Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) vakond5 válasza greenmeister (#99) üzenetére


vakond5
őstag

Kiegyensúlyozott legyen. CPU-nál minimumnak 5, maximumnak 100%-ot adj meg, bár ennek alapból is így kell lennie.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#102) greenmeister válasza vakond5 (#101) üzenetére


greenmeister
tag

Köszönöm. Megoldottam a dolgot. Kivettem a Program Files könyvtárból a PSCheck könyvtárat. És átraktam egy másik partícióra. Egyszerűen nem jegyezte meg a beállításokat a program, se rendszergazdaként se normál módban. Mintha a beállításai írásvédettek lettek volna. Mostmár beolvassa a mentett beállításokat és indul is indítópultból és be is zárja. Viszont indulásnál dob egy ablakkot hogy nem a maximum performance profil van beállítva a Windosban. Végigpróbáltam, mind a három enegiasémával és mindig feladja az ablakot. Ere valami megoldás esetleg? Amúgy végre hibátlan a dolog. Köszi az eddigi segítséget. :C

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#103) vakond5 válasza greenmeister (#102) üzenetére


vakond5
őstag

Ah, na ez a kiakasztó dolog. Lényeg hogy megoldódott :C

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#104) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

sziasztok!

nekem van egy olyan problémám, hogy ha az ütemezésnél beleírom a -load xxxxx.pcx tagot akkor hibával azt írja ki, hogy nem tudja betölteni a profilt illetvea fájlt.
viszont ha az asztalon lévő parancsikonba írom be a tagokat akkor szépen betölti a profilt fut 2mp.ig a progi és szépen kinéz. szóval az ütemezőben van kavarodás. ha viszont kiveszem a load-ot akkor szépen elindul a progi majd kilép ahogy kell. miért lehet ez? a D meghajtómra telepítettem.
ha van ötlet szívesen veszem! thx! (win7 64bit)

(#105) vakond5 válasza Hurkaleves (#104) üzenetére


vakond5
őstag

Ellenőrizd le, hogy biztos jól adtad-e meg a file elérési útját, valamint, hogy nincs bármelyik, oda vezető mappa nevében szóköz.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#106) Hurkaleves válasza vakond5 (#105) üzenetére


Hurkaleves
őstag

na, működik! szépen teszi a dolgát!
ott rontottam el, hogy az ütemezőben nem írtam ki a profil fájl teljes elérési útját! :)
azért mert az asztalon lévő parancsikonnál nem kellett megadni az elérési utat, elég volt hogy beírtam a profil nevét. ez egy kicsit összezavart, de most már tökéletesen műxik a progi! thx!

A10-4600M mobil procim van és 2700Mhz-nél 1.137V adott neki alapból a gép én most 1.050V-tal tudom hajtani stabilan! ha már nyertem egy pár fokot mínuszba akkor már megérte!

(#107) vakond5 válasza Hurkaleves (#106) üzenetére


vakond5
őstag

Nincs mit. ;)

Bizony bizony, és nem csak hűvösebb lett, de kevesebbet is fogyaszt, így az akksit is jobban kíméli. :K

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#108) Hurkaleves válasza vakond5 (#107) üzenetére


Hurkaleves
őstag

aksit.. ömm igen. erre én is gondoltam, de úgy van alapból beállítva (és nem is piszkáltam), hogy aksiról nem teker 2700-on hanem csak 2300-on ahol 1.025-öt kap tehát alapból kevesebb. de ha beállítanám, hogy aksiról is "performance"-ba menjen akkor elő jönne az alul feszelés jótékony hatása!
általában hálózatról használom és a hőmérséklete gémelés közben elég durva. most kézzel érezhetően "hűvösebb". hőfok monitorozót nem használtam tehát pontos értéket nem tudok, de ahogy írtam hüvibb lett. ez volt a cél! szóval köszi a cikket és a segítséget mert bár megvan a program egy jó ideje, de nem tudtam használni ezért parkoló állásba tettem. idáig. :R

(#109) vakond5 válasza Hurkaleves (#108) üzenetére


vakond5
őstag

Nagyon szívesen. ;)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#110) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen hibaüzenetet, Could not read Power Scheme name: A művelet sikeresen befejeződött.
A program nem is indul el... :( Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#111) mdraco


mdraco
őstag

Másik módszer, hogy felvesszük ütemezett feladatnak a program futtatását -> profil betöltését -> program bezárását. Meghatározzuk, hogy rendszerinduláskor töltődjön be a program, vagy, ha szoktuk altatni is a gépet, akkor meg kell adni azt is, hogy feloldáskor is lefusson, valamint, hogy miket csináljon. Előbbit az ütemezőben való feladat felvételekor a Triggers (Indítás), utóbbit az Actions (Műveletek) fül alatt tehetjük meg.

