Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) whatwhatwhat válasza tesz-vesz123 (#395) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Az apple az elejétől kezdve azt lovagolja meg, hogy úgyis mindenki tudja, hogy mi az az iphone, ipod és mac. Hűséges követőtáboruk van, aki apple termékeket akar venni az azt is fog venni. Nem kell hozzá plakát hogy tudják az emberek, hogy létezik egy új iphone, tudják hogy évente van új, valószínűleg nézték is a bemutatót. Aki pedig nem nézte, az úgyis szembe találja magát egy iphone hírrel vagy tesztel, vagy a családban vagy baráti körben valaki beszerzi az új iphone-t és megmutatja neki. Rengeteg média foglalkozik az iphone-nal, azon belül sok olyan kizárólag apple termékekkel foglalkozik. Sikeres youtube csatornák vannak amik csak és kizárólag apple termékekkel foglakoznak. Samsungnál vagy xiaominál ez abszurd lenne.
A többi gyártó ezt nem teheti meg, nem azért marketingelnek mert hülyék, hanem mert muszáj nekik, különben nem veszik a termékeiket. Egyik másik gyártó esetében sincs ilyen márkahűség és információáramlás, mint az apple-nél.

[ Szerkesztve ]

(#402) Bazi.Joe válasza tesz-vesz123 (#395) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Szerintem te a reklámozásra gondolsz!?
Mert a marketing tágabb értelemben:
"Olyan üzleti, vállalati tevékenység, ami a vevők, vagy felhasználók igényeinek kielégítése érdekében elemzi a piacot, meghatározza az eladni kívánt termékeket és szolgáltatásokat, megismerteti azokat a fogyasztókkal, kialakítja az árakat, megszervezi az értékesítést és befolyásolja a vásárlókat. Tágabb értelemben gyakorlatilag minden, amit egy vállalkozás csinál. Beletartozik a piacelemzés, termékportfólió kialakítása, árazás, reklámozás, értékesítési folyamat megtervezése és a vásárlók ösztönzése, befolyásolása is."
De a mai világban azt mondani hogy nincs szükség reklámozásra??

(#403) Navaren válasza tesz-vesz123 (#395) üzenetére


Navaren
aktív tag

"Az Apple nem nagyon szokott marketingelni szerintem." :F :F :F

Dude.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#404) delta1017 válasza snorbi82 (#379) üzenetére


delta1017
aktív tag

Azon a kijelző méreten tényleg lehet dolgozni :DDD :DDD :DDD
Akkor vegyen az illető egy tabletet, azon már lehet dolgozni.

(#405) atike válasza tesz-vesz123 (#395) üzenetére


atike
nagyúr

Why Apple Spends $1.8 Billion On Advertising [link]

Valóban.

Tudom, nem mai, de na... :)

[ Szerkesztve ]

(#406) tesz-vesz123 válasza atike (#405) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Én még nem igazán találkoztam Apple reklámmal. :D De, hogy egy híradót nem lehet úgy végignézni, hogy ne találkozzak egy Samsung, vagy Huawei reklámmal, az 100%! Még itt MA-n is rengeteg Huawei reklám szokott lenni...

(#407) spawn21 válasza tesz-vesz123 (#406) üzenetére


spawn21
veterán

Itthon. Azon kívül szinte mindehol

iPhone 13p

(#408) joey04


joey04
titán

Olyan aranyosan elvitáztok hangypöcsni különbségekről. Lehet fogni 1-1 olyan példát, ahol markánsabb különbség van, de alapvetően nagyon hasonló minőséget tudnak ma már a telefonok. A körítésben van különbség, meg pár extrában. pl telefotó kamera képességei, hány darab van belőle (ezekben pl a xiaomi első, mert 2x és 5x a lehető legkényelmesebb kombó), vagy videózásnál milyen felbontástól, fps-től lehet váltani a kamerák között (ebben meg a xiaomi gyenge), hogy melyik kamera használhat night mode-ot, melyik nem (emiatt pl az esti ultraszéles képei sokkal jobbak a 12-es szériának, mint az elődnek), stb, stb. A dxomark meg trágya, értékelhetetlen. Egyébként ott éppen előkelő helyen van az iPhone, mert a 11 pro-t csak olyan készülékek előzik meg, amik később jöttek ki. Megelőzi minden konkurensét, sőt pár későbbi csúcsmodellt is, pl note 20 ultra, vagy op 8 pro. És én ebben sem értek egyet, hogy utóbbi kettőnél jobb lenne egyértelműen. Abban pláne nem értek egyet, hogy a note 20 ultra rosszabb, mint az s20 ultra. Abban sem, hogy a mate 40 pro ennyivel jobb, mint a p40 pro. És abban sem, hogy a find x2 pro, vagy x50 pro+ ennyire elöl van. Szóval ez a lista totális katyvasz és hiteltelen, bármelyik gyártó szemszögéből nézzük is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#409) atike válasza tesz-vesz123 (#406) üzenetére


