Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Új hozzászólás Aktív témák
-
HaaS
addikt
A hullákkal kapcsolatban teljesen igazad van
.A mentések: nem kikapcsolva van, hanem konzolos, checkpoint alapú, ne mondd, hogy nem láttál még ilyet (vagy tééényleg???)... szvsz nagyon jót tesz a játéknak, hogy nem lehet állandóan minden párbeszéd előtt menteni. Növeli az újrajátszhatósági faktort, és jól kitol a szévlódos fenegyerekekkel, akik mindent opciót ki akarnak próbálni, hogy "hogy a legjobb".
Lehet, hogy már elfelejtettem, de Max Payne mitől tudta lassítani az időt? Túltengett benne a midiklorián?
Nem tapadsz a falhoz ammo felszedéskor, mert akkor nyomod meg a szpészt, mikor kiírja, hogy "felszed ammo".
A hekkelés baromi egyszerű. Te vagy béna, nem viccelek."Monoton hangon humor nélkül." Beszélsz angolul? Bekapcsoltad a tévét bevetések után például? Elolvastad a hekkelt számítógépeken az emaileket?
"The man had enough cocain in his blood to make a baleen whale see Jesus." Ronalddal? Emlékszel?Lehetőleg valaki olyan is jöjjön, aki belekezdett, de olyan szar a játék, hogy hagyta félóra után a fenébe, mert ezt bírom, ez tökös. Tényleg.
Mi a jó életnek játszik valaki egy játékkal, ha szar??? Pláne minek játssza végig? Aztán minek jön ide leszarozni valamit, amit végigjátszott??? Nem értem, basszameg, nem értem.
Ráadásul letölti ingyen ÉS végigjátssza. Komolyan gyomorforgató. Lopni, aztán szidni, hogy mekkkkora szar ez a lopott holmi, eeez igen... gratulálok. Csendben olvasgassatok szerintem.Akinek nem inge, ne vegye magára.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 27GX790A-B 2K-480HZ-0.03MS 3 ÉV GYÁRTOI GARANCIA
- Szolid RDY2PLAY Gamer PC - Ryzen 2600 // 16GB DDR4 // GTX 1080 // 512SSD + 2x1TB HDD // WIN 11 PRO
- AMD Ryzen 5 1600X AM4
- Eladó Apple iPad (2020) 2. generáció Cellular + WiFi 512 GB
- iPhone 16 128GB gyári független hibátlan 2028.10.20. Apple jótállás
- AKCIÓ! 4TB Seagate Barracuda ST4000 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B760 i5 14600KF 32GB DDR5 500GB SSD RX 9070 16GB be quiet! Pure Base 500DX 750W
- CÉGEK FIGYELEM!! iPhone 11 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - 27% ÁFA-S SZÁMLA Kártyafüggetlen, 100% Akksi
- Jó ÁRON ELADÓ! Üzleti HP Elitebook 1040 G9 4g modem! / i5-1245U 16GB 256GB FHD+
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
.