Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) agemate


agemate
addikt

HUNMadRacer-rel jót játszottunk az előbb. Csak tudnám miért nem írja a history-ban a szerver nevét :U

(#152) Visormail válasza agemate (#151) üzenetére


Visormail
addikt

Ja a csalótól eltekintve nem volt rossz.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#153) agemate válasza Visormail (#152) üzenetére


agemate
addikt

Arra gondolsz, aki egy lövésből terített le mindenkit és nem lehetett megölni? :D Az ilyentől el kéne venni a CD kulcsát.

(#154) aram01 válasza EczkE (#150) üzenetére


aram01
nagyúr

ez nem friss.mert már 49-es vagyok :F

na itt a friss,csak 48-as vagyok,benéztem :B

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#155) Visormail válasza aram01 (#154) üzenetére


Visormail
addikt

Az szép :)

agemate: igen arra tippeltem a Lol oo vagy mi volt a neve, kicsit furcsa volt hogy már 256 killnél tart mikor a teljes mezőny 10 körül van, világ végéről assault fegyverrel csak nyomta a gombot és a map másik felén mindannyian meghaltunk aranyos volt, ezek a csalók mind homokosok.

Hogy ez a friends rendszer milyen működésképtelen értelmetlen vacakra sikerült ebben a részben, még rosszabb mint a BF2142ben ott legalább üzenni lehetett közvetlenül valakinek a listáról. Aki látta mondjuk a starcraft 2-ben milyen ahhoz képest meg ugye ez kőkorszak.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#156) prokxy


prokxy
veterán

Urak!

Hogyan tom megváltoztatni a nickem? Bele akarom tenni a HUN-rész. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#157) F_Zolee válasza prokxy (#156) üzenetére


F_Zolee
veterán

Új soldiert hozol létre. Vagy a clantag-hoz beírod. Az utóbbi egyszerűbb.

(#158) prokxy válasza F_Zolee (#157) üzenetére


prokxy
veterán

Értem, köszi!
Bár az új soldier új stat is gondolom...ha igen, akkor az felejtős...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#159) Padree


Padree
senior tag

Punkbuster kérdés:

"pb kicked player xyz 0 percre restriction service communication failure PnKBstrA.exe"

Csinálja PB és nem PB-s szerveren is, pbsetup.exe indítva, játék hozzáadva, frissítve. Tűzfal átengedi a PB...A és ...B -t.
Haver gépén van, az enyémen tökéletesen fut, mindkettő Win7, de nálam a c:/users/nevem/appdata/local/punkbaster mappában van telepített PB, a BFBC2höz és a HOShoz is pnkbstrB.exe-vel, valamint a programok eltávolításánál is van PB leszedése opció - neki nincs. Fogalmam sincs, hogy ő mit csinált telepítéskor. Hogyan lehet nála ugyanígy"feltelepíteni" a PB-t?

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#160) F_Zolee válasza Padree (#159) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az a legjobb megoldás ha már telepítésnél felrakja az ember a PB-t, mert ott még le is teszteli, hogy jó-e. Onnantól kezdve jónak kellene lennie. Esetleg még külön le lehet töltetni a telepítőjét és frissítést kerestetni vele...

(#161) Padree válasza F_Zolee (#160) üzenetére


Padree
senior tag

Jah igen, de a rakétatudós haver azt is el tudja szúrni amit elvileg nem is lehetne. Valahogy nem tette fel normálisan a PB-t, és a pbsetup frissítés sem oldja meg a problémáját, helyileg pedig távol van hogy leugorjak hozzá rendbe tenni neki a gépét. Majd megpróbálkozunk távsegítséggel. Csak reméltem hátha tudtok konkrétat a hibára.

Azért köszi! :R

Amúgy megyeget a gém, a búgós fagyás elég rendszeres, már próbáltam XP kompatibilitási módban is de semmi vált. - erre ötlet valakinek?

Valamint kaptunk mi Sapphire-osok valami 3. kulcsot: 6 vehicle + weapon fiszfene - azt hol lehet aktiválni? Játékban nem lehet már próbáltam, valami emailről halandzsáznak de nem igazán tiszta a dolog abban semmi ilyen utalás nincs. :F

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#162) Visormail válasza Padree (#161) üzenetére


Visormail
addikt

A menüben a multiplayer-ben a legalsó a reedem code vagy mi, nem az az?

