Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) doooo válasza tibcsi0407 (#547) üzenetére


doooo
veterán

Na jó, de a 11-es széria is megkapja ezt előbb vagy utóbb, nem? Egy generációval régebbi hw-en is lehet még javítani a sw-es feldolgozáson, ha más gyártóknál lehetséges akkor a "szoftveres támogatás élenjárója" címet jogosan viselő Apple-nél is így illene. Elvégre RAW formátumot eddig is tudtak készíteni, a SmartHDR meg a Deep Fusion pedig a 11-es szérián is ugyanúgy működik, tehát a kettő kombinációja is működhet. Szóval a ProRAW tényleg érdekesen hangzik, kíváncsi is vagyok rá, de addig is, sajnos, láthatóan, érvényes marad amit fentebb írtam.

(#552) tibcsi0407 válasza doooo (#551) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó kérdés, de szerintem nem fogják megkapni. Gondolom hardveres oka nincs, egyszerű üzletpoltika. Egyébként nem egy korrekt dolog szerintem.

https://utdetailing.hu/

(#553) syIex válasza ΞΔGLΞ (#497) üzenetére


syIex
veterán

Színből nekem is az volt a kedvencem. Imádtam és jó darabig csak kendőre tettem le, de egy idő után meguntam és ezt meg is bántam amikor eladáskor mindenki azon ciganykodott, hogy milyen karcos... :DDD
Viszont ugye az a fém volt úgy csiszolva aztán üveggel gondolom úgy nem lehet megcsinalni...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#554) Bdanyy válasza tibcsi0407 (#534) üzenetére


Bdanyy
addikt

Volt már 2004-ben is a nokiának (7610 pl), 2005-ben meg még lehetett úgy reklámozni az N90-t, hogy VHS-quality video recording :DD [link]
N95-öt már DVD-hez hasonlították :D

Lassan 20 éve is voltak már szép árak, a csúcskategória sosem volt olcsó

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#555) tibcsi0407 válasza Bdanyy (#554) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, hogy nem volt. Sőt, a Nokia igencsak el volt szállva már akkor is. :)

https://utdetailing.hu/

(#556) clubmonaco


clubmonaco
tag

Nokia akkor èlte csúcspontját,mindenkit vért.3s jó is volt,valljuk be

(#557) Dany007 válasza Bdanyy (#554) üzenetére


Dany007
veterán

Uh, de durva! Na most számoljuk hozzá, hogy akkor mennyi volt az átlagkereset, az előfizetéssel is 200-ért árult telefonhoz képest. Azta! :)
Az első telefonomat azt hiszem 2000-ben, talán 2001-ben vettem, egy Ericsson GH688-as volt 16 ezer forintért vettem használtan.LINK. Úgy emlékszem külön töltőegység volt hozzá, ki kellett venni az akksit, berakni egy dokkolóféleségbe és úgy lehetett tölteni. :)

Kerestem infláció kalkulátort de nem találtam használhatót. Kíváncsi lennék, hogy a képen szereplő 2002-es 200 és 300 ezer forintos telefon vajon mennyi lenne mai értéken?

(#558) Evil Snowman válasza jófejsrác (#478) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Amennyire az időm engedte egy 20 percet tudtam tesztelni a játékot. 100%.ról 96%-ra merült a telefon, a kamera magasságában melegedett kissé, de semmi extra. Én FPS droppot nem tapasztaltam, igaz csak a tutorial-t tudtam végig vinni.

Vasárnap még egy CoD-al meg tudom nézni hosszabb távon, ha gondolod. :B

(#559) hyperspace válasza Bdanyy (#554) üzenetére


hyperspace
őstag

Köszönöm az időutazást. Ezek a pöttyök olyan ismerősek voltak kék háttérrel :) . Gimiben lestem ezeket a listákat állandóan. :R

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#560) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

miközben végre eltűnt a gyenge minőségű kijelzőpanel az alapmodellekből
Ezt most nem értem... Eddig az volt az almás ips kiváló kijelző?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#561) ronson88 válasza Dany007 (#557) üzenetére


ronson88
tag

Régi szép idők :)

Megkerestem, 1996.04.23-án vásároltam újonnan egy ilyen GH688-at, az akkori könyvelési adataink alapján 108 500.- Ft-ért.