Műveletekhez betallózzuk a "PSCheck.exe"-t, majd a feltételeknél megadjuk, hogy honnan töltse be a profilt "-load <elérési út>", mennyi ideig fusson "-run <millisecundumos érték>", majd, hogy automatikusan kilépjen "-quit". Egymás mellé írhatóak a parancsok.

Lehet hülye vagyok hozzá, de nem tudom itt hogy fogjak neki...
És úgy tűník ez is szoftveres megoldás, ha bios nem jegyzi meg :U

[ Szerkesztve ]

(#112) vakond5 válasza mdraco (#111) üzenetére


vakond5
őstag

Ütemezőben készítesz egy új feladatot, és a következőket adod meg az egyes pontoknál:

General fül: jobb oldalon középütt a gombra kattintva kiválasztod a felhasználódat, bejelölöd, hogy akkor fusson, ha be van jelentkezve a felhasználó, és hogy legmagasabb jogokkal fusson.

Triggers fül: felveszel egyet, hogy rendszerinduláskor fusson

Actions fül: kiválasztod a program indítása lehetőséget, majd az első szövegdobozba betallózod a PSCheck exéjét, eggyel alá pedig beírod ezt: "-load <mentett profil elérési útja> -run 1000 -quit"

A szoftveres megoldást a cikkben úgy értettem, hogy az egész CnQ Windows alól van megvalósítva is, és végrehajtva is, míg itt csak a gyári értékek vannak átállítva, viszont attól még a BIOS és a processzor végzi a dolgokat.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#113) mdraco válasza vakond5 (#112) üzenetére


mdraco
őstag

Köszönöm szépen :R

(#114) vakond5 válasza mdraco (#113) üzenetére


vakond5
őstag

Szívesen ;)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#115) solfilo


solfilo
veterán

Sziasztok!

Letölteni honnét lehetne a szoftvert? A cikkben lévő linkről sajnos nem jön le. :(

solfilo

(#116) GgG91 válasza solfilo (#115) üzenetére


GgG91
tag

(#117) vakond5 válasza GgG91 (#116) üzenetére


vakond5
őstag

Javítottam a linket az általad megadottra, köszi! :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#118) solfilo válasza GgG91 (#116) üzenetére


solfilo
veterán

Köszönöm! :C :R

mod: későbbi verziót tud valaki esetleg? Egy A8-7600-hoz használnám majd, elvileg 3.5.27 és utániak támogatják. :B

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#119) vakond5 válasza solfilo (#118) üzenetére


vakond5
őstag

Néztem az általad linkelt hsz-ét Fiery-nek, rá is kerestem a 3.5.27-re, de egyszerűen semmi. Valószínűleg igaza van azzal, hogy "Az megint mas kerdes, hogy mennyire publikus szoftver ez", viszont ebből ered a kérdés, hogy vajon ő honnan értesült róla :D

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#120) solfilo válasza vakond5 (#119) üzenetére


solfilo
veterán

Gondolom ő hozzá fér sok nem publikus dologhoz is AIDA64 kapcsán. :)

solfilo

(#121) vakond5 válasza solfilo (#120) üzenetére


vakond5
őstag

Csak megkérdezem akkor, hogy a közjó érdekében megosztja-e velünk :C

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#122) solfilo válasza vakond5 (#121) üzenetére


solfilo
veterán

:C :R

solfilo

(#123) vakond5


vakond5
őstag

Sajnos nem oszthatja meg :(

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#124) solfilo válasza vakond5 (#123) üzenetére


solfilo
veterán

Hát ez sajnálatos... :O

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#125) carr


carr
őstag

visszataláló :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#126) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

nem tudom tudtátok e, de a pscheck használata letiltja a turbo módot laptopnál. magyarul semmilyen körülmények között (1 vagy 2 szál használatánál) nem megy föl a proci turbó szintre.
egy véletlen tesztelés közepette állapítottam meg ezt. inaktiváltam rendszer indításnál a pscheck-et és így szépen műxik a turbó. szép volt jó volt, de sajnos a teljesítmény rovására, szóval kikapcsoltam.
vagy ezt már mindenki tudta? :B

