Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Razzul válasza szubrutin (#61) üzenetére


Razzul
senior tag

A jelenlegi Androidos telefonomat valamivel több mint három éve használom és még használnám is, ha két év után nem kezdett volna lassulni és 2018 után az Android 9 óta is kapott volna főverzió frissítést.

(#102) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Csúnya. Nem is értem miért vannak oda az emberek az iphone telefonokért.Oké a rendszer stabilabb de ennyiért?

(#103) clubmonaco válasza doooo (#67) üzenetére


clubmonaco
tag

Ezt mondom:),kis különbsèg,100000ft.kb 160000-èrt megkapsz mindent másban,csak nem a Samsung,nem iPhone.Nekem mègegyszer Xiaomi-m van 4napja.De benne van minden!Majd rájöttök:) ..

(#104) Prowler


Prowler
senior tag

Elég lagymatagra sikerült a 12 széria. Az egyetlen pozitívum a nagyobb felbontású panel a nem Pro modellekben, de azon kívül csak a kötelezőt hozza. Kamera ugyanaz mint a 11ben, üzemidő kicsit gyengébb és kb ennyi. Az 5G adta előnyökből még csak kevesen tudnak profitálni. Az pedig, hogy megemelték az iPhone 12 árát a 11-hez képest miközben kivettek tartozékokat az alap csomagból elég elszomorító. Ennek fejében jöhetett volna minden 12-es iPhone alapból 128 GB-os tárhellyel.

Veremivadék Undorkutya

(#105) hyperspace válasza dilajoska1 (#18) üzenetére


hyperspace
őstag

Tartalomgyártóként én váltanék, 4K HDR 60 fps számomra csábító lenne. Meg talán egy picivel jobb pár dologban.

#68 Imilenni: Photo quality comparison

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#106) Juhaszatti válasza janeszgol (#100) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A 6s-nél ez a kikapcsolás (főleg hidegben), elismert szériahiba volt. A miénkben is ingyen cserélték emiatt az akkut, garanciaidőn túl is.

(#107) viera válasza clubmonaco (#103) üzenetére


viera
őstag

Csak nincs rajta iOS. :DD

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#108) PeAdam


PeAdam
tag

A tesztképek alapján a kamera közepes, de inkább gyenge minőségű, mindez majd 400 ezer forintért. Nem (csak) a megapixelek számával van a gond, 12 megapixelen is kifejezetten gyenge minőségűek a képek. Ezt egy 130 ezer forintos Mi Note 10 is körberöhögi 3-szor. A töltő mizériáról már nem is beszélve. Én a 70 ezer forintos P40 Lite-hoz is 40 wattos gyorstöltőt kaptam, ezek meg ennyi pénzért még az 5 wattosat is kiveszik pofátlanul.
(Jöhet a savazás) :U

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#110) scyllarus válasza nünüke1975 (#102) üzenetére


scyllarus
veterán

Mindkét rendszert használom. A stabilabb azért túlzás. Rondának ez az új ronda, de legalább kényelmetlen is.
Viszont a 6 év támogatás azt jelenti, hogy a 6. főverzió is ugyanolyan gyors és pattogós lesz rajta, mint amivel kiadták, nem egy "rányomjuk, aztán majd szenved vele a felhasználó valahogy" típusú. Ez még mindig csak álom bármelyik droidnál. Oké, csak egy nyomorult IOS lesz a frissítés után, az összes korábbi nyűgével, de ezt elvileg az első vásárlással bevállaltad.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#111) -Ben- válasza scyllarus (#110) üzenetére


-Ben-
veterán

"Viszont a 6 év támogatás azt jelenti, hogy a 6. főverzió is ugyanolyan gyors és pattogós lesz rajta, mint amivel kiadták, nem egy "rányomjuk, aztán majd szenved vele a felhasználó valahogy" típusú."

Jó is lenne, ha ez igaz lenne... :D

Más: mi folyik itt? Tegnap óta kint van a teszt és csak 110 hsz? :U

[ Szerkesztve ]

(#112) Imilenni válasza hyperspace (#105) üzenetére


Imilenni
addikt

Kb ugyanaz a szint, jól látom?

Press "F" to pay respects.

