob az 5G a user experience-n?(szubjektív, én pl észre sem venném)
Milyen a gép fogása?(szubjektív, de amúgy is tokban van)
Mennyire hasznos a MagSafe megoldás?( szubjektív, szerintem tök jó)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#668) Szabi® válasza moleculez (#667) üzenetére


Szabi®
addikt

A magasságodat is megmondja az iPhone 12 Pro kamerája
Egyébként ez az a lidar ami amerikai fegyverekben,harcászati jármüvekben is van ? (csak kicsiben ? )

(#669) Reverting válasza Dany007 (#656) üzenetére


Reverting
őstag

En nyuzom... az aksi nalam nem lesz gond, minden dark es a hatterkep is a gyari fekete... :K
Sebbesseg is ok, az instant 2500!!ft os tokot nem birom elviselni rajta, annyira szep... :)
Elso toltes 25% on raktam fel egy 5V 1A-es toltore, 3h kellett kabelen! Tehat 75% 3h!
A korvetkezo 25% ig merules 7h SOT vegyes hasznalat... Nalam mar jo lesz... Ezzel a toltovel 50% toltes 1h30min lesz, ikea-s Livboj meg nem probalva, es a samu EP-P1100 sem...
Par kepet lottem, de meg csak kijelzojen nezegettem, ott csak vigyorogtam... ;] nem lesz baj vele, amitol legjobban feltem h nem bir ki egy napot, ugy nez ki tevedtem.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#674) koxx


koxx
MODERÁTOR

Srácok, lapozzunk. Vissza a topik témájához.
Megjött az i12 tokom, már csak egy teló kell bele :D

(#675) atirag válasza spawn21 (#627) üzenetére


atirag
őstag

Nekem az akkssi idő az ami bánt és várhatóan nem fogok váltani pedig a forma nagyon jó.
De azért az 5g-n kívül azt is vegyétek figylembe,hogy 4g-n is jelentős a gyorsulás. És ha kiderülne biztosan,hogy dual módban jobb mint a 11pro akkor muszáj lennék váltani.

(#676) ΞΔGLΞ válasza koxx (#674) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez jó lesz?
I12 teló [link] :D

(#677) koxx válasza ΞΔGLΞ (#676) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én hülye meg jó drágán berendeltem :W :DDD

(#678) 7Heads Drago válasza tesz-vesz123 (#647) üzenetére


7Heads Drago
veterán

egy HMS-es papírnehezék mindenféle szolgáltatás nélkül mennyivel jobb tud lenni egy iPhone-nál
Az a vicc hogy te ezt így megtudod ítélni. Kinek a pap, kinek a papné.
Az se jobb egy szemmel se amit te csinálsz. [P20 pro topik] [3909 hsz-től] (mármint az emlegetett youtuberektől) Nem jár semmi plusz pont az ömlengésért... itt. :)

ΞΔGLΞ: wauuuuu :D Egy feltörekvő új kínai márka.... Colour

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#679) Szabi® válasza ΞΔGLΞ (#676) üzenetére


Szabi®
addikt

Sokat mondó a hátulján a "Hd Camera" felirat.Abból már lehet tudni, hogy durva cucc :D

(#680) koxx válasza Szabi® (#679) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De a pálmát a 9.1-es android viszi :D

(#681) Ricardo válasza ΞΔGLΞ (#676) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez tényleg felololdja az arcodat? :DDD

(#682) Szabi® válasza koxx (#680) üzenetére


Szabi®
addikt

Ebbe olyan "arcfeloldó" lehet, ha elérakunk egy rohadt krumplit, arra is felold :D

(#683) 7Heads Drago válasza Szabi® (#682) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez biztos a kamerára vonatkozik és nem a hozzá mellékelt üvegben a savra? ;]
Az eladó értékeléseit olvasgatva nem rendel tőle valaki? Mert megbízhatónak tűnik... :DD
Nekem sajnos elfogyott a dollár/eur keretem.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#684) -secret- válasza koxx (#677) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#685) <Lacy85> válasza atirag (#675) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"De azért az 5g-n kívül azt is vegyétek figylembe,hogy 4g-n is jelentős a gyorsulás."

Most próbálok olyan élethelyzetet keresni, ahol mondjuk a 11-es 4G sebessége kevés. Nem találok :N :D

(#686) Szabi® válasza 7Heads Drago (#683) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát sztem ne rendeljünk. Nem szeretnék így járni :D :D

(#687) tesz-vesz123 válasza ΞΔGLΞ (#676) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Arcfeloldó okostelefon ❤️

(#688) atirag válasza <Lacy85> (#685) üzenetére


atirag
őstag

Szuper. Akkor ezek szerint te kiestél. De ettől még lehet maradtak néhányan akiknek ez számíthat :)

(#689) Imilenni válasza clubmonaco (#650) üzenetére


Imilenni
addikt

Jók a Xiaomik, de nem bírnak ki 3-4 évet. :R

Press "F" to pay respects.