Azt már én is írtam egy előző ilyen kérdésre hogy pl nekem is sűrűn szétfagy a gép komletten ha dx10-ben játszom a bc2-t de dx9-re állítva semmi baja.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#163) Dark Archon


Dark Archon
addikt

EZT a TS3-at lehet használni :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#164) aram01 válasza Visormail (#162) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem dx11-ben fagyott szarrá állandóan de akkor is a pb frissítése segített csak

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#165) prokxy válasza Padree (#161) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt én sem vágom, mármint a Sapphire-os rész.
BF B2K is jár ingyen, ha Gold szinten van az ügyfél, de én nem hinném, h 2db 6850-nel és egy 4850-nel azon a szinten lennék... :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#166) prokxy válasza Dark Archon (#163) üzenetére


prokxy
veterán

Ez jó, de hogy kell használni?
bocs, de nem értek ehhez a részhez...ip címem megvan. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#167) Dark Archon válasza prokxy (#166) üzenetére


Dark Archon
addikt

Letöltöd a rendszerednek megfelelő klienst, majd beírva a címet (utp.hu) tudsz csatlakozni. Ott meg kérsz egy admintól regisztrálást.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#168) aram01 válasza Dark Archon (#167) üzenetére


aram01
nagyúr

milyen szerón nyomjátok mostanság? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#169) Visormail


Visormail
addikt

Megdöntöttem a saját rekordom [link] és megvan az összes fegyver minden unlock így 23as szinten. Ez nem semmi az előző részekhez képest ahol 3x ennyi játék után sincs meg minden mert a szintekhez van kötve. Mondjuk nem rossz újítás de itt meg kicsit átestek a ló túloldalára, volt hogy egy fegyvert megszereztem de alig próbáltam ki már adta a következőt, ez is furcsa kicsit.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#170) aram01 válasza Visormail (#169) üzenetére


aram01
nagyúr

nyugi, később már lassabban megy ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#171) Dark Archon válasza aram01 (#168) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát amelyik nem üres... :) A haverlista alapján követjük egymást.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#172) aram01 válasza Dark Archon (#171) üzenetére


aram01
nagyúr

vegyetek fel engem is,mert nekem tök üres a haverlistám :O
sshentes vagyok :B
boldog mikulást mindenkinek :D

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#173) prokxy válasza aram01 (#172) üzenetére


prokxy
veterán

Ne már, pedig 2x is küldtem meghívót...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#174) Visormail válasza aram01 (#170) üzenetére


Visormail
addikt

Hogy a szintek itt hogy mennek az már nem nagyon érdekel, mondom megvan minden unlock. Én küldtem sshentes névre barátkérelmet írtam is itt múltkor, de mintha vissza is igazoltad volna nem?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#175) aram01 válasza prokxy (#173) üzenetére


aram01
nagyúr

te már rajta vagy ,de régen is rajta voltál én úgy emlékszem,de aztán eltüntél és csak most látlak megint :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#176) prokxy


prokxy
veterán

Ma /12.07-én/ fent leszek mindenképp /ha végre megcsinálják rendesen a netet a téhómosok/ 19-20h környékétől.
Legyen már vkitől tanulnom! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#177) aram01 válasza prokxy (#176) üzenetére


aram01
nagyúr

én is felugrom ,milyen mapokat és modokat részesítesz előnyben?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#178) prokxy válasza aram01 (#177) üzenetére


prokxy
veterán

Ha a statomat megnézed, akkor nem a HC-ket...még csak 5-ös szinten tolom... :B :B
Pl, Conquest pl, Arica Harbor ezek bejönnek, egyenlőre Noob...
De a Rush is pöpec, főleg tankkal, helivel még csak borultam. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#179) aram01 válasza prokxy (#178) üzenetére


aram01
nagyúr

Én Conquest párti vagyok hc-ben bár azt mondják a hc véristvános de lesz@rom a hellát úgy dobtam platinára hogy alig tudok repülni vele.ha gondolod felmegyünk egy üres szeróra azt gyakorlunk egymás ellen helizni bár élesben izgalmasabb :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#180) prokxy válasza aram01 (#179) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, meglátjuk...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#181) aram01


aram01
nagyúr

ma gyűjtöttem pár pontot bár a stat nem lett jó--->itten

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#182) prokxy


prokxy
veterán

Srácok!

Miért dob ki ez a szerver?

Ez az üzenet:

7-es szinten vagyok még csak pedig...
Nem értem, tudnátok segíteni? Vmit elállítottam vagy mi?

Bocs a nagy képekért. :B :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#183) Dark Archon válasza prokxy (#182) üzenetére


Dark Archon
addikt

Biztos nem tartottál be valami szabályt, mondjuk a 10 kill után csak pisztoly / kés használatát vagy ilyesmi.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#184) prokxy válasza Dark Archon (#183) üzenetére


prokxy
veterán

Az lehet, a fene se nézte, h hol tartok éppen...de már péntek óta nem enged be...vagy ez végleges?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#185) aram01 válasza prokxy (#184) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy 24 órás csak

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#186) HunterFero válasza aram01 (#172) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szia :DD "sshentes"

Felvehetlek én is a listámra, nekem sincs sok haver :O ha gondolod (csak a tesó, ő meg sokat tanul)

24 szinten vagyok minden ki van maxolva, de nem tartom magam nagy játékosnak :Y

este 22.00 után szoktam lenni heti 2-3 alkalom, pénteken tovább tolom 01:00 - 02:00ig serótól függ.

