Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#295) TomM22 válasza Macika66 (#291) üzenetére


TomM22
csendes tag

Párhuzamos GTR és GT használatnál, GPS -t tesztelted? A kapcsolódási idő és pontosság érdekelne GTR esetén. Érdekes lenne az alvási statisztikák összevetése is (persze egy ilyen óra lehetőségei limitáltak, de jó lenne tudni, hogy hasonló adatokat mutat-e a 2 óra).
Én még előrendelésben vettem GTR-t, kb 1 hónapig használt, de vissza kellett küldenem mert a power gomb megadta magát. Vagy GTR lesz megint, esetleg a Huawei GT 2 (bár utóbbi drágább).
GTR-es tapasztalatok:
- Akku 3 hét alatt 30%-ra merült (5 perces pulzusmérés, AOD akkor még nem volt, kb 3 óra GPS használat volt benne).
- Power gomb 10 nap után megadta magát - egyedi eset lehet, nem találtam hasonló esetet - ez után még 2 hétig használtam, amíg vissza nem küldtem (ami 3.800 HUF volt Spanyolországba, szóval következőt itt veszem :) )
- GPS kapcsolódás: ritkán 20mp volt, de gyakrabban 1-2 perc, néha nem is talált jelet - rendszeresen futok, jó lenne tudni FW frissítéssel javult-e (nekem az utolsó FW 1.3.4.11 volt).
- GPS 6km-es futásnál kb. 300-400m-el mért kevesebbet mint a telóm (szerintem ez még OK). Másnál milyen a GPS pontosság? Javult esetleg a .14 v .15-ös FW-el?
- Biciklizésnél, ha el volt indítva az outdoor cycling. , 20-30 percenként újrabotolt az óra (ez 2 nap alatt kb. 6-8-szor is megtörtént) - lehet szintén egyedi gond, ekkor már sz*r volt a power gomb, lehet valami le volt törve, és rázkódás miatt, stb... persze csak tipp. Más tapasztalt random rebootot GPS-es sport közben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.