atike
nagyúr

Kis piac vagyunk mi nekik... :) Vagy inkább csak névleges piac... :DDD

(#410) tesz-vesz123 válasza joey04 (#408) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

+1

(#413) syIex


syIex
veterán

Na végre megjött a kis kék 12 pro. Kb. egy órája van a kezemben de azóta szerintem le se tettem mondjuk ez minden új készülék nél így szokott lenni de ez a visszatért design számomra ezerszer kényelmesebb mint a lekerekített volt sokkal jobban tartom benne a telefont és valahogy még prémiumabb érzés nyújt. Gyönyörű ez a szín nem bántam meg hogy ez lett viszont az egyetlen negatívum eddig az az oldalán a fényesített rozsdamentes orvosi acél. Ez több új lenyomatot gyűjt mint a bűnügyi helyszínelők egy hónap alatt... :DDD
Mindig cserélem évente az iPhone viszont nemtudom miért, de ennyire még egyiket sem féltettem pedig ugyanúgy mint eddig tok nélkül és üveg fólia nélkül akartam használni, de le se merem tenni nehogy meg karcolódjon szóval megyek és veszek rá valamilyen tokot és fóliát aztán ez majd biztos változni fog idővel de egyelőre valami miatt nagyon féltem. :DD

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#414) Pro Koryak válasza zsoltiz (#334) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nem azért tesznek 64...108mpx kamerát a telókba, hogy natívon használd, hanem erről a mpx-ről leskálázd 12...24...stb-re => így élesebb, részletesebb, jobb képet kapsz.

(#415) Fryskitt válasza syIex (#413) üzenetére


Fryskitt
addikt

Milyen? Mármint a színe? (Esetleg privátban pár fotó?) Mert nekem eddig olyan kopottnak tűnik kis szegény, emiatt az ezüst felé hajlok.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#416) syIex válasza Fryskitt (#415) üzenetére


syIex
veterán

Először ezüstöt akartam én is viszont egyáltalán nem bántam meg. Később tudok csatolni róla képet, de nincs mivel lefotózzam most. :U
Haverom aranyat rendelt és a legtöbb üzletben az is van kitéve viszont az már eléggé a sötét oldalra hasonlító arany szerintem szóval az alapból kilőve és a túl sötétet sem akartam most szóval ez a ketto volt a választási lehetőség, de amint mondtam egyáltalán nem bánom hogy ez lett. :N

Szerk.:

Ha Pesten jársz vagy oda való vagy akkor az Aréna iCentre-be ki van téve élőben is ez a model. Ott szemügyre lehet venni, mert a képeken azért tud máshogy kinézni kicsit. :K

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#417) Navaren válasza syIex (#413) üzenetére


Navaren
aktív tag

Szuper :).
Lőhetnél majd pár tesztképet Te is, ameddig még ilyen taknyos idő van, kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#418) syIex válasza Navaren (#417) üzenetére


syIex
veterán

Köszönöm! :C

Más;
Fehér szilikon tokot (eredeti) használt már valaki előző készülékeken és van róla véleménye? Nem színeződik el túl hamar?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#419) Navaren válasza syIex (#418) üzenetére


Navaren
aktív tag

Fehér szilikon óraszíjam volt, az 3-4 hónap alatt elég... 'nemszép' lett :).
Telefontoknál nem tudom.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#420) syIex válasza Navaren (#419) üzenetére


syIex
veterán

Az órán nekem is az (is) van és igazából azzal nincsen bajom meg egy kis fogkrém kihozza viszont azért kicsit másabb az anyaga a toknak mint a szijnak.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#421) viera válasza syIex (#413) üzenetére


viera
őstag

Gratulálok,használd egészséggel :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#422) Fryskitt válasza Ricardo (#372) üzenetére


Fryskitt
addikt

Mondjuk az olyan kitételekkel, hogy kinek van szüksége 5G-re (de ált. bármire), azért óvatosnak kellene lenni. Megvan az, hogy 640kb mindenre elég, ugye? Ettől eltekintve, meg attól, hogy valami egészen elképesztően irritál, hogy mennyire beképzelt a csóka korrekt kis összefoglaló - azt leszámítva, hogy nem értem, minek mondogatja, hogy hány órát töltött zene keresésével. Az hogy jön a videóhoz? Meg egyáltalában a telefonhoz?