(#127) vakond5 válasza Hurkaleves (#126) üzenetére


vakond5
őstag

Ez újdonság, köszi hogy megosztottad! :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#128) Hurkaleves válasza vakond5 (#127) üzenetére


Hurkaleves
őstag

semmi extra beállítást, elállítást nem csináltam, csak a legfelső feszültséget lentebb vettem. nem is tudtam, hogy ilyen "anomáliát" okoz... :)
így egy vagy két szálon jóval több pontot kap a gép. (szintetikus teszt szerint)

(#129) vakond5 válasza Hurkaleves (#128) üzenetére


vakond5
őstag

Örülök hogy sikerült eredményre jutni. :C

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#130) Hurkaleves válasza vakond5 (#129) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nos igen.. így haladunk előre, így leszünk okosabbak ha megosztjuk tapasztalatainkat! ;)

(#131) vakond5 válasza Hurkaleves (#130) üzenetére


vakond5
őstag

:R :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#132) zseko


zseko
veterán

Ejjj, nem tudtok ti tuningolni, ma megosztották velem a 'tutit' :DDD Egyik ... ismerősöm ma kiosztott hogy rosszul tudom, mert ha azt akarom hogy kevesebbet fogyasszon a gép több feszültséget kell neki adni, mert akkor így kevesebb MHz-en kell járnia ugyanahhoz a teljesítményhez és így kevesebbet fogyaszt. Tuningkor meg pont fordítva, kevesebb feszültséget kell adni a procinak, hogy gyorsabban pörögjön...
:O

Lehet nem pontosan idézem, mert olyan túlfeszültséget kapott az agyam, hogy túlságosan lelassult és kifagyott... :DDD

HR24.hu

(#133) vakond5 válasza zseko (#132) üzenetére


vakond5
őstag

Anyám, borogass, hahahaha. :DDD

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#134) Szpisti


Szpisti
addikt

Feltelepítettem ezt a PSCheck-et, (3.4.1) de nem indul el, csak a Feladatkezelőben látom, hogy fut a háttérben, 30%-os processzorterheléssel...
Mi lehet a gond? Win 8.1 64bit

Próbáltam rendszergazdamódban, Win7 kompatibilitással, de ugyanaz...

(#135) vakond5 válasza Szpisti (#134) üzenetére


vakond5
őstag

Valamiért nem kompatibilis valamivel. Összesen ennyit tudok mondani, ugyanis egyik ismerősömnél is pontosan ugyanez történik.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#136) Z10N


Z10N
veterán

Most fogom elkezdeni hasznalni. Eddig a K10STAT-tal oldottam meg, de tuningnal blokkol. Nem enged tulfeszelni, ezert csak alapfeszultsegen lehet "faragni" (phenom2 x945 1275mV). 800MHz-nel le tudtam menni 775mV-ra (cpuz szerint 764-772mV). Viszont, ha tulfeszeltem BIOS-ban ez felulirta es ha nem volt eleg akkor fagyott. Lehet registry-ben valamelyik kapcsolot/erteket at kene irni, meg utana nezek. Beallitottam, hogy rendszerinditaskor lefusson a profil es alapertekeken kivalo volt (minusz 5-10W Pstate-enknet es 5-7°C is akar).

Ui: Amugy a CpuDid/CpuFid nem egeszen pontos szerintem a leirasban, azok cpu szorzo es oszto regiszterek. A max szorzo phenom-nal 30 alatt van valahol (Kaverinel lattam 40-ig). Szoval ha nagyon magas szorzot (64 regiszter van ugye) osztasz vissza nagy osztoval (1/2, 1/4, 1/8, 1/16) akkor nem mukodik. Az osztok hatasara is lassul egy szint utan (nyolcadalo, tizenhatodolo). A "negyedelo" meg megy, igy be lehet allitani x.25-75 ertekeket. Lehet csinalni egesz egzotikus osztasokat is :) Szoval pl.: 64/16=x4 nem megy, 16/4=x4 megy. Bar gondolom ez evidens :D A cel most a lenne, hogy a legalacsonyabb "pX"-nel, azaz 800MHz-korul alulfeszelem, illetve a tobbi kozbenso erteknel, ami szinten egyedi visszaosztas lenne. P0-nal pedig tulfeszelni a tuninghoz. Azaz amikor kell akkor hajtson rendesen, amikor nem akkor maradjon "CNQ" ;)

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#137) vakond5 válasza Z10N (#136) üzenetére


vakond5
őstag

Igen, ahogy írtad, szinkronba kell hozni a feszültségeket a bios beállítással. Mikor a H100i-m gariban volt, feltettem a gyári hűtőt, és természetesen alapórajelen alulfeszeltem a procit. Azt vettem észre, hogy alacsonyabb max órajelen a többi szorzóhoz tartozó feszt is lentebb tudtam venni. Tehát az addigi max 4600MHz mellett a min 1400MHz legkevesebb 800mV-tal volt stabil, viszont mikor levettem a maximumot 3600-ra, akkor 1400-on elég volt neki 700mV is. Úgyhogy azt javaslom, hogy ha még nem tetted volna először a tuningot állítsd be ahogy szeretnéd, és csak utána kezdj neki a PSC-nek.