(#113) scyllarus válasza -Ben- (#111) üzenetére


scyllarus
veterán

Első generációs SE-m van, a 14 teljesen flottul működik rajta. Ha az előző hsz-ből nem lett volna egyértelmű, nem nagyon szeretem az IOS-t úgy általában, de ami jó, nem fogom letagadni. Nem vagyok elfogult, előnyeikkel és hátrányaikkal együtt használom mindkét rendszert.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#114) -Ben- válasza scyllarus (#113) üzenetére


-Ben-
veterán

Én meg tucatnyi "i" eszközön vagyok túl és nem értek ezzel egyet. :R Persze remekül működik egy 5 éves hardver is az aktuális szoftverrel, amennyiben nincsenek nagy elvárásaink.

[ Szerkesztve ]

(#115) Razzul válasza clubmonaco (#103) üzenetére


Razzul
senior tag

Olcsó telefon a Xiaomi és benne van minden. Cserébe csak annyit kell elviselnie a vásárlónak, hogy a kínai cég egyenesen Micimackónak továbbítja titkosítalanul a böngészési előzményeit és más személyes adatait még akkor is, ha ehhez nem járult hozzá.

(#116) 2ofthem válasza PeAdam (#108) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Fogalmam sincs miről beszélsz, nézd meg gsmarena-n a tesztképeket, mindig minden telefonnal ugyanott készíti a képeket, ott össze lehet hasonlítani. A fő kamera képei kifejezetten meggyőzőek.

(#117) PeAdam válasza 2ofthem (#116) üzenetére


PeAdam
tag

Nemrég teszteltem párom Xiaomi Note 8T telefonját, illetve az előbb említett P40 Lite-ot is. Sok olyan szituáció van a képek alapján, mikor az Iphone 12 ennél a 2 készüléknél gyengébb fotókat hoz össze, pedig ez a 2 készülék igencsak 100e alatti kategória. Részemről a cikkben leközölt képek egyáltalán nem meggyőzőek. És akkor még nem is egy Mi 10 PRO-val, vagy P40 PRO-val hasonlítottam össze.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#118) janeszgol válasza PeAdam (#108) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem a savazas jon, hanem a jelentes. Semmi ertelme nincs annak, amit leirtal.

(#119) hyperspace válasza Imilenni (#112) üzenetére


hyperspace
őstag

Az egyik itt jobb egy kicsit, a másik meg ott, én ezt látom.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#120) 2ofthem válasza PeAdam (#117) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Ne érts félre, jobbak a Mi Note 10 képei, én is látom. De 108 megapixelből csinál 27-et, ha jól látom, és azt hasonlítjuk 12 megapixelhez. Szerintem ez a 12 megapixel elég rendesen ki van maxolva, nagyon jók a képek. Megnéztem a Note 8T-t amit említettél, nézd meg a csigás képeket, ott jobb az Iphone szerintem. És ugye itt is 48 megapixelből lesz 12. Színek is sokkal jobbak. Árakat inkább hagynám, mert felesleges vitát szül.

(#121) roli901113


roli901113
csendes tag

Kettős érzéseim vannak. Az új készülékek nagyon tetszenek, dizájnban számomra sokkal jobb mint a 11-es széria. De megint árat emeltek, és még adapter sincs.. :W

(#122) Imilenni válasza roli901113 (#121) üzenetére


Imilenni
addikt

XS-t nézegettem, de úgyvoltam vele megvárom a mostani telókat.
Nagyon tetszenek, erősen gondolkodom rajta, de így hogy külön kell vásárolnom normális töltőt, és Lightning - Jack átalakítót is :U
A fülesért nemgáz, az nem valami nagy szám.
Nemrég még jack átalakító és járt a telefonom mellé + gyorstöltésre alakalmas fej.
Mostmeg dupla áron egyik sem jön vele.
Sajnos haladni kell a korral! :R

Egyenlőre tölteni se tudnám mivel a telefont :(

Press "F" to pay respects.

(#123) atike


atike
nagyúr

Kár a notchért, az akksiért és a töltőért... :U
Az ára és a minősége pedig a szokásos. :)

(#124) roli901113 válasza Imilenni (#122) üzenetére


roli901113
csendes tag

XS még mindig jó vétel lehet, mostmár azért találni emberi áron. :)
Igen, anno a 8 Plusomhoz még volt Jack átalakító. Azóta váltottam 11-re és mellé egy Airpods 2-re így ennek nem érzem hiányát. De tény, hogy aki most száll be az Apple világába, annak azért jócskán kell kompromisszumokat kötnie.