Az első mobilomat pedig 1994 februárjában vettem az akkori Westel 900-tól, egy Motorola D5200 Flip-et 125 000.- Ft-ért, igaz ebből nem csekély összeg volt a hálózati belépési díj, az akkor induló GSM 900-as hálózatba.
Az élet császárának éreztem magam vele, akkoriban huszonévesen :D
(Ez amúgy akkor kb. 1,5-2 havi jövedelmem volt.)

És ha már így belejöttem az időutazásba, akkor még két adat, azután befejezem.

2001 nyár, Ericsson T39 180 000.- Ft-ért, majd ezt váltotta 2003 tavaszán egy SonyEricsson P800 250 000.-Ft-ért.
(Mindkét készülék kb. az egyik legkomolyabb portéka volt a maga idejében és mindkettő szürke importos ár, mivel akkoriban ezeket még nem igen forgalmazták a megjelenéskor hivatalosan sehol.)

Ehhez viszonyítva a mai iPhone (és az egyéb gyártók) árai nem is annyira elrettentőek, csak kellően öregnek kell lenni az árcédula elolvasásához :DD

[ Szerkesztve ]

(#562) 7Heads Drago válasza ronson88 (#561) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Durva... :))

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#563) xtremetuning válasza ronson88 (#561) üzenetére


xtremetuning
addikt

'97 Motorola d160 - a krumpli. :DDD Folytatás nokia 2110i.

2002-ben már nokia 8850 acél kivitel, fehér háttérvilágítással, amit egy ügyfelem hozott az araboktól. Potom 250-et adtam érte. :D
Itthon nem is láttak még ilyet. Emlékszem, bevittem a westelhez és nem is tudták, hogy mi az. Fiatalság - bolondság. :)

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#564) Szabi® válasza Bdanyy (#554) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem Ericsson Gf 768 volt az első mobilom,aztán jött a szokásos Nokia vonal,3210,3310 és 3510i (amiből még van itthon egy működő a mai napig) :D

(#565) spawn21 válasza ronson88 (#561) üzenetére


spawn21
veterán

Legelső telefonom sagem myv55 volt azt hiszem. Haverom akkor vette magának a Siemens st55-öt. Utána lett Motorola e95 azt hiszem. Szerintem már keverem keverem a számokat. Azok is egy kisebb vagyon volt nekünk.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#566) ΞΔGLΞ válasza ronson88 (#561) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Valahol a padláson egy dobozban megvan még a "táskás mobilom' 1992-ből. Olyan k..va drága volt, hogy egy fél f opel astra kijött volna belőle...450-es hálózaton működött. (Ericsson Hotline). Utána volt még pár 0660-as telefonom, de a 900-as rendszerbe 94 váltottam egy orrturkálósnak hívott Ericsson gh 198-as mobillal a westel 900-nál, hogy ennyi idő alatt mennyi készülék fordult meg a kezeim között, arról regényt lehetne írni.
Amúgy a rendelést leadtam a pro max-ra, de hogy ebből mikor lesz valami... :U

(#567) clubmonaco válasza ronson88 (#561) üzenetére


clubmonaco
tag

Most milyen és van?

(#568) koxx


koxx
MODERÁTOR

Srácok, a retro telefon témát azt hiszem kiveséztük, megvan ennek is a megfelelő topikja. Itt viszont az iphone 12 a fő irányvonal.

(#569) Gempas 70 válasza ΞΔGLΞ (#566) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

pro max-ot fogdostad már?? Azon filózok én is.. S7edge-et váltana

[ Szerkesztve ]

(#570) jófejsrác válasza Evil Snowman (#558) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Kösz-köszi! :R

Mindenképp érdekel, mert inkább venném a legújabbat. Egyébként így 1-2 nap elteltével továbbra is meg van az örömöd benne? Megérte erre váltani?