UI-ra: Köszi hogy ezt megosztottad, nem tudtam! Azért írtam úgy a cikkben, mert 1: ha csak simán lépteted a két értéket, akkor úgy alakul az órajel, ahogy írtam, 2: ez szerintem minden fajta prockóra igaz, és nem akartam bonyolítani a dolgokat, még ha tudtam volna se. :R

Sok sikert vele, ha kell valami segítség, szólj nyugodtan! ;)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#138) GgG91 válasza vakond5 (#137) üzenetére


GgG91
tag

csak a beállított feszültségtől függ, ha biosban normálon marad, akkor a program által kiírt a tényleges, viszont ha +0,1v-ot állítasz biosban, akkor a progranál is hozzá kell adogatni a +0,1v-ot (vagy kivoni ha alulfeszelted)
Viszont nekem valamiért nem szereti a win 8.1 u1-et :/ pedig már ment rajta, és szűz a rendszer. Esetleg tudtok valami frissítésről amit nem szeret?

(#139) vakond5 válasza GgG91 (#138) üzenetére


vakond5
őstag

Pontosan, a cikkben is leírtam hogy a bios-ban állított értékhez kell viszonyítani.

Frissítési baja biztos nincs, mert én mindig frissítem a rendszert és itt tökéletesen megy. Ismerősnél ugyanez a helyzet.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#140) Z10N válasza vakond5 (#137) üzenetére


Z10N
veterán

Nah van fejlemeny. Mar ket hete nyuzom igy szoval stabil. Kiprobaltam ahogy mondtad. Beallitottam a tuningot es visszaskalaztam. Amugy eleg "buta" a k10stat es a pschk is, mert nem simeri fel a feszultseg es frek. ertekeket. Viszont szepen linearisan lehetett skalazni. Maradtam a k10statnal, bar a pschk-t is hasznaltam a teszteleshez (furcsa, mert ugy tudtam a phenom2 nem tudja elteroen allitani a magok fesz/frek ertekeit, de megis lehet). Szoval elinditottam a levett ertekekkel az automata pstate teszteleot es kozben prime95 ment ket orat. Igy van tuning is es van alulfeszeles is egyben, csupan amennyivel megemeltem a feszt a bios-ban annyival kellett lentebb venni (kb 100-110mV). Most valtok majd X6-ra ott kivancsi leszek az ertekekre.

phenom2 x945 (15x200 1275mV):
14x250 3500 1360mV
10x250 2500 1152mV
6x250 1500 904mV
3x250 750 752mV

15x250 3750-t nem probaltam, mert ott mar sokat ker 1450mV folott (nem egy tuningos peldany), inkabb kimelem

htt2000
cpu-nb2500 1225mV
dram1666 1668mV

min 17-18°C
avg 22-25°C
load 33-43°C
max 48-50°C

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#141) vakond5 válasza Z10N (#140) üzenetére


vakond5
őstag

Hibátlan, örülök hogy sikerült találnod egy jó beállítást, és köszi hogy megosztottad a tapasztalataidat. :R
Kíváncsi vagyok, milyen lesz a 6 magos.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#142) #85552128


#85552128
törölt tag

Úgy néz ki a program nem működik ha "UEFI módban" van telepítve az OS. Legalábbis másra már nem tudok gondolni mert indítanám rendszergazdaként, de nem megy... A háttérben 20-30% procihasználatot mutat, de nem indul el. Korábban ugyanezen a gépen, de MBR-es Legacy OS-en simán működött. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#143) vakond5 válasza #85552128 (#142) üzenetére


vakond5
őstag

Egyik havernál pont ugyanezt produkálta, nem emlékszem már hogy miként telepítettük az OS-t. Újrahúzás megoldotta. :K