(#690) moleculez válasza <Lacy85> (#685) üzenetére


moleculez
veterán

Mikor épp online játszol, miközben zenét streamels (Tidal HiFi természetesen), discordon tartod a kapcsolatot a csapattal, és mindezt élőben tolod Twitch-re. (nem tudom van-e ilyen workflow btw) ÉS 5 lefedett helyen vagy.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#691) syIex válasza koxx (#674) üzenetére


syIex
veterán

Nem tudom milyet rendeltél, de az eredeti szilikon tok meglepően jó tapintésú. Másabb, mint eddigiek voltak. :K
De eltelta kritikus három nap nálam aztán már le is dobtam róla... :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#692) koxx válasza syIex (#691) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Spigent, aminek most valami uj neve van. A gyari tokert tuti nem adok 20ruppot :)

(#693) Ricardo válasza <Lacy85> (#685) üzenetére


Ricardo
félisten

Az 5g nem csak a sebesség növekedését hozza. Az IoT nagy előny lesz. Persze kell a hálózat hozzá. De minél több 5G telefon lesz, annál nagyobb az ösztönzés a szolgáltatóknak.

(#694) YoSzabee válasza koxx (#692) üzenetére


YoSzabee
tag

Erről a Cyrill Silicone-ról van szó? Ha igen, megosztanád a tapasztalatokat a felületével kapcsolatban? Milyen az apple siliconhoz kepest?

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#695) koxx válasza YoSzabee (#694) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sajnos nem tudom milyen a gyari szilikon. Ez a cyrill sztem kicsit csuszos.

(#696) Dany007


Dany007
veterán

@ΞΔGLΞ:

nem rossz, de ilyen kereteset nem szeretnék. "Sima" fólia. Még készülékbiztosítást keresek, ha esetleg tud valaki olyan helyet, ahol van pozitív tapasztalat, esetleg.

@rolandrepasi:

ööö oké, de azért csakúgyból is lehetne, megszokásból írni róla, elvégre új. :)
Hát kevés az innováció, az tény. De ha azt vesszük jövőre bejön a Promotion, az se lesz akkor már olyan nagy szám. Fogalmam sincs mi újat tudnak majd kitalálni, amiről lehet majd hónapokon át beszélni. :) De valóban jó lenne, ha lenne már egy ilyen.

@Szabi®: Húh, hát ne is mond! Piszkosul megöregedett az elmúlt pár évben. Az autós dolgait nem nagyon nézem, mert nem érdekel, de az iphone X-es elköszönése és pl a mostani között eltelt kb 3 év, de mintha 10-et öregedett volna. Durva. Biztos vannak gondok.

Én megrendeltem, mert az i6-nál nem lehet rosszabb alapon. Csak december 1 mire kihozzák... katasztrófa. Még 4 hét... huh... Én is szívesen megnéztem volna, de a rendelés idején még a legtöbb helyen nem volt és nem akartam tovább húzni a megrendelést.

@Reverting: Ezaaaaz! Erre voltam kíváncsi, köszönöm! :) Nálam biztos nem lesz tok. :D Az akksi meg szerintem is elég lesz egy napra. Elvégre este v. napközben tölti az ember - nyilván nincs más opció. Ezért egész számú ugrásonként éri meg az üzemidőnövekedés. Vagy 1 egész nap, vagy két egész nap. Ha 1,5 napot bír, akkor kb tökmindegy, hogy fél napot bír vagy 1,5-et mert ígyis-úgyis napközben kell majd tölteni.

Btw, ha már itt tartunk azon agyalok, hogy vajon használjam hozzá a meglévő iPad töltőt, ami 10W-os, vagy vegyem meg 20W-ost? Tényleg csak 1m-es a kábel amit adnak hozzá? Mert könnyen lehet, hogy az íróasztalomon nem sokáig érne le az az 1 méter kábel...

Más. A Lidar (amit angolul Lájdár-nak ejtenek kedves Handrás és nem lidárnak), amúgy lehetne beszédtéma, mert az tényleg egy új technológia, amivel ki lehet váltani egy közepes 3D scannert és nekem speciel pont jól fog jönni a munkában. A Telexesek tesztjében be van linkelve egy pár scannelt modell, amit én ki is próbáltam és aktuális hálószobai projektembe illesztve és a lényeg az, hogy egész jóóóó! LINK. Nem azt mondom, hogy nem szar a modell, mert az :D , de távoli kitöltő objektumnak tökéletesen megfelel. Illetve szerintem, ez alapján lakások / házak felmérésénél is hatalmas előnyt adhat, amivel én egy rakás időt és így pénzt is spórolhatok.
Én pl részben ezért is rendeltem a pro-t.

[ Szerkesztve ]

(#697) tesz-vesz123 válasza Ricardo (#693) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Egészségügyben lesz igazán haszna (gépek), illetve okosotthonoknál. Aki szeret telefonon online játszani, annak az alacsony válaszidő miatt még jobb lesz az élmény.

(#698) YoSzabee válasza koxx (#695) üzenetére


YoSzabee
tag

Köszi! Gyári szilikon tok alternatívát keresek, egészen pontosan hasonló tapadást de mondjuk fele annyiért. Egyelőre nem járok sikerrel. Félek hogy a végén nem marad választásom :(

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#699) -secret- válasza YoSzabee (#698) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kinai kamu nem jo?

(#700) tool válasza Ricardo (#693) üzenetére


tool
tag

Nyilván jó dolog az 5G, de nálunk korai, nem lehet még 2-3 évig országosan kihasználni, addig lemegy még 2 generáció. Nekem 11pro van, de most is azt venném a jobb üzemidő miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.