(#571) ronson88 válasza clubmonaco (#567) üzenetére


ronson88
tag

Galaxy S10, amit 12 Minire készülök cserélni.
Nagyon tetszik a kompakt mérete, egyedül a Touch ID hiánya aggaszt egy kicsit, de remélem a Face ID-vel majd sikerül megbarátkoznom.
(Bár olvasok róla elégedetlen véleményeket.)

(#572) domerator válasza ronson88 (#571) üzenetére


domerator
veterán

Nem rossz az a face id... nekem sokszor áldás, pl. amikor a céges kétfaktoros azonosításkor nem kell kódokat pötyögnöm, vagy a bankoláskor is jól jön. Viszont az is igaz, hogy a touch id is hibátlan az iphone-okban, nemrég beállítottam egy ismerős 6s-én az apple payt és hibátlanul villámgyorsan ment az ujjlenyomatos bekapcsolás.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#573) ronson88 válasza domerator (#572) üzenetére


ronson88
tag

No, ezt örömmel olvasom.

(#574) tibcsi0407 válasza domerator (#572) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egyedül a maszk tudja igazán megzavarni. Vásárláskor ez pont nem előny.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#575) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

S7 edge Samum van.. kamerával alapjában véve elégedett.
Tudja valaki hogy a 12 mini kamerája hozza azt a szintet? Mert ha igen akkor nyugodtabban váltanék.

(#576) Szabi® válasza Gempas 70 (#575) üzenetére


Szabi®
addikt

Azt ? Attól többszörösen jobb szintet hoz a 12 mini. 4 év van a két telefon között.
Az iPhone mércével hatalmas fejlődés :)

(#577) Gempas 70 válasza Szabi® (#576) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Oksa. Köszi :)

(#578) ΞΔGLΞ válasza Gempas 70 (#569) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Dehogy fogtam. Szerintem nincs is olyan hely még, ahol kint lenne.

(#579) Decske válasza Gempas 70 (#575) üzenetére


Decske
aktív tag

Nézd meg a 12-es képeit (mivel azonos lesz a kamerája a 12 minivel) és döntsd el, hogy látsz-e valamilyen fejlődést/különbséget vagy ugorj be valahova, ahol ki van állítva és ott kattintgass párat egymás mellett. Saját szemedre hagyatkozz, látod micsoda véleménykülönbség volt korábban.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#580) Imilenni


Imilenni
addikt

Hát srácok, a 3 szolgáltató közül sehol sem volt.
Vodánál talán, de elég bunkó fasz volt a munkatárs.. :U

Press "F" to pay respects.

(#581) atirag válasza Noukoum (#58) üzenetére


atirag
őstag

Azért kíváncsi lennék ezt mire alapozod?!

(#582) koxx válasza Noukoum (#58) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Hányan vesznek ezért megjelenéskor apple készüléket?"
Meglepődnél mennyire sokan.

(#583) aTe014


aTe014
aktív tag

Egy láma kérdés, de be lehet olyat álltani, hogy semmilyen értésítés ne élessze fel a kijelzőt?
Ha pedig manuálisan feloldom, akkor ott legyen a zárolási képernyőn.

Android-userként kérdezném.

i14Pro

(#584) -secret- válasza aTe014 (#583) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Éjszakai mód bekapcs.

(#585) Noukoum válasza koxx (#582) üzenetére


Noukoum
veterán

Hogy aztán 6 évig használják? Tapasztalat?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#586) Szabi® válasza Noukoum (#585) üzenetére


Szabi®
addikt

Én az iPhone 4s-t direkt azért vettem megjelenéskor, hogy "nah majd ezzel jó sokáig el leszek".
Megjelent az 5s, már adtam is el a 4s-t, és újítottam 5s-re, az annyira tetszett akkor :)

[ Szerkesztve ]

(#587) Navaren válasza aTe014 (#583) üzenetére


Navaren
aktív tag

Do not Disturb - funkció.