Hunter Fero néven vagyok

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#187) Visormail válasza HunterFero (#186) üzenetére


Visormail
addikt

Hello Itt mindenkit felvehetsz aki ebbe a topikba leírta a játéknevét, olvass vissza. Előtagnak elég sokan nem írtátok be hogy PH! ahogy elnéztem a barátlistát, enyjebenyje :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#188) prokxy válasza aram01 (#185) üzenetére


prokxy
veterán

Dec. 9 óta nem tok belépni arra a szerverre. :(
Bár ma még nem próbáltam, csak tegnap du és akkor még nem volt jó.
Vannak erre vmi guide-ok vagy vmi leírások, h meddig nem léphet be egy kicked-elt emberke?
pl.:
1 kick - 24h
2 kick - 48h
3. kick - Forever vmi ilyesmi?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#189) Dark Archon válasza prokxy (#188) üzenetére


Dark Archon
addikt

Milyen guide? :) Szervertől függ, ha végleges bant kaptál, akkor így jártál. Még mindig megpróbálhatod egy másik katonával, s akkor kiderül, mert általában amatőrök az adminok és nem ID alapján banolnak, hanem katona név alapján.

Sima kick (kirúgás) egy kör erejéig szokott tartani amúgy. Amikről te írsz, az már ban (tiltás).

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#190) prokxy válasza Dark Archon (#189) üzenetére


prokxy
veterán

Milyen guide? Vmi szabályra, leírásra értettem, hogy van-e a kick-nek fokozatai.
1. kick, ennyi eltiltás, stb...nem értek hozzá, bocsi.

"mindig megpróbálhatod egy másik katonával":
A nevem megváltoztatom és megpróbálom. /de csak a clan tag-ot tom átírni.../. A katona nem tudom megváltoztatni.

Bocs, h amatőrködöm, de még új vagyok ezen a téren.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#191) Dark Archon válasza prokxy (#190) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, de nem hittem volna, hogy ennyire amatőr vagy :DDD Nincs guide. A klán név átírása semmit nem ér, úgy értettem, hogy csinálj egy új katonát és úgy próbáld meg.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#192) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok!

A helit botkormánnyal írányítják a "zsenik" ;] akit soha nem tudsz lelőni vagy bilentyűvel szerintetek? :F
Nekem két karú game pad van arra váltok át heli esetén, még se tudom sokáig kibírni rakéta találat kivégez. :W Próbáltam minden féle elhárító rendszert. :W Vagy lehet rosszul használom az elhárító rendszert. :U

Jók legyetek akkor ma megpróbálok egy pár PH spant közűletek felvenni :C

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#193) prokxy válasza Dark Archon (#191) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi, ez kedves volt... :F

Ha már új katona, akkor az 0-s statos lesz ugye? Mert akkor inkább hagyom a francba...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#194) Dark Archon válasza prokxy (#193) üzenetére


Dark Archon
addikt

Áldjon már meg a jó ég :D Persze, hogy 0-s lesz, de ha csinálsz egy új katonát, ki tudod deríteni, hogy kapcsolat hiba vagy ki vagy tiltva.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#195) prokxy válasza Dark Archon (#194) üzenetére


prokxy
veterán

Rendben, király vagy, köszi szépen! :D :R :R

Nem teszek fel több ilyen kérdés, még a végén innen is bannolva leszek! :D :D :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#196) Dark Archon válasza prokxy (#195) üzenetére


Dark Archon
addikt

Szívesen máskor is :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#197) aram01 válasza HunterFero (#186) üzenetére


aram01
nagyúr

minden platinán van? hogy csináltad? :Y

prokxy:ezt sajnálom,nincs oldaluk?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#198) prokxy válasza aram01 (#197) üzenetére


prokxy
veterán

Nem talaltam a szerverhez sem admint sem honlapot, semmit. Bar lehet, h benazok megint...pedig a kedvencem volt, de sebaj ott a tnt noob...

Bocs, de ez a neten jatszas, arra vonatkozo irott-iratlan szabalyok, jatek tipusok, stb mind-mind ujdonsag, sorry az amatorkodesert. De szerencsete van akik segitenek! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#199) HunterFero válasza aram01 (#197) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Nem nincs még minden platinán :O a fegyverek vannak meg, de azok se platinák :K :C azért annyira nincs időm meló mellett :W

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#200) HunterFero válasza aram01 (#197) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Nem nincs még minden platinán :O a fegyverek vannak meg, de azok se platinák :K :C azért annyira nincs időm meló mellett :W

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.