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#423) kalimist válasza syIex (#418) üzenetére


kalimist
aktív tag

"Gyári" bőrtokok holnaptól rendelhetők (úgy emlékszem kérdezted korábban). Több mint egy hete tok nélkül használom (zsebben hordva) a szintén kék 12 Pro-t és egyelőre hibátlan állapotban van de azért holnap rendelek egy bőrtokot.

(#424) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Csatlakozom egy 12 Pro 256-ossal.
Androidról jövök, röviden tömören: Valószínűleg többet nem megyek vissza. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#426) atike válasza tibcsi0407 (#424) üzenetére


atike
nagyúr

Csak kíváncsiságból, de pontosabban miről...?

(#431) hemaka


hemaka
nagyúr

Nálam volt egy ideig a pro, áttoltam mindent a 11 pro-ról és azt használtam pár napig. Azonos feltételek mellett nálam kb. 1,5 órával hamarabb pusztult meg, ami ha olyan helyen vagyok, ahol nem tudok rátölteni, akkor szívás lett volna. Talán a következőbe akkut is tesznek...

(#433) tesz-vesz123 válasza tibcsi0407 (#424) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Én is Androidról váltottam iOS-re nemrég és ugyanez a véleményem eddig. :DDD

(#441) atike válasza tibcsi0407 (#434) üzenetére


atike
nagyúr

Én is keresem már a P30 utódját... :) Mondjuk nagyon is elégedett vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy merre induljak utána, mert az újak kilőve ugye... Megnézem majd én is mit nyújt most az alma. Számomra eddig nem volt alternatíva, de ki tudja....

(#442) odrif


odrif
MODERÁTOR

A topikot a sok off-tól, flame száltól, és személyeskedéstől kitakarítottam!
Kérem a témánál maradva fórumozzatok tovább!

20 éve a Prohardveren

(#443) tibcsi0407 válasza atike (#441) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerettem volna már egy kicsit nyugisasbb környezetet, amikor minden úgy működik, ahogy kell. A FaceID jó dolog, a kamera point and shoot, az alkalmazások pedig, amiket Android-on is használtam itt jobban működnek, szebbek, gyorsabbak.

https://utdetailing.hu/

(#444) hallerlaller válasza zsoltiz (#322) üzenetére


hallerlaller
addikt

Jó ez a link, de most ide rakd be harmadiknak az Mi 10 Lite 5G 12MP-t és lepődj meg.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#445) tesz-vesz123 válasza tibcsi0407 (#443) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Még a Google saját appjai is jobban működnek! :DDD

(#446) tibcsi0407 válasza tesz-vesz123 (#445) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hát a Gboard fapadosabb, mint az Android változat, a Gmail és a Chrome viszont tökéletes. Ugye a Chrome Androidon hónapok óta képes befagyni.

https://utdetailing.hu/

(#447) tesz-vesz123 válasza tibcsi0407 (#446) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Igen, nálam is napi szinten lefagyott, iOS-en még egyszer sem fordult elő. Még csak meg sem akad görgetés közben. Így a Chrome-mal megmaradtak a felhásználó neveim, jelszavaim. Nagyon örültem neki! A Gboard-ról nem tudok nyilatkozni, a gyárit használom.

(#448) INGJOKE válasza tibcsi0407 (#446) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én már rég letiltottam a frissítését, hogy alul maradjanak a gombjaim. :D
Én almáról jöttem, te almára mész. Ez a világ rendje... :D

(#449) zsoltiz válasza hallerlaller (#444) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Megnéztem. Meglepődtem :R
Ennek tényleg nagyon szép részletgazdag képe van. Köze nincs a Mi 10T Pro féle homályhoz.

(#450) tibcsi0407 válasza tesz-vesz123 (#447) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem a gyáriban nem tetszik, hogy nincs számsor és át kell kapcsolni hozzá a számokra.

#448INGJOKE
Jössz Te még vissza. :DDD

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.