Én így használom.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#588) spawn21


spawn21
veterán

Na. Mostmár csütörtök óta használom.
videóban hatalmas a fejlődés, amit szinte semmin nem tudok lejátszani :)
ezen kívül valóban naaaaagyon keveset ad 11 pro-hoz képest. Aksiban érződik a visszalépés. Így holnap viszem is vissza.

iPhone 13p

(#589) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Máshol olvastam hogy e simmel néha szakadozik a vonal. Nálatok is volt hasonló?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#590) Ron Swanson válasza spawn21 (#588) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Ezt szomorúan hallom.. én most tervezek 12 vagy 12 Pro-t venni, de félek hogy egy napot sem fog kibírni az akksi. Androidos telefonról váltanék, a legutolsó iPhone-om egy XS volt, a 11-es szériát kihagytam.

[ Szerkesztve ]

(#591) clubmonaco válasza spawn21 (#588) üzenetére


clubmonaco
tag

Ennyit a 400000ft-ról:).(vagy mennyi)

(#592) koxx válasza spawn21 (#588) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pro modell gondolom. Hogy hogy nem tudod lejátszani?

(#593) spawn21 válasza Ron Swanson (#590) üzenetére


spawn21
veterán

Nem kifejezetten rossz az aksi, csak kevesebb. Engem zavar. Egy napot a sima és pro kb kibír. Többet szerintem nem, ha használod. Majd úgy is mindjárt jönnek a 12345 óra SOT userek :DDD

Koxx: igen az. ugye kell hozza olyan készülék ami támogatja ezt a videó formát. Dolby HDR.(kikapcsolható, akkor pedig 11 pro szinten van )Még az lg olde tv-m sem tudja 😅 viszont videóban fejlődött. Mindenképp pozitív dolog.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#594) Fryskitt válasza Szabi® (#515) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ezt annyiszor belinkelitek ide... az a videó alapvetően nem húzza le az új iPhone-t és nem is élteti a régit annyira (sőt inkább azt mondja, hogy már ott is olyan volt). Azt meg, hogy két lencse szar fotóra használva, sem mondja. Azt mondja, hogy videó alatt a főkamera eszméletlen jó, a többi nem annyira. De szerintem meg a másik két kamera egyszerűen nem videóra lett kitalálva.
Szóval az a teszt szerintem nem azt jelenti, amint amit ti magyaráztok bele.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#595) joey04 válasza Ron Swanson (#590) üzenetére


joey04
titán

XS elég volt üzemidőben?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#596) evo87


evo87
őstag

Volt az előzőekben kérdés, hogy a 12 üzemidőben mit tud... Nálam Xs-t váltott egy sima 12... És érezhetően jobb, lényegesen.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#597) Evil Snowman válasza jófejsrác (#570) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Számomra még mindig nem okozott csalódást. Az igényeimet tökéletesen kielégíti, valamint a Siri is elég szépet fejlődött számomra, ahooz képest amit korábban tapasztaltam.

Szerintem marad a Note 10 Plus meg megy majd apróra hamarosan. :B

(#598) joey04 válasza evo87 (#596) üzenetére


joey04
titán

72 vs 84h még szép, hogy jobban bírja. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#599) 7Heads Drago válasza joey04 (#598) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jah
Meg hát ebben mégis csak 100/100 as akku.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#600) Ron Swanson válasza joey04 (#595) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Hát, az XS necces volt, épphogy kibírt egy napot, néha rá kellett töltenem. Bár azóta változtak a szokásaim is, akkor még egyetemista voltam és reggel 7-től délután 5-ig nyúzva volt rendesen. :DD
Telekomnál megint van készleten arany 12 Pro, de nem tudom hogy megrendeljem-e. :U Alszom rá még egyet (aztán megint elfogy addigra).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.