Az Apple arra hivatkozott, hogy mindenkinek van otthon korábbi töltőfej, amit tud használni. De azok usb-sek voltak, így számomra érthetetlen, hogy a 12-es szériához miért usb-c kábelt adnak... :C

(#125) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egyszerűen gyönyörű!

És brutál nagy fekete pont kis akksi miatt, és szomorú látni, hogy egy apple sem tudott értelmes minőséget kihozni a széles látószögű kamerából , el kéne felejteni pár évig, értelmetlen az egész

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#126) tesz-vesz123 válasza Imilenni (#68) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Én 11-re váltottam P20 Proról. Itt működik a Chrome. ;]

(#127) foximaxi248 válasza andor80 (#59) üzenetére


foximaxi248
csendes újonc

Ezt mondom én is.Nem tudom,miért értékeli mindenki olyan húú de jónak. Belenagyítva teljesen elmosódnak a fák levelei, a háttérben lévő házak abszolút nem részletgazdagok, még nem nem is annyira messze lévők sem, az előtérben árnyékosabb helyeken pedig elég zajosak a dolgok. Ez egy középszerű kamera. Jobb, mint egy 70 ezer Ft-os telefonnál, de bőven nem űberel egy csúcs samsungot, Huaweit stb.

(#128) clubmonaco válasza viera (#107) üzenetére


clubmonaco
tag

Szerintem nem baj De akinek az,maradjon Iphone-nál persze

(#129) clubmonaco válasza PeAdam (#108) üzenetére


clubmonaco
tag

Így van,ezt mondom:)!Szóval van itt átb.ás:).Xiaomi mi 10t pro is röhög..

(#130) syIex válasza foximaxi248 (#127) üzenetére


syIex
veterán

A csúcs Samsungot már az előző iPhone kamera renszer is überelte! :U

Nézz meg pár videót vagy tesztet és ne egy két kép legyen az alapod.... :B

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#131) 485


485
aktív tag

Nagyon vártam már ezt a formát újra, de sajnálom, hogy nem lett mindnek sima rozsdamentes kerete. Ezzel a színrefújttal nagyon gagyi. A fekete ezüsttel lett volna nagyon jó. Így marad a fehér. 2022ben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#132) Imilenni válasza roli901113 (#124) üzenetére


Imilenni
addikt

Olvastam énis, hogy eddig USB-s töltők voltak, mostmeg amikor már nincs fej, akkor fixes usb-c jött :C
Mit ne mondjak, eszük van!

Egyébként van valami ajánlott töltő, amivel fel is tölt gyorsan?

Press "F" to pay respects.

(#133) dilajoska1 válasza syIex (#130) üzenetére


dilajoska1
őstag

Biztos vagy benne?

[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#134) tesz-vesz123 válasza Imilenni (#132) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Én ezt a pakkot vettem. Versenyezned kell, ha van készleten, mert rögtön elkapkodják, vicc kategória az ára! Én is az utolsó előttit rendeltem hajnali 5-kor, amikor még volt készlet belőle. A másikat a topikban vitték el, amikor belinkeltem. :D

Baseus hálózati Type-C gyorstöltő + Lightning kábel

[ Szerkesztve ]

(#135) 2ofthem válasza dilajoska1 (#133) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Te itt a Samsungot látod jobbnak?

(#136) dilajoska1 válasza 2ofthem (#135) üzenetére


dilajoska1
őstag

Miért te nem :Y :U ? Iphone szétmossa (eltűnnek a részletek) + rengeteg zaj!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#137) clubmonaco válasza Razzul (#115) üzenetére


clubmonaco
tag

Na ezt hagyjuk ,ha mèg így is van,lenne.Nyugi,te is meg vagy figyelve akkor S maradjunk annyiban hogy mind gy,milyen eszközt használt,Windows,Android,ios-t.Úgy írtad mintha te kivètel lennèl:).S nem is erről van szó amúgy hanem a pènzedèrt mit kapsz vagy nem èrte,milyen mínősègben.Másik fele,megelőzte a Xiaomi az Apple-t mint 3.gyártó cèg.S szokták-szoktuk mondani hogy Kínaiakè lesz a hatalom.De nem is erre akarok kilyukadni hanem arra hogy bizony mínősègit ad ki a kezèből.Persze vannak lèpcsők hogy ki meddig megy el,de rájöttek hogy versenyben tudnak lenni😉,van lètjogosultságuk mert telepakolják jó dolgokkal jó-bb áron.Persze hogy ugrik rá a nèp(èn is) ha egyre többen mondjuk hogy jó.Nyugi,règebben legagyiztam èn is.Most meg tessèk,van ilyenem s jó.De már nem ciki ha ilyen van a kezedben(okè most tènyleg jó van a kezemben).