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#144) carr válasza carr (#125) üzenetére


carr
őstag

Tegnap kipucoltam anyum 6 éves laptopját (volt előtte is karbantartás, szóval nem volt mocskos stb), aztán belebotlottam ebbe, azután pedig megtaláltam ezt a topikot is ismét. :D
Eredményes volt a másikkal, de lehet megcsinálom ezzel is.
Eredmény:
Gyári
Idle: 60C
Load: 80C
UV:
Idle: 55C
Load: 70C

Egyelőre még nem jöttem rá/nem volt időm az automatikus indítással szórakozni, de lényeg, hogy működik. :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#145) vakond5 válasza carr (#144) üzenetére


vakond5
őstag

Szép eredmények! Facsard ki, ameddig csak lehet ;)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#146) carr válasza vakond5 (#145) üzenetére


carr
őstag

Tegnap éjjeli próbát tartottam. Kikapcsoltam a kijelzőt, lement alfába, és 2000rpm körül már nem lehetett hallani sem. Így el lehetett mellette aludni. Meg gondolom a fogyasztásra is jó hatással van. :D
Még nem próbáltam, mert többnyire asztaliként funkcionál.
Köszönöm a segítséget. :))
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#147) vakond5 válasza carr (#146) üzenetére


vakond5
őstag

Csúcs szuper! Fogyasztásban is jelentős különbség lehet, ha a hőfokok olyan drasztikusan csökkentek.

Szívesen! ;)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#148) carr válasza vakond5 (#147) üzenetére


carr
őstag

Ma eszembe jutott, hogy korábban rendeltem MX2 pasztát... gondoltam felapplikálom rá.
(4 napja kentem újra, a kínai csodával)
Most böngészés közben a procihő speedfan szerint 61-62C (eddig cca 70C volt, gondolom a megasok FireFox fül miatt).
100% Load alatt 68C ment fel Prime95-el. 3-4percig ment így.
Perfekt. :) Még egy WOT-ot is lehet rápróbálok. :D

szerk.: feleidő alatt hűlt vissza 62C-re
:R

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#149) Z10N


Z10N
veterán

Nalam most 800MHz@800mV olyan 23-26°C idle. Ha leveszem 775mV-ra akkor meg 1-2°C. HT2400/NB2800, utobbi kap tuningot. Telen akar 20-23°C, ha feltekerem akkor 18°C :D

Mindezt a gyari 30°C-rol es mivel ugye nalam X6-t van, desktopon nem is engedem 1600 fole. X4-nek 2400 kellett.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#150) carr válasza Z10N (#149) üzenetére


carr
őstag

Jaa. :D Ez egy 6 éves asus laptop. :D
AthlonII M320al. ;)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#151) Z10N válasza carr (#150) üzenetére


Z10N
veterán

Persze, ezt az X4/X6 kollegaknak mondtam. Nekem meg Bobcat C60 APU-m van, az is eleg huvos.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#152) carr válasza Z10N (#151) üzenetére


carr
őstag

Igaz. Benéztem, csak nem láttam, hogy válasz egy márciusi hsz.-re.
My bad.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#153) carr


carr
őstag

Urak!
Hogy lehet megcsinálnom, hogy gépindítás után engedélyezze is magát, ne csak futtassa?
Futni fut, de a "enable core control" nem lesz bepipálva, csak a user bepipulva.
Help!
4-6 C-t számít böngészés közben, és ventifordulatot. A fülem nagyon háklis rá!
:))
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#154) vakond5 válasza carr (#153) üzenetére


vakond5
őstag

Ha gondolod, TeamViewer-en keresztül segítek szívesen. Írj privit ;)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#155) carr válasza vakond5 (#154) üzenetére


carr
őstag

Köszi! Lehet élek vele. :D
Vagy skype-on, mondod mit merre keressek, aztán csak fog menni.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#156) vakond5 válasza carr (#155) üzenetére


vakond5
őstag

Maradjunk a TV-nél, egyszerűbb úgy. Írj majd ;)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#157) carr


carr
őstag

Intel C2D procinál is működik ez a felállás?
Egy HP SFF gépet szeretnék intel alapon seed szerverként futtatni, minnél kevesebb zajal/fogyasztással. :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#158) vakond5 válasza carr (#157) üzenetére


vakond5
őstag

Tudomásom szerint Intellel nem működik a PSC.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#159) carr


carr
őstag

Keresek majd más programot, amit lehet intellel használni. Dec. 10. után jövök, és leírom a tapasztalataimat.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#160) vakond5 válasza carr (#159) üzenetére


vakond5
őstag

Szuper, várjuk! :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.