(#138) syIex válasza 2ofthem (#135) üzenetére


syIex
veterán

A baj akkor nem kevés.... :DDD
Egyedul a GSM ARÉNA logó ami talán jobbnak tűnik a samsungnal..

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#139) dilajoska1 válasza syIex (#138) üzenetére


dilajoska1
őstag

Meg kb minden 🤣🤣!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#140) 2ofthem válasza dilajoska1 (#136) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Hát én áthúzom a 10 fontoshoz illetve dollárhoz, és low lightban és good lightban is tisztábbnak látom az Iphone-t. De úgy látszik ez is szubjektív.
De nem akarom védeni, jómagam nem használok Iphone-t a régi SE óta, most egy P30 Pro-t nyúzok már 2 éve, mielőtt elfogultsággal vádolna bárki.

(#141) dilajoska1 válasza 2ofthem (#140) üzenetére


dilajoska1
őstag

Aha jó kis olajfestmény hatás + elmosás. A többiről inkább nem is mondok semmit. A 11 pro sokkal jobb képeket készített még low light-nál is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#142) #86564352 válasza roli901113 (#124) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem olyan bonyolult pedig. Korábbi iPhone user vagy? Használhatod a meglévő kábelt és töltőt az új telefonhoz is. Samsungról váltasz? Lightning-USB-C kábel jó a meglévő töltődhöz. Van Apple számítógéped? Ahhoz is jó. (és azok halmaza akit nem érdekel, mert évek óta wireless padra teszik)

(#143) janeszgol válasza Imilenni (#122) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor siess, mert az osszes iPhone dobozabol kikerul a toltofej.

(#144) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Kiváncsi vagyok milyen lesz a pro max a nagyobb szenzorral, akkuval. Kár, hogy az ultraszéleshez nem nyúltak érdemben.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#145) pintermiki


pintermiki
csendes tag

Nem tudom, jól értem-e. Tehát egy telefon, amely árából egy mikrót+hűtőszekrényt+mosógépet+nagyképernyős tv-t+sütőt tudok venni ajánlott :Y Plusz ugye aki megveszi, az pont ugyanarra használja, amire elég egy 30-ezres készülék is (zenehallgatás, facebook, youtube, böngészés, fizetés)

(#146) -FLY->


-FLY->
őstag

12 minire vagyok ráremegve, nyolcasomat lecserélni ilyenre szerintem abszolút jó döntés lenne. Hüm...

(#147) ILLDisPozed válasza -FLY-> (#146) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Én is hasonló helyzetben vagyok, bár próbálok még egy évet (10 hónapot) várni, mert igazából semmi baja még az i8-nak :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#148) tesz-vesz123 válasza clubmonaco (#137) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

megelőzte a Xiaomi az Apple-t mint 3.gyártó cèg

Arról érdemes lenne beszélni, hogy mivel is előzte meg! :) A 30 ezres Redmikkel, míg az Apple kizárólag csúcstelefont forgalmaz. Első nap többet adtak el a 12-esből mint szerintem a Xiaomi egész évben a csúcs Mi szériából...

(#149) hyperspace válasza pintermiki (#145) üzenetére


hyperspace
őstag

A helyén, és a kategóriájában kell kezelni a dolgokat. Az, hogy mennyibe kerül, elég szubjektív.
Ha azt mondanád, hogy iPhone 12, vagy Galaxy S20, na az már érdekesebb lenne.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#150) janeszgol válasza pintermiki (#145) üzenetére


janeszgol
félisten

Abszolut. 100 ezres vs 400 ezres noti? Hat teveben? Ugyanarra hasznaljuk mindet... Balazsfeco mindegyiken szol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.